PDA

View Full Version : Постоянно я виждам и ми е гадно



05-15-2007, 11:53
има 1 момиче от мойто даскало много е красива много ме кефи ама като я видя и само кофти ми става и се чудя какво да правя :?
Да кажа също че я познавам и понякога говорим ама доста рядко.
Не може да и пиша в чата щото май не влиза. Нямаме общи познати какво да правя поне да не ми е кофти че я виждам ??

Благодаря предварително !

experiment_m
05-15-2007, 12:06
Абе, пича, да ти имам проблемите.До колкото те разбрах я познаваш и поне мъничко говорите.Ми направи се някой път на луд и тръгни с нея, ушким че си в нейната посока.Пусни някой лаф.Виж дали имаш някакъв шанс и я покани на кафе или да излезете на разходка.Давам ти двете възможности, защото не знам на колко си години.И това е.Разменете телефони.Поизлизайте няколко пъти заедно пък то ще си покаже. :smt008

П.П. Айде после да ме викнеш, да почерпиш за новото гадже. :-D

Nassgerrack
05-15-2007, 12:14
има 1 момиче от мойто даскало много е красива много ме кефи ама като я видя и само кофти ми става и се чудя какво да правя :?
Да кажа също че я познавам и понякога говорим ама доста рядко.
Не може да и пиша в чата щото май не влиза. Нямаме общи познати какво да правя поне да не ми е кофти че я виждам ??

Благодаря предварително !

Аз тук точно поставен проблем не виждам. experiment_m е схванал насоката на притеснението ти,затва го подкрепям в думите му. Но подобно притеснение е напълно безмислено и безпочвено. Не ти тряа да си всевищен за да водиш разговор с някого. Предполагам ,че под кофти имаш предвид,че те досрамява да я погледнеш в очите. Няма нищо лошо в това.
Не се притеснявай толкова.

BAYO
05-15-2007, 12:53
Първата стъпка тряя да е да започнеш да говориш с нея повече. Създавай си всевъзможни контакти с нея, случайно или целенасочено. Ако тя ти се радва на компанията, а ти тряя да се постараеш и за това, то тогава нещата могат да придобият няк'в смисъл. Обаче стане ли обратното... не тичай след някой, който и 5 пари не даа за тебе.

koalka
05-15-2007, 15:56
Запознай се с нея.

Marik
05-15-2007, 15:58
Най - добрият вариант :lol:

DarknessInside
05-15-2007, 16:53
Запознай се с нея.
Оу...ама ти сериозно ли ?! :o
Ама как до измисли,това е гениално...просто каква дълбочина на човешката мисъл и познание личи в тези 4 думи...
Знаеш ли аз кво мисля...не се зпознавайте...не я и поглеждай дори...чакай да дойде при тебе и да ти каже "Ей ай да ми напрайш деца бе ! "...омг.......

05-15-2007, 17:11
dvamata koi klas ste?

Deni4ka93
05-16-2007, 13:25
Еми затвори си очите за да не я виждаш и да не ти е кофти... :smt005

05-16-2007, 14:06
има 1 момиче от мойто даскало много е красива много ме кефи ама като я видя и само кофти ми става и се чудя какво да правя :?
Да кажа също че я познавам и понякога говорим ама доста рядко.
Не може да и пиша в чата щото май не влиза. Нямаме общи познати какво да правя поне да не ми е кофти че я виждам ??

Благодаря предварително !

Четете малко бе деца :lol:
Значи като не говорим не ми е гадно ама искам да сме приятели поне :)