PDA

View Full Version : Разлика в годините...



04-20-2007, 21:21
Оох, страшно съм объркана.. :smt009 Запознах се с едно момче(то вече мъж, де) и страшно си допаднахме, много приятено си говорехме..всичко беше 6.По едно време го попитах на колко години е и той каза 30. :shock: (да уточня, че аз съм на 16) :smt011
Иии.. той ми каза,че страшно ме харесва и иска да е с мен.Аз го попитах не съм ли малка за него, а той отговори, че за него това не е проблем. :-s и че бившата му е била на 15 :shock: и че годините не са определящ фактор за това какъв е човек и ако на двамата ни е готино, всичко е точно.Каза още, че не иска да е с мен заради секс или нещо такова и ако не му вярвам, мога да се убедя като мине време..никога нямало да ме кара да правя нещо, което не искам. :roll:
Иии просто не знам какво да правя..от една страна супер много ме кефи като човек..много ми е готино с него.. супер си прекарваме като сме заедно.. иии изобщо не изглежда, че е на толкова години.. :? Обаче пък като се сетя, че това са цели 14 години разлика... :smt009
Вие как мислите?Това сериозен проблем ли е и изобщо има ли една такава връзка бъдеще според вас или просто не си струва? :smt017

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 21:23
Упс, това горе бях аз. :oops:

`Death`Whore`
04-20-2007, 21:24
Разбира се, че годините са проблем. Ако ти беше на 20, все едно, но ти си на 16 - още си ученичка. Първо - гнусно е. Второ - този човек е педофил. Трето - няма да имате много общо.

HopeLesss
04-20-2007, 21:25
Ще се проявиш като поредното наивно дете, което вярва, че един 30-годишен мъж няма да е с теб заради секса. Не бъди глупачка. Потърси си някой на твоята възраст!

{Sweety_f}
04-20-2007, 21:26
Замисли се за по-нататк във времето...ако връзката ви върви супер и продължи няколко години и в един момент се окаже че ти си в разцвета на младостта си,а той е извинявам се за израза...един старчок,който няма желание да излиза с нови хора,на разходки,купони и т.н.Според мен разликата в годините е супер голяма

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 21:30
Уух да.. и аз просто не мога да разбера как изобщо се колебая, като винаги съм била против такива връзки.. обаче досега на мен не ми се беше случвало такова нещо и.. абе пълен ужас... :smt009

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2007, 21:31
имам един приятел на 26год и той все ходеше с 14-15-16годишни... и като го питах 'що не вземе да си намери някоя на неговия акъл, на неговата възраст... и той ми отговаряше, че малките са по-глупави и по-лесно връзват... освен това като пра'й секс искал да усеща нещо...а не да е*е 25год 'кофа' отдолу и да си прави течение на 'оная работа'...

така че сама си прави изводите тоз и той защо се натяга толкова...

`Death`Whore`
04-20-2007, 21:32
Той хубаво се е оплаквал, обаче защо си е хващал само курви? :-k

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2007, 21:37
според него всички били такива, т.к. започвали да се е*ат още от 15годишни... и до 25 стават кат' 'диван отдолу'...

като се има предвид к'ви недорасли 13-14-15годишни пускат теми чудейки се дали са бременни... е напълно възможно повечето след т'ва да станат и те 'ходещи дивани'...

мал-шанс...може да не е попаднал на някоя по-норм... макар че то в повечето случаи, ако е си курва (спала с мн мн мъже) значи си задръстена или затворена... ценностите се изменят... или по-скоро изчезват...

`Death`Whore`
04-20-2007, 21:40
Няма голямо значение от колко време правиш секс, друго има значение - дали често сменяш партньорите си. Вагината се нагажда по пениса, когато жената прави секс само с един мъж...а курвите затова са кофи - вагините им няма как да се нагодят и стават отпуснати.

Иначе да, малките се ебат на поразия...аз на техните години се целувах за пръв път, а те имат уж богат сексуален опит :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
04-20-2007, 21:45
без да обиждам авторката...аз се чудя тоз как се е натъкнал на 16годишна, а не на 10-12...там са малко по-запазени и още по-глупави.. пхах :smt011

абе, ние говорим сега така...ама след време и т'ва ще стане.... само че не знам защо си мисля, че ще дойде много скоро... :|

`Death`Whore`
04-20-2007, 21:46
Чак пък така...не вярвам да стане. Така излиза едва ли не, че по-възрастните жени няма смисъл да правят секс, защото и те не усещат почти нищо...

honda^
04-20-2007, 21:52
Мисля, 4е е проблем. Той не трябва ли да мисли за семейство ве4е?! :-s

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 21:58
Добре, де, той ако ми поиска секс, къде е казано, че аз непременно ще се съглася?Отказвам и толкова.Няма да се дам лесно, не съм някоя курва.Ако ме заебе веднага, значи всичко е ясно..

А и що си мислите, че такива връзки не са възможни.. майката на едно момче от моя клас е била ученичка в гимназията и баща му й е преподавал..още от тогава са тръгнали нещата и после са се оженили..имали са 10 и повече години разлика..

Иначе и аз го знам тва, че големите си хващат по-малки, щото са по-глупавички, ама в крайна сметка аз си имам глава на раменете и мога да мисля.. само празни призказки няма да ме омаят до такава степен, че да си легна с някого. :?

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 22:07
Повече от ясно е, че повечето хора мислят, че е грешка да сме заедно.Може и да са прави.Както и да е, аз сама ще преценя какво да правя и това е.. благодаря все пак за отговорите!

air_J
04-20-2007, 22:20
Я най-добре пусни една снимка. Веднага ще преценя за какво става въпрос. :twisted:

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 22:24
Кво пък точно ше преценяваш по снимка ми е много интересно! :smt005

И снимка на кого? :lol:

Adwokat
04-20-2007, 22:35
Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 22:42
Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

Ейй, най-после да се намери един, който да се изкаже положително. :-) Супер, имало и такива, които мислят по-различно. :::

Adwokat
04-20-2007, 22:44
Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

Ейй, най-после да се намери един, който да се изкаже положително. :-) Супер, имало и такива, които мислят по-различно. :::

Еми то си е така :-D

_[LiFe-StiLe]_F
04-20-2007, 22:47
Разбира се, че годините са проблем. Ако ти беше на 20, все едно, но ти си на 16 - още си ученичка. Първо - гнусно е. Второ - този човек е педофил. Трето - няма да имате много общо.

съгласна съм! и ако на всеки срещнат мъж се връзваш на думите "искам да съм с теб заради самата теб, а не заради секса... никога няма да те карам да правиш нещо, което не искаш..." то ти си просто бездарно наивна и някой ден много жестоко ще си изпатиш от това. подобни мъже "напипват" слабото място на жените, казват им това, което искат да чуят и... по-нататък сама помисли какво следва и как всъщност свършват нещата!

_[LiFe-StiLe]_F
04-20-2007, 22:49
Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

Ейй, най-после да се намери един, който да се изкаже положително. :-) Супер, имало и такива, които мислят по-различно. :::

не ми е ясно защо пускаш теми тук, като ти просто съзнателно искаш да чуеш определен отговор и с това да се успокоиш :-s да, ама не! глупачка си ако останеш с него - поредната използвана и захвърлена като парцал малка уличница! ако все пак си го решила - приятно забавление и дано после главата не те заболи от високото падане :lol:

Adwokat
04-20-2007, 23:07
_F]

Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

Ейй, най-после да се намери един, който да се изкаже положително. :-) Супер, имало и такива, които мислят по-различно. :::

не ми е ясно защо пускаш теми тук, като ти просто съзнателно искаш да чуеш определен отговор и с това да се успокоиш :-s да, ама не! глупачка си ако останеш с него - поредната използвана и захвърлена като парцал малка уличница! ако все пак си го решила - приятно забавление и дано после главата не те заболи от високото падане :lol:

алоо не всички са такива.. каквито ти ги мислиш... [-X

crazy_sexy_mace
04-20-2007, 23:10
_F]

Не мисля че годините са некав важен фактор щом се харесвате кво ви пречи :smt017

Ейй, най-после да се намери един, който да се изкаже положително. :-) Супер, имало и такива, които мислят по-различно. :::

не ми е ясно защо пускаш теми тук, като ти просто съзнателно искаш да чуеш определен отговор и с това да се успокоиш :-s да, ама не! глупачка си ако останеш с него - поредната използвана и захвърлена като парцал малка уличница! ако все пак си го решила - приятно забавление и дано после главата не те заболи от високото падане :lol:
Абе, момиче, не мога да разбера що си мислиш, че като сме заедно, аз на секундата ще се съглася да си легна с него. :smt017 .Ебаси майката.. :smt011 Все едно съм някво животно и трябва да правя квото ми се каже.Я се стегнете малко, аз съм разумен човек с глава на раменете и мозък, който мога да използвам, а не само да вярвам безрезервно на сладки приказки! #-o

BWald0rf
04-21-2007, 06:08
Абе според мене най добре да си намериш някой на твоята възраст..но ако много го обичаш става сложно...В смисъл не мисля че един 30-годишен мъж неиска секс и може да те чака незнам си колко време..Някак си не ми се вярва..

04-21-2007, 06:27
Абе според мене най добре да си намериш някой на твоята възраст..но ако много го обичаш става сложно...В смисъл не мисля че един 30-годишен мъж неиска секс и може да те чака незнам си колко време..Някак си не ми се вярва..
Ми, като не иска да ме чака.. "чао" и готово, проблема е решен. :::

happy_cute
04-21-2007, 06:35
Добре, де, той ако ми поиска секс, къде е казано, че аз непременно ще се съглася?Отказвам и толкова.

Мисля,че ако той иска нещо ... няма да можеш да го спреш.Дори и да си мислиш,че е хипер добър и тн....той може да ти е баща направо!Поне да беше богат бе :lol: не базикам се.Представи си майка ти да разбере :smt005 ужас!Не,глупаво е!И да е най-печения човек на света,който те разбира...защото не бъдете просто приятели :arrow: няма да се ебете пък ще си споделяте(така ще разбереш,че той е с теб само за секса :wink:

ThePainIsReaL
04-21-2007, 06:38
Имам странното усещане, че не искаш да чуеш чуждото мнение, а си пуснала темата само и само, за да прочетеш пост, който да одобравя това нещо.
Но все пак ти си имаш глава на раменете, за да мислиш с нея. Не може да ти казвам какво да правиш. Сама си прецени рисковете и си направи изводите. Аз лично никога не бих тръгнала с този човек. Какво общо имам аз с него. Та дори не съм пълнолетна, как ще се движа с него.. хах. Но ти си имаш право на избор.
Айде успех :}

`Death`Whore`
04-21-2007, 06:52
Оф, малката, започваш да ме дразниш. Той може да те чака половин година, защото после знае, че ще си те чука колкото и когато иска, и няма да се усетиш най-вероятно, че те менти. Ето го детското мислене - жена, която пуска преди 3-тия месец, е курва. Мъжът на 30 години е наясно, че това не е така. Та...какво общо каза, че имате?

lLady_MooN_RaiN
04-21-2007, 08:10
Годините са проблем.

1. Ти си наивна, млада и го харесваш. Той може да ти каже всичко, ама всичко и ти ще му вярваш, защото го харесваш и защото си наивна. Естествено, че като иска да си с него, ще каже че не е заради секса и че годините не са проблем. Но съм 99% сигурна, че лъже.

2. Мъж на 30 години просто няма какво да прави с момиче на 16. Погледа към живота е друг, проблемите са други, начина на живот е друг. За какво ще си говорите? Ако е само за секса разбирам, но ти не искаш само сексуална връзка. Така, че по добре си намери някой на подходяща възраст.

FiRe_LaDy
04-21-2007, 08:30
ne useshtash li che stavash smeshna v ochite na celiq forum?AKo ne si iskala shtqla da mu kaje che ne iska i tolkova.Da da ... taka si mislish ti.Ili momentalno shte te zareje,kogato otkajesh ili shte te prinudi i shte go napravish protiv volqta si!Kakvo mojesh da storish za da go spresh,ta ti si samo na 16,a toi na celi 30.Vidql e dosta poveche ot teb v jivota.I nedei prikazva,che si imala akyl i nqmalo tolkova lesno da t eomaq i da te vkara v legloto.Sigurna sym,che i polovin godian s nego ti e mnogo za da mu pusnesh.
A i edin vypros!Za akkvo puskash temata i iskash nashite mneniq sled kato ti iskash da chuesh samo edno edinstveno neshto i tova e,che te podkrepqme i da bydesh s nego?
Glupachka!Malka i naivna kurvichka .... i posle shto na sichki 13 - 14 - 15 - 16godishni momicheta vikat kurvichki - emi zaradi takiva kato tebe,deto vqrvat na vsichko.Vqrvat na neshta,v koito ne bi povqrvalo i malko dete!Pff ...
Kato tolkova iskash - bydi s nego,ama posle sht esi biesh glavata i shte osyznaesh,che sme bile pravi! :smt019 :wink:

malkoto_sladur4e
04-21-2007, 12:11
Emi moq fr e s1s 7 godini po-golqm ot mene....ama edno e na6to drygo e 14 godini razlika kakto e pri vas...mnogo sa ve4e... :shock:

`Death`Whore`
04-21-2007, 12:15
Аз ти казах, че съм сигурна, че приятелят ти е поне с 5 години по-голям от теб. Ама ти се направи на луда :roll:

04-21-2007, 18:37
10х на всички, които ми отговриха.. вслушах се в съветите ви и вече нямаме нищо общо с тоя. ;-) Май си бях изгубила акъла и не се чувах кви ги дрънкам, ама нещата вече се оправиха. :-)

miss bamby
04-21-2007, 19:05
Еми да-моята разлика с приятеля ми е 6 години и нашите го приемат защото и тяхната е толкова.но0о0 друго са си 14 години-все пак си помисли и аз вашите-а те май май ще са :smt011

bqsna_teenagerka
04-21-2007, 21:43
стига де ако водя полов живот от 17,18годишна като 25 ще съм като кофа :| :D няма да си смяням цял живот гаджето1 :-D 9и аз сама не си вярвам ама айде) ина4е по темата:съгласна съм с другите

Digital
04-22-2007, 01:06
Ебати. Не разбрахте ли че тия на по 25 и 30 дето тръгват с млечни путки са или педофили или ретарди ??? Аз на 25 не бих излязъл с момиче на 18, камо ли на 16. :shock: Ми аз за кво ще си говоря с това създание бе, само ще ми пили нервите. :roll: Аз искам човек с който мога да си говоря, да разчитам на него, да ми е упора а не памперс. И това всеки би трябвало да го иска ама явно нещо не е така. ](*,)

koalka
04-22-2007, 05:54
Как не те е страх да се занимаваш с толкова голям....

Още по-малко и бъди сигурна, че той секс ще иска.

sasha_90
04-22-2007, 08:02
Как може да си толкова глупава-sorry за израза?Зарязвай го тоя!

kuber
04-22-2007, 08:18
Разбира се, че годините са проблем. Ако ти беше на 20, все едно, но ти си на 16 - още си ученичка. Първо - гнусно е. Второ - този човек е педофил. Трето - няма да имате много общо.

Съгалсен съм (да не повярва човек)

rosskata
04-22-2007, 08:33
Оф аман от глупости. Много се дразня като взема да чета постовете по подобни теми... :x
:arrow: МОмичета на 16 години и е наясно какво прави. Признайте, ако обичате, правото на 16- годишните на мозъчна дейност...
:arrow: Педофил е човек, който извършва сексуални действия с човек под 14 години. :-&
:arrow: Трето: Ще се изненадате колко общо могат да имат помежду си хора с голяма разлика. Заобиколена съм от примери- Най- добрата ми приятелка, сестра ми,баба ми... Разлики съответно 16 ,9 ,15 години, връзки от 3 ,2 и 50 години... Проблем? АЗ самата на 16 ходих с един 27 годишен, който беше с по- малък опит от мен в много отношения. И имахме доста общо. :roll:
:arrow: Четвърто: Обобщенията не са общовалидни. ПОзнавам мъже на по 30, на които едно 16- годишно момиче успешно може да им бърше сополите... Но нали вие всичките сте спецове и квалифицирани психолози, можете с 2 думи да характеризирате цялата възрастова група... :smt005
:arrow: Гнусно е не това с разликата, а това, с "кофите"... :smt013 Най- грозната форма на дискриминация. Ако аз искам, ще спя с някой разлиочен всеки ден, това не ме порави "кофа"... Същото е ако имаш сериозен приятел и спиш с него всеки ден.
:arrow: И нещо, които много хора не са разбрали- сексът не е нещо лошо, срамно, или нещо, с което мъжете "прецакват" жените. 8) Да отказваш секс само заради идеята, когато го искаш много, е също толкова малоумно, колкото и да го правиш само за да се харесаш на някой...


КОгато стане въпрос за възрастова разлика, много хора смятат:
а) Големия "прецаква" малката като я ебе... Да, но къде остава факта, че и тя иска секс както всеки нормален тийнейджър?? И пак бабешкото схващане, че ако те наебат, си преебана... Моля моля, в 21 век живеем.
б)Малката използва големия за пари... Отново глупост... ПО- големият мъж може да даде много повече неща от просто "пари"- опора най- малкото,сигурност.
В)И никой, никой, никой не се сеща за любов... Ехо??? Нея я има, колкото и да не ви се вярва, и последното нещо, което я интересува, е егенето :smt007

Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-22-2007, 11:07
6tom kato predi tebe e hodil s 15 godi6na, opredeleno e pedofil....ami ako iska da te iznasili, i ne kazvai 4e ne bi napravil takova ne6to, 6tot nikoga ne znae6 dokato ne se slu4i! bydi umna i razumna(znam 4e e trudno)

Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-22-2007, 11:14
ne useshtash li che stavash smeshna v ochite na celiq forum?AKo ne si iskala shtqla da mu kaje che ne iska i tolkova.Da da ... taka si mislish ti.Ili momentalno shte te zareje,kogato otkajesh ili shte te prinudi i shte go napravish protiv volqta si!Kakvo mojesh da storish za da go spresh,ta ti si samo na 16,a toi na celi 30.Vidql e dosta poveche ot teb v jivota.I nedei prikazva,che si imala akyl i nqmalo tolkova lesno da t eomaq i da te vkara v legloto.Sigurna sym,che i polovin godian s nego ti e mnogo za da mu pusnesh.
A i edin vypros!Za akkvo puskash temata i iskash nashite mneniq sled kato ti iskash da chuesh samo edno edinstveno neshto i tova e,che te podkrepqme i da bydesh s nego?
Glupachka!Malka i naivna kurvichka .... i posle shto na sichki 13 - 14 - 15 - 16godishni momicheta vikat kurvichki - emi zaradi takiva kato tebe,deto vqrvat na vsichko.Vqrvat na neshta,v koito ne bi povqrvalo i malko dete!Pff ...
Kato tolkova iskash - bydi s nego,ama posle sht esi biesh glavata i shte osyznaesh,che sme bile pravi! :smt019 :wink:

uvajavam ta mn.!!!

crazy_sexy_mace
04-22-2007, 11:25
E, колко пъти да ви кажа, че ми дойде акъла в главата и гозаебахтоя.Няма нужда да пишете повече! :-) Иначе благодаря за съветите, прави бяхте. :roll:

DeSerT17R0Se
04-22-2007, 16:51
Не четох вси4ките постове,но см съгласна с rosskata :} Само мога да те посъветвам да внимава6 и да няма6 много о4аквания,които да се провалят и да не вмъква6 мн 4уства,за да не си наранена(нямам предвид секса-ако ти се иска прави го) Казвам го от ли4ен опит (преди една седмица се прецака с мъж колкото твоя) Успех ти желая :}

04-22-2007, 17:09
Awe ne e tolkova stra6no ako ,toq 4ovek darji na teb i te obi4a toi nqma dae s tebe sako zarad SEKSA.aZ IMAM VRUZKA S 12 PO-GOLQM OT MENE VE4E 1 GODINA...I O6TE NE SME SPALI ZAEDNO VSI4KO E OK I TOI SI ME OBI4KA I AZ NEGO AZ AM NA 15 TOI E NA 26 SEGA :smt019 :P
aMA PREDI DA PRAI6 NE6TO GO OPOZNAI I MI E QSNO 4E,NEMAKATO DA LEGNE6 E TAKA...taka 4e ne se vlqi mnogo horata koito naistina SE OBI4AT VARZASTA ne im pre4i.A kakvo 6te kajete za 35-40 godi6ni jeni koito hodat s 20 godi6ni maje i po malki mom4eta a????