PDA

View Full Version : kak da govorq s neq



06-15-2007, 09:35
ima 1 momi4e ot daskalo po koeto mnogo sam xlatnal no dori ne moga da q zagovorq za6toto tq absolutno vinagi e s okolo 3-4 priatelki okolo neq
po 4ata ne moga za6toto tq nqma net :|
nqmame ob6ti poznati ni6to
ima li nqkakav na4in da razkaram priatelkite ili ne6to ..

A_JoLiE
06-15-2007, 10:16
Ami otidi do neq i i kaji moje6 li da mi obqsni6 edna zada4a ... ili pomoli nqkoq ot priqtelkite da se mahnat za da ostanete nasame ... po vreme na 4as moje6 da izleze6 s neq do toaletnata i da i kaje6 ... ili pak da i prati6 SMS .... ima mn na4ini stiga da ima6 vaobrajenie :) ...

cherinka
06-15-2007, 10:29
Ако й знаеш името, като я засечеш в даскало, кажи името й и я питай дали може замалко да дойде при теб (нейните фр естествено ще я изчакат) и ти говори там квото имаш д а говориш,
ииии така.

SpOrTs_GiRl
06-15-2007, 10:35
дам съгласна съм с cherinka. Или можеш да и пратиш sms ако и имаш номера.. ;)

Uptown_soldier
06-15-2007, 11:06
ima 1 momi4e ot daskalo po koeto mnogo sam xlatnal no dori ne moga da q zagovorq za6toto tq absolutno vinagi e s okolo 3-4 priatelki okolo neq
po 4ata ne moga za6toto tq nqma net :|
nqmame ob6ti poznati ni6to
ima li nqkakav na4in da razkaram priatelkite ili ne6to ..

Това с приятелките винаги е голям проблем.

Th3MaN
06-15-2007, 11:47
ima 1 momi4e ot daskalo po koeto mnogo sam xlatnal no dori ne moga da q zagovorq za6toto tq absolutno vinagi e s okolo 3-4 priatelki okolo neq
po 4ata ne moga za6toto tq nqma net :|
nqmame ob6ti poznati ni6to
ima li nqkakav na4in da razkaram priatelkite ili ne6to ..


Без да се запознаете няма как да стане. Първо се запознайте после вече другото.

koalka
06-15-2007, 14:05
Ми отиди и се запознай с нея, нищо, че приятелките й са около нея.Или я изчакай след училище, ако не е с тях.

leko_otkachena
06-15-2007, 14:22
Ми отиди и се запознай с нея, нищо, че приятелките й са около нея.Или я изчакай след училище, ако не е с тях. \:D/

Presley
06-15-2007, 14:51
Ами какво като е с приятелки!Това даже е хубаво ,не трябва да те притеснява.Просто отиди и и кажи ,че искаш да се эапоэнаете,направила ти е впечетление и т.н!Момичетата се радват на това,на внимание :) Давай и беэ страх...а и бтв може хъса ти да си отиде като я опоэнаеш...вънщността лъже.

tedinkata_
06-15-2007, 17:15
Ако й знаеш името, като я засечеш в даскало, кажи името й и я питай дали може замалко да дойде при теб (нейните фр естествено ще я изчакат) и ти говори там квото имаш д а говориш,
ииии така.i az taka mislq

devoikata
06-15-2007, 18:23
Хах дам това с приятелите е винаги проблем за някои..като за начало неможе да няма никой който да не познаваш от класа и..или ако анаситина няма такъв се запознай с някой сприятели се и почни да ходиш по начесто из нейната стая и започни да я заговаряш..другият по-лесен начин нагледно но за теб може би по труден е да я спреш и савсем спонтанно да се запознете или нещо от този род :)