PDA

View Full Version : spiralovidni rolki za kosa



GlezotiA
05-18-2007, 15:32
Iskam da vi popitam ot kade moga da si kypq takiva spiralovidni rolki,che super mn me kefi efekta ot tqh :wink:

05-19-2007, 18:19
Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.

roni777
05-22-2007, 16:59
I na men mnogo mi haresvat spiralovite kadrici.no nqmam a i ne moga da si namerq takiva rolki.taka 4e si nakudrqm kosata s plitki.i vmomenta sum s tqh. \:D/ \:D/ \:D/

charovnata_
05-22-2007, 17:31
Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa

05-23-2007, 16:22
Ех........искам да имам къдрава коса обаче ми е съвсем права.А и е много жива.Дори да я накъдря тя веднага се изправя. :( :( :(

05-23-2007, 17:42
az pak si tarsq spiralovidna ma6a za kosa ama ne moga da si namerq.ako nqkoi vidi v neta po online magazinite da sloji link plss da razgledam 4e nz kade da tarsq a nz dori i cenite

roni777
05-23-2007, 19:04
Mi da vi kaja pri ma6ata v pove4eto slu4ai efekta e su6tiq,oba4e togava kosata mnogo se izgarq.az samo vednuj dokolkoto si spomnqm sum si q pravila s ma6a.Taka 4e izpolzvam po-hubavite metoi.A mejdu drugoto az 4ak sega se se6tam,4e predi mnogo vreme bqh vidqla v edin magazin takiva rolki.Az jiveq v gr. Kazanluk.Neznam dali gi prodavat sega. --------------- Badi takuv,kakuvto si!

05-23-2007, 20:11
Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa

A ti mnogo i pomogna , nali we?

charovnata_
05-23-2007, 20:57
Opredeleno typa tema. Pyrvo, che ne kazvash ot kade si i vtoro 4e vyv vsqka hubava parfiumeriq nared s grimovete i kozmetikata ima i chetki za kosa i rolki i t.n. Ako pyk ne namerish , otivash v nqkoi friziorski salon i ti kazvat ot kade mojesh da si vzemesh ili pyk si porychvash tam i gotovo.zashto pyk temata da e typa nuli foruma e syzdaden zatova da pitame i koito moje da otogovarq a ne da pishe gluposti kolko da se nameri na prikazka,ako ne mojesh da otgovorish na vyprosa po dobre ne pishe momicheto se interesuva ot tezi rolki normalno e da ne znae ot kade da si gi kupi ne mislq che tova e prichina da kajesh che temata e typa

A ti mnogo i pomogna , nali we? Ami az zashtoto nz ot kade da kupq i prosto iskah da vidq otogovorite zashtoto i az jelaq da si kupq ot rolkite i procheto otgovorite i mi napravi vpechatlenie za glupostite koito pishete i plus tova ako kum maika ti ili tatko ti se obrishtash s WE az ne sym tqh qsno Taka ne se obryshtata nai blizkite mi a pyk nqkakvo hora vyv foruma soory mn ama ne si uluchil choveka

roni777
05-24-2007, 14:09
Charovnata_,ako iska6 da ne habi6 nervi,ne se razpravqi s tazi.Tq kato iska da pi6e tupotii,da si pi6e.Neka da ne i otgovarqme i tq da se puka ot qd!!!Vse pak tazi tema e za spiralovi rolki,a ne za glupostite,koito pi6e onaq.
:D :D :D Aaaaaaaa.........mi tq taq mi lazi po nervite.(govorq za gostenkata,a ne za charovnata_)

AliceSw
05-24-2007, 15:22
кви са тия спираловидни ролки бе?!? :-s

твърди последно видях в Билла и имаше някви различни големини

а маша има във всеки магазин за електроуреди заедно с пресите и сешоарите, някъде към 15кинта макс

05-24-2007, 18:16
казват се "охлювчета" и струват към 3 или 4 лева....тука(в София) ги има на секи ъгъл,където се продана няква козметика}}}

05-24-2007, 18:41
:D :D :D mi na men pove4e mi haresvat presite i ma6ite.moje da izgarqt kosata,ama ne e nujno 4asove nared da stoi6 s rolki,koito samo te draznqt i nemoje6 ni6to da ne napravi6 ot tqh.ma6ata dori da gori si ostava na purvo mqsto.vupreki,4e sega pove4e mi haresva presata :!: :smt007 :smt015

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

05-25-2007, 12:21
Nai-trainoto i efikasno nakudrqne e 4res kadrin.Znam 4e e mnogo vredno za kosata,oba4e pone trae mnogo dulgo vreme. :D :D :D