PDA

View Full Version : Какво ДА Права?



05-31-2007, 15:31
Искам да ви помоля за съвет..защото вече нз какаво да правя.Ходя с едно момче от много време и Много го обичам,но онзи ден се скарахме и понеже съм от Локомотив Пловдив И ходя на мачове..(може да се каже че съм голяма фенка) Моя приятел ми каза че късаме и да му се обадя когато пак стана момичето с което е тръгнал.Искал да изгоря всички шалове на локото,да изтрия всички песни и снимки от компютъра си,да не ходя на мачове.Моля ви кажете ми какво да права Моля ви

05-31-2007, 15:37
e toi da ne e ot botev ta te kara da pravi6 takiva ne6ta? toi kato e trugnal s tebe ne e li znael 4e si fenka? zavisi kolko durji6 na nego. ako mn go obi4a6 moje da mu kaje6 4e si izgorila 6alovete, da spre6 da hodi6 na ma4ove dokato ste zaedno. ako ne ti e tolkova vajen, nameri si drug, koito 6te te priema takava, kakvato si i 6te hodite zaedno na stadiona

HYPE
05-31-2007, 15:38
много фенове напоследък има тука :-D

Еми де да знам
Или заебаваш отбора или гаджето, избора си е твой

Uptown_soldier
05-31-2007, 15:45
Искам да ви помоля за съвет..защото вече нз какаво да правя.Ходя с едно момче от много време и Много го обичам,но онзи ден се скарахме и понеже съм от Локомотив Пловдив И ходя на мачове..(може да се каже че съм голяма фенка) Моя приятел ми каза че късаме и да му се обадя когато пак стана момичето с което е тръгнал.Искал да изгоря всички шалове на локото,да изтрия всички песни и снимки от компютъра си,да не ходя на мачове.Моля ви кажете ми какво да права Моля ви

А каква беше преди? Как си се променила? Замисли се какво е харесвал в теб и защо вече не иска да сте заедно. От това, което си написала не мога да коментирам нищо повече. Ти най-добре знаеш как стоят нещата.

experiment_m
05-31-2007, 16:27
До някъде приятеля ти може и да е прав. Може би попрекалеваш с манията си по фудбола. Но тово да те кара да махнеш всичко свързано с нещо, което ти харесваш не ми звучи добре. Кое ще е следващото нещо за което ще те помоли - да се самообиеш ли. Вижте да поговорите и да измислите някакъв вариант, в който и ти и той да отстъпите, но по малко. Питай го какво точно го дразни в поведението ти и виж дали те устройва да се промениш. Ако не...ти си знаеш.

4epHo0KaTa_Lady
05-31-2007, 16:28
или него или мачовете тряа да зеебеш..по-добре мачовете ;]

koalka
05-31-2007, 16:29
Темата е бъзик, поредния.