PDA

View Full Version : Ахх...



05-11-2007, 14:48
Чувствали ли сте настоящия си приятел като "най-добра приятелка". Той винаги ме подкрепя, уважава ме и цени, споделям си всичко с него, мн. държи на мен както и аз на него,никога не би ме изоставил както и аз него.Но не трябва ли любовта да включва страст и тръпка , защото в нашата тези понятия липсват. Като видех бившия и полудявах,страстта ме "изпепеляваше"... 100% разбирате за какво ви говоря ,но не знам какво да правя.Бившия мн. ми липсва,но няма начин да си го върна.Не искам да загубя и настоящия защото мн. го обичам :)
\/

05-11-2007, 14:56
Чувствали ли сте настоящия си приятел като "най-добра приятелка". Той винаги ме подкрепя, уважава ме и цени, споделям си всичко с него, мн. държи на мен както и аз на него,никога не би ме изоставил както и аз него.Но не трябва ли любовта да включва страст и тръпка , защото в нашата тези понятия липсват. Като видех бившия и полудявах,страстта ме "изпепеляваше"... 100% разбирате за какво ви говоря ,но не знам какво да правя.Бившия мн. ми липсва,но няма начин да си го върна.Не искам да загубя и настоящия защото мн. го обичам :)
\/

\:D/

V absolutno sa6toto polojenie sam obi4am go i go tzenq no biv6iq kogato go vidq poludqvam

kuber
05-11-2007, 15:01
в такъв момент човек осазнава, че всичко е приключило

Enjoy_yourself
05-11-2007, 15:16
az bqh v podobna situaciq i postapih po sledniq na4in razdelih se s mom4eto (koeto 4uvstvah kato "moq priqtelka" :) ) kazah mu 4e iskam da badem prosto priqteli i 4e kato priqtel go cenq mnogo pove4e. I v momenta sme v mnogo dobri otno6eniq =)
A s biv6iq zapo4nahme da izlizame po 4esto, i nakraq se okaza 4e i az ne sam mu bezrazli4na i sega sme mnogo 6tastlivi zaedno :}
taka 4e nz pone pri men ima6e happy end ;]
prosto obedete se dali naistina obi4ate drugoto mom4e ili prosto ste sviknali s nego i otsastvieto mu vi pravi ne6tsatni..
tova e ot men ;]
uspeh ;]

BAYO
05-11-2007, 15:42
Еми явно нещо ви липсва. Има проблем и тря да видиш от къде идва.

koalka
05-11-2007, 16:42
Явно вие сте повече приятели, от колкото нещо повече.Да, по принцип в една връзка страстта и тръпката са важни.

Presley
05-11-2007, 16:59
Ами ествествено- в една връэка трябва да има страст...но при вас до колкото раэбрах няма!Явно имате някакъв проблем,постарай се да раэбереш от къде идва таэи липса....

gPa3HuTeJl
05-11-2007, 22:03
Тв1рде много сте се прив1рзали един к1м друг, май ?
В 60% от случайте това прив1рзване става преди началото на една вр1зка, при вас е обратното..

alkobalko
05-12-2007, 06:03
На мен отношенията ви ми приличат повече на приятелство, но не и на любов.
Да, и аз чувствам моят приятел така, само че я има и тръпката и страстта.

neverand
05-12-2007, 06:31
От едно приятелство може да се достигне до Любов,но от Любов не може да се превърне на приятелство,или просто е нямало любов,това да почнеш да чувстваш близкия човек като твоя "Приятелка" по-скоро означава,че доверието ти в него се увеличава постоянно,и сте просто объркани,а не сте се отдалечили един от друг.

sexy_dizzy
05-12-2007, 09:30
Не чувствам приятеля си като"най-добра приятелка".А като най-близкия човек, защото той е такъв за мен.И я има същата страст, като в самото начало.