PDA

View Full Version : Kakva glupa4ka sym!



naivna
06-26-2007, 11:56
Hora mn vi molq da mi pomognete tyi kato ni6to ne znam po tozi vypros,a i sega ne moga da spra da se obvinqvam,4e go napravih.Zna4i az sym na 13 godini i vse o6te nqmam menstruaciq,a na edin kupon pravih sex s edno mom4e BEZ prezervativ i iskam da popitam dali e vyzmojno da zabremeneq.Mnogo sym ot4aqna i sega syjalqvam....

slavito007
06-26-2007, 11:58
Ами ако е свършил в тебе,ама ти като си нямала менструация досега май не си,ама не знам.

8412
06-26-2007, 11:59
НЕ няма как да забременееш щом нямаш мензис. Това значи че тялото ти не произвежда яицеклетки още. А щом ги няма тях значи няма от какво да се плашиш. А и ако не е свуршил в теб няма как да забременееш.

The Beast
06-26-2007, 12:02
Че си глупачка такава си , да правиш секс без презерватив и то на купон кой знае ква болест можеш да хванеш :smt018
Иначеее за това дали можеш да забременееш - не можеш ама пък си тръгнала да правиш секс преди да имаш цикъл ми се струва лееееко рано :smt011

KiLLeR_InSTiNkT
06-26-2007, 12:05
ОМГ :shock: дали това не е поредната ебавка???

girl_in_black
06-26-2007, 12:08
Няма да те упреквам, че си го направила толкова рано, въпреки че трябва...Направо по въпроса-щом нямаш менструация, значи яйчниците ти все още не произвеждат яйцеклетки , следователно няма как да забременееш.Само , че има един такъв момент, макар и твърде малко вероятен-ако следващия месец е трябвало да ти дойде за първи път(което ти няма как да знаеш дали е било така) а си правила секс, може и да е станала белята

Mainata ti
06-26-2007, 12:13
Ми според мене, няма никаква вероятност...примерно 1 на 1000, но тва е само в случай че има няква годна за оплождане яйцеклетка! Виж са направи си тест около 7-8 дни след като си правила секс! Ако е отрицателен си вземи поука от всичко това! И са кво..съжаляваш ли? Сигърно си голяма гъзарка в неговите очи...Айде има кой да ти чете конско, само не се шашкай и пак ти казвам дръг път, ама много внимаваи с кой го правиш и как! Успех :wink:

mOlEcUlE`
06-26-2007, 12:31
Така става като мислиш с катери4ката вместо с главата! :smt013

VerryBerry
06-26-2007, 12:34
mi nz sas sigurnost no testa za bremennost-znae

8412
06-26-2007, 12:38
Абе вие маи савсем полудяхте. Как ще забременее като няма мензис? Това значи че е още дете, а не жена и тялото й не произвежда яицеклетки. Това е все едно малко момче което няма сперма да свърши в жена и тя да забременее. Моля ви се не се излагайте и не плашете момичето. Нищо й няма. И вместо да се ебе да си прави свирки докато попорасне и тогава да започне.

Mainata ti
06-26-2007, 12:44
Абе вие маи савсем полудяхте. Как ще забременее като няма мензис? Това значи че е още дете, а не жена и тялото й не произвежда яицеклетки. Това е все едно малко момче което няма сперма да свърши в жена и тя да забременее. Моля ви се не се излагайте и не плашете момичето. Нищо й няма. И вместо да се ебе да си прави свирки докато попорасне и тогава да започне.
Оф шанс има, но той е супер малък и тряя да си ебаси каръка за да забременееш! По-добре да се научи най-накрая кви са рисковете! тва 4е не е бременна е 100% така, ма не е лошо да има в предвит сичко! ебаси, никой не 4ете постовете докрая и само се заяжда!

06-26-2007, 13:05
как ше ги кръстиш?

Lady_Chocolight
06-26-2007, 13:11
Абе вие маи савсем полудяхте. Как ще забременее като няма мензис? Това значи че е още дете, а не жена и тялото й не произвежда яицеклетки. Това е все едно малко момче което няма сперма да свърши в жена и тя да забременее. Моля ви се не се излагайте и не плашете момичето. Нищо й няма. И вместо да се ебе да си прави свирки докато попорасне и тогава да започне.
Ако по някаква безумна случайност е имала овулация и този месец е щяла да й бъде първата менструация, възможно е да е забременяла. Има такива случаи, но са много редки.

palomaaa
06-26-2007, 13:15
tctctc,ami ne moje6 da zabremenee6,ama momi4e rano ti o6te cql jivot 6te ima6 za da pravi6 sex,daje moje i da ti pisne,tai,4e na barai tolkova

06-26-2007, 13:27
Абе вие маи савсем полудяхте. Как ще забременее като няма мензис? Това значи че е още дете, а не жена и тялото й не произвежда яицеклетки. Това е все едно малко момче което няма сперма да свърши в жена и тя да забременее. Моля ви се не се излагайте и не плашете момичето. Нищо й няма. И вместо да се ебе да си прави свирки докато попорасне и тогава да започне.
4исто ТЕОРЕТИ4НО АКО именно сега (слу4ва се и на 13) е било време за първата и овулация, и се е из4укала БЕЗ презерватив е ВЪЗМОЖНО(макар и мн. малко вероятно) да се е стигнало до оплождане и бременност преди първата менструация.

НО
1 това може да се установи със сигурност само при ГИНЕКОЛОГ
2.може да се установи с 99.9% сигурност с най-обикновен тест за бременност
3 струва ми се, 4е авторката(ако изобщо е такава, за каквато се представя) се е*ава с аудиторията на форума.

alkobalko
06-26-2007, 14:23
Тъй като още нямаш менструация е възможно да ти дойде всеки момент, а това означава, че може да се е произвела яйцеклетка, готова за оплождане. Рискът обаче е минимален.

krem4et0
06-26-2007, 14:26
Възможно е, ако първата ти менструация е трябвало да престои след 10 дни до 2 седмици. На практика няма как да разбереш нито дали е трябвало така да стане, нито дали ти закъснява, нито дали си била в овулация. след 10 дни тест.

MuJleH4eTo
06-26-2007, 14:51
13 години :-# :-#

sinful`girl
06-26-2007, 16:08
ОМГ :shock: дали това не е поредната ебавка???

100%....тва вече е извратено

MaLkA_SlAdUrANkA^14
06-26-2007, 16:13
Няма начин да забременееш защото организма ти още не произведа яйцеклетки което ще рече че няма каквод а се оплоди така че споко..
И като нямаш менструация къде си тръгнала да правиш секс :-k

Sam90
06-26-2007, 16:15
Знака, че жената вече може да има деца е мензисът :) Прочети малко в интернет КАКВО ТОЧНО е мензис и ще разбереш, че няма как да си бременна :)

Lady_Chocolight
06-26-2007, 16:16
И като нямаш менструация къде си тръгнала да правиш секс :-k
Защо не? Той вече стана заместител на утринната гимнастика за някои... :-D

sladi4ka_qni4ka
06-26-2007, 16:47
dopitai se nai dobre do nqkoi lekar

spiderka
06-26-2007, 17:33
mi to ot si4kite tiq mneniq nema kvo da kaja drugo osven 4e ako toku 6to si otdelila qicekletka(ti nqma kak da go znae6 tva) ima 6ans 1:1000 da zabremenee6 ma pi6i kato razbere6 :|

koalka
06-26-2007, 17:45
А той свърши ли в теб?Това е доста важно.Ако е-купи Ескапел и го пий веднага.

06-26-2007, 18:59
То кат чуеш 13 години ... без менструация .. и Секс ..
апф .. кво да си помислиш .. некво болно лапе ..
Не мисля че е шяло да и дойте .. следователно .. най-вероятно не си бременна .. ама др път кат искаш да та изчукат .. изчекай поне да имаш мензис .. де вий акъла на вас децата .. на по 13 години .. хубо на купонче си .. ама ае веднага .. пиинах малко .. и ми са доеба .. с кой .. за кво .. накрая съжелявам .. да тъй ш е ;) на 15-16 .. редовно сменяне на половите партньори .. ;) 17- 18 .. к*рва ;)

Ай дано да не си пък .. кот станало станало .. .. ..

06-28-2007, 13:45
е ся дано забременееш и да ги родиш и да умрат при раждането ти дойде акъла да не видиш патка повече

find_m3
06-28-2007, 13:55
На 13 викаш...?ЯСНОООО :!:

06-29-2007, 02:00
има малък шанс и ако е станало тряя си супер карък
а орезерватива пази не само от бременност а и от болести, той че щом си достатъчно голяма да се ебесх по купони, бъди достатъчно отговорн за здравето си

fire_magic
06-29-2007, 07:57
Hora mn vi molq da mi pomognete tyi kato ni6to ne znam po tozi vypros,a i sega ne moga da spra da se obvinqvam,4e go napravih.Zna4i az sym na 13 godini i vse o6te nqmam menstruaciq,a na edin kupon pravih sex s edno mom4e BEZ prezervativ i iskam da popitam dali e vyzmojno da zabremeneq.Mnogo sym ot4aqna i sega syjalqvam....
moje.

06-30-2007, 17:33
Има ли др. момичета ,които нямат менструация и правят секс,защото аз нямам и съм го правила с приятеля ми 4-5пъти(с презерватив),но незнам дали да продължавам.Малко ми е притеснено защото около месец преди тва пиех некви хормони......

06-30-2007, 17:48
Hora mn vi molq da mi pomognete tyi kato ni6to ne znam po tozi vypros,a i sega ne moga da spra da se obvinqvam,4e go napravih.Zna4i az sym na 13 godini i vse o6te nqmam menstruaciq,a na edin kupon pravih sex s edno mom4e BEZ prezervativ i iskam da popitam dali e vyzmojno da zabremeneq.Mnogo sym ot4aqna i sega syjalqvam....

курва си даа, яка курваа :-D :-D :-D

fargy
06-30-2007, 19:16
Veroqtnostta e malka NO :!: moje chetoh za 1 momichenze koeto bilo iznasileno ot chicho si :( zabremenqlo na 8 i iznosilo eteto :arrow: znachi moje no e malko veroqtno dr koeto e che moje za uspokoenie 1 testche ot aptekata i drugiq mosli mislq che ne trqbva da pravish neshto kato vaobshte nqmash prestava ot tova a qvno nishto neznaesh za sexa shtom go pravish na kuponi na 13 i to bez prezervativ [-X LOsho za teb zashtoto ako ne prochetesh malko tozi pat moze da se razminesh no dr ne takache malko otvori knijki ili google i procheti :!:

06-30-2007, 19:43
Ti nared li si da go pravish na 13???Ma ti si oshte dete.Ama kakvo da se chudja, kato vizhdam kakvo povedenie imat momichetata, a i momchetata na tvojata vazrast...Ama tuk sa si vinovni i roditelite. Az vinagi sam razgovarjala s majka si po tezi vaprosi kato bjah na tvojata vazrast. Savet, pravi go i ti-polezno e.

Levane
06-30-2007, 19:46
НЕ може... да си бременна

mil4eto_
06-30-2007, 22:00
Добре де защо всеки пост започва с "на 13 си много малка за секс,луда ли си" и прочие. 8-[ :?
Вече го е направила и да съжалява няма как да върне времето. :roll:
Ми вероятноста да си забременяла наистина е минимална,но ако много се тревожиш иди на гинеколог.

A_Loving_Girl
06-30-2007, 22:47
НЯма как да си бременна след като нямаш менструация....!!Ще си повторя тука....----начи ако е настъпила овулация този месец и е щяло да ти дойде е възможно,но шансът е минимален!!!!!!!! :smt011

PoLiToOo
07-01-2007, 01:01
ОМГ :shock: дали това не е поредната ебавка???

Не ми се вярва..има ги такива пикли...за жалост :smt016

Josefinne
07-01-2007, 07:13
НЕ няма как да забременееш щом нямаш мензис. Това значи че тялото ти не произвежда яицеклетки още. А щом ги няма тях значи няма от какво да се плашиш. А и ако не е свуршил в теб няма как да забременееш.

Аве ей, алооооо, момичетата се разждаме с яйцеклетките, но те просто не са узрели! Всеки месец , след започване на менструацията, узрява по една от тях, но НИЕ СЕ РАЖДАМЕ С ТЯХ, момчетата си произвеждат спермата. Затова мъжете нямат проблем да правят деца и на 70, стига да го вдигнат, а ние не можем да имаме повече от 40-45 нататък и особено в последните години има голяма опасност плодът да е увреден - яйцеклетките вече са твърде стари!

Все пак за девойката, която от рано е почнала със секса - той свърши ли в теб все пак?

DarkPrincess
07-02-2007, 13:40
Няма как да забременееш при положение, че организма ти още не произвежда яйцеклетки. Но какво си си мислела - бременността не е единственото нещо, което може да се случи. Знаеш ли колко болести може да си хванала?!?!?! С цикъл или не ПРЕЗЕРВАТИВЪТ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН!!!

moon_flower
07-02-2007, 13:55
Принципно казват,че ако още нямаш менструация,не можеш да забременееш,но винаги има изключения.Принципно няма от какво да се притесняваш,но ако я караш без презервативите,ще завършиш зле..