PDA

View Full Version : няколко въпроса за акне актив аут



06-24-2007, 07:31
:arrow: нанася се само на пъпките нали?
:arrow: след това може ли да се нанесе хидратиращ крем и след колко време,защото мойта кожа е леко суха,но въпреки това ми излизат пъпки...
:arrow: ще бъде ли достатъчно само вечер да го нанасям?и горе долу след колко време има някакви резултати?кожата ми не е покрита изцяло от пъпки ,но имам тук таме по няколко, които обаче не минават нито сами нито от мн други кремчета които съм ползвала

Presley
06-24-2007, 08:21
Ще отговора само на третият въпрос и то бегло:
Акне Аут е пълна иэмама,както повечето кремове против акне.Не се эахващай,само ще ти иэсуши още повече кожата,но ефект няма да има.

06-24-2007, 12:27
поне кажете дали само на засегнатите участъци се нанася

06-24-2007, 12:58
поне кажете дали само на засегнатите участъци се нанася
ne sym mnogo sigurna no mislq 4e -da.Za vseki slu4aj pro4eti listovkata (ako ima),moje i v aptekata da popita6 ;)

moon_flower
06-24-2007, 14:42
Пф,вземи си качествена козметика.Има едни кремчета,които се продават по аптеките,те са цели серии тоници и тн-AVENE-сртуват 20-30 лева,но два пъти да се намажеш и ти се оправя кожата.

LecheR_DeViL
06-24-2007, 18:13
Пф,вземи си качествена козметика.Има едни кремчета,които се продават по аптеките,те са цели серии тоници и тн-AVENE-сртуват 20-30 лева,но два пъти да се намажеш и ти се оправя кожата. tochno taka si e :wink:

06-25-2007, 06:54
само че не всеки и ма възможноста да дава през 2-3 месеца по 100 лева за козметика за лице..

08-22-2007, 08:05
само че не всеки и ма възможноста да дава през 2-3 месеца по 100 лева за козметика за лице..
Ne e po sto leva krema struva 20 leva.

CuRly_Doll
08-22-2007, 08:06
Пф,вземи си качествена козметика.Има едни кремчета,които се продават по аптеките,те са цели серии тоници и тн-AVENE-сртуват 20-30 лева,но два пъти да се намажеш и ти се оправя кожата.
=D> =D>

~BoRn^InLoVe~
08-22-2007, 08:34
оф айде стига с тея кремчета за по 20-30 лева хората ви питат за по евтин.на всички е ясно че искате да се изфукате колко парички имат ваще и могат да ви купят и най скъпата медицинска козметика

мъниче
08-22-2007, 08:38
акне аут...поне при мен помага...аз го използвах първо за да си излекувам пръста(лекаря така ми каза)..наистина ми помогна...после почнах и когато ми се появи някоя др пъпка да я мажа с него и ...абе мен си ме кефи...

sladkata_presi
08-22-2007, 08:39
Според мен никой не се фука.Това че козметиката е скъпа,не значи че не е качествена.Хората дават информация.Според мен по-важно е качеството,а не цената.Виж значи си вземи някакъв тоник има и за пъпки,лечебни кремове-като този на Лептен.
Според мен тоника ще ти помогне

~BoRn^InLoVe~
08-22-2007, 08:43
Според мен никой не се фука.Това че козметиката е скъпа,не значи че не е качествена.Хората дават информация.Според мен по-важно е качеството,а не цената.Виж значи си вземи някакъв тоник има и за пъпки,лечебни кремове-като този на Лептен.
Според мен тоника ще ти помогне някой да им е искал тази информация?питат ги за акне аут ако знаят да кажат ако не да не флуудят напразно

sladkata_presi
08-22-2007, 08:46
Според мен никой не се фука.Това че козметиката е скъпа,не значи че не е качествена.Хората дават информация.Според мен по-важно е качеството,а не цената.Виж значи си вземи някакъв тоник има и за пъпки,лечебни кремове-като този на Лептен.
Според мен тоника ще ти помогне някой да им е искал тази информация?питат ги за акне аут ако знаят да кажат ако не да не флуудят напразно
за това си права :-k

08-22-2007, 08:54
оф айде стига с тея кремчета за по 20-30 лева хората ви питат за по евтин.на всички е ясно че искате да се изфукате колко парички имат ваще и могат да ви купят и най скъпата медицинска козметика
Avene naistina pomaga !