PDA

View Full Version : Da se trevoja li?



Simple Obsession
05-14-2007, 21:29
Zdraveite, hora! Izvinqvam se za latinicata nai-napred. Taka. Na 20 godini sym, vodq redoven polov jivot ot 4 godini i sym bila samo s edin 4ovek. Ili po-skoro e dobre da kaja, 4e vodeh redoven polov jivot. Predi to4no 3 meseca se razdelihme. No predi nqkolko dni... se sybrahme otnovo. Dnes sled kato pravihme seks za 1vi pyt sled tezi 3 meseca (az ne sym bila s drug 4ovek prez tova vreme, kakto kazah bila sym samo s priqtelq mi) imah izvestno kryvote4enie. Sprq o6te po vreme na akta, no me pritesnqva. Za6to se polu4i taka? Bole6e me kakto pyrviq pyt (vyrnaha mi se stari prejivqvaniq :) ) i kyrve6e to4no kakto pyrviq pyt. Posle cql den malko me bole6e. Ne silno, no vse pak se use6ta6e bolka... kakto sled 1viq pyt kogato pravih seks predi 4 godini.
4uvala sym, 4e ako edna jena ne pravi seks MNOGO dylgo vreme, ot roda na godini, e vyzmojno da e po-tqsna sled kato pak zapo4ne da vodi polov jivot. NO 3 meseca ne e 4ak tolkova dylgo vreme, nali?
Kak mislite, imam li povod da hodq na ginekolog, da se pritesnqvam???
Syjalqvam, ako za ne6to drebno sym izpisala tolkova mnogo. :) Blagodarq.

мирку
05-14-2007, 21:37
да определено трябва всяка жена или момиче което води полов живот да си има личен гинеколог и наистина е добре да отидеш на лекър защото никой няма да може да ти каже какво ти има освен лекър
(надявам се не е нищо сериозно или поне така ми изглежда на мен,щото иам доста опит с тези работи "не че се хваля" :smt006 )

Sexapilna_kukla
05-14-2007, 21:39
Спокойно, едва ли има нужда от гинеколог. Може би е имало кръв, защото не си го правила от толкова време, не че е много де, но все пак... просто всеки организъм е различен. Ако и следващите пъти има кръв, тогава вече можеш да идеш на лекар, но сега според мен е излишно.

hforce
05-14-2007, 22:00
аз предполагам, че е спукан капиляр, но това е само предположение, а и не знам дали е за гинеколог или не

krem4et0
05-15-2007, 05:24
Аз ако не правя секс 10 дни, че и седмица после все едно ми е като първия път. Влагалището е мускул-ако не се тренира залинява.

SINDEL
05-15-2007, 07:16
Аз ако не правя секс 10 дни, че и седмица после все едно ми е като първия път. Влагалището е мускул-ако не се тренира залинява.


И при мен е така. Даже примерно всеки месец след като ми свърши менструацията (която е по 5-6 дни, не е толкова много), първите 1-2 пъти като го правим ми е болезнено. Предполагам, 4е цялата работа е била, понеже не си водила полов живот през тези 3 месеца, докато сте били разделени. Ако и следващия път се появи кръв и силна болка, тогава най-добре ще е да отидеш на лекар, ама засега си мисля, 4е няма нужда.

Simple Obsession
05-15-2007, 11:04
:) Uspokoihte me. Nai-ve4e krem4eto - neiniq opit e dosta golqm i i se doverqvam:)) Blagodarq.