PDA

View Full Version : Вчера се млясках с приятелката ми, но..



ян_мизерника
06-17-2007, 19:38
много се вузбудих и се изцепих жестоко в гащите! Толкова здраво, че проникна през гащите ми и попадна върху блуъзката на приятелката ми! Сега ми е сърдита и не ще да вдига телефона! Какво да правя? Не го направих нарочно, просто много яко ми стана и... да! Дайте предложения какво да правя!

KElso
06-17-2007, 19:58
hah priqteliu ne te vijdam kogato po4nete da se 4ykate 4i tq kato ti go pipne i ti shi q udavish :twisted:

find_m3
06-17-2007, 19:59
Интересна ми е позата в която сте били та от гащите ти на блузата е отишло :lol: еми какво да правиш ако благоволи да вдигне телефона се извини или пък я хвани докато е навън и й кажи това което си писал тук.Аз ако съм ще се полаская :-)

[m!s$_k@pr!$]
06-17-2007, 20:14
Интересна ми е позата в която сте били та от гащите ти на блузата е отишло :lol: еми какво да правиш ако благоволи да вдигне телефона се извини или пък я хвани докато е навън и й кажи това което си писал тук.Аз ако съм ще се полаская :-)
дам и на мен ми е еинтерсна позата....

06-17-2007, 20:33
abe da, sqkash to tui stava ili pone trqa si ibahti mizernika i hodish bez belio.... se1 spermata moje da mi prez: belio, gashti i da stigne do bluzata che chak i da q izcapa :smt017 :smt017 :smt017 :smt014

ThePainIsReaL
06-17-2007, 20:39
Ако не си измисляш(което ме съмнява), й кажи, че много те привлича и че си луд по нея, не можеш да й устоиш, за това се получава така. Напиши й го, после й го кажи, като отидеш у тях, или я чакаш някъде. Обясни й, че не трябва да е с предразсъдъци.. баси .. кво толкова лошо е станало, не разбирам..
Макар че повече не разбирам, откъде толкова сперма, че да мине без гащите и да я изцапа много здраво, за да ти писка после.. ама както и да е. :-D

TigerRulZ
06-17-2007, 20:50
Ман президента вчера по скайпа ми предложи да замествам някъв фонтан в Силистра...фотнана се бил измориол и искал почивка през лятото...кат те гледам си подходящ за там...

п.с. пробвай дали спермата ти може да прониква през дърво,тухлени зидове,желязо,пластмаса и през охраната на банка "ДСК"

ProstoAz
06-17-2007, 20:50
11 точка от правилника!