PDA

View Full Version : Странични ефекти на Постинора!



malkoto_sladur4e
05-13-2007, 14:42
Възможно ли е цикъла ми съвсем да се разбърка от Постинор,защото би трябвало да ми дойде утре ама нямам никакви признаци за цикъл :( :( :( Мин месец (след като пих постинора) ми дойде точно както предния...попринцип цикъла ми е много неточен и сега нз дали може да е все още от него... :( :(

krem4et0
05-13-2007, 14:49
Възможно ли е цикъла ми съвсем да се разбърка от Постинор,защото би трябвало да ми дойде утре ама нямам никакви признаци за цикъл :( :( :( Мин месец (след като пих постинора) ми дойде точно както предния...попринцип цикъла ми е много неточен и сега нз дали може да е все още от него... :( :(
нали ти беше тази, която посъветва децата да пият Постинор, че оправял цикъла. нека ти. дано не ти дойде поне седмица още, че да умреш от нерви.

~мЪртва~
05-13-2007, 14:52
Възможно ли е цикъла ми съвсем да се разбърка от Постинор,защото би трябвало да ми дойде утре ама нямам никакви признаци за цикъл :( :( :( Мин месец (след като пих постинора) ми дойде точно както предния...попринцип цикъла ми е много неточен и сега нз дали може да е все още от него... :( :(
нали ти беше тази, която посъветва децата да пият Постинор, че оправял цикъла. нека ти. дано не ти дойде поне седмица още, че да умреш от нерви.
Ъъъ.. колко я успокои само... [-X А относно темата.. не съм на Ти с тези неща :-k

LetiCherry
05-13-2007, 16:27
Майко мила, ама ти на 13 и Постинор ли пие6...?! ](*,)

Ина4е да, нормално е. Веднъж съм пила и ми дойде то4но, но следва6тите пъти се баве6е с около седмица.

ThePainIsReaL
05-13-2007, 16:31
Майко мила, това е хормонална бомба, бе момиче. По-добре се пази, отколкото да умираш от притеснение. Не стига, че си на 13 и се е*еш, ами и да се предпазваш не си се научила. Аре, по-полека, моля ти се.
И спокич, постинорът преебава организма за месеци. Ще се нормализират някога нещата. И друг път гледай да не пиеш, ами да внимаваш, докато го правиш.

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 17:22
Майко мила, това е хормонална бомба, бе момиче. По-добре се пази, отколкото да умираш от притеснение. Не стига, че си на 13 и се е*еш, ами и да се предпазваш не си се научила. Аре, по-полека, моля ти се.
И спокич, постинорът преебава организма за месеци. Ще се нормализират някога нещата. И друг път гледай да не пиеш, ами да внимаваш, докато го правиш.
Macko,vnimavahme!Prezervativa be6e Durex,no se sk1sa az kakvo ne s1m napravila kakto trqbva i za kakvo s1m vinovna v slu4eq? :shock:

LiloTa
05-13-2007, 17:34
Мацка спокс и аз така...Durex,Durex ама...скъса се...та на мен след като изпих 2те хапчета нищо ми няяше...сичко си беше нормално..... но принципно на листофката пишеше че е възможно да има странични ефекти,като по ранен или по късен цикъл тей че спокс....и..Късмет,дано сичко е наред!!!

koalka
05-13-2007, 17:42
Най-добре се образовайте за правилното поставяне на презерватива...

LiloTa
05-13-2007, 17:44
Koalka...при мен просто беше свръх тънък....не че нз как да го поставяме....не се знае как е било при мацето така че не бързай с тея "съвети" :!:

bungle
05-13-2007, 18:16
Никога не съм имала проблеми с презервативи - било то Дюрекс или някакви други, та съм се убедила, че си зависи точно от правилното поставяне.

Нормално е да ти закъснее. Споко. Повече недей да пиеш безразборно такива хормонални гадости.

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 18:21
:smt005 Ne sme mojeli da si slagame prezervativa li? :smt005 Moq priqtel ne pravi sex ot v4era i mnogo dobre znae kak da si slaga prezervativa!I zatova do sega sme imali samo 2 p1ti problem(da 4ukna na d1rvo)... :wink:

bungle
05-13-2007, 18:25
Това , че приятелят ти е на 20 и , не означава, че е кадърен ебач. :smt005

malkoto_sladur4e
05-13-2007, 19:37
Ama az ti kazvam,4e e!Nali si e moi,az si go znam! :wink:

MartoPetrovfen
05-13-2007, 19:46
ко да ти кажа тъпи путкИ :smt017

gafinka
05-13-2007, 19:54
oooo da napulno vuzmojno e neznam samo za6to kato piete takiva ne6ta ne se konsultirate s lekari i za6to ne 4etete listovkite be hra?abe mn niska polova kultura.jalko,no fakt

MartoPetrovfen
05-13-2007, 19:57
mn niska polova kultura.jalko,no faktКои го каза :lol: :lol: :smt017

Schnitzer
05-13-2007, 19:59
Първо тва че е на 20 не значи че знае да слага както трябва презерватива-тва се прави с тренировки а не с навършване на години,второ ти още гащите не моеш си дигнеш а пък секс праиш и постинори пиеш...и трето земи се пообразоваи малко след тва се прави на голяма раота :::

05-13-2007, 20:23
Майко мила, това е хормонална бомба, бе момиче. По-добре се пази, отколкото да умираш от притеснение. Не стига, че си на 13 и се е*еш, ами и да се предпазваш не си се научила. Аре, по-полека, моля ти се.
И спокич, постинорът преебава организма за месеци. Ще се нормализират някога нещата. И друг път гледай да не пиеш, ами да внимаваш, докато го правиш.
Macko,vnimavahme!Prezervativa be6e Durex,no se sk1sa az kakvo ne s1m napravila kakto trqbva i za kakvo s1m vinovna v slu4eq? :shock:kato stane6 na 20 6e hodi6 s bastun btw Durex S.U.X!!! sportex rulz

krem4et0
05-14-2007, 08:42
Дойде ли ти?

penywise
05-14-2007, 08:44
Странични ефекти на Постинора!

брада, мустаци, ей такива работи...

можеш да си заформиш и катинарче =P~


(както казваше Боби Турбото - Свърших у крокодила. Пихме Постинор. И аз и той")

http://wow.nefelin.com/forum/images/smiles/a096.gif

Shmatko
05-14-2007, 11:39
Никога не съм имала проблеми с презервативи - било то Дюрекс или някакви други, та съм се убедила, че си зависи точно от правилното поставяне.

Нормално е да ти закъснее. Споко. Повече недей да пиеш безразборно такива хормонални гадости.

Мое да не си имала шот ти е широко гаражчето или малко мерцедесче паркирате вътре... :lol:

bungle
05-14-2007, 11:43
Тц.

Нито едно от двете. Сигурно съм късметлийка. :-D

А и аз вече презервативи не ползвам...

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 11:52
:smt005 Тука половината мнения ме разбиха :smt005 Чела съм поне 20 пъти листовката на постинора преди и след като го пих,и в интернет четох много,просто се очудих,защото миналия месец цикъла ми дойде точно и нз дали сега може чак да се прояви това върху цикъла :wink: krem4eto тия дни ще ми дойде защото гърдите ми се втвърдиха снощи и мн ме болят,което значи,че гостите идват :wink: И имам сексуална култура ама не мога да знам всичко на 100% де!Нали затова е и тоя форум..да обменяме опит! :wink:

mi6enceto
05-14-2007, 11:54
vsqko ima listovka..predi da go pie6 q pro4ti !!!

malkoto_sladur4e
05-14-2007, 12:03
Прочтох я аз :mrgreen: Ма аз не съм пила постинор ся бе ало!Пих го преди месец и половина!Питанката ми е съвсем друга :smt016

MaKiNgMeCraZy
05-14-2007, 12:12
Или ти не можеш да четеш или наистина си тъпа.Отговориха ти на питанката още с първите постове.Нормално е да ти дойде навреме първия път и после да ти е разбъркано... давай пии още постинор на тия години пък продължавай да четеш листовката и да питаш нормално ли е да ти закъснява ...

Shmatko
05-14-2007, 15:23
Тц.

Нито едно от двете. Сигурно съм късметлийка. :-D

А и аз вече презервативи не ползвам...

Тарабите ли си вързала :smt016

`Death`Whore``
05-14-2007, 15:27
:smt005 Ne sme mojeli da si slagame prezervativa li? :smt005 Moq priqtel ne pravi sex ot v4era i mnogo dobre znae kak da si slaga prezervativa!I zatova do sega sme imali samo 2 p1ti problem(da 4ukna na d1rvo)... :wink:
2 пъти не е малко, дете. Ако беше опитен, той щеше да знае, че Дюрекс са боклуци.

05-14-2007, 15:42
защо да са боклуци?

vikipf
05-14-2007, 15:51
FUCK YOU FUCK YOU FUCK YOU FUCK YOU FUCK YOU...
тА РАЗБРА ЛИ МИ МИСЪЛТА FUCK YOU... :-D
КВО МИ СЕ ЗАНИМАВАш С 20 ГОДИшНИ... ДАНО ТИ НАПРАИ БЕБЕ ДАНО.. ЧЕ НА 20 И С 12 ГОДИшНИ ХОДИ.. СИГ ПО-УЗРЕЛИТЕ П*ТКИ НЕ МУ ПУСКАТ... И щОМ 2 ПЪТИ ГО Е КЪСАЛ КВО ОчАКВАш... МОЖЕ И 10 ПЪТИ ДА ГО СКЪСА... МАСТУРБИРАЙ СИ НА КАНАПЕТО В ХОЛА.. НЕ МИ ХОДИ ПО АПТЕКИ СЛЕД СЕКС ДА СИ КУПУВАш ПОСТИНОР А ГЛЕЙ ТЪПИЯ ПЕДОФИЛ ДА СИ ВЪРшИ РАБОТА.... ДЕБА И К*РВАТА ДЕБА... ХОДИ СЕ Е*И С НЕКВИ 15 ГОДИшНИ МОЖЕ СИ РАЗНООБРАЗИш СЕКСУАЛНИЯ ЖИВОТ А И СИГ СА ПО-КАДЪРНИ ОТ ТОЯ ПЕДОФИЛ...
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D