PDA

View Full Version : не мога да си намеря гадже



Адел
06-28-2007, 04:30
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

sladkata_malinka
06-28-2007, 05:18
mai ne sam az to4niq 4ovek koito da ti kaje ne6to no ako si haresa6 mom4e za6to ne se opita6 da go zagovori6 opitai se da opoznae6 oklnite moje6 pak da nameri6 fr i mom4eto koeto sa za teb uspeh i se otvori malko kam sveta 8-[

divo_kotence
06-28-2007, 05:55
ами пробвай да се сприятелиш с някой...какво...да не би да чакаш сами да дойдат,а момчетата да падат от небето върху тебе???не става така...земи се в ръце и почвай сама да се запознаваш с нови хора..намери си приятели и сичко ще се оправи...

mon4eto
06-28-2007, 06:40
Po4ni da ob6tuva6 pove4e i ne6tata 6te stanat ot samosebesi,kolkoto do neta :arrow: trudno 6te nameri6 seriozno hora taka4e ne se zanimavai 8)

06-28-2007, 06:44
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

дай си скайпа

sasha_90
06-28-2007, 06:46
В чата 99% са несериозни.
Ако искаш приятели трябва да ги търсиш извън чата.

rosu
06-28-2007, 07:04
Пробвай в импулса.Там има сериозни хора :)

key_of_hell
06-28-2007, 07:15
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

ei naistina dai nqkakvi koordinati!Az sum momi4e, no qvno ima6 nqkakuv problem s ob6tuvaneto i si mislq 4e ako si nameri6 priqtelki ostanaloto 6te si doide samo!

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 08:30
Почни да обръщаш внимание на всички, дори и да не са ти толкова интересни. Иначе може да останеш без приятели. :( Пиши ми на скайп vasito8996 ако искаш ;)

kofti_nick
06-28-2007, 08:54
Бе шъ си намериш някой , нема начин лято е ... ваканция е ... Дара ду дам ... басейни ... купони ... дара ду дам ... Нидей така бе митреле ...

Presley
06-28-2007, 09:04
Ми кофти.Обаче след като не общувате предполагам,че не ги поэнаваш доста..така,че може и да не са това,эа което ги мислиш.По-добре ти направи някаква крачка към тях,колкото и да ти е трудно...!Покажи им ,че имаш желание да общувате.Ако трябва пък ти направи купон и ги покани ,нооо един по един..!От там нататък всичко си эависи от теб...!И естествено щом положението и толкова эле,эапиши се на някакви тренирвки-плуване,тенис,волйбол и т.н!Тва също е един от начините да срещнеш нови хора.А пък эа момчетата -не се тревожи толкова.Ще ти дойде времето.Те хората са си каэали-эа всичко си има време.Преди не вярвах в това ,но в последствие се обедих.
:)

Uptown_soldier
06-28-2007, 09:16
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

Откажи се от варианта, да си търсиш гадже чрез интернет - сам си се убедил, че е безполезно.
Трябва да си намериш приятели в реалния живот. Когато имаш свобдно време седни и помисли коя група от класа ти (защото и в най-задружния клас си има приятелски групи) е най-близка да твойте интереси. Избери, с кои искаш да бъдеш по-близкък и се спиятели с тях. (Дано знаеш как.) Ако не намериш хората, с които си подхождате от класа ти си потърси приятели от друг клас. Но все пак е важно да имаш поне 2-3 от твоя клас, с които да си по-близък.
А за купоните - не разбирам какво толкова пропускаш - на такива купони се употребяват големи количества алкохол и за да дружиш с такива хора, сам трябва да пиеш като животно.

Питай, ако искаш още съвети.

06-28-2007, 10:01
Позната ми е такава ситуация.Ако си търсиш да си общуваш с някого може да дадеш някакви кординати скаип по добре.Не говорим за нещо но аз съм общителна личност ако.
Но знаи приятели винаги се намират, просто не бъди толкова затворена не е решение и да запиши се на някакъв спорт започни да се занимаваш с нещо като хоби смис да не ти е само хоби аз лично гледам анимета и си общувам с други аниме фенове.Просто намери хора с твоите интерси :wink:

Th3MaN
06-28-2007, 10:09
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

Откажи се от варианта, да си търсиш гадже чрез интернет - сам си се убедил, че е безполезно.
Трябва да си намериш приятели в реалния живот. Когато имаш свобдно време седни и помисли коя група от класа ти (защото и в най-задружния клас си има приятелски групи) е най-близка да твойте интереси. Избери, с кои искаш да бъдеш по-близкък и се спиятели с тях. (Дано знаеш как.) Ако не намериш хората, с които си подхождате от класа ти си потърси приятели от друг клас. Но все пак е важно да имаш поне 2-3 от твоя клас, с които да си по-близък.
А за купоните - не разбирам какво толкова пропускаш - на такива купони се употребяват големи количества алкохол и за да дружиш с такива хора, сам трябва да пиеш като животно.

Питай, ако искаш още съвети.
Абе аз като гледам темата е писана от момиче пък ти пишеш на момче?

miloto_girl_4e
06-28-2007, 10:13
Абе.. нета не е най-подходящото място за запознанства, като се знае какви индивиди влизат в него(в това число и педофили). Но иначе смея да твърдя, че в нета има и доста свестни момчета, явно просто не те бива в търсенето. Относно това, че нямаш приятели и компания - това наистина спъва социалните ти контакти. Наистина ще ти е доста по-трудно да се запознаеш с някои хубав младеж, но важното е, че имаш желание, такаче и резултат скоро ще има, просто бъди търпелива :wink:

Ziggy Stardust
06-28-2007, 11:09
Абе.. нета не е най-подходящото място за запознанства, като се знае какви индивиди влизат в него(в това число и педофили). Но иначе смея да твърдя, че в нета има и доста свестни момчета, явно просто не те бива в търсенето. Относно това, че нямаш приятели и компания - това наистина спъва социалните ти контакти. Наистина ще ти е доста по-трудно да се запознаеш с някои хубав младеж, но важното е, че имаш желание, такаче и резултат скоро ще има, просто бъди търпелива :wink:

В нета има същото, което и извън него! Може малко да улеснява някоя от въпросните групи, понякога, но като цяло, проблемът е в липсата Ви на опит и стремежът Ви хем да си намерите някой опитен, хем добър, хем с чувство за хумор, готин, не само да сте със сходни интереси, но с радост да е готов да Ви предложи точно това, което търсите, ... И обратното е вярно, де, ако говоря от позицията на момче(мъж). Момиченца се подлъгват лесно по default, разбирайте ме както желаете. В нета поне имаш опцията да го баннеш, преди да е вече твърде късно. Всеки може да се представя за всеки тук, но и в истинския живот е така. Не бих казал, че е по-лесно да направиш разликата. Е, освен някои очевидни относно пол, възраст, etc. Подбирай си внимателно хората, с които пишеш. Освен в началото - тогава ти трябва просто малко опит. Бъди себе си, когато прецениш, че ситуацията го позволява(не и отначало) и поставяй под съмнение всичко. Дори само защото е "виртуално". Искай повече и различни снимки, изпращай и ти при поискване. Така би имало по-малко неприятни изненади после, евентуално. Задавай всякакви въпроси. Реакцията само на някой по-неудобен от тях, говори много за човека, с когото общуваш. Вероятността да попаднеш на "свестен"(какъвто смисъл влагаш ти) е може би дори по-голяма. Но това е твърде малко вероятно преди да натрупаш поне малко опит, да установиш наистина какво е "свестен" за теб. На мен, например ми звучи много смешно това определение, но това е друг въпрос. Е, добре казах ти някои основни правила, които се стремя да спазвам, намирайки си онлайн приятели. За съжаление, поне при мен истината е в изключенията, изключението... но стига философстване. Не възнамерявам да се съревновавам с shizzle в това отношение. :smt082

П.С.: Всички били "супер несериозни и изперкали"?! Хахаха. Ами ти?

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 11:52
абе първо си намери приятели после си търси гадже...

zzzzzzzzz
06-28-2007, 11:57
пиши ми по skype nikolai_913

Uptown_soldier
06-28-2007, 12:00
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

Откажи се от варианта, да си търсиш гадже чрез интернет - сам си се убедил, че е безполезно.
Трябва да си намериш приятели в реалния живот. Когато имаш свобдно време седни и помисли коя група от класа ти (защото и в най-задружния клас си има приятелски групи) е най-близка да твойте интереси. Избери, с кои искаш да бъдеш по-близкък и се спиятели с тях. (Дано знаеш как.) Ако не намериш хората, с които си подхождате от класа ти си потърси приятели от друг клас. Но все пак е важно да имаш поне 2-3 от твоя клас, с които да си по-близък.
А за купоните - не разбирам какво толкова пропускаш - на такива купони се употребяват големи количества алкохол и за да дружиш с такива хора, сам трябва да пиеш като животно.

Питай, ако искаш още съвети.
Абе аз като гледам темата е писана от момиче пък ти пишеш на момче?

Съжалявам! Аз бях започнал да го пиша за момиче, но после ми се стори, че е момче и го промених. Но то се отнася и за двата пола.

koalka
06-28-2007, 13:00
Най-добре излизай с тия хора от училището, или от квартала, ако имаш познати.Не можеш да нямаш човек, с когото да общуваш малко повече.И така постепенно ще стане работата.

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 13:29
emii da ti kaja 4esno naisitna mnogo rqdko se namiratq svqstni mom4eta :)

Th3MaN
06-28-2007, 14:18
emii da ti kaja 4esno naisitna mnogo rqdko se namiratq svqstni mom4eta :)


Ми рядко се намират щото не знаете каде и как да ги търсите. Все ърсите лоши момчета пък накрая искаде да намерите някой свястен. Така не става.

06-28-2007, 15:11
Здравей!Гледам доста хора са предложили помощ под формата на скайп имената им...но все пак бих се радвал ако ми пишеш за да си поговорим малко :) :
Skype: jang1r
ICQ: 294-000-453 :)

=)
06-28-2007, 15:36
taka se 4uvstva6 6toto ne si si pisala s mene ! drasni LS ! :wink:

white_chik
06-28-2007, 17:59
Не искам да те отчайвам,но в нета трудно ще си намериш гадже.

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 20:17
emii da ti kaja 4esno naisitna mnogo rqdko se namiratq svqstni mom4eta :)


Ми рядко се намират щото не знаете каде и как да ги търсите. Все ърсите лоши момчета пък накрая искаде да намерите някой свястен. Така не става.

emm naisitna moje i taka da e ama kakvo da napravimm.... :(

petel
06-28-2007, 20:41
може би си обратна

Адел
06-28-2007, 22:13
страхотни сте всички. благодаря ви за съчувствието! и това си е малка светлинка в тунела...

Th3MaN
06-28-2007, 22:34
може би си обратна


:smt005 :smt005 :smt005 Каква ума мисъл :idea: Как ти хрумна ?

06-29-2007, 17:09
ми не т'ва ми е проблемът. момиче съм на 16. в училище само ходя и се връщам. никой не ми обръща внимание. нямам си приятелки. опитвам се да си говоря със съучениците, обаче нещо не са ми интересни. не ме канят на купони. само един път ме поканиха, ама не лично, а просто момичето, което организираше купона, покани наведнъж целия клас.
като нямам приятелки, съответно не излизам навън и няма как да се запозная с момчета. пробвах с един сайт, обаче всички са супер несериозни и изперкали. когато ми хареса някое момче от скайпа на снимка, той винаги се държи гадно, надменно. писна ми да ме питат дали правя свирки. толкова ли няма в нета едно свястно момче от толкова много хора?

изобщо да се не здухваш, мацка! Скивай само колко много пичове се нароиха да те свалят, сигура съм, че все някой от тях ще става... Ако пък толко не се наредят нещата може и мен да ме пробваш пиши ми на скайпа typshop

Guarana
06-29-2007, 21:42
общуването по интернет е много тъпо с тенденция да унищожи истинското реално и удовлетворяващо душата общуване. съвета ми е следния - излизай по заведения, там където се събират много хора, дискотеки, барове, библиотеки, заведения за хранене и т.н. и като видиш някое момче само или с приятели отиди и се запознай с него и с компанията; накратко - нападай!

petel
06-29-2007, 21:45
:smt005 :smt005 :smt005 Каква ума мисъл :idea: Как ти хрумна ?

природа

Backfire
06-29-2007, 21:51
липса на мозък има у тебе, сульо сополив :)

petel
06-29-2007, 21:54
Сори пич, тва, че при теб липсата на гаджета е причинена от тва, не значи, че и у останалите е същия батак :)

А при теб липсата на чувство за хумор от какво е причинена?

междудругото хомосексуализма не е причина да си нямаш гадже, даже напротив, всичките педерасти си имат "половинки" :oops:

Vladokaaa
06-29-2007, 22:14
Аз съм свестен пиши на мене ;)

Armeika
06-29-2007, 22:40
пиши ми в скайпа :-) gabsi_151321

Backfire
06-30-2007, 10:19
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

qweryu
06-30-2007, 14:56
да не би да си грозна ...

Адел
06-30-2007, 20:55
да не би да си грозна ...
Ами не съм много красива, но пък, например, съседката от долния етаж е доста по-грозна, но си има много приятелки, гаджета... така че красотата не е толкова важна. при мене проблемът е прекалената срамежливост и неумение за социално общуване. докато за теб сигурно не е проблем да разкажеш виц пред няколко човека, аз просто не мога...ще се изпотя десет пъти, ще си забравя мисълта и накрая нищо няма да излезе:))))))

Red Guy
06-30-2007, 21:09
като видиш някое момче само или с приятели отиди и се запознай с него и с компанията; накратко - нападай!
Верваш ли си :smt005 :smt005
пхахахахах
Бахти тъпотията е да се натресеш на някоя компания, ще те изритат като куче

Dead`Paladin
06-30-2007, 21:15
В чата 99% са несериозни.
Ако искаш приятели трябва да ги търсиш извън чата.

ne popadam v tiq 99% ....

playboia
04-20-2009, 19:24
zdrasti az sam dosta razli4en i daje malko si prli4ame

nqmam nikakvi zadni misli zatova ako iska6 da si pogovorim pi6i na skype
vesko_852

valdesbg
04-20-2009, 19:37
zdrasti az sam dosta razli4en i daje malko si prli4ame

nqmam nikakvi zadni misli zatova ako iska6 da si pogovorim pi6i na skype
vesko_852

I`m speechless. 2 годишна тема...... :shock: :?

got2Bthe1
04-20-2009, 19:58
Po4ni da ob6tuva6 pove4e i ne6tata 6te stanat ot samosebesi,kolkoto do neta :arrow: trudno 6te nameri6 seriozno hora taka4e ne se zanimavai 8)
+

Hilary_
04-21-2009, 11:56
В нета имам много святстни момчета мога да ти кажа... :? Другото, което е намери си нови приятели... аз не мога да разнбера защо те избягват ако е заради външния вид... ми промени го ... ако е заради темите, които ти звучат тъпи като си с тях...ми направи усилие включи се в разговора пък после предложи някоя от твоите теми... ако човек не се опитва няма как да стане... :? А за свирките... ми явно не внасяш достатъчно респект у момчетата и за това те имат за такава... наложи се... покажи им, че не си коя да е... :? Ако имаш желание...има и начин!!! 8)

Aicken
04-21-2009, 11:58
В нета имам много святстни момчета мога да ти кажа... :? Другото, което е намери си нови приятели... аз не мога да разнбера защо те избягват ако е заради външния вид... ми промени го ... ако е заради темите, които ти звучат тъпи като си с тях...ми направи усилие включи се в разговора пък после предложи някоя от твоите теми... ако човек не се опитва няма как да стане... :? А за свирките... ми явно не внасяш достатъчно респект у момчетата и за това те имат за такава... наложи се... покажи им, че не си коя да е... :? Ако имаш желание...има и начин!!! 8)



от както е пусната темата са минали 2 год , мисля че до сега се е оправила

Hilary_
04-21-2009, 12:06
В нета имам много святстни момчета мога да ти кажа... :? Другото, което е намери си нови приятели... аз не мога да разнбера защо те избягват ако е заради външния вид... ми промени го ... ако е заради темите, които ти звучат тъпи като си с тях...ми направи усилие включи се в разговора пък после предложи някоя от твоите теми... ако човек не се опитва няма как да стане... :? А за свирките... ми явно не внасяш достатъчно респект у момчетата и за това те имат за такава... наложи се... покажи им, че не си коя да е... :? Ако имаш желание...има и начин!!! 8)



от както е пусната темата са минали 2 год , мисля че до сега се е оправила
еее не съм видяла... :D

omg83
02-11-2012, 09:18
И аз имам подобен проблем.Аз общувам,но не се чуствам на мястото си...Наближава Свети Валентин.

пAteNцЕ
02-11-2012, 16:29
авторке не знам кво да те праа....има много момичета на по 17/18 години които не са имали гадже....така че не си нито първата нито последната ще дойде и твоя ред не се безпокой просто бъди по-общителна и отворена весела и тн....и не чакай да те поканят да излезеш ами ги покани ти :)

mMemories
02-11-2012, 18:24
не можеш да нямаш приятели...пробвай да заговориш някой в училище...ако ходиш на някакви курсове също можеш да се запознаеш с разни хора...номера не е да не говориш в никого и да си изливаш душата по форумите....излез, общувай с хората...
А гаджето ще дойде с приятелите....не може да не познаваш никой и да очакваш като по филмите да се сблъскаш с мъжа на мечтите си....

vladighpo
06-27-2012, 09:28
Пиши на кирилица

$h@d0w

vladighpo
06-27-2012, 09:30
изобщо да се не здухваш, мацка! Скивай само колко много пичове се нароиха да те свалят, сигура съм, че все някой от тях ще става... Ако пък толко не се наредят нещата може и мен да ме пробваш пиши ми на скайпа typshop
aaaaaaaa ne ti izbi vsqkva riba lele dumi nemam

vladighpo
06-27-2012, 09:38
awe trea li da se pritesnqvam che sum na 16 ne sam imal priqtelka ot 5ti klas i ne sam se celuval

heartshapedbox
06-27-2012, 11:48
Няма страшно,ще дойде и твоят миг.

eXtaPpt
07-05-2012, 12:01
napIlno te podkrepqm :))

ramses
07-05-2012, 20:52
Е па не мо'е да не си харесваш някой... Виждам, че си затворена, ама за повечето мъже ти си като неразгадан пъзел, което те прави интересна до известна степен. Лошото е, че след като такива момичета си намерят приятел, стават заблудени нарциси и се превъзнасят, но да не бягаме от темата. Та, друга причина е факта, че ако никой не ти обръща внимание, вероятно не си от най-привлекателните(не казвам, че си грозна, тъй като не съм те виждал - просто изразявам предположение) или интересни хора. Не мога да си представя мома с красиви очи или 'черната овца' да си няма своите фенове. Също така и не поставяй летвата високо и търси любовта на неочаквани места, а не да се захласваш по най-готините. Любовта през Интернет едва ли ще намериш, но пък всичко е възможно - направи си Фейсбук и започвай да дебнеш младежите наоколо 3:) .

Bloody-girl
07-06-2012, 09:12
Момичето май е разбрало още през 2007...

rockandroll
07-07-2012, 01:17
1 свирка = 1 гадже

tupomiebe
08-15-2012, 23:55
Пиши на кирилица

$h@d0w

tonitoooooo
10-11-2012, 15:01
az sum na 15 i vsi4kite mi fr si imat gadjeta samo az nqmam probvah da si namerq s internet saitove kato facebook ask.fm connect2me i kakvi li ne no ne stava

valdesbg
10-11-2012, 15:22
Айде някой да я заключи тая тема....