PDA

View Full Version : Романтичната любов



SiLeNcEf
04-22-2007, 14:51
Как мислите съществува ли романтичната любов днес ? :)
Аз мисля,че все още я има макар и рядко срещана .

djeini
04-22-2007, 14:53
Moje bi da, moje bi vse o6te q ima.E estestveno romanti4nata lubov moje da se osu6testvi samo s romanti4ni muje, a te sa na iz4ezvane :-k

pinki
04-22-2007, 15:01
Ex...има ги... :smt060 Ама са такава рядкост,че някой вече се чудят дали съществуват :smt016

kuber
04-22-2007, 15:03
Иска ми се да съществува но в наши дни просто няма място за роматика, днес я срещаме само във Филмите

Radeto_
04-22-2007, 15:03
Ще ми се да вярвам, че наистина съществува

Nassgerrack
04-22-2007, 15:45
Има я,но е много рядко срещана. Това е все едно да се влюбиш истиски - рядко срещано.Макар и двете понятия да са сходни всъщност имат 1 съществена разлика: че романтичната любов не е задължително да е дълга. Много от нас са изживявали подобна романтика ,но само във първите месец-два от началото на връзката. Много е трудно да запазиш интереса на половинката към теб. Затова и се руши романтиката - липсата на мистерия и силни емоции я погубват.


Извод: Обичайте се,любете се,прекарвайте си времето в забавление пък да става каквото ще!

mechtaq_za_teb
04-22-2007, 15:51
Sashtestvuva,no se sreshta vse po-rqdko...

Disorder
04-22-2007, 15:55
Е в крайна сметка "каквото повикало, такова се обадило." Ако бъдете романтични към някой е нормално да очаквате същото, но ако самите вие не правите такива жестове тогава защо да обвиняваме мъжете, че не са романтици?

TARAN4O
04-22-2007, 15:57
Романтична любов има. Обаче жените убиха романтиката в мъжeте ;)

CrazyWitch
04-22-2007, 16:07
Зависи.. от това поне един от двамата да е настроен романтично. То си е до човека. Аз рядко съм романтична.

vikipf
04-22-2007, 16:11
РОМАНТИКАТА Я ИМА... НО В НАшИЯ СВЯТ Е МНОГО ПО-РАЗЛИчНА ОТ ТВА КОЕТО ПОКАЗВАМ ПО ФИЛМИТЕ... :roll:

koalka
04-22-2007, 18:27
Естествено, че същестува, но все пак се среща по-рядко. :wink:

koalka
04-22-2007, 18:28
РОМАНТИКАТА Я ИМА... НО В НАшИЯ СВЯТ Е МНОГО ПО-РАЗЛИчНА ОТ ТВА КОЕТО ПОКАЗВАМ ПО ФИЛМИТЕ... :roll:
Е, ясно-то по филмите нищо не е, както в реалния свят...

alkobalko
04-22-2007, 18:29
Съществува, макар и рядко, но все пак съществува. Не знам какво разбираш ти под романтична, но аз твърдя, че моята е такава. :smt060

leko_otkachena
04-22-2007, 18:32
Ex...има ги... :smt060 Ама са такава рядкост,че някой вече се чудят дали съществуват :smt016съгласна

harakiri
04-22-2007, 19:30
Съществува ама е много рядко срещана

kobrichka
04-22-2007, 19:34
Според мен съществува,но е все по-голяма рядкост.В днешно време вместо романтика има насилие,все по рядко се чува думаите обичам те или да се направи някакъв нежен жест към дадено момиче,по често явление е някое момче да псува половинката си,което за мен е мн жалко.

L31h4z
04-22-2007, 19:42
Дам.Аз лично рядко я срещам, но от моя страна - съществува и винаги ще е така.Ако трябва да съм честен, съм hardcore романтик. ^_^
Но...явно на днешните момичета това не им допада. :lol: :?
:mrgreen:

lesstats
04-22-2007, 19:46
мн ясно че има
аз примерно съм мн мн романтичен

bqsna_teenagerka
04-22-2007, 19:51
:wink: аз мисля 4е има защото само в този сайт аз знам няколко 4овека които наистина вярват в любовта така 4е не сме загинали \:D/

Digital
04-22-2007, 20:23
:wink: аз мисля 4е има защото само в този сайт аз знам няколко 4овека които наистина вярват в любовта така 4е не сме загинали \:D/
Ти си на 13 и не се броиш.

UnBornKb
04-22-2007, 20:49
Ако си я направим такава ... ще я има ;)

04-22-2007, 21:12
Изключително интересно ми е, как 15-16 шмулъовци в темата разбраха, че в миналото е "имало повече романтика", а сега "тя е все по-рядко срещана". Тия изтъркани лафове ако ги хвърляте и на партнъорите си, явно защо са отегчени до смърт от вас и няма романтика. Аз никаква романтика не мога да създам, когато общувам с гибон, който не може да напише 2 изречения без правописна грешка..

BAYO
04-23-2007, 12:09
Романтична любов има. Обаче жените убиха романтиката в мъжeте ;)

Много точно казано.

Романтиката е застрашен вид животно, което скоро ще изчезне от лицето на земята. Малко останаха момчетата, които все още се опитват да направят нещо по въпроса, но когато една жена(момиче) убие тва чувство, тва момче се превръща автоматично в хейтър. Следователно още един индивид изчезва. Всичко вече е пари коли,дроги,алкохол кучки и треви... :-D

Бтв моята любов е такава, но до кога ли ??? :smt011

Nadelina
04-23-2007, 16:04
Ще ми се да вярвам, че наистина съществува

I na men...

MaRiNkA_16
04-24-2007, 05:25
iskam damo da vi kaja 4e su6testvuva romantika vuv vsqka vruzka.ako 6tete vzemete tova kak ste se zapoznali pri men poslednata mi vruzka taka e obvurzana v romantika 4e ve4e vqrvam dori 4e tva e purvata mi istinska lubov.ako nqkoi iska da si lafim za lubovta i dr priqtni temi da mi pi6e.morgana_@abv.bg :smt007

JIuDeToO
04-24-2007, 06:59
Любовта малко или много винаги е романтична, тук вече зависи от хората. Иначе да съществува и не мисля, че някога ще спре :wink:

jus7_a_boy
04-24-2007, 08:37
Живееш ли за единия секс без никаква романтика, значи просто си изпуснал адски много от тоя живот.. Няма нищо по хубаво от това да си с любимия човек някъде сами, прегърнати и просто наслаждавайки се един на друг, забравили някъде там далече всички проблеми и всички други хора..за тези моменти си струва човек да живее..

UnBornKb
04-24-2007, 09:00
Романтична любов има. Обаче жените убиха романтиката в мъжeте ;)

Много точно казано.



Същото принципно може да се каже и за мъжете ;)

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 09:41
зависи к'во разбираш под 'романтика' и 'романтична любов'...

ценностите се измениха какво остава за 'романтиката'...

ако говориш за Пепеляшка... Спящата красавица... Снежанка, Малката русалка и т.н. т'ва са вълшебни приказки за малчугани, за да живеят с илюзията, че цари мир, любов и разбирателство... и че Доброто винаги побеждава...

а ако има романтика в повечето случаи тя е може би в началото на връзката... когато единия иска да направи впечатление на другия или направо да го свали... после цялата тая 'романтика' се превръща в рутина...

04-24-2007, 09:50
Романтична любов има. Обаче жените убиха романтиката в мъжeте ;)

Да, вярно е.
Но Една Жена спаси романтиката в мен...
и ме спаси от нищото
като ме нау4и да Вярвам , 4е Мога да Бъда не само Истински,
но и по-Добър.

BAYO
04-24-2007, 11:08
а ако има романтика в повечето случаи тя е може би в началото на връзката... когато единия иска да направи впечатление на другия или направо да го свали... после цялата тая 'романтика' се превръща в рутина...

Не е задължително да е така [-X Имам връзка от почти 2 год. и романтиката не ни е напуснала все още и всеки път като се виждаме си даваме всичко, на което сме способни. Може да са редки случаите, но да не забравяме, че и тях ги има все още.

LetiCherry
04-24-2007, 11:20
а ако има романтика в повечето случаи тя е може би в началото на връзката... когато единия иска да направи впечатление на другия или направо да го свали... после цялата тая 'романтика' се превръща в рутина...

Не е задължително да е така [-X Имам връзка от почти 2 год. и романтиката не ни е напуснала все още и всеки път като се виждаме си даваме всичко, на което сме способни. Може да са редки случаите, но да не забравяме, че и тях ги има все още.

Съгласна съм! И при нас е така! То дори е стра6но когато не6тата в една връзка станат рутина! За мен романти4но е дори да си лежим гу6нати :smt008

sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 12:14
започнах със 'зависи какво разбираш под 'романтика''

и дадох един пример... как в повечето случаи стоят нещата...независимо от разбирането за романтика...

за едни е...гаджето ти да седи долу под балкона и така да си приказвате ('щот да речем имаш вечерен час)...за други е... да й подарява цветя с повод и без повод...трети си правят романтични изненадки един на друг... за четвърти да са гушнати на леглото (както спомена leti_cherry)...и т.н, и т.н...

и въпреки т'ва не съм казала, че не съществуват изключения... и че тази 'романтика' не продължава дори и в 2-3-4-5годишни връзки....

при доста хора цялата тази любов и превързаност се превръща в ежедневие... нагледен пример... 2ма съученици ходиха година и половина... в началото всеки можеше да им завиди за такава връзка... в приказките не са се случвали такива неща... и след 5-6 месеца цялата тая 'романтика' се възприемаше и от 2мата като нещо, което е съвсем нормално.... Той - го правеше, 'щот' така беше свикнал... Тя го приемаше за нещо обичайно... и вече да получи малкия подарък, цвете или Той да я заведе на необичайно място... нямаше момент на изненада за нея...или на нещо неочаквано...пърхащите пеперуди в корема бяха отлетели далеч... и к'во...романтика... мани, бегай...

за т'ва казах, че романтиката е преди всичко в началото... и от време на време може би за разнообразяване на връзката (евентуално!)

FireSweet
04-24-2007, 12:18
Ami li4no az mislq 4e ima za6toto sum q vijdala.lubovta na bratov4edka mi be6e naistina romanti4na i istinska.Makar 4e se razdeliha sled 3 godini,o6te se obi4at i mislq 4e 6te se saberat otnovo :)