PDA

View Full Version : преподавател да се държи така мило с момиче



wendelyn^^^XX
04-22-2007, 06:55
Аз съм 9 клас.Имаме един преподавател,нз на колко години,но около 30-те някъде...Всеки път като ме види ми казва здрасти и даже ме прегръща леко докато вървим към класната стая например,намигва ми в часовете докато разказва урока,пита ме разни неща на съвсем друга тема,нещо от рода на "Обичаш ли лошите момчета?" и ме разпитва понякога за гадежтата ми(дали имам и т.н.).С никое друго момиче не общува така,макар че е мил със всички момичета.Това нормално ли е?

djeini
04-22-2007, 07:02
Ami neznam ne mi se struva mnogo v reda na ne6tata,no moje prosto da si mu simpati4na.Ma da te pita razni gluposti xm.....moje da se e zagrijil za tebe.Neznam no za men ne e normalno

JoeBanana
04-22-2007, 07:04
ако прави планове да поебе нещо прясно, нормално е http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

_Vivisection_
04-22-2007, 07:10
И аз съм била малка, но тъпа не съм била. Очевадно е!

04-22-2007, 07:11
Emi i nie imame takav daskal i naj veroqtno iska nqkoe sex prejivqvane ot teb ako ot tova zna4i tvoqta po dobra ocenka zashto ne

juSTkiddy
04-22-2007, 07:27
Оф такива ги има насякаде...Ама дори и да ти е неприятно нищо неможеш да направиш..Не искаш да си развалиш оценките и да те съсипе някаф си педофил нали?..Ем гледай да не отвъщаш троснато и да не се нервиш(доколкото е възможно) на тъпите му подмятания...

nencuHka
04-22-2007, 09:15
И аз съм била малка, но тъпа не съм била. Очевадно е!

Blab
04-22-2007, 09:46
Аз съм 9 клас.Имаме един преподавател,нз на колко години,но около 30-те някъде...Всеки път като ме види ми казва здрасти и даже ме прегръща леко докато вървим към класната стая например,намигва ми в часовете докато разказва урока,пита ме разни неща на съвсем друга тема,нещо от рода на "Обичаш ли лошите момчета?" и ме разпитва понякога за гадежтата ми(дали имам и т.н.).С никое друго момиче не общува така,макар че е мил със всички момичета.Това нормално ли е?
И какво?
И при мен има един(ако не и повече) преподавател, с който сме си "дружки" и се разпитваме това-онова.
Не всички мили хора са извратени!Я се осъзнайте!Хората са създадени, за да общуват.
"Обичаш ли лошите момчета?" - сега може ли да "чуем" дословния цитат, защото някак си ме съмнява думата "момчета" ли и аз не знам...

In4iTu_
04-22-2007, 11:22
Мм не е съвсем нормално. Опитай се да се дистанцираш и сведи отношенията ви до учител - ученик; ако продължи с намеците, се обърни към родителите си, после към училищното настоятелство. И ние имахме подобен учител(само че той ни и опипваше :smt013) и го уволниха.

BAYO
04-22-2007, 11:54
Сигурно вечер блъска пред телевизора, докато си мисли за тебе. Явно е очарован и се опитва макар и не мноо агресивно да се доближава до тебе. НЕ му позволявай!

Adwokat
04-22-2007, 12:31
Нормално е все пак и той е мъж и той има нужди :mrgreen: :mrgreen:

FiRe_LaDy
04-22-2007, 12:42
Iska li pitane!Izobshto ne e normalno.I nie v nashto daskalo imame edin uchitel.Predi kato me izpitvashe i vinagi me oglejdashe ot gore do dolo po 100 pyti,ili pyk mi kazvashe `` kakvo stava kogato si syglichash bluzata vecher na tymno v staqta si `` i ma gledashe predizvikatelno.Ne namiram za redno dori tova,che gi tyrpim takiva daskali i che prodyljavat da rabotqt v uchilishtata.Pff ... to chak e gnusno.

vikipf
04-22-2007, 12:44
ми за са нищо не праи... ако продължи се опитай да се отдръпнеш... и в краен случай сподели с ваще... и после с директора на даскалото...

koalka
04-22-2007, 18:21
Ако ти е учител не е нормално.Трябва да го уволнят.Така да се заглежда и да се занимава с момиче по-малко от него с 15 години...

leko_otkachena
04-22-2007, 18:24
ОМГГГГГГ! учител педофил!!!Като моя по Френски дето само минава и гледа декултетата на момичетата и се облизва мазно

I'm crazy
04-22-2007, 18:27
Еми покажи му, че ти не се инт.от него ПЪК!!!
МЕн тая по математика...само ме бара за гъза или циците :evil: :smt013

iNl0Ve_wItX_liFe
04-22-2007, 18:29
Еми покажи му, че ти не се инт.от него ПЪК!!!
МЕн тая по математика...само ме бара за гъза или циците :evil: :smt013
Ахахахахх :smt005
Определено не е нормално [-X