PDA

View Full Version : Ебаси ходих на козметик и нищо несе промени ...



04-17-2007, 14:22
Еи хора помагаите .. имам голям проблем с черните точки по брадата носа и челото .. направо са супер много .. ходих на козметик и тя ми ги изчисти като ми напраи супер големи рани и една седмица ме беше срам да излезнем от назе. И точно след още една седмица си бех същия се едно вобще несъм ходил на козметик ... как се махат тия черни точки кво да ги права ебаси :smt010

e_l_i_z_a
04-17-2007, 14:25
Аз си взех това новото скрабче за лице Clean&Clear тъмносиньото-за черни точки и го ползвам вече 4 дни.Лицето ми си е много хубавичко :)И черните точки малко по малко се поизчистват.Иначе и аз ходя периодично на козметик,но ефекта в крайна сметка си е нулев,защото със всички фон-дьо-тени,коректори,пудри..... :roll: Но наистина съм доволна от този продукт!Ако искаш го пробвай.В по-добрите парфюмерии и аптеки го има.Цената е 7лв

04-17-2007, 14:33
много ми е интересно как шси изчистя носа като по него те са като некви кратери се едно .. и са вдлъбнати навътре ... :shock:

e_l_i_z_a
04-17-2007, 14:40
Помниш ли когато ти правеха пилинг на лицето?Това попринцип влиза в програмата "почистване на лице"... :wink: Скрабът за лице е измивен гел с дълбоко почистващ ефект и съдържа голяма количество микрогранули които ексфолират дотолкова кожата,че се получава почти пилинг ефект.....направи си изводите сам :wink: Аз просто ти обусних какво става със лицето ти,докато ползваш този продукт :)Иначе на всички им е ясно какво представляват черните точки :idea:

04-17-2007, 14:58
ами не намен неми е ясно какво представляват .. аз описвам просто как изглеждат .. и те са черни и са точки ... ---> черни точки :) та ше вида кво ше права ..

e_l_i_z_a
04-17-2007, 15:07
Черни точки

Черните точки се получават, когато мъртви клетки и себум блокират фоликул на повърхността на кожата. Комбинацията от пигмента (протеина който дава цвят на кожата) на мъртвите клетки и себума дават тъмния цвят на черните точки. Това не е нечистотия, която може да бъде отмита.

Мазните кожи прилепят повече нечистотии от сухите и нормални кожи. Те се задържат в порите и се смесват с гъстата мазнина в тях. Черните точки допълнително разширяват порите и така кожата става груба.

Черните точки са причина за появата на акне. Когато пората е напълно блокирана, мастните жлези могат да бъдат засегнати и така да се появи пъпка.

Грижа:

1. Мийте лицето си с хладка вода и лечебен сапун, за да намалите омазняването и да се предпазите от инфекция.

2. Изплакването на лицето с чиста вода колкото се може по- често предпазва кожата от нечистотиите на околната среда.

3. Измиването трябва да бъде последвано от по- основно почистване, за да се премахне втвърдения себум и да се поддържат порите чисти.

3. Не използвайте овлажнители на мазна основа, особено върху засегнатите с пъпки участъци.

4. Черните точки трябва да бъдат третирани само от лекар или козметик, за да се избегне инфекция. Той ще изстиска сгъстения себум или натрупаните мъртви клетки с помощта на инструменти, които няма да наранят кожата ви.

---
Това го извадих от http://tialoto.bg
А иначе онова продуктче,за което ти говоря изглежда така:
http://www.cleanandclear.ru/images/items/4_1_big.jpg
Само че,естествено,надписите са на английски :D

Adwokat
04-17-2007, 15:23
туй става ли за момчета :smt017

04-17-2007, 15:34
Off mnoo qsno che stava,be... tva da ne ti e intimen gel....tc tc tc....

e_l_i_z_a
04-17-2007, 15:45
Off mnoo qsno che stava,be... tva da ne ti e intimen gel....tc tc tc....
А интимният гел защо да не става за момчета? :D Е,вярно,че на момчетата не им трябва баланс на рН във влагалището...по простата причина че нямат такова :lol: :lol: :lol: ,но пък това е най-добрият начин за поддръжка на чистотата по тези части на човешкото тяло... :wink:
Иначе става за момчета това скрабче :-D

MonitOoOo
04-17-2007, 16:58
eeee to ot edno xodene na kozmetik nqma da se maxnat...to de da stava6e taka.trqa da xodi6 pereodi4no i 6te zabeleji6 razlikata :D

04-17-2007, 17:03
аз съм момче .. та както и да е ок шси го зема тва .. па ше вида
а кво треа да значи тва
3. Не използвайте овлажнители на мазна основа, особено върху засегнатите с пъпки участъци.

Adwokat
04-17-2007, 17:10
а към колко лева е? :smt017

04-17-2007, 18:30
ако говориш за тва синиото момичето написа че е 7лв

Adwokat
04-17-2007, 18:40
ахъм мерси. :-D

04-25-2007, 21:28
а аз да отговоря...става въпрос за кремове на мазна основа...такива се ползват за суха (не дехидратирана, а суха) кожа...иначе хидратация е необходима препоръчвам розова вода...класика