PDA

View Full Version : Vazmojno li e samo zaradi tova da me ostavi???



04-12-2007, 14:09
zna4i imam mnogo t1p problem,no mislq 4e vse pak e problem pone za men.az sam na 16 godini i o6te ne sam pravila sex.ne 4e me e strah da go napravq,no edinstveniq mi problem e 4e mislq 4e imam malki gardi.ne 4e sam savsem ploska no vse pak ne sam kato na pamela andersan:)Dali tova 6te e problem za gadjeto mi?toi postoqnno kato vidq nqkoe momi4e koeto ima golemi bombi i vednaga o4ite mu blqsvat.i me e strah kato vidi moite malki cici :D i da se otkaje ot men.vazmojno li e samo zaradfi cicite mi da me ostavi?ne 4e mislq 4e taka 6te stane no vse pak iskam da razbera ot drugite.pls kaje mi :(

Marik
04-12-2007, 14:11
Spoko екстра си си заеби го тоя ела при мен :P аз нямам претенции и няма да те оставя :P

`Death`Whore`
04-12-2007, 14:11
Дори и да си със сутиен с подплънки, той е наясно, че не си особено надарена. А и дори и малките гърди са възбуждащи. И не, няма да те остави заради малките ти гърди.

04-12-2007, 14:14
a ako nqmam nikakviiii :smt022 :smt022 :smt022


PP. ne sum avtorkata


prosto sum na 15...po4ti 16 godini i nqam nikvi cici... mnogo me e sram ot tva i tova mi e edinstveniq kompleks :smt010

lo_flo
04-12-2007, 14:19
Стига с тия глупости!Човека,ако иска да бъде с тебе,няма да те зареже,щото гърдите ти са като шам фъстък!

JoeBanana
04-12-2007, 14:21
може, що да не може ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

kPuCkA
04-12-2007, 14:22
А вие от къде сте толкова сигурни че няма да я зареже след като не го познавате....мн го знайте на къв акъл е,може само цици да са му в главата :smt016

lo_flo
04-12-2007, 14:23
А вие от къде сте толкова сигурни че няма да я зареже след като не го познавате....мн го знайте на къв акъл е,може само цици да са му в главата :smt016

Права си, и аз това казвам,че само ако му пука за нея,няма да я зареже, а той може само да иска да мачка банички!

Д-р_Менгеме
04-12-2007, 14:42
заеби го тоя ела при мен
Нали момичето каза,че още не е правило секс,където го захвърляте,господине?

И не, няма да те остави заради малките ти гърди.
Я,телепатия!В такъв случай бихте ли влезли в главата на Бил Гейтс(не тази бе,момче!) и го накарали да преведе няколко милиона на сметка номер 852019469070 в ОББ.Добре ще ми дойдат-пациентите намаляват...

a ako nqmam nikakviiii
Сигурна ли сте,че не сте момче?

гърдите ти са като шам фъстък!
Йо-йо,това да не е нова рима от песен на Гошо от Почивка?Нали знаете-шам-фъстъкът има черупка,а пък момичето не е от костенурките-нинджа.

може само цици да са му в главата
Мдаа,циците рязко изместват мозъка от съдържанието на черепната кутия.Това е само заради силикона,да знаете.Добре,че не живеем в Силиконовата долина,че тогава в главата на младежа щеше да има основно микропроцесори и транзистори.

той може само да иска да мачка банички!
Уважаеми,ако това беше вярно той просто щеше да стане баничар,а случаят определено не е такъв.Все пак за това не се изисква висше образование по ядрена физика и е по силите дори и на средностатистическия писач в този форум,колкото и да не ви се вярва.

Nivea
04-12-2007, 14:59
абе всички момчета с вкуса си. може да харесва големи цици,ама за повечето момчета е по-важно да са оформени и стегнати. те и мойте не са като на ан никол смит, ама и като фъстъци не са,предполагам съм горе-долу в твойто положение. ами според мен не заради гърдите трябва да се чудиш дали да го направиш,а заради възрастта. обаче според критериите на съвременното общество минимума е 15, а на 16-17 е идеално,така че аз ти казвам да действаш ако няма други проблеми. един мой приятел също създава вшечатление на такъв дето обича грамадни цици и големи задници(всъщност той е точно такъв),ама точно той каза че е мн по-важно да са стегнати и оформени,с изв че се повтарям. аре поживо поздраво :)

kPuCkA
04-12-2007, 15:08
Д-р_Менгеме, Г-не,казва се Жоро от почивка,а и едвали неживущите във Варна са запознати с понятието :P :smt005 :smt005

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 17:24
:wink: ами аз мисля 4е ве4е го е забелязал и щом и той е готов и го исак зна4и това няма да му е никакъв проблем...и не е нужно да си с цици на памела за да те харесват!

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 17:25
освен това нейните са от селикон :smt012 така играта не е 4есна!

04-12-2007, 17:30
dupkata ako e 6iroka moje i bez cici

ThePainIsReaL
04-12-2007, 18:13
Ако е човек на място, няма да те остави..
бахти жените не сме едни цици ..

04-12-2007, 18:37
zna4i imam mnogo t1p problem,no mislq 4e vse pak e problem pone za men.az sam na 16 godini i o6te ne sam pravila sex.ne 4e me e strah da go napravq,no edinstveniq mi problem e 4e mislq 4e imam malki gardi.ne 4e sam savsem ploska no vse pak ne sam kato na pamela andersan:)Dali tova 6te e problem za gadjeto mi?toi postoqnno kato vidq nqkoe momi4e koeto ima golemi bombi i vednaga o4ite mu blqsvat.i me e strah kato vidi moite malki cici :D i da se otkaje ot men.vazmojno li e samo zaradfi cicite mi da me ostavi?ne 4e mislq 4e taka 6te stane no vse pak iskam da razbera ot drugite.pls kaje mi :(
Hich da ne ti puka!!! Az sum na 18 i sum pochti ploska !! Mn sa mi malki... ma nie zatva go pravim i az si sedq s edin sutien det mn dobre mi sedi... i ne se komplexiram...prosto si zemi hubav sutieen iiii si4ko she e na 6

gangstata
04-12-2007, 18:41
mislq,4e ako ima nqkakvi 4yvstva kum teb nqma da my napravi vpe4etlenie 4e ima6 maluk bust

russianmafiaboss
04-12-2007, 19:17
ако държи на теб няма да те хвърли , а и повярвай не гърдите ни възбуждат най-много а тово което може да се прави... ;)

tin4eto91
04-12-2007, 19:27
tctctctc da vi iam problemite.....!!!!!!!!!ako naistina ima seriozni 4ustva kam teb nqa da obarne vnimanie.apak to i sas sutien i bez sutien si li4i kolko ima6 ,tai 4e ako za tva bi te zarqzal e 6tql da go napravi otdavna.

CuHeo4Ka
04-12-2007, 19:44
А вие от къде сте толкова сигурни че няма да я зареже след като не го познавате....мн го знайте на къв акъл е,може само цици да са му в главата :smt016


Prava si, no ima i drugo sled kato sa malki te sa malki dori i sas sutien i ako samo cici sa mu v glavata toi izob6to nqma6e da e s neq taka 4e qvno mu puka i ima 4uvstva kam neq...
I o6te ne6to da otbeleja kakto kazaha ve4e moje ne gardite ili gledkata, a tova koeto pravi6 da e mnogo po-vazbujda6to.... ;)

bulgarche
04-12-2007, 20:32
МОже и да те остави заради това, но значи е голям глупак..не само че заради това скъсва с теб, ами че до сега не е разбрал че не носиш "Д"

Ariena
04-12-2007, 20:33
Аз съм почти на 20 г., бюста ми не е голям. И аз в началото се страхувах какво ще си помисли приятеля ми. Вече не се страхувам от тази мисъл. Той ми показа, че ме обича такава каквато съм и аз започнах да харесвам още повече тялото си. А и в една истинска връзка (под "истинска" имам предвид не само секс, а и любов, приятелство и уважение) не е важен само външния вид. По-важно е това, което се таи в сърцето и душата. Грозотата на тялото е повърхностна и се отстранява с козметични процедури, но грозотата на душата стига чак до кокъла и си остава там. Така, че момичета и момчета не се притеснявайте от телата си. Момичета спрете да се питате дали гърдите ви са достатъчно големи, дали не сте прекалено дебела, дали ноктите ви са добре и разберете, че за едно момче не само външния вид има значение.

Jose
04-12-2007, 20:36
:arrow:

Стига с тия глупости!Човека,ако иска да бъде с тебе,няма да те зареже,щото гърдите ти са като шам фъстък!

A_Loving_Girl
04-12-2007, 22:58
zna4i imam mnogo t1p problem,no mislq 4e vse pak e problem pone za men.az sam na 16 godini i o6te ne sam pravila sex.ne 4e me e strah da go napravq,no edinstveniq mi problem e 4e mislq 4e imam malki gardi.ne 4e sam savsem ploska no vse pak ne sam kato na pamela andersan:)Dali tova 6te e problem za gadjeto mi?toi postoqnno kato vidq nqkoe momi4e koeto ima golemi bombi i vednaga o4ite mu blqsvat.i me e strah kato vidi moite malki cici :D i da se otkaje ot men.vazmojno li e samo zaradfi cicite mi da me ostavi?ne 4e mislq 4e taka 6te stane no vse pak iskam da razbera ot drugite.pls kaje mi :(

Според мене няма да те остави заради едни гърди!Щом е с тебе едва ли ще те зареже!

alkobalko
04-13-2007, 05:22
Според теб той вече не е ли разбрал колко са ти големи? Разбира се, че знае, това е нещо, което се вижда. Щом е решил, че иска да е с теб, значи това не му пречи. Ако държи истински на теб ще те харесва такава, каквато си. Ако пък те зареже заради това, значи просто не те заслужава.

NIKN1
04-13-2007, 08:47
Аз никога не бих изоставил момиче заради гърди или такива простотии випроса е че ако съм с него няма да е само заради виншния вид а и заради топлотата която усещам като го прегърна(ЛЮБОВ! :!: :-({|= :smt008 )

04-13-2007, 12:24
zna4i imam mnogo t1p problem,no mislq 4e vse pak e problem pone za men.az sam na 16 godini i o6te ne sam pravila sex.ne 4e me e strah da go napravq,no edinstveniq mi problem e 4e mislq 4e imam malki gardi.ne 4e sam savsem ploska no vse pak ne sam kato na pamela andersan:)Dali tova 6te e problem za gadjeto mi?toi postoqnno kato vidq nqkoe momi4e koeto ima golemi bombi i vednaga o4ite mu blqsvat.i me e strah kato vidi moite malki cici :D i da se otkaje ot men.vazmojno li e samo zaradfi cicite mi da me ostavi?ne 4e mislq 4e taka 6te stane no vse pak iskam da razbera ot drugite.pls kaje mi :(

Егати ГАЛОША!А,извинете,кучето ми дърпаше обувките тука...
Имам най-евтиното решение за вас-силиконовите тубички са по 5 лева,доколкото си спомням.Пистолетът е 3лв.,така че сте уредени за малко пари.Enjoy! (ама не радиото) =P~

д-р Посмъртов
04-13-2007, 12:26
Извинете,горният пост се оказа мой. =P~

04-13-2007, 12:33
Пий бозъ и ш'се опрайш :D

04-13-2007, 18:45
10 от 9 мъже харесват големи гърди .... и другия е гей

SladkataVoleybolistka
04-13-2007, 19:03
Веднъж едно моче ми каза,че ако си има сериозна приятлка и иска да спи с нея това означава че харесва тялото й и тя не тряя да се комплаксира за каквото и да е било!така че ако на тфоя човек не му е само за ебането не мисля че това ше му направи впечатление!!!

ChRiSTiaNo_07
04-13-2007, 20:21
Ми съжалявам,обаче не всички имат кат на Памела Андерсън :twisted: Ако те заебе заради тва начи не те обича

Kianna
04-13-2007, 21:18
Няма да те зареже. :wink:

<black soul>
04-14-2007, 09:03
10 от 9 мъже харесват големи гърди .... и другия е гей

:wink:... ама тва не значи че като харесват големи гърди не харесват малки! :wink:

05-24-2007, 20:53
Hich da ne ti puka!!! Az sum na 18 i sum pochti ploska !! Mn sa mi malki... ma nie zatva go pravim i az si sedq s edin sutien det mn dobre mi sedi... i ne se komplexiram...prosto si zemi hubav sutieen iiii si4ko she e na 6

e tva e gadno..6tot az sam na 17 i nqmam po4ti nikvi gardi i za da ne mi e kofty se 1 trqq seki pat da sam s sutien ili po4ti oble4ena taka li :( ne vijdam dr variant :(

die
05-24-2007, 21:08
normalno e da se zaglejda si4ki go pravqt :wink: ako te obi4a 6te e s teb \:D/ i treto ne se kompleksirai :wink:

Devilka
05-24-2007, 21:45
Според теб той вече не е ли разбрал колко са ти големи? Разбира се, че знае, това е нещо, което се вижда. Щом е решил, че иска да е с теб, значи това не му пречи. Ако държи истински на теб ще те харесва такава, каквато си. Ако пък те зареже заради това, значи просто не те заслужава.

.:iLLusion:.
05-25-2007, 09:53
Не мога да кажа,като не познавам човека,но ако
връзката ви е сериозна и т.н.,едва ли ще те остави
заради тва глупаво нещо...
А на Памела Андерсън,изо6що не са ху6ави :smt011

ГостЪТ
05-25-2007, 10:04
Hich da ne ti puka!!! Az sum na 18 i sum pochti ploska !! Mn sa mi malki... ma nie zatva go pravim i az si sedq s edin sutien det mn dobre mi sedi... i ne se komplexiram...prosto si zemi hubav sutieen iiii si4ko she e na 6

e tva e gadno..6tot az sam na 17 i nqmam po4ti nikvi gardi i za da ne mi e kofty se 1 trqq seki pat da sam s sutien ili po4ti oble4ena taka li :( ne vijdam dr variant :(

Глупости! Абе, стига с тези комплекси, бе... Циците далеч не са от толкова голямо значение, това не е нещо, което зависи от теб. Правил съм го с момичета(жени по-точно) с хмм млекоцентрали, също и с такива с мноого малки. Ясно, че крайностите правят впечатление, но никога не бих скъсал или тръгнал с някоя само заради това. Това е най-малкото... Може да нямаш никакви и пак тялото ти по моите критерии да е перфектно. Има толкова много фактори. Аз лично бих предпочел (освен примерно 1-2 пъти за разнообразие) да си без сутиен независимо от големината на гърдите ти. По този начин най-малкото бихме могли да си доставим много по-голямо взаимно удоволствие! :wink:

VerryBerry
05-25-2007, 10:11
cicite ne sa nai-vajnoto ne6to,a ako toi te zareje zaradi gardite ti,zna4i ne te e obi4al,no nevqrvam da go napravi..

iohanka_sladuranka
05-25-2007, 10:12
6tome steb,to e qsno 4e vijda 4e ne si mnogo nadarena i vapreki tova e s teb.nqma da te ostav zaradi ednite cici.spokoino

beautiful.soul
05-25-2007, 10:22
глупости... това че момчетата ги привличат големи цици не значи че искат да бъдат с такова момиче, повярвай ми това не е най- важното и не вярвам да те заебе заради тва, че имаш малки цици, а и когато едно момиче се отдаде на едно момче изцяло, демек правите секс (не казвам да го правиш)... когато му се отдаде момчето не го интересува тялото... то просто гледа да му е приятно...
повярвай ми от личен опит знам какво е, и аз съм с малки цици (две мои шепички) но си имам гадже от 7 месеца и това хич не му е проблем, нито на мене... даже си говориме по тая тема че са ми малки,,, той казва малки ама ги обича:) така че изобщо не се копплексирай заради тия неща, глупаво е... и безсмислено просто бъди себе си и не се опитвай да се преструваш на някоя друга тва със сигурност мн повече ще му се хареса:)

L0v3_suX
05-25-2007, 10:34
q se zamisli toi da ne e slqp.. zabelqzal e ve4e 4e ne sa osobeno golemi gyrdite ti i 6tom e s teb zna4i tova ne go pritesnqva tolkova mn 4e da te zareje :!:

L0v3_suX
05-25-2007, 10:36
q se zamisli toi da ne e slqp.. zabelqzal e ve4e 4e ne sa osobeno golemi gyrdite ti i 6tom e s teb zna4i tova ne go pritesnqva tolkova mn 4e da te zareje :!:

belphegor
05-25-2007, 11:10
Ако е голям тъпак е възможно

krem4et0
05-25-2007, 12:25
Д-р_Менгеме, Г-не,казва се Жоро от почивка,а и едвали неживущите във Варна са запознати с понятието :P :smt005 :smt005
Знам го бе, а съм от Свищов. Опасен е!

jjjjjj6363
05-25-2007, 16:24
mi zavisi da ti kaja za mene cicite sa mnogo vajni tai4e bih e ostavila zvu4i gadno no sum takuv e ako te obi4am nqma da te ostavq de

06-12-2007, 08:31
Отговори си на въпроса : Ако той е с 7 санта пишка ще го зарежеш ли ? :smt017

MindGames
06-12-2007, 08:33
То всяка може да си отговори на тоя въпрос и всички знаем отговора...ама като стане въпрос за техните цици,гъзове и т.н. едва ли не коалиция в защита ше напраат... :-&