PDA

View Full Version : Страх ме е от секса.



06-24-2007, 14:59
Ходиме с приятелката ми от много години и тя вече иска да го направиме, но мисля че не съм готов! Ако каже че ми е много малък или нещо такова?
Пък и зърната ми са много големи, и имъм косми насякъде! Как да я обедя че сексът е нещо лошо, и трябва хората просто да се обичат?

Moderated by koalka
т.1 от правилника!

koalka
06-24-2007, 18:33
Не трябва да се притесняваш, тя те харесва такъв, какъвто си.

aP0kAlIpSiS
06-24-2007, 18:39
Ходиме с приятелката ми от много години и тя вече иска да го направиме, но мисля че не съм готов! Ако каже че ми е много малък или нещо такова?
Пък и зърната ми са много големи, и имъм косми насякъде! Как да я обедя че сексът е нещо лошо, и трябва хората просто да се обичат?

1.Не я карай да се депресира,заради секса.Ще си помисли,че не я желаеш и ще сдуха.
2.Размера,дори и да го мисли-няма да го каже.Има такава тема в раздел "Секс"(доколкото си спомням),може да я прочетеш.
3.Колкото до космите-лесна работа.Има какви ли не козметични продукти,така че няма да имаш проблем да ги махнеш.
4. Малко повече самочувствие,бе човек! Щом момичето е с теб,значи има защо!

SuNNyy
06-24-2007, 18:44
Ходиме с приятелката ми от много години и тя вече иска да го направиме, но мисля че не съм готов! Ако каже че ми е много малък или нещо такова?
Пък и зърната ми са много големи, и имъм косми насякъде! Как да я обедя че сексът е нещо лошо, и трябва хората просто да се обичат?

1.Не я карай да се депресира,заради секса.Ще си помисли,че не я желаеш и ще сдуха.
2.Размера,дори и да го мисли-няма да го каже.Има такава тема в раздел "Секс"(доколкото си спомням),може да я прочетеш.
3.Колкото до космите-лесна работа.Има какви ли не козметични продукти,така че няма да имаш проблем да ги махнеш.
4. Малко повече самочувствие,бе човек! Щом момичето е с теб,значи има защо!

напълно подкрепям \:D/

shizzle
06-24-2007, 19:03
напълно подкрепям \:D/

И аз. Лекарска намеса подкрепям! :twisted: Май беше д-р Грешков с неговия "чук в главата" цяр.

loving_you_
06-24-2007, 19:04
Ходиме с приятелката ми от много години и тя вече иска да го направиме, но мисля че не съм готов! Ако каже че ми е много малък или нещо такова?
Пък и зърната ми са много големи, и имъм косми насякъде! Как да я обедя че сексът е нещо лошо, и трябва хората просто да се обичат?

1.Не я карай да се депресира,заради секса.Ще си помисли,че не я желаеш и ще сдуха.
2.Размера,дори и да го мисли-няма да го каже.Има такава тема в раздел "Секс"(доколкото си спомням),може да я прочетеш.
3.Колкото до космите-лесна работа.Има какви ли не козметични продукти,така че няма да имаш проблем да ги махнеш.
4. Малко повече самочувствие,бе човек! Щом момичето е с теб,значи има защо!

:smt023

Jeuelle
06-24-2007, 19:47
Страх те е от големия лош .............................................. :-D

vvs_go
06-24-2007, 21:06
ami spored men kaji i da ti dade dve sedmici v tva vreme si napravi kolamaska trenirai i si4ko 6te e ok

д-р Опрашев
06-24-2007, 21:08
ЕМОООООООООООООООООО!

Ааа, такова... :oops: А от паяци страх ли Ви е?

slavito007
06-24-2007, 21:11
За последно от секса ли те е страх,или от това да не ти каже,че ти е малък?Ако не си готов просто не го прави,защото секса носи огромна отговорност,колкото и да не ти се вярва.А ако е за второто,ако те обича или няма да ти го каже,ако си го помисли,или просто ще й е достатъчен,в смисъл,че размера на пишката няма значение,когато двама се обичат.

ThePainIsReaL
06-24-2007, 21:14
Я се стегни и не се размазвай като домат на шосето! Страх го било, дрън-дрън! :smt019

bulgarche
06-24-2007, 21:21
Ходите от много години и си мислиш че поне за окосмяването по тялото ти не знае? Нито пък как изглежда тяллото ти (гърдите)?
А и секса е следваща стъпка в една връзка. Той заздравява връзката и партньорите започват да си имат повече доверие и да се чувстват по-приятно в компанията на другия. Човек е оцелял, защотото се е ебал.

djzed
06-24-2007, 21:32
Да те еба в гея умрел шибаи наред бе смешник

alkobalko
06-25-2007, 04:17
[i] Не трябва да се притесняваш. Момичето е с теб, защото те обича. А сексът е следващата стъпка в една връзка. Не мисля, че тя ще те зареже просто така заради окосмяването или гърдите ти. А относно размера- не е важен той, а как го използваш.[/u]

bibetoy
06-25-2007, 06:51
ай стига бе-мен ако питаш нея трябва повече да я е страх.не се стряскай за глупости...щом ходите от доста време значи тя наистина те харесва и иска да е с теб.УСПЕХ