PDA

View Full Version : И кво правим в случаят...



The-Cult
05-18-2007, 05:22
Сега накратко да си изкажа аз проблема тука... Имам аз един голем въпрос моята приятелка преди около година беше меко казано лудо влюбена в един кавал от неиният клас...обаче нали уж спря да го харесва и сега е с мен...Ама все пак са от един клас и доста често ги виждам заедно,апа тоя като го видя и съм на косъм да му изшия един шамар :smt011 Днеска сутрината пак я гледам ходи с него уж за хамбургери явно апа се забави 10 15 минути бахти хамбургера за 5 минути е готов ко праиха толко незнам щото от даскало не можах да видя повече...Че въпроса ми е кво да правя да и викам ли и да я накарам да прекрати сякви контакти с тоя мамин 'убавец ,да и кажа да избира или мене или него...или просто да стискам здраво зъби и да си мълча... :smt017

sexy_sladuranka___
05-18-2007, 05:58
Kak shte si m1l4ish , tova momi4e ko se ebava s tebe . Ako iska da e s tebe da b1de s teb do krai , ako li ne da otiva pti onq mamin ubavec . Moje naistina i da sa samo priqteli , no :| malko se s1mnqvam . Shtom tolkova iska da e s nego ostavi q , toq kato q izigrae shte doide da pla4e na tvoeto ramo ](*,)

cherinka
05-18-2007, 06:18
Ахха.
Ако й забраниш да се вижда с него - големи скандали ще ти вдигне.
Каквото и да става, щом са в един клас, то просто училището им налага да се виждат.
А относно хамбургерите - еми извинявай, ама знаеш ли кви опашки има пред закуските във всяко едно даскало.
Единствено можеш само да й кажеш, че ти е НЕПРИЯТНО като ги виждаш двамата, но не и да й налагаш да не се виждат и да не движи с него.
Като й кажеш, че ти е неприятно, така ще я оставиш сама да си обмисли дали да се появява с него пред теб. Или ако те уважава достатъчно, ще приеме забележката ти и т.н, или пък ще ти обесни, че няма от какво да се притесняваш.....

The-Cult
05-18-2007, 06:27
занеш ли проблема е там че съм и го казал не малко пъти това,но тя пак продължава... каза мич е няма от кво да се притеснявам,макар да и имам доверие се притеснявам... и мисля че има основание за тфа искам тука да попитам прав ли съм или не :?:

cherinka
05-18-2007, 06:38
Ами виж ся, ние от форума не знаем какво й е в главата и дали в случая си прав.
Нормално е да се дразниш като я видиш с това момче, но щом ти е казала да не се притесняваш.. не знам, какво толкова се впрягаш.

Друга идея -> Обади се или дръпни настрани някъде в даскало това момче и му обесни СПОКОЙНО, В УМЕРЕН ТОН и ДОБРОНАМЕРЕНО да се отдръпне леко от приятелката ти, но не бъди страшен.

Мале, кви идеи давам..

Още продължавам да си мисля, че няма никакъв проблем, а ти си го създаваш сам за себе си.

The-Cult
05-18-2007, 07:18
Ами.. аз ако го дръпна на страна ше го .... правим на кока кола Light кутиика :) шото имам дразги с него.. ама ка да е.. уж се оправихме преди малко.. тя поплака то и аз тайно ама сега вече всичко е ок http://www.yes-race.net/forum/style_emoticons/default/wub.gif

cherinka
05-18-2007, 07:20
Тцтц.
Голем бранител на територии си. :-D

gPa3HuTeJl
05-18-2007, 08:24
Неможеш да и забраниш. Живот1т си е нейн и ще прави какво иска, а ако го направиш това б1ди сигурен, че ще напусне.. Просто поговори с нея за този проблем и в никак1в случай недей да се биеш с момчето. То не е виновно, че гаджето ти го харесва или поне има някакво влечение..

koalka
05-18-2007, 08:38
Кажи й истината-не искаш да ги виждаш заедно, а тя, ако иска нека се вижда с него.Каквото и да си говорим, каквото и да е било преди-ако държи на теб, той няма да й е чак толкова ценен, че постоянно с него да се мъкне.

BAYO
05-18-2007, 09:43
Амм ко да ти кажа. Имах същия проблем, ама абсолютно. И кфо направих ... Един ден не ми издържа психо-системата и седнах на 1 пейка. Аз вече бях завършил, но имах приятели в даскалото още и седнахме и си лафиме. Я излиза тоя и мойта скъпа дружка. Нещо си лафят. Побеснех! Хем и бях казвал, че от тфа нищо неа да излезне и само проблеми си създаваме. От нищото ш' напрайм едно голямо НЕЩО и тогава пак тря аз да съм виновен. Тя ми викаше нещо от сорта на спокойно ала бала ... хуу, минаха се 2-3 седмици, месец. Една Събота, приятелката ми беше в банята, гледам телефона и звъни. Е па викам кфо, ш' вдигна. Кога казвам "АЛО", тоя наглия вместо да затвори ми вика "Може ли да говоря с ****?" Викам му "Дали можеееее????" Като зех да ги нареждам едни п*тки майни ... заплахи ли не бяха, кфо ли не беше... ауу да видиш как той сам се беше отдръпнал от нея, а като и казах на нея, тя се почувства меко казано гаднУ, гузна беше няк'ва. Питах я дали е за 1ви път, тя уж каза "ДА", ама знам ли. Нищо де, важното е, че изчистих един паразит от пътя ми. Ама така е кфо, секи си брани територията! Та ет' ти един съвет от мене - не ги оставяй мноо да си живуркат близко един до друг, нищо хубу няя излезне от тфа, рано или късно, повярвай ми!

Presley
05-18-2007, 09:57
Еми ти неможеш да и кажеш дали да се вижда с него или не-тя сама си решава ;-) !Първо виж дали найстина има нещо по-така с него ,а после действай....фани го тоя некой път и му раэмажи фиэиономията :-D !А после я эарежи ! А ако нямат нищо просто си трайкай,даже сам каэа ,че и имаш доверие.

malkoto_sladur4e
05-18-2007, 10:50
ти си мухьото в цялата работа :smt012

Nassgerrack
05-18-2007, 11:39
Не си мухльото в цялата работа,ама все пак си ревнивкото :) . Давай и лична свобода дотолкова ,доколкото ти позволяват нервите. Ти си имаш чувства защитавай ги когато и както трябва.

Ако аз имах такъв проблем първо бих потърсил причината в мен - за да има такива активни отношения с друг явно има нешо неизпипано в мен. ОК,оправям го. После отсранявам външните дразнители - примерът на батко ти BAYO е добър. Трябва да показваш решителността си ,но не върху приятелката ти ,а върху външният човек. Той точно така е направил. Така си спестяваш нервите и тези на гаджето. А балък дет я зарибява... той може да ти отвори компот от джанки и да ти го сервира за закуска ако иска ;) .Да заминава.

The-Cult
05-18-2007, 19:58
Абе аз знам кво да направя ама ме е страх после тоя да не изкара некое медицинско че след като ги навърших тия 18 гледам да не правя много простоти... :smt012 Днеска имаше ексцесии и сълзи от нейна страна уж се изяснихме и би трябвало да и е станало ясно че неискам да има зимане даване с тоя гугут Ако е така супер,ако ли не ако продължава в същият дух ще има един потърпевш и това нема да съм аз :!:

white_chik
05-19-2007, 11:54
Попитай я направо има ли някви чувства към него.Тя най-вероятно ще ти киже "не",но може би по изражението й ще познаеш дали те лъже и тогава вече ще предприемаш нещо.Може просто да са приятели,не се впрягай чак толкова

RoSsY88
05-19-2007, 12:06
Баси манияка...я се спри....ей голяма ревност..щом е с теб значи за нея той не съществува!Не и казвай нищо че ако и кажеш да спре да общува с него....на нейно място бих те зарязала на секундата..сам си васи заключения

sladko_dete
05-19-2007, 12:13
xaxa e dobre dai sq 6toto mn revnuvash momicheto da spre da si govori s toq i s onq.Nishto ne mojesh da napravish te sa sauchenici i 6te poddyrjat vryzka,pyk i ne mislish li 4e 6tom toi q iska, tq ako go iskashe 6te6e da e s nego, a ne s teb???6te si nai golemiq vazduhar ako go napravish i q nakarash da izbira .NE go pravi, prosto i vqrvai malko poveche!

FeelTheBeat
05-20-2007, 14:39
В един клас са. Тя била луда по него - вече свършен факт. Той е минало. Преди е била, сега не. Сега е с теб.
Като сте се карали заради оня 'гугут' тя е плакала. Мислиш ли че щеше да плаче, ако и пукаше за оня?! Плакала е защото не можеш да разбереш, че няма нищо повече от приятелски взаимоотношения и че се карате за пореден път, за нищо.
Казал си й че не ти е приятно, и тя продължавала... Е как се предполага да не продължава щом са от 1 клас и са ПРИЯТЕЛИ, да не кажем най-добри? Знам, че ревността е признак на чувства и това е хубаво, но тая ревност става прекалена...

gazarka
05-20-2007, 16:44
mislq 4e o6te si obi4a nego,imala sum sa6tiq slu4ai i povqrvai mi 4ustvata ne iz4ezvat ei taka
p.p tova e prosto moito mnenie

alkobalko
05-20-2007, 17:44
Просто поговорете спокойно. Обясни и, че не ти е приятно да контактува с него. Все пак, ако и имаш достатъчно доверие не трябва да я ревнуваш толкова много.

The-Cult
05-20-2007, 20:01
В един клас са. Тя била луда по него - вече свършен факт. Той е минало. Преди е била, сега не. Сега е с теб.
Като сте се карали заради оня 'гугут' тя е плакала. Мислиш ли че щеше да плаче, ако и пукаше за оня?! Плакала е защото не можеш да разбереш, че няма нищо повече от приятелски взаимоотношения и че се карате за пореден път, за нищо.
Казал си й че не ти е приятно, и тя продължавала... Е как се предполага да не продължава щом са от 1 клас и са ПРИЯТЕЛИ, да не кажем най-добри? Знам, че ревността е признак на чувства и това е хубаво, но тая ревност става прекалена...
Леле тфа сякаш беше тя :smt016 Както и да мисля да ви послушам и да стискам зъби тфа е нема друг начин нали я обичам ще се примирявам с някой неща :oops:

FeeL_The_BeaT/bez log
05-21-2007, 14:13
В един клас са. Тя била луда по него - вече свършен факт. Той е минало. Преди е била, сега не. Сега е с теб.
Като сте се карали заради оня 'гугут' тя е плакала. Мислиш ли че щеше да плаче, ако и пукаше за оня?! Плакала е защото не можеш да разбереш, че няма нищо повече от приятелски взаимоотношения и че се карате за пореден път, за нищо.
Казал си й че не ти е приятно, и тя продължавала... Е как се предполага да не продължава щом са от 1 клас и са ПРИЯТЕЛИ, да не кажем най-добри? Знам, че ревността е признак на чувства и това е хубаво, но тая ревност става прекалена...
Леле тфа сякаш беше тя :smt016 Както и да мисля да ви послушам и да стискам зъби тфа е нема друг начин нали я обичам ще се примирявам с някой неща :oops:
Ами според мен така трябва да направиш, дори да изкорениш чувството. Но така или иначе една връзка се крепи и на компромисите, така че... успех ви пожелавам! O:)

love_sdv
05-21-2007, 14:41
нищо не питай и не казвай направо!!!! НИЩО НИЩОИ НИЩО. просто си хвани и ти някоя курва и се размотавай с нея по цял ден... тя или ще се усети или тя ще ти вдигне скандал и ще си кажеш какво мислиш без да си виновен ти за краха...

05-21-2007, 15:12
Няма да го бийш тоя маминия Убавец той не е виновен че е по убав по готян по забавен по умян от теби :-D :D :-D :D

Escarina
05-21-2007, 15:23
Ако държиш да си рязвалиш връзката-забрани и!Какво като са заедно? Нали са в един клас?Ще го накараш да се премести ли?Или нея ще накараш?Нямаш право да отделяш приятелката си от нейните приятели.Кажи и че ти е неприятно ,но не с гадния тон стил"избирай" повече няма какво да направиш..освен да се опиташ даспреш да ревнуваш!

The-Cult
05-22-2007, 14:16
Няма да го бийш тоя маминия Убавец той не е виновен че е по убав по готян по забавен по умян от теби :-D :D :-D :D

Кой си ти бе я си кажи адреса да дойда да те посетя бе красавецо :!:

.:iLLusion:.
05-25-2007, 09:27
Тъпо е да й за6раниш,защото ти не си човекът,който
може да й забранява :wink:
Щом толкова те мъчи това нещо,говорете с нея
по въпроса и раз6ери как стоят нещата

HYPE
05-25-2007, 09:51
Няма да го бийш тоя маминия Убавец той не е виновен че е по убав по готян по забавен по умян от теби :-D :D :-D :D

Кой си ти бе я си кажи адреса да дойда да те посетя бе красавецо :!:

шшшш полека да не са пръснеш ;) аман от пубери
дръж си мацката изкъсо, тя ако иска да е само с теб няма ти праи напук. Никой не ти е виновен че не си го направил досега.