PDA

View Full Version : Edin vajen vapros



plshelp333
05-01-2007, 13:20
Zdraveite!Iskam da vi popitam (molq da ne mi se smeete), trqbva li kogato sum v Erekciq glavi4kata mi da e bez koja, imam predvid da se e obelila...Zashtoto na mene ne mi se e obelila kkogato sum v erekciq ..Sushto imam i drug problem ot ednata strana samata koji4ka e svarzana sus glavi4kata(to e edno kato vruzka) i nemoje da se otdeli ot tazi strana...pls help.Neznam tova dali samo shte se skusa (imam predvid vruzkata) ili shte mi trqbva operaciq...

DeXtRoFeR
05-01-2007, 14:04
Миии..незнам наколко си години,обаче единственното което мога да ти кажа е да отидеш на лекар!!!
Понеже при тоя твоя случай може да се получи кръвоизлив при полов контакт,и също така пениса ти за в бъдеще да започне да се изкривява,а не ми се вярва да го желаеш това нещо ?!
И тая ,,операция'' е мн безобидна и бърза,така че... върви на лекар !!!

Th3MaN
05-01-2007, 19:14
да изобщо не е лошо да се консултираш с доктор. Но първо ти препоръчвам да говориш с баща ти например.

mi6ani
05-01-2007, 19:16
да изобщо не е лошо да се консултираш с доктор. Но първо ти препоръчвам да говориш с баща ти например.

da taka 6te e nai dobre

nemepoznava6
05-01-2007, 19:19
Spored men utivai na lekar :arrow: i da ne te plasha ama mai nqma da minesh bez operaciq no tq e burza i bezubidna :smt006

TheBigDick
05-01-2007, 20:46
ще се срешнеш с чичо ДОКТОР
или по лошо с КАСАП :-D