PDA

View Full Version : Не искам да съм с него но и не мога да го гледам с друга



05-12-2007, 19:48
Проблема е следния: преди доста време изпитвах чувства към едно момче но вече всичко приключи. Сега обаче когато го видя с друга изпадам в ревност макар,че не го харесвам... сега сме "само приятели"(по мое решение) ... много съм объркана... плийз хелп ... :? :? :? :?

BWald0rf
05-12-2007, 19:52
Ами нормално е.Искаш той да е само твой въпреки твоето "само приятели"...Не си се примирила че той се опитва да си намери друга.След време ще ти мине ;)

Just_say_no
05-13-2007, 07:36
Qvno ima6 4uvstva kam nego no ne jelae6 da go priznae6 pred sebe si... :|

gPa3HuTeJl
05-13-2007, 07:39
Игнорирай го за известно време, ако това не помогне защо не се с1берете пак ?

mechtaq_za_teb
05-13-2007, 07:53
Qvno se draznish ot tova 4e predi e bil tvoi,a sega shte byde s nqkoq druga...moje bi nqkakva chast ot 4uvstvata ti se e zapazila dalboko v teb i sega se proqvqva :)

rakiQ
05-13-2007, 08:09
и ти не зн кфо искаш :-D

05-13-2007, 08:13
Чувството ти за притежание... ние, но е не само момичетата... като чели към всички се отнася... изпитват чувство за принадлежност. Не вярвам да е друго :roll:

koalka
05-13-2007, 09:07
И според мен е нормално, просто изпитваш ревност, която ще отмине.

maybelline
05-13-2007, 09:51
Ами това е - като си решила,че ще сте 'само приятели',той има право да се среща с други момичета.Аз имам едно бивше гадже в класа си.Скъсахме преди 3-4 месеца(след едногодишна връзка) и в началото да го видя с други момичета много ме нараняваше.Постепенно осъзнах,че щом човекът иска да е с други момичета,аз няма защо да му се бъркам.Всеки човек има право да открие половинката си в живота (и точно това е една от причините да ми е почти смешно като видя бившия в компанията на групичка тъпи курвички ;) ).Обаче така се научих да се радвам като го виждам с други момичета,макар че за момичетата не се радвам особено - представа нямат как ще се държи той с тях когато скъсат(ако тръгне с някоя от тях изобщо).Затова опитай да го приемаш по-спокойно.Това,че се вижда с други момичета изобщо не означава,че смята да става гадже с която и да е от тях(дори да е супер-мил с тях).Сегашният ми приятел има много приятелки(колежки, бивши съученички,бивши гаджета,приятелки от клуба в който тренира...) и често се вижда с тях(в добри отношения е дори с бившите си гаджета,тъй като не е от онези момчета които късат с приятелките си с гръм и трясък и ги намразват).Представи си от кой етаж трябва да се хвърля ако тръгна да го ревнувам заради всички тях!Аз,разбира се,му имам пълно доверие,както и той на мен.И въпреки всчки момичета които познава от години,той е избрал да бъде с една - с мен.Това е само пример,за да разбереш,че момчето,което не харесваш,но ревнуваш няма да се хвърли на врата на първото срещнато момиче(освен ако не е празноглавец,но не вярвам че ще ревнуваш,ако е тъпак).И той както всички хора,си избира подходящи гаджета,но не всяко момиче е подходящо.Ако тръгне с някое момиче,трябва да се радваш за него - това ще означава,че си е намерил приятелка,която отговаря на критериите му за гадже,а и така ще опознае още един човек и ще научи повече за връзките между двама души.

Uptown_soldier
05-13-2007, 10:08
Ти го харесваш като цяло, но явно има една част от характера му поради, която не можеш да го понасяш. Опитай се да не му обръщаш внимание - рано или късно ще престане да ти прави впечатление.

VerryBerry
05-13-2007, 10:46
[-X tova ne e verniq pat!6te boli i 6te mine!znam ko e,imah ne6to podobno s biv6iq,no sled vreme dori 6te ti e sme6no za tova

VerryBerry
05-13-2007, 10:49
http://line.romanticcollection.ru/meto/15m_10_44906AC0_RmeCtaUPoPRnem_0.gif (http://line.romanticcollection.ru)

VerryBerry
05-13-2007, 10:50
uffff....kak po dqvolite stavat tiq liniiiki?!ve4e nz koi pat se ma4a!!!!!!!!!!!!!!!!!poooooooooomooooooooooooo6t!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt013

gazarka
05-13-2007, 13:09
mnogo tajno mi e da go kaja-no mai si vlubena

LiloTa
05-13-2007, 15:08
нормално е да си така...все пак някога си го харесвала...мисля 4е с времето ще ти мине.... Късмет!

BeBsItO
05-13-2007, 16:00
da revnuva6 e normalno,no i tova 6te mine s vremeto povqrvai mi :)

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 17:58
Ами нормално е.Искаш той да е само твой въпреки твоето "само приятели"...Не си се примирила че той се опитва да си намери друга.След време ще ти мине ;)
На същото мнение съм! :wink:

Just_say_no
05-15-2007, 11:48
ae normalno e ... se nqkoga 6te ti mine... :wink: