PDA

View Full Version : защо вс момичета са курви?



05-10-2007, 19:56
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва

JoeBanana
05-10-2007, 19:59
много навътре го... поемате http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ше кажеш, че за едното гадже живеете и като не ви огрее - оп, курвите това, курвите оноваhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ми хванете се някое по-непривлекателно момиче, де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама нееее, как така - хем искате красива, хем да не е курва, хем да иска да я ебете 24/7 и т.н....
който все още не усеща накъде бия, нека го кажа по-простичко:
СТИГА СТЕ МРЪНКАЛИ, БЕ
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Shmatko
05-10-2007, 20:01
То и ние требе се праиме на боклуци зарад таз зган...

05-10-2007, 20:04
не мрункам за нищо на 16 сам и като ги гледам от сега каквиса ;( наистина е така няма момиче което да е хубаво и да нее курва ;( ,но немога да се примиря с това ;(

mostwanted
05-10-2007, 20:07
педесетата такава тема
явно има мн разтроени типове
няма да се ядосвате за глупости
:smt007 :smt079
wonder why they call you bitch.mp3

JoeBanana
05-10-2007, 20:10
курвалъка е до време, после ше се охълцатhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

A_JoLiE
05-10-2007, 20:11
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва
Za6to slagate momi4etata pod ob6t znamenatel? Az sam hubava no ne sam kurva ...

mostwanted
05-10-2007, 20:12
апак като се замисля

курвалъка
не е толкова лошо нещо

Presley
05-10-2007, 20:12
Епа не са всички курви :P !

05-10-2007, 20:13
за 1 път пускам тема тука съжелявам ако се повтаря :(
,но подяволите нее ли така ? аз лично признавам си непознавам нито едно момиче нито една а те са доста дет да нее курва каде отидоха идеалите принципите ся всяка е готова да легне с абсулютно вс :( а аз искам да имам няква сериозна връзка което и момиче да си харесам или е заето или като я видя каква е и ми се отщява вс ;(
последната с която бях съкасахме защото се е натискала на един френд и той ми каза ;( каде са истинските момичета неща курвитее

05-10-2007, 20:15
"A_JoLiE" не слагам вс под общ знаменател ;) ,но просто от вс момичета които познавам или тругна да се запозная с някоя която ми харесва и като я видя каква е аз искам сериозна връзка ........

mostwanted
05-10-2007, 20:16
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва
Za6to slagate momi4etata pod ob6t znamenatel? Az sam hubava no ne sam k***a ...

еи това дразни повече
аз съм хубава ама не съм курва
и
сигурно си и умна и дружелюбна и лювлеобилна и с чувсто за хумор и..
тей като почнете да имате самочуствие до тавана направо ](*,)
нз не се обиждай но това дразни

Shmatko
05-10-2007, 20:16
Абв возете ги на куровете и тва е... :shock:

Presley
05-10-2007, 20:17
"A_JoLiE" не слагам вс под общ знаменател ;) ,но просто от вс момичета които познавам или тругна да се запозная с някоя която ми харесва и като я видя каква е аз искам сериозна връзка ........
Абе не говори така!Найстина не слагай всички момичета под един энаменател :P !Има ужасно много сериоэни момичета,прсто ти не си попаднал на такава!рано или късно ще попаднеш ,не се отчайвай!

05-10-2007, 20:19
"A_JoLiE" наистина е така нете познавам но ти гарантирам че няма момиче което да е хубаво и да нее курва ;( а аз искам някоя с която да се обичаме да дуржим един на друг ;(

fuckloveee
05-10-2007, 20:31
Eee ne govori taka ne e istina ima momi4eta koito durjat na principite si prosto ne si gi sre6tanl ,ta ti si samo na 16 kakfo o4akva6 da nameri6 nqkoe momi4e na tfoite godini i edva li ne da o4akva6 4e cql jivot 6te ste zaedno..

DeSerT17R0Se
05-10-2007, 20:33
А запитал ли си се за6то са станали такива???За6то мом4етата негодувате като едно моми4е се държи разкрепостено,като самите вие я правите такава.А ако е свястна дали 6те я забележи6 в тълпата наки4ени и напудрени мацки?
Behind every bitch there is a boy who made her that way!

05-10-2007, 20:34
не разбирасе просто искам по сериозна връзка само това какво лошо има да си на 16 и да не си правила секс примерно защо момичетата го примат като гордоста да са спали с някои като са били още на 12 ;(

Shmatko
05-10-2007, 20:35
А запитал ли си се за6то са станали такива???За6то мом4етата негодувате като едно моми4е се държи разкрепостено,като самите вие я правите такава.А ако е свястна дали 6те я забележи6 в тълпата наки4ени и напудрени мацки?
Behind every bitch there is a boy who made her that way!
Да аз бих я забялязал ама нещо и тия ги няяя, коя от коя по голяя позиорка!

05-10-2007, 20:46
ми разголват се да покажат каква стокаса колко струват ;) не че има лошо в това ,но поне да бяха вярни ;( да не се свалят с вс какви ли не случаи сам виждал

05-11-2007, 05:27
ЗАЩОТО това абсурдно твърдение(което се приписва на Наполеон Бонапарт*) е присъщо на комплексираните мъже със малки пишлета или слаба ерекция.
* Наполеон е имал едно от най-малките пишлета, известни на науката.
2,5 см в отпъснато състояние :smt015 нищо 4удно, 4е всяка жена с която е би или му е изневерила, или е била с него по материални подбуди.

Nassgerrack
05-11-2007, 06:45
Ааааааа! Човееек. Не може да си на 16,акъла ти не е на толкова!!!!
То за тва мацките си хващет по-големи - щото не могат да понасят!

"ама сички са курви,сички са зле,сички пускат...." .Те всички пускат ама НЕ НА ТЕБ. Така да беше поставил проблема. Нямаш право да даваш такива оценки за хората ,защото не ги познаваш.

Пък даже и да са курви,да приемем условно, що не идеш да си развъртиш пишока малко? Много е яко ;)

Гримовете,дрехите държанието на момичетата,всичко го правят да ги забележат! Ти явно ги забелязваш,ама тва че са си сложили циците на панорамно изложение пред тебе не означава ,че ше ти ги дадат(на изложение експонатите не се пипат ;) ). Ти по-ракрепостените мацки им викаш курви,ама и те си имат цена,и те тряа се заслужат. Те не са на повикване. И те имат душевност,характер,мечти и собствен мозък.

6okolad
05-11-2007, 08:17
ne vs momi4eta sa kurvi...pone az sam na tva mnenie no pove4eto se darjat kato takiva za da privlekat vnimanie...az li4no nqmam nito edna priqtelka koqto da e kurva, a sa6to taka i az ne sam

LO6IQ
05-11-2007, 08:21
То и ние требе се праиме на боклуци зарад таз зган...
Пиши се Сган , уааа... :-D

BAYO
05-11-2007, 09:56
Ааааааа! Човееек. Не може да си на 16,акъла ти не е на толкова!!!!
То за тва мацките си хващет по-големи - щото не могат да понасят!

"ама сички са курви,сички са зле,сички пускат...." .Те всички пускат ама НЕ НА ТЕБ. Така да беше поставил проблема. Нямаш право да даваш такива оценки за хората ,защото не ги познаваш.

Пък даже и да са курви,да приемем условно, що не идеш да си развъртиш пишока малко? Много е яко ;)

Гримовете,дрехите държанието на момичетата,всичко го правят да ги забележат! Ти явно ги забелязваш,ама тва че са си сложили циците на панорамно изложение пред тебе не означава ,че ше ти ги дадат(на изложение експонатите не се пипат ;) ). Ти по-ракрепостените мацки им викаш курви,ама и те си имат цена,и те тряа се заслужат. Те не са на повикване. И те имат душевност,характер,мечти и собствен мозък.

Така е, но тва в червеното, дет съм 'подчертал' ... то тия не са ку*ви а кучки. Има малка разлика.

mackata_vd
05-11-2007, 10:52
Ne vsi4ki sa kurvi. Ima takiva deto sa seriozni.A vie mom4eta ne ste li se zamislq li vie kvi ste?Ne se obijdaite ama spored men vie ste po-golemi kurvi ot nas.Smenqte gi kato nosni karpi4ki,samo za da gi ebete i tva e.Az li4no ne sam ot tozi tip momi4eta,no nqkoi ot momi4etata s koito izlizam sa takiva i vob6te ne mi haresva tova tqhno darjanie.No molq vi nedeite da ni slagate vsi4ki pod ob6t znamenatel. [-X

kuber
05-11-2007, 12:34
Аиде стига са биле всички курви! :smt011

05-11-2007, 14:46
хаха ми то момчетата правят момичетата курви, а пък тръгнали да се оплакват.
Естествено, че има святни и красиви момичета, но наистина са рядкост(аз себе си приемам за такава.. се едно дали звучи скромно или не:). На 16 съм и сериозна връзка не търся, а и въобще не съм убедена, че момче на 16 може да ми я даде. Попринцип сички, с кито съм ходила(колкото и за кратко да е било) са били над 20. Не че годините определят, колко имаш в главата, но все пак...
А може ли аз да задам въпроса защо всичките момчета са курвари? Защо се правят на големи гъзари, а нямат грам мозък в главата -такива момчета много ме дразнят, а колко много ги има.

Tokio_Hotelkata
05-11-2007, 14:50
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва
Za6to slagate momi4etata pod ob6t znamenatel? Az sam hubava no ne sam k***a ...
На същото менение съм! =D>

05-11-2007, 15:17
Оффф направо не могат да се разберат момчетата.1во вие ги харесвате к.вите ,ако всички земат да станат умни красиви забавни добрички и т.н. ще ми ревете че никой не ви пуска .Така е щото вие не сте способни да свалите едно свястно момиче
Може да не съм от к.вите обаче знам защо са такива.Както още няколко човека казаха момчетата ги правят такива. Smatko не те критикувам обачи ми разравяш как всички били к.рви и имаш 2 ку.ви на аватара си .

dinkisa
05-11-2007, 16:05
какво значи момчетата търсим наи красивата мън дрън-не е така поне за мен и по близките ми хора трябва да ти грабне сърцето а това става след 2-3 разговора и така... :smt008

zubi
05-11-2007, 16:57
ми що ... щот се праят на готини а за да си готин трябва да си курва ...... :D

Godzilla_user
05-11-2007, 18:18
e pa nali znaesh che i maika ti e jena => e kyrwa :) smotan si

Digital
05-11-2007, 20:51
ми що ... щот се праят на готини а за да си готин трябва да си курва ...... :D
Аз съм готин а не съм курва.

bUmMbAmMTrEsS
05-11-2007, 21:03
Горкия .. Глей сеа .. Това , че ако ти попадаш само на курви си е личну тфой проблем .. Това не значи че сички момичета сме курви .. ПфФ .. #-o

05-11-2007, 21:31
Които не са курви са кучки
Нали знаеш разликата?
Т'ва си им е в природата
Адаптирай се като всички нас :)

gPa3HuTeJl
05-11-2007, 21:33
Които не са курви са кучки
Нали знаеш разликата?
Т'ва си им е в природата
Адаптирай се като всички нас :)

#-o

05-11-2007, 21:35
Които не са курви са кучки
Нали знаеш разликата?
Т'ва си им е в природата
Адаптирай се като всички нас :)

#-o

Проблем?

airy
05-11-2007, 22:55
курвалъка е до време, после ше се охълцатhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

:-D :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D

Escarina
05-12-2007, 00:15
Ъъъ ако ходиш по яките детски дискотеки и се заглеждаш по 12-13 годишните с поли една педя които си търсят батко с кола нищо чудно, че си се отчаял :wink: Споко ще си намериш свястно момиче, сао не се настройвай проив всичко женско:)

SuMmEr_St0rM
05-12-2007, 06:07
Вече взе да ми писва от депресии...Все пак търкулило се гърнето , намерило си похлупака.Какво само се извинявате с жените...я се вземете в ръце!
И все пак да си кажа и аз мнението отностно ку*вите...Наистина ги има много...даже прекалено много.Обаче не може и да се твърди че са само те в тоя светец.Явно трябва да се оглеждате по-добре.Има ги и свестните... ;]

rakiQ
05-12-2007, 06:12
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва
а що момчетата са копелдаци
аааааааааааа?????????????????????????? ????????????????

neverand
05-12-2007, 06:33
Не са.

sladko_bebchence
05-12-2007, 07:20
4e mom4etata da ne ste po svestni be tfa 4e si popadal na takiva momi4eta nezna4i 4e si4ki sme kurvi

05-12-2007, 09:57
много курвенска тема бе! :-D :-D :-D :oops: :oops: :oops: =; =;
айде пак некой го излъгали и той заключил,че всички жени са еднакви!
ами и жените говорят че пък всички мъже са еднакви,така че и двата пола са квит!

VerryBerry
05-12-2007, 11:41
KAK E NQMA KRASIVI MOMI4ETA,KOITO DA NE SA KURVI?!AZ KAKVO SAM?!Q si meri prikazkata,tiq deto gi poznava6 ne sa iz cqla B1lgariq,vse pak [-X [-X

malina_90
05-13-2007, 10:34
E i moq red doide da si kaja mnenieto:)Absolutno gre6no e mom4eta da si mislite 4e vsi4ki sme ednakvi!!!Vse o6te ima momi4eta koito ne sa kurvi,kolkoto i da ne vi se vqrva.No samo edno momi4e koeto ne se uvajava i nqma principi ,moje da legne s mom4e samo edna no6t!!!Az poznavam edno momi4e,koeto e gotovo na vsi4ko da legne s edno mom4e ,no toi ne i obru6ta vnimanie [-X A tq gorkata kak se unijava e tva ve4e e ujasna kartinka povqrvaite mi.Pravi kakvo li ne no toi qvno ne haresva kurvite kato neq.E samo za tva mu pravq evala!!!

VerryBerry
05-13-2007, 11:16
i az:EVALLA =D> =D> =D>

katttto3
05-13-2007, 11:37
Много повърхностно мислене имаш бе човек,много ясно че не всички жени са курви.Ако жените около теб са такива,то значи ти си курвар.но на свестните момчета се лепят и свестни момичета.

VerryBerry
05-13-2007, 11:46
abe toi sigurno e razbral ve4e... :lol: :lol: :lol: :lol:

Deni4ka93
05-13-2007, 12:01
"A_JoLiE" не слагам вс под общ знаменател ;) ,но просто от вс момичета които познавам или тругна да се запозная с някоя която ми харесва и като я видя каква е аз искам сериозна връзка ........

Ако не слагаше под общ знаменател темата трябва да се казва "Защо вс. момичета,[b]които познавам са курви?"

VerryBerry
05-13-2007, 14:27
moje da si q prekrasti... :roll:

Krem4eto
05-13-2007, 14:29
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва
Ами има ги!Но наистина са 1 на 1000...

05-13-2007, 14:32
Аз съм изключение 1/1000 8-[

Уау.

VerryBerry
05-13-2007, 15:08
ti prosto ne si popadal na svesni,ina4e kak moje da misli6 tai?! :smt017

DejaVu31
05-13-2007, 16:22
на същата логика- защо всички момчета са курвари? :-s

HYPE
05-13-2007, 18:21
на същата логика- защо всички момчета са курвари? :-s

тука нещо са обърка.

Курвар е човек който ходи по курви. След като голяма част от жените са курви, следователно няма как и ние да не сме курвари. Все пак не може всички да сме със свестните момичета.

JaklinA
05-13-2007, 18:28
oo q stiga az ne sym kurva

05-14-2007, 18:09
xaxa mi sy6testvuvat takiva momi4eta az sym na 16 i ne sym pravila seks e i ???

playful_baby
05-14-2007, 18:23
поредната тема по този въпрос!просто... без коментар!! [-(

lady_kiss
05-14-2007, 18:33
tva ne e vqrno .zavisi ot momi4etoooooooo

ooops
05-14-2007, 18:55
aaa tva ne e vqrno v pulna zabluda si az ne sum :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Digital
05-14-2007, 19:37
поредната тема по този въпрос!просто... без коментар!! [-(
Трудно е да измислиш нещо, нали ?

niki000
05-14-2007, 19:42
axaxa ama ako nema6e kurvi polovinata pi6lemeta 6texa sa devstveni o6te... ina4e da pove4eto sa kurveta samo4e niakoi nemogat ili neiskat da go osiznaiat :-)

05-14-2007, 20:29
ми аз не сак курвар от някои мнения които пишеше до тука да можеби вс момичета около мен са курви аз не се кефя на такива кефя се на момичета които имат принципи неса курви не се правят на някви само да се харесат на некви ама нз вече не сам срешнал о6те такова момиче ;( мн искам скоро да го намеря но съвсем се отчаях ;( 1 на 1000 са момичетата които не са курви аз познавам само от тези 1000-да ;(

NaNa_SladuRana
05-14-2007, 20:45
Защо има безброй такива теми,толи ли ви правят впечатление курвите?!

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:10
много навътре го... поемате http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ше кажеш, че за едното гадже живеете и като не ви огрее - оп, курвите това, курвите оноваhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ми хванете се някое по-непривлекателно момиче, де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама нееее, как така - хем искате красива, хем да не е курва, хем да иска да я ебете 24/7 и т.н....
който все още не усеща накъде бия, нека го кажа по-простичко:
СТИГА СТЕ МРЪНКАЛИ, БЕ
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

nekaf
05-15-2007, 10:37
Мъжки, такива са! И нема се променат никога или ако не са ще станат такива! Нема друго, те тва е! Хванах едно на 15, малко, невино, не излизало никъде, само вкъщи си седи, ама като го гледаш англел братче! Половин година бех с тая, почна се - извеждане, дискотеки, кафета ала бала, с колата нагоре - надолу, скъпи телефони за подарък, дрешки абе кво се не сетиш, колко пари съм хвърлил по тая нема ти приказвам..влюбена, влюбена до ушите, и кво става? Отивам до Италия по работа за 10 дни и тя се хванала с друг...буклука гаден..да ама другия не кара BMW 2000 година и нема възможност да и подари телефон за 1000 лева за рождения ден...и тя пак на мене звъни...да сме се били събрали...мама и деаба...ама пак съм с нея и пак пари пари и само пари, щот бех достатъчно прост и глупав и съм се побъркал по нея...нема изход! Курви са и курви ще си останат! Тия дет ще почнат да пишат по мене 15-16 годишните и те некои ден такива ще станат! Нема оправия, свиквай! ](*,)

kofti_nick
05-15-2007, 10:43
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва

Свестни момичета НЕМА И НЕМА ДА ИМА !!! #-o

Master_88
05-15-2007, 13:21
Не са всички курви,но за съжаление броят на тези,които не са,както и на свестните,значително намаля и вече са по-трудно откриваеми

05-15-2007, 13:26
нз ама сигурно ще си останат такива!!! еи хора намираите момиче което нее курва и нея изпускаите за нищо на света аз ще продължавам дая търся дано се някога я намеря (дано да може да стане за един човешки живот)

cherinka
05-15-2007, 13:33
Кво е лошото на думата "курва", и да си и да не си, чинаги ще се намери някой, който да каже нещо лошо за теб. Дали ще говори, че си курва или нещо друго, къв е смисъла.
Винаги всеки ще е в устите на другите.

slan4iceto_n
05-15-2007, 15:07
mi moeto povedenie nqkoi hora go opredelqt kato kurvensko. smisal ne 4e spq s vseki ama imam nqkolko 4oveka s koito flirtuvame,pregra6tame se i t.n. ama na men taka mi e kef v momenta. samo 4e tova koeot dr ne znaqt e 4e ako edin ot tezi napravi kra4kata da se saberem nqma da pogledna nikoi dr. misalta mi e 4e momi4etata moje da se darjat kurvenski za6toto 4oveka na koito naistina darjat ne e napravil taka 4e da im vnese sig 4e 6te bade do tqh i nqma nujda da tursqt nqkoi dr

05-15-2007, 17:10
ми то като се държите така и като ви гледаме какви сте как ще направиме тая крачка :lol:

Tempestjuji
05-15-2007, 17:17
защото всички момчета са курвари :!:

cherinka
05-15-2007, 17:18
защото всички момчета са курвари :!:
..щото има курви :-D

kofti_nick
05-15-2007, 18:04
курвалъка е до време, после ше се охълцатhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

:-D :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D :lol: :-D

:smt005

05-31-2007, 18:14
Така е пич правилно се ориентираш ;) момичетата са курви ... когато се отнасяш с тях като човек ти се качват на главата ;) затова отнасяи се с тях като курва и да не ти пука те са свикнали прависи кефа да нети пука за никоя курва :)

AFT
05-31-2007, 18:31
Към създателя на темата :arrow: кажи си телефона и повече няма да мислиш така. 8-[

lady_bird
05-31-2007, 18:35
pro6tavai,brato,no smqtam 4e az ne sum kurva :!: ti ne6to ili si se ot4aql ot jivota ili prosto si si ot4aqn,no tova ne zna4i 4e trqbva da obijda6 :!:
q si gledai rabotata!

lady_bird
05-31-2007, 18:36
Към създателя на темата :arrow: кажи си телефона и повече няма да мислиш така. 8-[ da opredeleno,kato mu razmaja razo4arovanata mucuna ve4e nqma da misli taka [-X :!:

HYPE
05-31-2007, 18:43
пак големи биячи са сабрахте тука :-D по спокойно го раздавайте

Shadowscape
05-31-2007, 18:49
Наистина ли всички жени са курви? Ама наистина абсолютно всички? Странно, аз пък си мислих, че моите приятелки са жени... :lol: :lol: :lol:

П.С. Да се пускат такива теми е леко безсмислено :roll:

RoyTheReaper
05-31-2007, 18:56
След като всички момичета са курви, значи курвалъка е норма. Защо тогава да се възмущаваме от него?

Ето до тази логическа нишка води абсурдното ти изказване.

loving_you_
05-31-2007, 19:16
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва

Не можеш да слагаш всички момичета под общ знаменател. Аз лично познавам много свестни момичета, които никога не са правили такава нещо. Плюс това не мисля, че аз съм курва, защото когато съм с 1 човек съм само с него и никой друг на този свят не ме интересува. Така че не можеш да слагаш всички момичета под общ знаменател!!!

rakiQ
05-31-2007, 20:38
не слагай сички под общ знаменател!!!!!!!

автора
05-31-2007, 20:42
ех да познавах такива момичета

Soy_tu_mujer
06-01-2007, 10:29
Vupros: Zashto vsichki momicheta sa k*rvi?
Otgovor: Zavisi na kakvi si popadnal.Vsi4ki golemi krasavici, s perfektno tqlo i mn obojateli sa k*rvi...Momi4e ti go kazva :) No ne bih kazala,che vsi4ki sa takiva,naprotiv. Prosto ili ne si popadnal v po-dobra kompaniq ili ne si tursil kudeto trqbwa.
Plus tova mom4etata sa mnogo po-golemi k*rvari ot momichetata /pone po tvoqta logika taka izliza/ zatova bih oformila vuprosa si taka:
Zashto vsi4ki hora sa k*rvi? xax ;]

P.S:Naistina se nadqvam da sre6tnesh momicheto,koeto ne bi narekal k*urva i koqto bi uvajaval istinski, za da se ubedish 4e ne vsi4ki sme takiva :)
Uspeh,priqteliu! :))

fantasigirl
06-01-2007, 11:02
Az moga da vi kaja 4e sus sigurnost ima hubavi momi4eta,koito ne sa kurvi,e naistina po malko sa ot kurvite,ama gi ima...A ti qvno ne si popadnal na takava,a i mom4eta ne otri4aite 4e golqma 4ast ot vas si padat po kurvite-stiga da e nqkva gotina macka i aide..ne vi puka dali e kurva ili ne....

OrL_SeX.
06-01-2007, 11:20
Ei pi4 ti ni6to ne zn za kyrvite :P ! Vi6 moita TEMA : Help me !!! http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=96659 i vi6 kakvo e kyrva !!! Pro4eti vsi4ko i vi6 ! :wink: 8-[

_candy_girl_
06-01-2007, 19:55
това че познаваш само курви далеч не значи че всички са такива и аз мн се дразня на такива момичета които даже не знаят какво искат но кво да се праи и такиа тряа да ги има

gangbang
06-01-2007, 19:59
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва

природата им е такава, нема се косиш 8)

06-01-2007, 20:01
абе кви са тия глупости,аз също сам хубава а не сам к...а и познавам мн хубави и свестни момичета.Просто някои момчета са голями комплексари :smt019

OrL_SeX.
06-01-2007, 20:07
(finger) 8) 8) :P :P :twisted: :twisted:

LecheR_DeViL
06-01-2007, 20:15
Ne vsichki sa kurvi..99 % ot teq det izglejdat takiva se pravqt i za mene dori sa po jalki ot kurvite po rojdenie. ](*,) ](*,) ](*,) :!: Mn zle teq momicheta :smt005 Evala na momichetata koito sa mili i mogat da obshtyvat s momchetata :wink:

Fiola
06-02-2007, 09:33
Приятел, мисля, че е време да сложиш очилата и да спреш да търсиш 'хубавите' момичета в курвенските дискотеки и долнопробни барове. Хубавите момичета там на 100% им личи, че са курви- поличка тип 'коланче', парцал колкото да прикрият формите си и тонове излишен грим, който е сложен несръчно. Мога да ти кажа, че не всички момичета са такива и има страшно много свястни хора, които няма да си легнат с теб от пърия път. Но с такива момичета трябва да проявиш търпение и упорство, за да ги имаш. Не ми обяснявай, че всички са курви, седейки пред компютъра ами излез навън и се огледай малко. Много често се случва момичето до теб да голяма сладурана, но ти да не я забелязваш, защото търсиш поредната руса мадама със сини очи, дълги крака и огромен бюст....

sinful`girl
06-02-2007, 11:32
А аз може ли да попитам нещо друго....Защо една жена,която спи с много мъже е курва,а един мъж,който ебе всичко,що е с цици и п**** е егати пича..... ????
Защо само нас жените ни обиждате че сме курви,вие мъжете не сте ли курвари а ???

По темата ...Тва,че едно момиче е хубаво и използва тази красота,за да флиртува не означава,че е курва. Флиртът е съвсем безобиден,стига да знаеш кога да спреш !!!

GHITA
06-02-2007, 12:05
Точно така! Вие сте ужасни! Влюбени, с гаджета- няма значение, щом видите момиче с големи ц*** губите ума и дума! Изплезвате език като по филмчетата и сте готови и на улицата да го направите [-X :smt013

AleX`
06-02-2007, 12:12
Според мене всичко зависи от възпитанието и родителите на дадено момиче. То не може да стане по-различно, ако гледа майка си какво прави. И тя ще е същия боклук. Повечето наистина са такива. За това си купи повече гуми и действай. Все някоя ще се окаже по-свястна :) И не търси постоянно свестните, защото няма да ги откриеш. Винаги така става-като искаш свястна има само курви и обратното. Така че казах ти еби пък с времето ще я откриеш, пък и на тия години незнам какво искаш...сега трябва да живееш. Сериозните връзки по нататъка или си решил да се жениш ? :wink:

06-02-2007, 14:26
Точно така! Вие сте ужасни! Влюбени, с гаджета- няма значение, щом видите момиче с големи ц*** губите ума и дума! Изплезвате език като по филмчетата и сте готови и на улицата да го направите [-X :smt013


А аз може ли да попитам нещо друго....Защо една жена,която спи с много мъже е курва,а един мъж,който ебе всичко,що е с цици и п**** е егати пича..... ????
Защо само нас жените ни обиждате че сме курви,вие мъжете не сте ли курвари а ???


Според мен сега вие ни превеждате под общ знаменател...не всички са такива,въпреки,че повечето са
:roll:
По темата-пич,не всички са такива,просто мн малко момичета познаваш,според мен :roll:

ceetah
06-16-2007, 16:30
http://www.bgogemini.org/info-update/new/datas/users/1-6-9.jpg

гуруру
06-16-2007, 17:49
мн благодаря 4е ни нари4а6 по този на4ин само 4е миуло мом4е ГРЕ6И6 и то мн за6тото един ден кат се запознае6 с някое яко и свестно моми4е се замисли да ли е така

MomoCA
06-16-2007, 17:58
Oniq deto ne mogat da namerqt gadge po drug nachin stavat kurvi. Surdete mi se ako iskate ama e istina tva. Ima edna tema v Sex foruma za tova na kolko godini sa pravili purvata svirka, vig gi na kolko sa, 11 12 godini, samo za da mislqt che sa gotini i me drazni tva kak mnogo ot momchetata gi izpolzvat malki. Az rqdko izlizam s kurvi zashtoto v kraq se okazva che sa prosto nqkakvi oburkani momicheta.

Prosto si tursi normalno momiche deto ne bi ti duhala samo da izliza s teb, ima mnogo takiva gotinki momicheta osobeno v tozi forum.

A za onezi deto se pravqt na kurvi po dobre sprete sega inache she sagelqvate po natatuk. Kolkoto po dostupna ste tolkova poveche horata shte se vuzpolzvat ot vas i samo idiotcheta shte izlizat s vas.

SuperIvo
06-16-2007, 18:40
А защо всички мъже сме к**вари да го е*....а!?
;)

BAYO
06-17-2007, 01:19
А защо всички мъже сме к**вари да го е*....а!?
;)

Щот полигамията ни е набутана в ш**аното ДНК братче :lol:

Disrespect
06-17-2007, 06:39
А защо всички мъже сме к**вари да го е*....а!?
;)

Щот полигамията ни е набутана в ш**аното ДНК братче :lol:

хаха мдааааа :D

INLOVE_f
06-17-2007, 11:18
нз дали темата е за тука ако нее преместетея.
та защо вс момичета са курви тези които не са са изключение 1 на 1000 ;( няма ли свестни момичета с колко момичета излизам колко познавам и вс са такива с приятел без приятел вс се сваля с аблусютно вс ;( няма ли свестни момичета вече неща курва


Ша имаш да вземаш мойто момче!!! :evil:

sth_different
06-17-2007, 11:41
хаха курви сме били!Ми така е преди момичетата бяхме чувствителни и търсехме само сериозни връзки, но нещата се променят в много отношения!Преди пияните момичета бяха рядкост, сега се наливат повече от момчетата... Мен ако питаш туй за курвенските историй е елементарно - просто защитна реакция!Изкарва си момичето страхотно не мисли за нищо сериозно и като не се задържа не се доверявя и в крайна сметка никой не я наранява!!!

xxxxx_999
06-17-2007, 11:48
Kurvaluka e do vreme - pieneto e do grob....are be i svestni ima :)

06-17-2007, 14:27
Курви сте ами......още с сегашния не сте скъсали мислите за следващия духате на тоз и оня се натискате просто вече не е за коментиране и ми е преди не варвах но като ти се случи заради някаф идиот с цайси.....има и изключения с някои момичета но вече много рядко се случва

desitoooo789
06-17-2007, 14:36
NE VSI4KI MOMI4ETA SA KURVI!!!NZ 6TO TAKA SI MISLI6 AMA NE E TAKA!!!! [-(

`Death`Whore``
06-17-2007, 14:38
Курви сте ами......още с сегашния не сте скъсали мислите за следващия духате на тоз и оня се натискате просто вече не е за коментиране и ми е преди не варвах но като ти се случи заради някаф идиот с цайси.....има и изключения с някои момичета но вече много рядко се случва
За жалост е така. Изключенията са малко.

sexy_dizzy
06-17-2007, 15:57
Първо научете какво наистина означава"курва"-тогава пишете!

lady_bird
06-17-2007, 17:51
samo da razbera kude jivee6 i suvsem skoro nqma da jivee6! :evil: 6te ti smenim adresa,na centralnite grobi6ta ima dostatu4no mqsto!

misSsX
06-17-2007, 21:17
offf ebahti temata 6to si4ki momi4eta bili kurvi
pyrvo ne si4ki sa takiva
vtoro kurvi sa 6toto mom4etata sa gi napravili takiva
trero ili prosto im kazvate taka 6toto nemoje da gi imate
ebahti i temata 6to se momi4etata kurvi i tnt em mom4etata kvo da kajem nie momi4etata za vas 4e ste 4isti bokluci li 4e za ni6to ne stavate li 6toto samo kurvi si tarsite hodite svalqte i koqt mi pusne tva e za vas ..... mn mi e sme6no prosto zna4i edno momi4e ako e bilo s mnogo mom4eta e kurva pyk mom4e ako e bilo s mn momi4eta mu vikame playboy ae stiga be kvi sa tiq kriterii za kurva kvo trqq da prai i da pritejava 4e da e kurva da e hubava i sqko mom4e da q jelae li XAAXaxax omg nz nie sme se svalqli ae stiga be vie ni zaribqvate s istarkanite si frazi taq tema nqma re6enie mom4etata 6te si darjat na tqhnoto pyk momi4etyata na na6to si

petio_mz
06-17-2007, 21:52
emi moje da se kaje ,edin fr vikashe na jena odareni li sa pove4e ot dve muda e kurva

06-18-2007, 12:44
az ne sym k***,na 17 sym i o6te ne sym imala gaje.Ako da znae6 za6to jenite sa k***,to e za6toto vie si padate samo po takiva!

Kianna
06-18-2007, 12:50
много навътре го... поемате http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ше кажеш, че за едното гадже живеете и като не ви огрее - оп, курвите това, курвите оноваhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ми хванете се някое по-непривлекателно момиче, де http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама нееее, как така - хем искате красива, хем да не е курва, хем да иска да я ебете 24/7 и т.н....
който все още не усеща накъде бия, нека го кажа по-простичко:
СТИГА СТЕ МРЪНКАЛИ, БЕ
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif





:-D :-D :-D :-D :-D :-D

06-18-2007, 12:55
vrodeno im e ma se pak ne vs sa (;

автора
06-18-2007, 16:32
мн отрицателни постове в темата тцтцтц.

почети всички са прави ние също сме "свине" вие също сте "курви" ,но така е когато един мъж неможе да задоволи една жена и тя остави това нее курва разбирам ,но какво е това да се ходи с един пред него да казва че обича да са щастливи и в същия ден да е с друг да се лигави.Приемам че има изключения жалко че още не ги познавам :(

SpOrTs_GiRl
06-18-2007, 19:20
колко такива теми имашеее.. :smt120 но все пак да кажа.. не всички момичета са такива! Важното е с какви се движиш.. ;)

`Death`Whore``
06-18-2007, 22:01
vrodeno im e ma se pak ne vs sa (;
Всъщност грешиш. На мъжете е вродено да разпръскват семето си, а жените трябва да се пазят.

Vladokaaa
06-19-2007, 04:34
Абе жените за нищо нестават (освен да ги ебеш) ама кво да се прави бог е прецакал адам и това си е!!!

sinful`girl
06-19-2007, 13:21
Абе жените за нищо нестават (освен да ги ебеш) ама кво да се прави бог е прецакал адам и това си е!!!


Хахахахахааа моляяяяя,ти се изказа честно. Само за ебане сме ставали,я иди кажи на майка си само за кво става да видим как ще реагира. Изключително тъпо изказване...

Soy_tu_mujer
06-19-2007, 14:16
Абе жените за нищо нестават (освен да ги ебеш) ама кво да се прави бог е прецакал адам и това си е!!!


Hm, naistina dosta tupo ot tvoq strana.


Kurvi ima i to v izobilie, no ne vsi4ki sa takiva...

Puk to vas da ne vi vurje s edno momi4e i veche vsi4kite momicheta sa k*rvi. Hem iskash da e krasiva, hem da e otvorena,hem iskate da e perfektna po vunshnost, puk posle bila kurva. Mi to imenno dobre izglejdashtite sa takiva...!

A tozi koito napisa tozi citat qvno toi sushto e k*rvar... (li4i si,spored mnenieto mu, bez da se obijda razbira se:), az prosto sledvam logikata vi..) taka che pomislete, che ne sa samo momi4etata k*rvi..!

A i kakto kaza veche oshte edin user: Na mujete im e vrodeno da razpruskvat semeto si, a jenite trqbva da se pazqt! Mnogo to4no bih kazala..

Aide az zatvarqm tazi tema, za da ne se qdosvam s glupavite vi mneniq. :)

4ao 4ao, uspeh. :)

gangstata
06-19-2007, 14:32
pffff kvi sa tiq naglasi otnosno momi4etata :shock: ?!tva 4e obkrujenieto vi e takova i vse na takiva popadute ne ozna4ava ,4e vs momi4etata sa takiva. [-X

06-19-2007, 15:47
Да перифразираме:
Защо момичетата толкова лесно биват прелъстени?

Мисля че е по-точно и обобщава проблема. Все пак, момчетата и те са ревниви.

black_princess
06-19-2007, 19:51
abe vie mom4etata ste mn stranni ako nqkoe momi4e e normalnovie revete"ne q 6ta tq ne e gotina" ako puk ima nqkoe gotino momi4e vie pak revete "a ne tq e k***a" znaete li ima momi4eta koito sa si rodeni kurvi ama te sa mn malko pove4e sa teq koitopo natatuka 6e prevru6tat v takiva i to zaradi vas za da ni zabelejite.A pitate li ni kak se 4uvstvame nie kogato nqkoe mom4e ni otblusle ???Ne togava vi e mnogo zabavno 4e ste naranili 4ove6ko su6testvo

Maria_love_Mirko
06-19-2007, 20:06
dobre nie za vas sme kurvi a nie kfo da kajim za vas kurvarite deto ni karate da stradame postoqno ???????ne sa li se pital 4e i vie imate vina za da stanim kurvi??????

vesito_gb
06-19-2007, 20:18
az ne sym i mn drugi sy]o ne sa :)

Reed
06-19-2007, 20:20
А защо всички под един знаменател? :lol: Някой веднага се разочарова от друг ии вече всички са к**ви.

lovers
06-19-2007, 20:25
Гордо мога да заява че съм изключение!Момичетата сме 50 на 50...тва е секви има!

sinful`girl
06-19-2007, 20:26
Да перифразираме:
Защо момичетата толкова лесно биват прелъстени?

Мисля че е по-точно и обобщава проблема. Все пак, момчетата и те са ревниви.


Защо биваме толкова лесно прелъстени...ами защото на повечето момичета начинът им на мислене е мн тъп.Мислят си,че когато харесват едно момче,пуснат му на втората вечер и той ще почне да ги харесва. Тва са единият тип - тъпи момиченца,които правят всичко,само и само,за да се харесат...Другият тип са такива,които си им харесва всяка вечер да са си с различен и не им пука че ги мислят за курви и разпоретини. Третият тип момичета са "задръстените",които когато имат някакво взаимоотношение с момче,не му пускат на 1 седмица,ами изчакват известно време и тогава си преценяват дали си струва или не. Ето тва са свестните момичета,но момчетата тях ги мислят за задръстени.....какъв е извода -----> Че за вас угодия няма,ако ви пусне на първата седмица е курва,ако ви пусне чак на 1-2 месеца е задръстена .....

Christian
06-19-2007, 20:45
Жени .... друго определение просто НЯМА! Сега се опитвам да се задържа с едно момиче, в което съм влюбен. Изневери ми 2 пъти за 9 месеца призна си и й простих. Аз не съм кривнал и за миг. Тъпичък ли съм ? Сигурно щото ние сме ви карали да го правите а ? МИ НЕ Т'ВА ВИ Е ПРИРОДАТА!

PLAMENKO
06-20-2007, 07:59
тва им е природата...
а пича отгоре , само да ти кажа , че "където е текло , пак ще тече"!1!

Qnchety
06-20-2007, 08:23
Бе чак сички не са. Ама наистина доста често се срещат такива момичета!

CvEtI`KiSs
06-20-2007, 10:04
не трябва да се слагат всички момичета под общ знаменател !
има и различни момичета ... вярно са 1 на 100 , но важното че все още има момичета който не са курви

такива защото от малки искат да пораснат прекалено бързо и да си имат вече приятели и понеже момчетата няма да ги погледнат щото са малки и те си мислят че ако спят с момчетата , те ще ги имат за нещо...но са прекалено заблудени....аз съм момиче и като гледам сички кви са курви направо ми става зле....просто наистина е много жалко че момичетата с принципи останахме много малко....малко сме момичетата които са спрали с по 1 или с 2-ма...аз съм на 18 и съм била с 1 момче...и като кажа тфа на някой...направо седат и ме гледат много очудващо...щото такива момичета са прекалено малко....но тфа е жестоката истина....малко са свестните момичета...пич не се отчайвай...търси и ще намериш.... :)
поздрави :)

kukumicina-izteri4kova
06-27-2007, 06:10
sorry no 6te trqbva da se saglasq s dosta hora za6to 1. vsi4ki slaga6 pod edin znamenatel 2. ne vsi4ki momi4eta sa kurvi poznavam pone 20 momi4eta koito ne sa kurvi a sa ssuper gotini vie vaob6te neznaete k'vo iskate ako edna momi4e prosto se darji normalno vie ne za6toto prosto tq ne e kurva a ako tq e po razkrepostena ne tq e kurva aide parvo razberete kvo iskate i togava pi6ete temi =;

LaDy_DaQnA
06-27-2007, 07:30
MI v dne6no vreme e taka po4ti si4ki sa kurvi no az sum tova izkliu4enie oketo spomena gore 1 ot 1000.Shtom ne poznavate momi4ek oeto da ne e kurva zna4i ne poznavate men! :wink:

MuJleH4eTo
06-27-2007, 09:16
Какво ги определи всичките като курви... Брей... много опит, много нещо :) Аз някак си не се определям като курва.. Извинявай, че излизам от представите ! ;)

krasivata_luvica
06-27-2007, 09:27
такава ни е природата :lol: :twisted: а защо сички момчета са КУРВАРИ?? 8) :twisted: :wink: само за оная си работа мислят за друго не ги вълнува...... :twisted: :-D :wink: :lol: :wink:

ludata_mani4ka_ligli4ka
06-28-2007, 06:10
ami za6toto vsi4ki momi4eta sa kurvi otgovor za6toto nie ni pravite takiva a nie ina4e sme si svestni :| :roll:

ludata_mani4ka_ligli4ka
06-28-2007, 06:12
*vie

HopeLesss
06-28-2007, 06:29
Защото всички мъже са курвари #-o

Кога ще спрете да слагате всички под общ знаменател? Нима и майка ти е курва?

ANGELUS
06-28-2007, 07:04
Абе баце не е баш така - просто свестните са мн малко, а ако намериш такава се оказва 4е някой я е намерил преди теб...Кво да се прави - тва е живота :-D

rosu
06-28-2007, 07:06
Офффф, стига с този въпрос.Просто не си срещал подходящо момиче, това не значи, че всички сме курви [-(