PDA

View Full Version : Kompleksariteee



liti
05-16-2007, 09:56
Ima nqkolko 4oveka samo na 6utove se pravqt i ne moga da gi ponasqm :twisted: Samo obijdat horata i im se podigravat, a te samite za ni6to ne stavat :evil: Takiva kakvo gi pravite? Dali samo,ako gi podmqtate,6te sprat da se praqt na interesni ili IGNORE? Ama pri ignor,te produljavat,moje bi ima specialen podxod :-D Vie kak smqtate?

penywise
05-16-2007, 09:57
що пишеш от "гост" бе

:roll:

Levane
05-16-2007, 09:59
Prosto gi ignorirai rano ili kasno kato vijdat 4e ne sa zabavni 6te sprat...

liti
05-16-2007, 10:01
що пишеш от "гост" бе

:roll:
Mi 6toto sum gost,kakvo :? A,tova s ignora ne stava,te si mislqt,4e mogat da produljavat,ama az nqma da 4akam da im pisne :twisted:

cherinka
05-16-2007, 10:15
Prosto gi ignorirai rano ili kasno kato vijdat 4e ne sa zabavni 6te sprat...
Демек все някога.
Но ако са повече от три -> трудно ще се спрат, защото така се подкрепят взаимно. Ако бяха две (или двама) щеше да е по-лесно.
Тука се получава нещо от сорта на двама са малко, три са много. Пък и ако са повече .. еее-х-еее.
Игнор! И нито един поглед от твоя страна!

`Death`Whore``
05-16-2007, 10:19
А ти защо не им кажеш тези неща, ами се опитваш да правиш намеци с тази тема? Май се мислиш за нещо повече от тях.

leti
05-16-2007, 10:23
А ти защо не им кажеш тези неща, ами се опитваш да правиш намеци с тази тема? Май се мислиш за нещо повече от тях.
O,o,ooo...razbira se,4e sum ne6to mnoogo pove4e ot tqh! Nito se otvarqm na momi4e,nito sum tup,zahlupen sme6nik,koito samo se 4udi kakvi idiot6tini da izmislq! Taka 4ee.... [-X I ne pravq nameci,pitam kak bihte postupili vie :-) Edin v ta6acite i da se gur4at,a? Na mene nqma da im mine nomera ! [-X

`Death`Whore``
05-16-2007, 10:25
Не, просто е безсмислено и тъпо да пишеш подобна тема. Оправяй се сам - или ги игнорираш, или им казваш всичко в очите, та да се усетят.

malkoto_sladur4e
05-16-2007, 10:31
Много такива тъпички хора има за съжаление :x :roll: Ама аз знам как да ги навирам в кучи гъс :wink:

kofti_nick
05-16-2007, 10:33
Ima nqkolko 4oveka samo na 6utove se pravqt i ne moga da gi ponasqm :twisted: Samo obijdat horata i im se podigravat, a te samite za ni6to ne stavat :evil: Takiva kakvo gi pravite? Dali samo,ako gi podmqtate,6te sprat da se praqt na interesni ili IGNORE? Ama pri ignor,te produljavat,moje bi ima specialen podxod :-D Vie kak smqtate?

IGNORE ! \:D/

05-16-2007, 10:44
Много такива тъпички хора има за съжаление :x :roll: Ама аз знам как да ги навирам в кучи гъс :wink:
I kak go pravi6?

BAYO
05-16-2007, 10:58
Еми ако мене питаш и с игнор, и без, те ще си продължават, щот са тъпи комплексарчета и ся са си намерили на кой да си избиват простотията. Няма да им мине лесно. Те на такива само бой и нищо друго.

05-16-2007, 11:03
[quote=penywise]A,tova s ignora ne stava,te si mislqt,4e mogat da produljavat,ama az nqma da 4akam da im pisne :twisted:

Брех
И к'во ще направиш? Още една тъпа тема?


O,o,ooo...razbira se,4e sum ne6to mnoogo pove4e ot tqh!

Като те гледам не ми се вярва


Nito se otvarqm na momi4e,nito sum tup,zahlupen sme6nik,koito samo se 4udi kakvi idiot6tini da izmislq!

Не знам на кого се отваряш но определено си тъпо и залупено чадо

мацка от класа
05-16-2007, 11:08
Извикай приятелчетата си да им стъжнят живота или просто измисли начин да им напрайш кофти,даже със скрита война е по-добре. Нека те си говорят глупости,ама ти в същото време да им прайш гадорийки да видим няма ли да спрат.

05-16-2007, 11:41
Излизате да си изясните проблемите, ако ти се отварят нещо, иначе няма да спрът, тва е начина.

Presley
05-16-2007, 11:47
Според мен и да ги игнорираш и да не ги ще бъде се тая,нищо няма да се промени!Единственият начин да им эатвориш устите е да им геглиш един як бой!Тъпо е да се решават проблемите с насилие,ама то май ще се окаже ,че така се решават най-качествено , а и най- лесно :-D

05-16-2007, 11:51
Това е единственият случай според мен в който боят е решение... тук даже е единственото :/

Deni4ka93
05-16-2007, 13:43
Много такива тъпички хора има за съжаление :x :roll: Ама аз знам как да ги навирам в кучи гъс :wink:

Мхм...да ние забелязваме...

Uptown_soldier
05-16-2007, 15:10
Ima nqkolko 4oveka samo na 6utove se pravqt i ne moga da gi ponasqm :twisted: Samo obijdat horata i im se podigravat, a te samite za ni6to ne stavat :evil: Takiva kakvo gi pravite? Dali samo,ako gi podmqtate,6te sprat da se praqt na interesni ili IGNORE? Ama pri ignor,te produljavat,moje bi ima specialen podxod :-D Vie kak smqtate?

Ето как правя аз. Наказвам ги с усмивка, мълчание или ако ми е писнало вече, с две кратки думи от типа на Каквото повикало, такова се обадило или С техните камини, по техните глави. В смисъл не им рецитирам мъдрости, а им отговарям с това, с което ме нападат. Винаги следва мълчание, когато ги удариш където трябва.

BAYO
05-16-2007, 15:33
Ма то хората са го казали " На простотията само с мълчание се отвръща! " :wink: