PDA

View Full Version : pomognete ;(



:((
05-11-2007, 17:06
имам проблем който мисля ,че е на психическа основа ... Като тръгна да го правим с приателката ми последните няколко пъти не ми стана :? много се излагам пред нея.. Какво да направя според вас може ли , да имам нещо увредено и аз незнам :( помогнете моля ви ... а ако е на психическа основа дайте савет нещо да пия ли , и аз незнам как да се отпусна .. Много ще съм благодарен на всеки направил труда да отговори Мерси .. Дано да е нещо временно това :smt010

SouL^*DiViNe
05-11-2007, 17:16
Ем какво да ти кажа..100% се притесняваш и затова не се получава.Трябва да се отпуснеш,говорете си повече,целувки,милувки ,туй онуй.. :wink: За да може да си наистина отпуснат и спокоен като тръгнете да го правите.Ай УСПЕХ и..Relax O:)

Uptown_soldier
05-11-2007, 17:17
Вероятно си притеснен. Трябва да се отпуснеш. Мисли за нещо възбуждащо или не мисли за нищо. Освен това увеличете времето на любовната игра - така ще я възбудиш и нея. Най-важното да действаш уверено, спокойно и нежно. Успех!

Batko_ti
05-11-2007, 17:20
Еми да ,най-вероятно е на психическа основа.Колкото повече мислиш че няма да се справиш ,толкова повече си задълбочаваш проблема.
Недей да се комплексираш.
Отпусни се и се наслаждавай на приятелката си.Всичко ще бъде както трябва.
За лекарство мога да ти препоръчам 50-100г твърд алкохол /за да се отпуснеш/. :wink:

Schnitzer
05-11-2007, 17:21
Ако по принцип ти прави свирки кажи и да ти врътне 1 и ще ти стане :wink: поне тка мисля :oops:

05-11-2007, 17:22
сигурен ли си ,че е от притеснение защото, аз не го чуствам , адски съм си спокоен :( Да не съм прецакан нещо утре ще спя пак в тях и незнам .. дай някакъв савет
Мерси

krizbeto_zleto
05-11-2007, 17:23
samo te uspokoqvat spored mene nema ikoga da ti stane ](*,)

05-11-2007, 18:27
бате ,ако се гавриш с мене , ти пожелавам веднъж да ти се случи без основателна причина да видиш какъв срам е тапако !!! А ако найстина е така .. на какво да хода да се прегледам въобще не съм запознат .. За това се обръщам към зрели хора , ако нещо за тебе не е проблем понеже не ти се случва за друг е така ,че ако ти се виждам жалък тапак просто не коментираи или бъди над тея неща а не се прави ,че си над тях ..

sh3_1s_7h3_0n3
05-11-2007, 18:36
колкото по-малко мисловна дейност извършва горната глава, толкова повече кръв ще достига до долната 8)

alkobalko
05-11-2007, 18:39
Най-вероятно е на психическа осова. Опитай се да се успокоиш и ще видиш, че нещата ще се оправят.

05-11-2007, 19:35
ако си по-малък е нормално да се случва поняакога. като пораснеш би тряабвало да се оправи. аз сащо мисляа че е и от притеснение. успех! ;-)

belphegor
05-12-2007, 09:37
Еми вдигни го де - нещо крик, помпа, кран, вулканизатор! :D