PDA

View Full Version : тъпи клюкарки



v's_g_16f
06-01-2007, 05:33
Писна ми!Егати тъпите клюкар(к)и имам в класа(10 клас съм).Сложих снимка на мен и гаджето ми на скайпа си и сега (имам скайпа само на 4 съученички) те само ме разпитват злобно и подмятат че бил грозен и т.н.И на училище ще ме дразнят сигурно,заедно с останалите...Какво да правя? #-o

Poredniq
06-01-2007, 05:39
кажи им е кво еи бърка като те питат за нещо кво сте праилис него. И ако ти кажат че е грозен не им обръщай вниамние-ти имаш гадже те не. 10 лева че думата завист ще си загуби занчениеот в тоя топик от твърде много повтаране ма то е ясна :) Ко те бърка-супер си е и си е твой па те да лаят ;-)

Ra-
06-01-2007, 06:08
Kvo ti puka che nqkvi si tam ot klasa ti ne haresvat gadjeto ti... Vajnoto che ti si go haresvash!! I da ne ti puka kvo shte ti kajat, prosto ne im obryshtai vnimanie i tova e! Vse pak vseki si ima vkus otnosno mom4eta i t.n ! :wink:

BlueDevil
06-01-2007, 06:39
Що не им теглиш по една ако ти кажат нещо. Той си е твоят избор, за теб е перфектен, на тях щом не им харесва - ами да го духат! Не си го избирала за тях, а за себе си!

Seducti0n
06-01-2007, 07:55
Здравей.Не разбирам защо обръщаш внемане на хора като съученичките ти.Това си е твоето гадже и ти си го харесваш такъв какъвто е .Следователно злобни коментарите на околните не трябва да те нараняват.Живей си живота и да не ти пука-завистливи хора под път и над път.

Kianna
06-01-2007, 08:44
Гордо главата на горе и да не ти пука! [-X

Iv4eTy
06-01-2007, 20:50
Абе я не им обръщай внимание, ти ходиш с него не те нали?!! Е за такива като тях ми е подписа. Просто ти завиждат че си имаш гадже не им се връзвай!

Fiola
06-01-2007, 22:36
Ето няколко правила как да се справиш с клюкарките. Можеш направо да им го кажеш.
1во. Разбират, че ходиш с някого: "Сега ли разбрахте?! Ама вие сте толкова old fashion! Всички вече знаят без вас!"
2ро: Питат те за него: (ако може класа да те чуе като им заявиш ведро и усмихнато) "Няма проблеми утре ще ви изготвя доклад на тема мен и моето гадже! Изглежда на вас ви липсва материал по тази тема..."
3то: Приятелят ти е грозен: "О боже мой, имате ужасен вкус! Страхувах се да ти кажа, че този лак за нокти не ти ходи, но не знаех как ще го приемеш! Тази блуза не отива на тена ти, а тези обувки правят краката ти патешки... Но няма проблеми предвид обстоятелствата ви прощавам... Не сте вие виновни, че не разбирате от красота!"
Може и да не кажеш това, но никога не си губи съмочувствието! Усмихвай се, бъди ведра и да не ти пука! На тях им доставя удоволствие да те гледат как се гърчиш. О недей да го правиш, моля те, ще се изложиш.

Poredniq
06-02-2007, 03:53
имнаш гадже-добра си в квот си доре,имаш свой изглед на нещата:кво ти пука квао иамт могат и мислат другите :smt017