PDA

View Full Version : Старата любов не се забравя..



05-10-2007, 16:36
Имало ли е човек,който с появата си да съсипе целия ви свят,да разруши вс което сте градили и да завладее сърцето ви,с дни/месеци/години да го помните,въпреки че не го виждате и чувате.. :?

GGT!
05-10-2007, 17:12
Дам има... но много се радвам че я срещнах и въпреки всичко още я обичам и никога няма да я забравя :-) дано да е щастлива...макар и без мен

Shmatko
05-10-2007, 17:21
Тва праат курвите. Ма ше го ядът с лихвите :-D

05-10-2007, 17:38
Имало ли е човек,който с появата си да съсипе целия ви свят,да разруши вс което сте градили и да завладее сърцето ви,с дни/месеци/години да го помните,въпреки че не го виждате и чувате.. :?
Не, има човек, който с появата си ме кара да се прераждам, създава най-прекрасните неща в моя свят, накара ме да спра да руша и да градя и да почна да Живея, и владее сърцето ми вече 9 години, и въпреки, 4е за последните 7 години сме били вси4ко на вси4ко 5 дни и 19 4аса заедно,
то това са едни най-щастливите ми дни и нощи през тези години.
само нея сънувам и не искам никога ве4е да се будя до друга.
по-добра не само че няма да търся,
защото тя ве4е ми прости непростимото и сбъдна последното ми желание на този свят-да бъде последната , с която съм стигнал до края.
Тя е единствения човек който е в състояние да ме накара да поискам да се променя, защото е единствената, която ме приема такъв, какъвто съм, без да се опитва да ме променя..
Без нея не че не мога да живея, но не искам.

koalka
05-10-2007, 17:38
Да, старата любом се помни.

shaka_kan
05-10-2007, 17:40
Da, sa6testvuva takav 4ovek za men! Parvia maj v jivota mi, koito me nakara da porasna i da stana tova, koeto sum v momenta. Radvam se,4e go sre6tnah i 4e otdadoh mnogo golqma 4ast ot vremeto si na nego. Razdqlata ni be6e nai- golemia sriv v jivota mi, bqh sasipana, kakto fizi4eski taka i psihi4eski... Ta toi be6e 11 gosini po-zrql 0t men, vlubih se ot pruv pogled i taka be6e do poslednite ni dni. Naloji se da zamine v USA i taka svar6i na6eta prikazka. Sega si e v BG, vijdame se ot vreme na vreme i sme mnogo dobri priateli, spodelqme si nevolite i radostite ot jivota! Za moe golqmo 6tastie predi godina sre6tnah maja na jivota si, koito otnovo se okaza dosta p0- g0lqm 0t men... "samo 14 godini" tajno nali...zaedno sme i ni e hubavo... NO nqmame bade6te zaedno:( Taka 4e otnovo me o4akva mnogo maka i salzi...

gPa3HuTeJl
05-10-2007, 18:01
Тва праат курвите. Ма ше го ядът с лихвите :-D

Абе, брато на тебе тея курви са ти само в устата, к'во прайш толко.Толко ли често ходиш по курвенца или ?

По Темата :

Те хората са казали : " Старата любов разжда не хваща ! "

Octofunk
05-10-2007, 18:02
Не.

danny_f4e
05-10-2007, 18:14
По Темата :

Те хората са казали : " Старата любов разжда не хваща ! "[/b][/i]

и аз съм на това мнение .. :)

Ice_Queen_
05-10-2007, 20:06
Абсолютно..възможно...

Presley
05-10-2007, 20:24
ДА има!
То не случайно се каэва ,че старата любов рЪжда не хваща!!!! :P

05-10-2007, 20:33
Istina e ,4e starata lubov ,rajda ne hvashta.Pri men ne be6e parvoto mom4e,a parvata ,istinska lubov....i sega makar i bez nego ve4e godini,smeq da kaja 4e si go obicham,i s vazhi6tenie i radost si spomqnm za otminalite dni,v koito bqhme zaedno.....no vseki ima pravoto patq si da izbira i da bade shtasliv O:)

mi6enceto
05-10-2007, 20:47
da ima..i mnogo me boli za6toto ve4e go nqma no o6te go obi4am

BrokenInnocence
05-11-2007, 03:53
Предишните ми "любови" не са направили нищо освен да ме съсъпиват и разрушават малко по малко, докато накрая бях просто развалина. Тях съм ги забравила, но съм си запомнила уроците на, които ме научиха. Човека, който винаги ще помня е този, с който съм сега. Предстои ни нещо изключително трудно, което ще постави на изпитание цялата ни връзка, но независимо дали ще се задържим заедно или не, винаги ще го помня, като човека, който ме накара да си спомня коя съм и как се казва "Обичам те".

cat_f
05-11-2007, 04:46
v jivota na vseki, pone edin p1t se e sre6tal podoben 4ovek, koito ne moje da b1de zabraven. Horata ne mogat da kazvat na s1rceto si, kogo da pomni, a tezi li4nosti se pomnqt ot s1rceto, a ne ot razuma.Te vinagi 6te imat mesta tam i nikoi nqma da moje da im gi otneme. Vqrno e, 4e pri4inenata ot tqh bolka vinagi e stra6no golqma, to sled neq dori ne ni se jivee, no vse pak prod1ljavame da gi pomnim. Tova e lubovta - bolki, radosti, razdeli. Tq ne moje bez nito edin ot tiq momenti, nqma na4in.

tedinkata_
05-11-2007, 04:48
pomnqt se da..no az po skoro zapomnix sled vseki edin kakva mi beshe greshkata i zanapred nqma da q povtarqm...

cat_f
05-11-2007, 04:54
tova e o6te po hubavo, za6toto s vseki izminal p1t ti stava6 o6te po sigurna, i o6te po zrqla. Dano ne povtarq6 edna i s16ta gre6ka i da si vzema6 pouka ot cqlata rabota :)

bqsna_teenagerka
05-11-2007, 09:49
не,пълна изолация

BAYO
05-11-2007, 10:12
Абе всичко се забравя с времето. Като казвам време нямам предвид месец, два, 6, година. Просто повечко време, ма то си зависи ква връзка е била.

05-11-2007, 10:25
Има, рабира се.Един приятел от друг, далечен град,но аз винаги ще го помня,защото той е невероятен човек!Между нас не искам да има обвързваща любов, защото и приятелство е достатъчно с такъв човек.Виждали сме се 1 път, чатим си някой път и си го обичам като приятел! Страхотен е 8) може да звучи станно,но е така :roll: Не съм срещала човек като него...

05-11-2007, 15:19
Starata lubov rajda ne hva6ta! Znam kakvo e...ne go bqh vijdala pove4e ot godina i ne6to misleh 4e sam go zabravila no v miga v koito go vidqh vsi4ko mi se preobarna i sqka6 vsi4ko se prerodni otnovo...v tozi mig osaznah 4e ne sam go zabravila i 4uvstvata mi sa po silni ot vsqkoga :(((... sega otnovo ne ssam go vijdala ot dosta vreme no ... sled poslednata sre6ta dalgo vreme otnovomi be6e v glavata...sega otnovo sviknah da ne go vijdam no znam 4e vidq li go otnovo... vsiko 6te po4ne nanovo..
Vinagi kogato si imal 4uvstva kam nqkoi, daje i posle da si vlubena otnovo s drug ili nezavisimo kolko vreme e minalo...TRAPKATA si ostava i tova e ! :( nezavisimo dali go vijda6 ili ne...

Jessika_MG
05-11-2007, 19:02
Ами аз си мисля, че "далече от очите, далече от сърцето" си е доста добре казано.. с времето спомена се размива

amoremio
05-11-2007, 22:10
Един човек никога не се забравя,винаги остават хубавите и не чак толкова хубави спомени.Даден човек означава всичко за теб докато един ден не се разделите и тогава си сигурен че такъв човек повече няма да срещнеш, няма да се влюбиш отново и ще бъдеш нещастен до края на живота си.Това са глупости.Незаменими хора няма.Винаги се появява някой ,който ти връща вярата в любовта.

Escarina
05-12-2007, 00:18
Напълно съм съгласна с предишното мнение!Когато срещнеш човек истински докоснал се до сърцето ти, каквото и да стане след време винагище я има леката тръпка когато си спомниш за него.Но това в никакъв случай не означава, че няма да има някой който след време да застане на негово място.Всичко може да се преодолее с малко воля и позитивизъм, важното е да запазим хубавите моменти и да гледаме напред:)

05-12-2007, 00:37
Имало ли е човек,който с появата си да съсипе целия ви свят,да разруши вс което сте градили и да завладее сърцето ви,с дни/месеци/години да го помните,въпреки че не го виждате и чувате.. :?

да има такъв човек и просто проклинам часа в който го срещнах,тогава разбрах че не съм обичала никой преди него,и сега вече знам че няма да обичам и никой след него...
той съсипа живота и остана в сърцето ми...той е единственото нещо за което съжалявам в живота си!
Когато дойде не бях предполагала че мога да обичам някой толкова искрено и силно,а когато си тръгна,не вярвах че мога да мразя някой толкова жестоко,живеех само с мисълта да му отмъстя и да го видя съсипан,но разбрах че за да усетиш болка,трябва да имаш чувства а той не е способен на това!
мразя се за това че го обичам,а той никога не е изпитвал нещо към мен и направи всичко вазможно да ме накара да страдам,е псотигна си целта дано сега вече да е щастлив!
Никого не съм обичала толкова и никой не се е държал по-зле с мен!
И това не мога да го забравя никога,исках да му простя,за да престана да се измъчвам,не исках да живея с тази злоба в сърцето,но просто не можах да му простя,колкото и да се опитвах,нещо в мен не ми позволява!
Знам че никога няма да срещна човек като него,да ми покаже рая и следващия момент да ме отведе в ада!
Едва ли някой може да предположи как се чувствам.Когато го видя и имам чувството че света се срива върху мен.
Но вече съмс е примирала,че е така и така ще бъде,някои неща остават завинаги!

alkobalko
05-12-2007, 05:48
В момента имам до себе си човек, който за мен е всичко. Вярвам, че акло един ден не е до мен, няма да го забравя. Това е човекът, който винаги ще обичам и помня, който винаги ще обичам, дори и да не съм с него.

SuMmEr_St0rM
05-12-2007, 05:55
Имало е такъв естествено :) Човек ,който е обичал истински никога не може да забрави този,когото е обичал.Но едно е да го помниш,а съвсем друго да го обичаш още.Така че при мен вече любовта се е свършила ;]Остава само спомена ;)

05-12-2007, 07:55
Пиша по повод че след година все още обичам едно момче,въпреки че ходя с друго.Онзи ме заеба,а съсипах връзката си с приятеля си , изгоних приятелите си,не комуникирам с родителите си..живея монотонно и пусто.Няма ден и няма нощ.Онзи ми е приятел..само само толкова.Гаджето ме обича да болка..не знам какво да правя.
На 19 съм от София :(

miloto_girl_4e
05-12-2007, 08:05
Имаше преди време едно момче по което доста страдах ..
Наистина много го обичах, като се разделихме се сринах психически, беше ми изключително тежко, не можех да се позная ..
Не исках никой друг, защото знаех, че по-добър от него няма..
Така страдах по него доооста време ..
После срещнах сегашното си гадже, което ме излекува :wink:
Идеята е, че ... аз малко или много го забравих, помня хубавите ни моменти, помня всичко, но .. той се промени и вече не е момчето, което обичах :wink:
Но, че е оставил дълбока следа в сърцето ми - така е :wink:

barbie_is_sad_
05-12-2007, 13:57
Da, ima tak1v 4ovek. Izklu4itelno mnogo go obi4am v1preki 4e s vr1zkata ni e sv1r6eno. Sled kraya bqx sasipana i stradah stra6no mnogo. I sega i sega kato si spomnq za nego izpitvam neopisuema bolka koyato me ubiva...Ne e hubavo da si vluben tolkova mn za6toto kogato te naranqt jivota ti propada v edna bezd1nna qma ot koyato skoro izm1kvane nqma...Vremeto lekuva, da, no dotogava 6te izlee6 mnogo gor4ivi s1lzi. Ne s1jalqvam za ni6to ostana mi edin mnogo dob1r urok i jiteyski opit...

RoSsY88
05-12-2007, 14:07
МоЖе би така ще се случи с приятеля ми,макар че сърцето ми казва че ме обича и че скоро сам ще се върне...бях година и нещо с него и щом разбрах че има друга всичко пропадна и за секунди голямата ми любов прерастна в омраза...Не проплаках дори и една сълза от както сме се разделили,тая омраза не ми дава...прото сърцето ми се къса не мога да ям не мога да спя...може да го марзя за това дет ми прични...но го обичам и искам да съм с него...може би няма да го забравя и едва ли някога ще го видя пак камо ли д а съм с него...но знма че винаги като ме види ще трепва в него нещо,че едва ли ще ме забрави щот знам как ме обичаше...само се моля да се съберем да ме потърси инак не нзам колко ще ми е трудно за напред без него

sladko_bebchence
05-12-2007, 14:59
ne i dano da nqa 4e nz ko sh praq togaz..!

cherinka
05-12-2007, 16:37
ахахахахахах, абе не старата любов, ами първата любов ражда не хфаща.
при мен няма такъв човек, какъвто описва автора. Пък и да има, в момента не мога да се сетя, не ми и трябва да мисля за неща, които ме карат да се чувствам кофти. Ае брееее, живота е пред нас/вас/тях, усмихнете се, трябва да сме оптимист :-D (ама не прекалени).
Кво само си тровите живота и вии, яяяяяяя, да не мислите, че след 20години с мъжа/жена ви ще сте много щастливи.. хаха, ще е 3949845 пъти по-зле от сега, тъй, че я постнете по една весела, голяма и усмихната ускифка :-D

malina_90
05-13-2007, 10:51
V jivota mi ima6e takuv 4ovek,mnogo go obi4ah<no toi se podigra s men!!!Mnogo vreme mina dokato go zabravih,no doide den ,v koito si kazah =; stiga sum plakala za 4ovek ,koto nikoga nqma da strada za men taka ,kato az za nego!!!Taka 4e momi4eta ne stradaite za mom4eta,koito ne zaslujavat nito edna sulza,ni6to osven bezrazli4ie!!!Sega toi se interesuva ot men no az nqma da mu pozvolq otnovo da susipe jivota mi,za6toto zaslujavam ne6to po-dobro!!!Vis4ki momi4eta go zaslujavame :D

gazarka
05-13-2007, 13:01
da.o6te pomnq onova mom4e-koeto me kara6e da trapna samo 6tom go vidq.ne me e naranil mnogo-az go naranih pove4e.vajnoto e 4e STARATA LUBOV,RUJDA NE HVA6TA:!: :!: :!:

05-13-2007, 15:29
dam ima i az se podl1gah i posle mn stradah i stradam i sq ot 2 god nemoga da go zabravq toi e p1rvata mi lubov toi e vs za men no na nego ne mu puka ve4e a tva 4e az si sasipah jivota e otdelen vapros mn stradah mn plakah no tva e jivota...




"Kakvo e vs16tnost lubovta" i az si zadavah predi tozi vapros tr1pne6ta ot net1rpenie da razbera i da usetq tova za men veliko i sve6teno 4uvstvo .
Vseki 4ovek v daden moment ot jivota si izjivqva istinskata obi4. A tq za jalost e izp1lnena s mnogo bolka, dori i da e spodelena. Tova v1l6ebno
4uvstvo te kara da si na dve krainosti- ili na "sedmoto nebe", kogato si s nego , ili v "ada" - kogato e dale4 ot teb. Tova da obi4a6 do bolka
nqkogo e lo6o, no i krasivo ne6to , za6toto si izp1lnen s mnogo nadejda. Kogato go vidi6 ili samo mu 4ue6 glasa s1rzeto ti nespira da bie s p1lna
skorost, kogato se usmihne vsi4ko gubi smisal osven toi. Kogato te dokosne i ti kaje ne6to po milo ti ve4e zapo4va6 da si gubi6 razsuduka. V pregrudkite
i zeluvkite mu ti dori zabravq6 imeto si. Kogato si dale4e ot nego ili ve4e vsi4ko e svur6ilo i neste mogli da opazite vruzkata si se zapo4vat mukite i
denono6tniqt pla4. Bolkata razqjda surzeto i razkusva du6ata ti. Vsi4ko ti napomnq za nego, za negovoto lize, za lubimite mu ne6ta i izob6to vsi4ko
te vodi samo i edinstvenno kum nego. Sus sulzi v o4ite kusa6 poslednata negova snimka , za6toto iska6 da go istrie6 ot suznanieto si , no osobeno
purvata lubov nikoga ne se zabravq. Sunuva6 go postoqnno v redkite puti , kogato uspee6 da zaspi6. Jivotut ti nqma smisal bez nego i ne vednuj iska6
da sloji6 krai na mukite si. Davi6 se v pla4 i kogato go vidi6 nespira6 da se obru66ta6 sled nego kakto i toi sled teb. V mislite ti nqma mqsto za drugo
mom4eza6toto prosto za teb toi e edinstven. Kogato 4ue6 nqkoq ot va6ite lubimi pesni surzeto ti se razpada i na teb ti se iska da go vurne6 , da ste
pak zaedno, pak da se gubi6 v laskite mu. Sled izvestno vreme zapo4va6 da izliza6 s drugi , no postoqnno go sravnqva6 s tqh i vinagi toi ti izglejda
suvur6en. Moje da go obijda6 na um i da tv1rdi6 pred priqtelite si , 4e nee imalo koi znae kvo mejdu vas, no znai 4e nqma da moje6 da go zabravi6.
Toi 6te bude vinagi v surzeto ti, za6toto tolkova silna obi4 ne se zabravq. Spomenite ot vremeto s nego te pogubvat bavno i mu4itelno. Ve4e q nqma
usmivkata na lizeto ti i to za6to- samo i edinstveno zaradi edno mom4e, koeto s edna svoq duma preobru6ta jivotut ti. No moje6 da izbere6 i varianta
za zabravqneto s alkohola, zigarite i dori narkotizite, za6toto si gotova na vsi4ko, za da spre6 izgarq6tata te bolka , no i tova nee re6enie na ne6tata.
Ako se po4ne s nai malkoto alkohola i zigarite te te karat da zabravi6 momentno za 4oveka , na koito bi dala vsi4ko, no posle se 4uvstva6 ujasno.
V kraina smetka vseki 4ovek rano ili kusno minava prez tozi neizbejen etap na jivota , no za da uspee da ne si pogubi jivota trqbva da ima sili i edin
den , kogato se izpravi pred tozi 4ovek, kogoto e bogotvorql da izpita samo priqtelski 4uvstva. Az go prejivqh tova i vse o6te me boli, no se
nadqvam vse nqkoga da go zabravq.......

DejaVu31
05-13-2007, 16:18
всяка една любов те учи на не6то и те изгражда малко или много като ли4ност,и при мен е имало такъв слу4ай,но аз не оби4ам да лея 4ерни сълзи за минали не6та,важно е да усмисли6 ситуацията и да продъжиш

BeBsItO
05-13-2007, 16:45
eh eh eh...........vinagi ima 1 malumnik koito da ni sasipe jivota, ama pone mi isazdade imunitet i sa sam po silna :) ot edna strana e hubavo tva da ti se slu4i po rnao,6toto ina4e mn 6te se napla6i6 :( uspeh

rakiQ
05-13-2007, 17:07
има.....
беше преди 2 год.. и тогава разбрах че едно момче ме харесва.... той беше доста по голям от мен..на 22 ...и аз се влюбих в него и той ме харесваше......имах сякви преживявания.....и даже плаках за него... вече чувствата ми изчезнаха но ми става кофти когато го видя с приятелката му.... а усещам че той още ме харесва.....