Влез

View Full Version : Въпрос



ГостЧе
06-02-2007, 19:45
Значи ... имам малко въпросче , че нещо ми се върти в главата :-k При баба и дядо съседското момиче е от ромски произход (бащата е от ромски , майката - българка) . Но това момиче (както и останалите от тяхното семейство) не може по нищо да се познае че е от ромски произход ... Тя не е като повечето роми - не мирише , не краде , не лъже , не носи някакви дрехи десета употреба , не рови в гюмовете и т.н ... единственото , по което може да се познае че е ромка , е черната кожа ... та това момиче вече от доста време ме сваля , сигурен съм че ме харесва ... Е , мина малко време и аз започнах да се вглеждам в нея ... Мина още малко и я харесах доста ... та сега постоянно (тей де не баш постоянно) мисля за нея ... И въпреки че много я искам , не мога да тръгна с нея - не върви да ходиш с циганка ... та сега какво да правя ... дали да й кажа че я харесвам , дали да й предложа да се срещаме тайно , дали само да й намекна нещо или да не предприемам нищо ? Айде помогнете че ми се обърка главата :|

sexy_for_you
06-02-2007, 19:49
е ся не е хубаво да бъдем расисти,за любовта няма граници.щом я харесваш много и ако наистина си заслужава,действай и да не ти пука кво ти казват другите.ако пък можеш без нея и просто е някакво увлечение и това,че е от ромски произход те притеснява,спри да мислиш за нея и си намери друга.

same`girl
06-02-2007, 19:51
emi sam trqbva da si precenish dali si gotov da ponasqsh horskite kritiki 4e hodish s romka,zashtoto sam sigurna che shte ima.no mislq 4e da i predlojish da se sreshtate taino e mn naglo-vse edno da i kajesh v ochite "e sram me e da ida s teb nqkude,kudeto moje da ni vidi nqkoi...". v kraina smetka vsichki sme hora na tozi svqt i ..uspeh :)

BWald0rf
06-02-2007, 19:52
Ами ти сам трябва да прецениш дали хорското мнение е от толкова голямо значение за тебе.След като момичето не е типична циганка не виждам нищо лошо във евентуалната ви връзка но това ще решиш само ти.Помисли добре и избери.А колкото до тайните срещи-не го прави в никакъв случай.Така тя ще се чувства гадно че те е срам от нея.

experiment_m
06-02-2007, 20:34
Ако те е срам от нея, по-добре въобще не се захващай. Има и други момичета. Ще си намериш някоя, която да ти приляга повече.

suantito
06-03-2007, 13:08
хайде хайде всички плащаме данък обществено мнение такаче няама смисал да му казвате че ако не му пука какво казват другите да тръгва с нея. сега зависи също колко е черничка ако е мулатка иди доийди ама ако е доста черничка..... пак защо баш на нея си се спрял колко хубави момичета има но ти си решаваш

Presley
06-03-2007, 13:33
Според мен няма нищо лошо да сте эаедно.Ако ти я харесваш и тя теб,эащо не?Не се интересувай толкова от хорското мнение,живей своят живот както ти харесва!А и ти самият каэа ,че момичето е от добро семейство,эначе какъв е проблемът?Дори може да не прави впечетление?Стига с тоя пуст расиэъм,не го мисли толкава и не си пропилявай шанса ,эащото после ще съжаляваш.

ferendzia
06-03-2007, 22:08
ako ne e dostaty4no specqlna za da se abstrahira6 predrazsydycite si i horskite prikazki zna4i ne si struva..pone spored moitte razbiraniq..uspeh ;)

lovers
06-03-2007, 22:21
Е ням лошо...Щом се обичат младите що да не се вземат?!? :-D Но ако те е срам от нея недей се захваща!!! [-X

fafi
06-05-2007, 12:57
mi....az bih te posuvetvala da ne se zanimava6.....moje i da ne prili4a na romka....ama si ima ciganska kruv.....romite sa si romi....puk...ima mn hubavi momi4eta....ne mislq 4e trqbva da se zahvashta6 to4no s romka #-o

malkoto_sladur4e
06-05-2007, 13:15
Ето за тфа затъва България!Българи и цигани заедно тцтцтц срам срам срамммммммммммммммммммммм ммм!!!!!!!!!!!!!!! #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :smt012 :smt012 :smt012 :smt012 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Barbie
06-05-2007, 13:22
Да й предложиш да се срещате тайно? :-s Дете-идиотче! Или бъди с момичето като уважаваш нея и произхода й, или я остави на мира и не я обиждай.

oziato
06-05-2007, 14:09
ако мислиш да се срещате таино-тва си е чист расизъм.какво ако е ромка -значение има само юбовта