PDA

View Full Version : Бременност- помощ



05-03-2007, 17:30
Някой може ли да ми каже първите най-ранни признаци по които може да се съди за бременността.Спешно е
И след колко време най-рано се прави тест

girl_in_black
05-03-2007, 17:34
Тест за бременност се прави една седмица след рискования полов акт.Първите признаци за закъснение на менструацията,гадене сутрин и напрежение в гърдите, евентуално промяна на апетита

nemepoznava6
05-03-2007, 17:56
Simptomite se poqvqvat po-kusno(gadene,naprejenie v ......bla bla) :arrow: a testa nai-rano sled sedmica :!:

maybelline
05-03-2007, 17:57
Някой може ли да ми каже първите най-ранни признаци по които може да се съди за бременността.Спешно е
И след колко време най-рано се прави тест

Има различни тестове за бременност.Някои от тях ти показват дали си бременна на седмия ден след половия акт(питай в аптеката за този тест,защото има тестове,които показват бременност чак няколко дни след като не ти дойде мензисът,което на тази възраст изобщо не е критерий за бременност,а и докато дойде този ден сигурно сама ще си разбрала че си или не си бременна).Най-ранните признаци на бременност са гадене (особено сутрин,а и като видиш определена храна,която преди може да си харесвала),гърдите ти леко наедряват(не стават огромни де :) ),ставаш раздразнителна(това по-скоро другите могат да забележат),през деня можеш да почувстваш внезапна отпадналост.Признаците се появяват след първата седмица,затова тестът за бременност е най-бързият начин да разбереш дали си бременна или не.Ако не са минали 3 дена от половия акт,Постинор(хапче за спешни случаи като този) може да ти помогне - колкото по-скоро се изпие,толкова по-надеждно средство е.

05-03-2007, 18:20
Ужас филмирах се---- Днес ми е раздразнително ама сиг ми е изнервено заради гафа.
Спи ми се-но аз съм си такава
Болят ме гърдите-но може да е от постинора
Имам още седмица до цикъла но мисля утре да си взема SureCheck

Sexapilna_kukla
05-03-2007, 18:39
Болят ме гърдите-но може да е от постинора
Щом си взела Постинор (навреме разбира се), би трябвало да няма проблем.

ninsy
05-03-2007, 18:42
Ужас филмирах се---- Днес ми е раздразнително ама сиг ми е изнервено заради гафа.
Спи ми се-но аз съм си такава
Болят ме гърдите-но може да е от постинора
Имам още седмица до цикъла но мисля утре да си взема SureCheck

вземи си друг тест този е боклук на колко приятелки им показа че са бременни а на тях нищо им няма

KyKJlu4KaAa
05-03-2007, 18:44
emi pravi se sled 7 dena..emi zapo4va da te boli glava..da ti se vie..svqt..abe vlez v razdel "vsi4k0 za sexa" i vij.. !!!

mi6ani
05-03-2007, 18:50
ami nai-donre si napravi test sled sedmica za da ne se pritesnqva6 O:)