PDA

View Full Version : E sega chovek da ne se izgavri



04-14-2007, 20:10
Az vednaj vidqh moqta jena da se natiska na nqkakvi kopeleta v diskotekata. i reshih da i napravq mrasno, da i ritna edin, da i zabiq noj v garba, da i napravq mrusno i az flirtuvah s momi4eta v diskotekata i tq kato doide i kato mi naprava takuv grandiozen skandal. E sega chovek da ne se izgavri

NightSky
04-14-2007, 20:18
Е тя като флиртува с други момчета как очаква, че ти няма да направиш същото.Напълно логично си постъпил.А какво стана с отношенията ви след скандала?

Kianna
04-14-2007, 20:27
При положение,че ходите не мога да разбера за какво ги правите тези глупости?Или си с един,или с хиляда,или с никой,бе! :evil:

Kitana
04-14-2007, 20:30
ами то зависи от зака4ката и флирта .. ти може да си се поовлякъл в желанието си да и отмъстиш...
не знам само защо се дразните така?

Tempestjuji
04-14-2007, 20:32
има ли ревност има любов :twisted:

WinHater
04-14-2007, 20:39
има ли ревност има любов :twisted:
да беее.. почти... не е вярно тва.. в повечето случаи ревността се проявява от някъкъв егоизъм... не е задължително свързана с любовта :::

BAYO
04-14-2007, 23:07
По-скоро ревността е защитна реакция от сорта на "Тва си е мое и на никой не си го давам!" Да, егоестично е от една страна, ама нали се пак е всързано по няк'в тънък начин с любовта, привързаността и разните му там други ШаШмалогий :?: :!:

lLady_MooN_RaiN
04-15-2007, 08:37
Ми глупаво сте постъпили и двамата. Тя- защото е флиртувала с други, а ти-защото си и отвърнал със същото. Тъпо е. Ако си искал да я нараниш има толкова други по -болезнени начини. Но, в случая всичко е ясно. Двамата сте постъпили глупаво- двамата страдате...

Nassgerrack
04-15-2007, 08:58
Само малките деца си връщат :D . "Ти не си играеш с мене,ама после като дойдеш и аз няма да си играя с тебе" Толкова познато...

Ревност,ревност,ревност... да пич,излязъл си от контрол.Простено ти е.Следващия път като правиш подобни работи обаче,се замисли какво е накарало нея да почне да флиртува с други?

малко помощ: с теб тя не е имала интрига или авантюра,след като ти не можеш да я забавляваш тя е тръгнала сама да си прави кефа.Не тя е нарпавил глупост,а ти.

GiRl^of^PriStOn
04-15-2007, 09:12
hah..decki istorii ...predstavqm si kakva e i samata vryzka

PaMit0
04-15-2007, 09:56
е тя па кфо о4аква тя да земе се забие с некъф там а ти да седиш и да гледаш абе яяя пускай я да пътува прави си кефа и толкова \:D/

hforce
04-15-2007, 10:23
е тя па кфо о4аква тя да земе се забие с некъф там а ти да седиш и да гледаш абе яяя пускай я да пътува прави си кефа и толкова \:D/
suglasen, kak 6e durpi6 da se natiska s drugi, digni i i ti skandal i da si hodi na magistralata

koalka
04-15-2007, 10:24
Нямала е право да ти каже абсколютно нищо, при положение, че го е направила и тя и е била първа.

iLoveChocolate
04-15-2007, 10:39
тя като е флиртувала, защо и ти да не го правиш. и аз съм на мнение,че за такива работи е добре да се отмъсти, та половинката да се постави на вашето място в тази ситуация.

Can't let you go
04-15-2007, 11:21
Az vednaj vidqh moqta jena da se natiska na nqkakvi kopeleta v diskotekata. i reshih da i napravq mrasno, da i ritna edin, da i zabiq noj v garba, da i napravq mrusno i az flirtuvah s momi4eta v diskotekata i tq kato doide i kato mi naprava takuv grandiozen skandal. E sega chovek da ne se izgavri

Детинщини :-({|=

bqsna_teenagerka
04-15-2007, 11:31
:smt017 що за детински постъпки от страна и на двама ви? вие хора на възраст ли сте или?????

sorceress
04-15-2007, 12:22
Не мога да разбера защо го обвинявате. Мн ясно, че ще и го върне. Или кво- тя да си праи квото си иска без последствия?? Аз се учудвам на това че е имала наглостта да ти дига скандал

BAYO
04-15-2007, 15:37
Ха , да бе, ш'те я оставя да ми повишава тон. Точно никога! Най-много да я оставех да говори на ръката ми =;

ThePowerOfLove
04-15-2007, 16:02
Въпреки че съм момиче,мисля,че си постъпил правилно...Все пак не може да си те върти и като и омръзнеш малко да си разнообразява и то пред тебе...направо е показала,че е свободна. Няма никво право да ти вдига скандал :smt011 Щото ти ако отначало и беше напраил няква забележка 100% щеше да се разсърди ,въпреки че си прав...ай че се отвляках...
та така де...не й позволявай да постъпва така...бъди мъж на място :wink: В случая изобщо не е права... :smt011