PDA

View Full Version : имам нужда о съвет и... помощ



anigi
05-24-2007, 18:24
проблема ми е такъв: влюбих се в едно момче, искаше ми се да се запознаем(той е от моето даскало и е по-голям с 2години), но ме беше срам ужасно много да отида до него и да му кажа здравей много си сладък айде да се запоззнаем... една приятелка ми помогна и ни запозна, но като че ли той не ме е запомнил щото като се разминаваме не ме поздравява :smt012 той почти със сигурност знае, че го харесвам щото с приятелките ми като го видят и ме ръчкат с лакти и се смеем... сигурно не му е много приятно :( искаше ми се да му взема скайпа, така ще се отпусна и няма да ме е срам като си говорим, но не знам как да му го взема :smt013 една др пр ми обеща че ще помоли негов приятел да й го даде но става много сложно :smt010
знам че ще кажете какво толково отиди и го попитай :arrow: да, ама не! незнам как отчаяна съм не знам какво да правя помогнете ми
дайте ми идеи, съвети,всиичко, за което се сетите! много ще съм ви благодарана(забравих да спомена, че той е от друг град и можем да си чатим само събота и неделя ](*,) )

Just_say_no
05-24-2007, 18:36
ooo milata tq ... mnogo gadno si se nacepila .... :| kato za na4alo zemi ti mu kaji zdrasti .. ili pone mu se usmihni kogato se razminavate. vse nqkoga 6te po4nete da si kazvate ne6to po-natatak... pak posle ve4e e lesno " moje li da mi dade6 skype si ? " ala bala ... 6te se opravi6 spokoino ... postarai se da bade6 sebe si pred nego za da moje toi da te opoznae takava kakvato si ... uspeh!!!

bEbsI
05-24-2007, 18:42
Ами иди и се запознай с него отново,ама без тея посредници там приятелки и т.н.Става много сложно така..нищо чудно,че не те е запомнил ако си била със много от приятелките ти.Иди сама усмихни се,бъди себе си и УСПЕХ! :-D

HYPE
05-24-2007, 18:44
проблема ми е такъв: влюбих се в едно момче, искаше ми се да се запознаем(той е от моето даскало и е по-голям с 2години), но ме беше срам ужасно много да отида до него и да му кажа здравей много си сладък айде да се запоззнаем... една приятелка ми помогна и ни запозна, но като че ли той не ме е запомнил щото като се разминаваме не ме поздравява :smt012 той почти със сигурност знае, че го харесвам щото с приятелките ми като го видят и ме ръчкат с лакти и се смеем... сигурно не му е много приятно :( искаше ми се да му взема скайпа, така ще се отпусна и няма да ме е срам като си говорим, но не знам как да му го взема :smt013 една др пр ми обеща че ще помоли негов приятел да й го даде но става много сложно :smt010
знам че ще кажете какво толково отиди и го попитай :arrow: да, ама не! незнам как отчаяна съм не знам какво да правя помогнете ми
дайте ми идеи, съвети,всиичко, за което се сетите! много ще съм ви благодарана(забравих да спомена, че той е от друг град и можем да си чатим само събота и неделя ](*,) )

а замисляла ли си се ако нямаше компютър какво щеше да стане? За това не чакай Skype и тн, спри да му се смееш като го видиш и му кажи да излезете, не вярвам че ще ти откаже

Успех ;)

koalka
05-24-2007, 18:48
Вместо отчайваш, вземи направи нещо по въпроса.Постепенно се сближавай и после му поискай скайпа.Примерно започни да му казваш здрасти, после го заговори нещо и така.С времето ще станете по-близки и няма да ти е проблем...

Purgatori
05-24-2007, 18:49
иди и се запознай пак с него но да си сама а не с някой друг и след това го питаи за неговия скайп не е толкова трудно... просто не бива да си толкова срамежлива

malka_nejna
05-24-2007, 18:54
haha mi slu4va se :) hvani go kato se razminavate i mu se "skarai" na shega "leleee i nqma da mi kajesh i edno zdr?! kak smeesh ?" posle se smeete malko pochva da ti kazva zdr i natam znaesh...pravila sum go ne vednaj i 2 pati. ne samo s mom4eta koito haresvam i s priqtelki i izobshto ...stava smqh ponqkoga :lol:

A_JoLiE
05-24-2007, 19:23
Badi sebe si ...

jim_beam
05-24-2007, 19:48
i nqma da e zle fr ti da sprat da te ragai i da mu se hilite v liceto,4e e mn gadno,4esno ti kazvam :!:

BAYO
05-25-2007, 10:36
Според мен няма нищо страшно в тва, докато седи някъде да отидеш до него и да го попиташ, дали може да се запознаете. Кфо ви става бе? За кво все някой друг тряя да ви върши делата? До кога? Стъпете си на краката и опитайте малко от живота сами, а не да ми се подпирате на него и да казвате, че живеете, с чужди намеси. Тфа ако е живот...

MasterBoy
05-25-2007, 11:00
Potyrsi go vyv findpeopele ili pitai nqkoi negov priqtel ili nqkoe momiche za skype mu i shte se otpusnesh i zashto ti e skype za da se otpusnesh ... shtom go haresvash i bez skype moje da se otpusnesh

anigi
05-25-2007, 13:41
blagodarq mn za barzite reakcii i za savetite 6te se opitam no naistina neznam kak da preodoleq sramejlivostta si :oops:

pyx4eto
05-25-2007, 14:07
Защо не опиташ да бъдеш самата ти-недеи да се сррахуваш от него-кажи му "здрасти",питаи го там нещо,за което и двамата знаете...станете приятели като за начало :wink:

FRIENDKA
05-25-2007, 16:16
Az sam edna ot neinite priqtelki i vi kazvam che ne6tata sa dosta po-slozhni, zashtoto tq e naistina mn mn mn mn mn sramezhliva pona4alo. A E LUDA PO NEGO. NE NIE PO4VAME DA SE HILIM ISTARICHNO, A TQ. Vednazh dazhe varvqhme zad nego i tq se izcepi:"sha mu skocha" i toi zema che q chu. Seki pat kato minava me pokrai nego i kazvam pozdravi go, ama tq se ne uspqva . Gorkichkata - mn q sazhelqvam.

FRIENDKA
05-25-2007, 16:25
P.P. Tq iska vsqko mezhduchasie da hodim da go sledim i predi taka pravehme a toi est zabelqza. UJS!

BAYO
05-25-2007, 16:31
Аххх милите те на батИ ... Ц ц ц... еми скъпа, кажи и на приятелката ти, да спре с лигните и най-вече с детските номерца, ами да вземе или да се стегне малко, или да го остави момчето на мира, щот по начало като момче и от опит ш'ти кажа, че тва е супер нагло и дразнещо + тва е отблъскващо [-( Разбра нали?

FRIENDKA
05-25-2007, 16:42
Razbrah i mi e mn qsno. Ama kvo da q praq gorrkinkata - postoqnno i go kazvame, povtarqme i kak trqbva da kaje prosto edno "zdrasti", ama tq e tolkoz hlatnala do ushi che kat go vidi i nz prosto kak da opisha kvo i stava.

BAYO
05-25-2007, 16:48
Razbrah i mi e mn qsno. Ama kvo da q praq gorrkinkata - postoqnno i go kazvame, povtarqme i kak trqbva da kaje prosto edno "zdrasti", ama tq e tolkoz hlatnala do ushi che kat go vidi i nz prosto kak da opisha kvo i stava.

Еми в такъв случай, оправация няма. Нищо, той пича ш' му писне накрая и ш' вкара майните в действие, ако тя не промени нещо. И принципно не го казвам, за да обиждам, за да иронизирам или квото и да е, гледам да помогна, ама в случая, нека първо тя си помогне, после Бог, та накрая и ние (ако има ко).

anigi
06-03-2007, 18:15
zdraveite!
sega da vi se pohvalq... imam napredak i to golqm donqkade blagodarenie i na vas! ot 3 dni si pi6em po skype razmenihme si snimki i t.n. toi si spomni za men kaza mi 4e sam super... pra6ta mi eeii takiva razni ikonki :wink: ;-) O:) i iska da se vidim v daskalo... \:D/ razkaza mi i za sebe si semeistvoto si i tova napolovina blagodarenie na vas za6toto bez va6ite saveti nikoga nqma6e da mi stiska da go napravq!
BLAGODARQ!
kato ima o6te novini 6te pi6a!!!!

tirintina
06-04-2007, 08:18
Защо не опиташ да бъдеш самата ти-недеи да се сррахуваш от него-кажи му "здрасти",питаи го там нещо,за което и двамата знаете...станете приятели като за начало :wink:

\:D/ :smt038 Saglasna sam :)

lovers
06-04-2007, 12:03
Emi sega sledva etapa v koito sus sigornost shte te izprobva dali go haresvash...Ne se durpai no i ne poddavai prekaleno mnogo!Napravi go lud!Po nqkoi put se napravi che ne go vijdash tva mnogo pomaga...no ne da ti stane navik...Kogato ti pishe v skype na purvata sekunda ne ska4ai vednaga da otgovarq6 iz4akai 10 20 sek za da ne se zapodozira mnogo...Veche ako si ubedena che te haresva po4vai da otpuskash :wink: ...Uspehcheta s momcheto! :wink: :P :)