PDA

View Full Version : а сега какво да правя



анонимния
04-15-2007, 11:51
имам един мн сериозен проблем.ходя с едно момиче вече един месец,правели сме го вече 3 пъти но тя не може да свършва аз съм и първи ,друг път никога нее била с момче.досега съм спал с около 16-17 момичета и никога не съм имал такъв проблем , харесвам я и затова решението дая зарежа и заменя с друга неми допада.пробвах с неа различни пози почти 2 часа докато се изтощихме тя не можа да свърши единствено и било мн приятно. моляви посаветвайте ме или ме насочете някъде където ще ми помогнат

bqsna_teenagerka
04-15-2007, 11:53
виж...напълно нормално е все пак и е за 1 път!!! ти си й 1то мом4е следващия път пробвай с орална любов..ласкай я...и след това секс...бъди нежен...питай я какво най много я възбужда и го направи максимално добре 8-[ и не я карай да ти прави свирки! в никакъв слу4ай 4уваш ли?

aniezina
04-15-2007, 11:53
Спорет мен е напълно нормално, щом си и първия, да не може да свърши! И аз бях така, ама ела ме виж сега! Все някога ще се получи, спокс :wink: !

ABSOLUTme
04-15-2007, 11:55
няма какво да те посъветваме.още е 'нова в бранша',с опит всичко се постига.заложете повече на любовната игра(сиреч - главно на оралната любов :-D )..друго нз какво да те посъветвам..но това НЕ е причина да зарежеш приятелката си!

Sexapilna_kukla
04-15-2007, 11:57
Сериозен проблем ли... :-s Че ти как искаш да успее да свърши, като сте го правили само 3 пъти и ти си й първия... След повечко практика нещата ще се оправят, просто момичето още е неопитно.

sh3_1s_7h3_0n3
04-15-2007, 11:58
виж...напълно нормално е все пак и е за 1 път!!! ти си й 1то мом4е следващия път пробвай с орална любов..ласкай я...и след това секс...бъди нежен...питай я какво най много я възбужда и го направи максимално добре 8-[ и не я карай да ти прави свирки! в никакъв слу4ай 4уваш ли?

абе, той е спал с 16-17 момичета...какво му обясняваш врели-некипели. той т'ва го знае и го прави без да мисли :-D

след почти 20те момичета, с които си бил, едно ти се опъна и ти се чувстваш в задънена улица и молиш по форуми да те упътят как да се справиш... лоша работа... имаш мн сериозен проблем... но той не е свързан със задоволяването на приятелката ти... 8)

alkobalko
04-15-2007, 12:00
Все пак си и първият, момичето няма опит. Това, че не свършва не означава непременно, че не и е било приятно и не си се представил добре.

silver_angel
04-15-2007, 12:02
както казва един приятел `не при всяка става само с бърничкане` :lol:

betka`ta
04-15-2007, 12:14
mn qsno 4e e normalno 6tom i e za 1 put 6e mine malko vreme i 6e stane rabotata

ThePainIsReaL
04-15-2007, 12:24
виж...напълно нормално е все пак и е за 1 път!!! ти си й 1то мом4е следващия път пробвай с орална любов..ласкай я...и след това секс...бъди нежен...питай я какво най много я възбужда и го направи максимално добре 8-[ и не я карай да ти прави свирки! в никакъв слу4ай 4уваш ли?

Нямам нищо против теб. Но имам нещо против мнението ти. Извини ме, но ти си девствена.. как можеш да пишеш такива неща, сякаш си ги изживяла. Както и да е, форумът дава пълна свобода все пак.
И защо да не му прави свирки? Ако й идва отвътре всичко може да си прави. Пък и той не трябва да я кара да прави, каквото и да е било, не само свирки, ако тя няма желание. В секса няма непозволени неща.
Има неща, които единият партньор не харесва, и затова не се практикуват.
Относно проблема на автора - с времето ще си дойде всичко. Ти едва ли не знаеш какво да правиш.. френската, пръстите, ласките и най-вече милите думи са пътят към оргазма, защото е факт, че жените свършват най-лесно когато усетят колко много са желани и колко момчето им държи на тях и ляляля...
И за да свърши не е необходимо да я клатиш по 2-3 часа.. така само ще изсъхне, ще се протърка и ще я боли .. ( лични наблюдения )
Пък и няма нищо срамно да я питаш какво й харесва.. да я предпазполагаш, защото може все още да я е срам и да не може да се отпуска...
айде успех. С още малко проби и ще се получи.

Barbie
04-15-2007, 13:32
Въй, Казанова, 16-17 :-s А ти от де знаеш, че те всичките са свършвали? :roll:

Така или иначе, как изобщо ти минава през акъла да зарежеш момиче, понеже не може да получи оргазъм (и то, забележи, след 3 опита само). Тъй де, ти "имаш пръст" в нейното удоволствие също толкова, колкото и тя самата.
Май няма точна рецепта за женски оргазъм (така де - нежни сме, специални сме...трябва да се потрудите :-D ) Но мога да ти кажа кое прави секса за мен по-приятен и кое малко или много ме притеснява.
Първо, това, че не получава оргазъм, не значи, че сексът не я задоволява. Много жени получават оргазъм месеци/години след първия си акт. Но, въпреки това, повярвай, сексът е чудесен. Аз лично изпитвам огромно удоволствие, когато приятелят ми свършва, въпреки че не получавам оргазъм.
Но това не пречи да се постараеш, де. Не бързай. Най-вече в любовната игра. Това, че е влажна и ти се види възбудена, не значи, че е напълно готова да преминете към същинската част. Съблечи я, целувай я навсякъде като не се съсредоточаваш само върху гърдите и интимните части - цялото женска тяло е чувствително - лице, устни, шия, корем, бедра, ръце, рамене, гръбче...отдели и достатъчно внимание. Не просто ще изпита физическо удоволствие, но ще усети, че държиш на нея и че за теб има голямо значение на нея да й е хубаво. Не знам дали само аз съм така...но за мен нежността в секса е от огромно значение - не става дума за самия акт, той може да е и по-бърз и динамичен и тн, но ми е важно да усещам отношение на нежност и обич от партньора си.
След като си и бил първия, може би още изпитва известна болка в началото. Затова, след като си я възбудил максимално и тя е напълно отпусната и готова да започнете, много внимавай как вкарваш члена...може би трябва да я питаш, но ако с вкарването избързаш или приложиш прекалено много сила, може да я заболи. След като в началото има болка, самият секс след това по-трудно носи такова удоволствие (по думите на една приятелка - ако с вкарването я заболи, тя се съсредоточава върху болката и не може да се отпусне и да се наслади на останалата част). Тъй че ако усетиш, че е дори малко се стяга в началото, вкарвай бавно и внимателно като изчакаш кротичко вагиналните мускули да се отпуснат.
И позата е важна. Дори и мисионерска може да донесе много голямо удоволствие, особено ако и сложиш възглавничка под таза (и може би застанеш така, че клиторът и да се търка в срамната ти кост по време на акта). Също така ако качиш краката и на раменете си...в случай, че е достатъчно гъвкава... Много момичета ще кажат, че на задна им е най-хубаво. Също така, според изследвания (бяяяях чела, с малко мерак мога да открия и статиите...) се води, че така жената най-лесно достига до оргазъм. И на мен много ми харесва, но първите пъти ме болеше. Може би трябва да започнете с мисионерска и после да смените... :roll: На задна можеш свободно да я докосваш навсякъде, да галиш гърба и гърдите й, както и да стимулираш клитора.
На забравяй по време на секс да я целуваш, да я галиш, да бъдеш нежен. Сменяйте позите, но не прекалееено често. Тъкмо да свикне с някаква поза и да започне да й носи удоволствие, а ти да рипнеш да правиш нещо друго. Опитай се да усетиш как й е най-приятно и задръж така.
И не я карай да се чувства длъжна да достигне до оргазъм - като не става, не става. Все някога ще се получи, остави я да се наслаждава. Интересувай се как й харесва, дали не я боли понякога (може да не се навлажнява достатъчно или...въх, след два часа секс да изсъхва и да почва да я жули...една приятелка ми говореше, че предпочита да го правят няколко пъти, отколкото един продължииителен акт - по някое време почвало да я боли)...Честно казано, лично аз дори и да изпитвам болка, не желая да спирам приятеля си, не мога и не искам (правя го рядко)...предразположи я да ти казва, когато нещо не й харесва и се съобразявай с желанията й (без да й възразяваш или да я караш да се чувства неудобно, когато ти споделя нещо).

Увлякох се (какво ли не прави човек, когато има да учи за изпит и си търси с нещо да се разсее... :-D ). Така де, сигурна съм, че тея неща ги знаеш, аз само напомням. :-)

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 13:57
Eh eh...kolko p1ti o6te trqbva da go povtorq neznam!NIE JENITE MNOGO RQDKO POLU4AVAME ORGAZAM I SV1R6VAME,IMA JENI KOITO NIKOGA PREZ JIVOTA SI NE MOGAT DA SV1R6AT DORI DA UMIRAT OT KEF!TO4KA! :evil:

ABSOLUTme
04-15-2007, 14:00
Eh eh...kolko p1ti o6te trqbva da go povtorq neznam!NIE JENITE MNOGO RQDKO POLU4AVAME ORGAZAM I SV1R6VAME,IMA JENI KOITO NIKOGA PREZ JIVOTA SI NE MOGAT DA SV1R6AT DORI DA UMIRAT OT KEF!TO4KA! :evil:

извинявам се за оффтопика,ама Вие,жените,на колко години казахте че сте? :-D

bungle
04-15-2007, 14:15
Eh eh...kolko p1ti o6te trqbva da go povtorq neznam!NIE JENITE MNOGO RQDKO POLU4AVAME ORGAZAM I SV1R6VAME,IMA JENI KOITO NIKOGA PREZ JIVOTA SI NE MOGAT DA SV1R6AT DORI DA UMIRAT OT KEF!TO4KA! :evil:

извинявам се за оффтопика,ама Вие,жените,на колко години казахте че сте? :-D

Хахахаха.
Браво! Това много ме изкефи. :twisted:

ABSOLUTme
04-15-2007, 15:51
Спорет мен е напълно нормално, щом си и първия, да не може да свърши! И аз бях така, ама ела ме виж сега! Все някога ще се получи, спокс :wink: !
на тебе нз колко да ти дам,ама те гледам,че уж пишеш грамотно,а навсякъде думите 'слеД' и 'спореД' ги пишеш с Т :lol:

anonimniqqt
04-15-2007, 18:01
е да това е ясно все пак н е съм за пръв път с момиче. при мене любовната игра продължава до толкова доколкото издържи момичето, имам предвид че се грижа за нея до момента до който тялото и почне дасе извива по един мн специфичен начин,зърната набъбнат и погледа стане влажен.когато го вкарвам него правя като някой хамалин,а бавно и не целия я съвсем по малко докато започне да влиза целия без дае необходим и най-малък натиск , при мене вси4ко става нежно и внимателно така както да може момичето дасе предразположи и даие приятно.и не съм казал че ще късам с нея само защото не може да свърши , точните ми думи бяха че не искам да чувам такива съвети,като зарежия тая тя неси струва , защото момиче което си дава девствеността на някой който е чакала дълго време а нее преспала с първия срещнат , означава че нее момиче като всяка втора, а е нещо мн повече.благодаряви мн за съветите . и това за любовната игра ,да тя е мн важна, и мн хоря който гледат на секса като нещо важно и са изчели мн книги могат да кажат 4е за разлика от мъжа при който почти вси4ки ерогенни зони са около слабините то при едно моми4е са мн повече и на мн разнообразни места, знаетели само как може да подейства един еротичен масаж,или целувки на най-нежните и богати на кръвоносни съдове места.мн хора налитат веднага на зърната - това нее правилно мн по-голям ефект се постига при галене на облъста около тях - в онзи круг в който са разположени те , а не самите гърди , понеже те са едно мастно образование , изградени са само и предимно от мастна тъкан и тя не носи никакво удоволствие , това е важно за хора дето веднага пшочват да ма4кат и дърпат гърдите а момичето не чувства ни6то повече освен лека болка и неприятно осещане

ChRiSTiaNo_07
04-15-2007, 19:16
Лизкай я докато не свърши :twisted:

aniezina
04-15-2007, 19:27
Спорет мен е напълно нормално, щом си и първия, да не може да свърши! И аз бях така, ама ела ме виж сега! Все някога ще се получи, спокс :wink: !
на тебе нз колко да ти дам,ама те гледам,че уж пишеш грамотно,а навсякъде думите 'слеД' и 'спореД' ги пишеш с Т :lol:
Навсякъде го правя, даже когато пиша и и звън форума, и в смс-и....Е, не мога да се отуча и не мога!Такава съм си..... 8-[

AliceSw
04-15-2007, 19:30
абе тва мъжете не сте като хората честно :-s

наскоро имах спор по тоя въпрос с един приятел, има хиляди при4ини, заради които може да не полу4ава оргазъм - тясна е, все още се срамува да я гледаш гола, страх я е да не забременее, страх я е, 4е ако направи нещо, може да сбърка и да е смешна в твойте очи и още хиляди причини, накарай я да е по-сигурна в теб и връзката ви....може да е само психологическо...и все пак по-вероятно е просто да е тесничка и да я наболява, но да не казва