PDA

View Full Version : любов



roni i moni
06-03-2007, 10:06
Научих се без да те гледам-да те виждам,
без да те слушам-да те чувам.
Научих се със сълзи да се смея
да те търся до като те намеря.
Но без теб не се научих да живеа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

tirintina
06-03-2007, 10:13
Kak da ti kaja,che te obicham,kogato gledam s druga varvish?!?!Kak da ti kaja,che po teb se uvlicham,kogato s radost ne me pozdravi?!?!Kak da ti kaja,che po teb kopneq,kogato ubidi bezbroi mi dari?!?!Kak da ti kaja,che na sila se smeq,zashtoto ot vatre me BOLI?!?! :cry:

ferendzia
06-03-2007, 22:10
haresvat mi stih4etata kato ideq...misleh si dokato 4etqh 4e ne e redno da se nadqva6 na 4ovek koito ne te zaslujava a ne moje da te zaslujava 4ovek koito s dyrji taka s tebe...pomisli si za tova :/

Black_Devil
06-04-2007, 05:19
bravo, mn sa hubavi =D> =D> =D>

Vikitooo
06-04-2007, 05:33
Za poslednoto sum mnogo saglasna... =D>

LilitoO
06-04-2007, 05:36
Хубави са но са тъжни...защо вече никой не пише весели...за щастлива любов... :smt007 (която я има не само по филмите)

Sarabi
06-04-2007, 06:09
Напростив, има истински щастливи мигове в любовта, просто никой не смята, че е нужно да сподели щастието си във форума. А и това си е форум за проблеми. Естествено, че всеки ще пише, когато е скъсал с гаджето, кръшкали са му, кръшкал е, любовта му е несподелена и т.н. Хората пишат тук, когато им е тежко и всичко им се вижда безмислено. Това не означава, че целия живот е такъв. Вярно е, че не е и само прекрасни моменти, но тях ги е имало, щом се е стигнало примерно до някакво късане. Докато скъсат хората не са ли щастливи заедно? Гадните и хубавите моменти са по равно.

А тази тема май не е за да се похвали някой с личното си творчество, а за да поиска съвет!

Няма смисъл да тичаш след човек, който не може да те оцени !