View Full Version : Помогнете
Така ето и моя проблем.По принцип не съм срамежлива,даже хич.Преди бях голяма лигла и когато едно момче ми каза че за възрастта си се държа много глупаво и трябва да се променя (а аз много го харесвах) решех че трябва да се променя....и успях,самоче подтискайки лиготията станах много мълчалива(защото незнам кое е лиготия и кое не).Повечето ми приятели се отдалечиха от мен,защото вече не им е забавно с мен..а преди няколко дни едно момче което много харесвам ми каза,че има чувства кум мен но не иска да ме притеснява,защото знаел че съм забавин човек,а когато сме заедно само мълча.Кажете ми какво да направя,за да не съм пак старата лигла,но и да не съм толкова мълчалива
Skullbreaker
04-24-2007, 18:59
Бъди себе си и бъде откровена.Лъжата винаги ще бъде разкрита и последствията ще са много по-страшни от истината.
Ае!
sh3_1s_7h3_0n3
04-24-2007, 18:59
намери границата м/у двете...
mi dryj se kakto predi no ne bydi do takava stepen ligla i s esyobrazqvai s dr i tfa e
Just_say_no
04-24-2007, 20:35
badi si takava kakvato ti iska6 !!! ne slu6ai kuco i sakato kvo ti govori :)
LetiCherry
04-24-2007, 20:40
Вярно намери границата, пък и смятам, 4е е тъпо да се ограни4ава6 да говори6 само за да не си лигава. Някой може пък то4но лигава да те хареса и вземе!
абе аз ако знам къде е границата ще е добре :-k ....пък и вече почти не знам какво е лиготия :smt009 ....самоче така хората ме мислят за безчувствена сухарка :cry:
Skullbreaker
04-25-2007, 07:14
Ако искаш другите да те приемат и харесват , приеми се и се харесай каквато си. Не се преструвай , бъди себе си.
Ае!
Еми, не бъди мълчалива.Не може шегата и лиготията да са толкова еднакви.
malkoto_sladur4e
04-25-2007, 10:06
Ооо,в този случей ти сама трябва да си помогнеш ние няма как да ти дадем съвет....успех! :smt023
Абе тоя ша ти държи сметка как се държиш за възрастта си,я да си мълчи..като ти се лигави ша се лигавиш...то т,ва му е майката.Има момчета,които харесват лигли.Аз така съм се мъчила да мълча някой път,ама не се получава,щото то отвътре ме избива лигавщината и който не ме харесва да фаща пътя
Ами смятам, голямо момиче си, разбираш от шега. Хората я възприемат добре, стига тя да носи положителен заряд. Тва твоето може и да е шега, дет го говориш, но не носи ник'в положителен заряд и приятелите ти мислят, че си лигава. Просто потърси там някъде, къде е лигнята и къде забавната шега, тогава и само тогава ш'те можеш да бъдеш това, което искаш. Късмет.