PDA

View Full Version : Mujkata psihika ?s i za 2ta pola



otka4ila
06-22-2007, 14:20
taka zna4i sigorna sam 4e biv6eto mi gadje o6te me obi4a i iska da e s men no go e strah 4e pak 6te strada kato skusame i povtarq 4e nqma smisal pak da sme zaedno a az znam 4e ima 6tot se obi4ame i to mnogo no toi iska da si dokaje 4e moje bez men 4e moje da e silen i da ne e s men no na 2 puti ve4e se provalq smisal celyva se s men za po 1na ve4er i sled tova e mn razkoleban no produljaa da e inat a sled tqh sam ot6e po sigorna 4e me obi4a vupreki 4e toi kazva 4e ve4e nqal su6tite 4ystva no tva ne e vqrno poznaam go mn dore. ta golemiq ?s e kak da si go vurna kak da my dokaja 4e go obi4am i sam gotova na si4ko za nego nz kakvo da pravq si4ki me suvetvat da se durja bezrazli4no no ne pomaga ;( daite suveti

slavito007
06-22-2007, 16:13
Хващаш го някой път на сериозен разговор и му казваш че много го обичаш,не можеш без него,знаеш че и с него е така и да опитате.От опит не боли (някой път)

MoHuTo
06-22-2007, 16:17
Според мен безразличието помага, но щом ти не смяташ, че ще има полза при вас..тогава може би тряба да поговориш с него на четири очи.Ако и това не помогне..нзЗ :roll: :::

Soy_tu_mujer
06-22-2007, 16:19
Neznam kakvo drugo shte pomogne osven da sednete na 4 o4i i da pogovorite. Kaji mu vsi4ko tova - kakvo 4uvstvash kum nego i kakvo mislish za cqlata tazi istoriq. A ako produlji taka oshte dulgo vreme nedei si gubi vremeto, zashtoto shtom e kazal 4e nqma smisal vav vrazkata vi zna4i ne 4uvstva sushtoto kum teb. Trqbva da ima razgovor pomejdu vi.. nemoje celuva se edna vecher s teb i na drugata vse edno ni6to...

Spored men mom4eto neznae kakvo iska i e vse oshte neorientirano... Zatova pochakai oshte malko, a ako produljava.. nedei nastoqva, znam 4e shte ti e trudno, no kakto toi tvardi 4e nqma smisal vav vrazkata vi, taka i nqma smisal da produljavash da nastoqvash... Makar 4e ima smisal pri tova golqm - shtom se obi4ate i dvamata zna4i ima smisal.Ako te obi4a i misli taka qvno misleneto mu e dosta zabludeno.. samiq toi daje.
Zatova moqt savet e da pogovorish s nego i da reshite kakvo shte pravite.
Neznam drugo kakvo bih te posuvetvala. Prosto mu pokaji 4uvstvata si.

Uspeh

`Death`Whore``
06-22-2007, 16:21
Звучи гадно, но ще ти кажа едно - човек ако иска да е с някого, е с него независимо от страха. Според мен само си внушаваш, че той те обича, а той просто няма с кого да се натиска.

gazarka
06-22-2007, 16:55
spored men,naistina ne te obi4a ve4e-vij 4e si igrae da te celuva za po edna ve4er,prosto ti si vnu6ava6 4e te obi4a i iska6 da e taka...NO NE E

Kianna
06-22-2007, 17:03
Той си те ползва за по вечер,а ти ставаш все по-сигурна,че е луд по теб.Егати майтапа. :smt005 :-D :smt005 :-D