PDA

View Full Version : Старите навици?



07-09-2007, 22:25
Често се чудя, ако си върна старите навици дали ще съм толкова щастлив като тогава? Имаше време, когато вместо да вися на компютъра по цели часове бях навън. И да ви кажа често оня ден отидох с приятели до зоопарка и бях много по-щастлив, от колкото ако бях прекарал това време пред компютъра. Лошото е, че докато се облека и е трудно да изляза, но изляза ли ми е готино. Трябва ли да си върна загубените, стари интереси и навици, които ме правиха това, което бях - щастлив човек? Дали да захвърля навиците и интересите, които не ме правят щастливи и ми пречат, тези, които ме направиха тъжен аутсайдер? До колко навиците и интересите определят човека? Имам и други навици, които бяха добри, но не искам да визанимавам.

07-09-2007, 22:38
А и още нещо - преди можех да нямам ясна позиция по всеки въпрос, но поне не се карах с всек, както сега. Писна ми от вредни емоции, писна ми да изпитвам притеснение, съжаление и гняв! Как да ги овладея пак? Писна ми да попадам в центъра на скандалите! Кой обича скандалджиите? Никой. По-добре пълен игнор отколкото такива емоции. Тъпо е така. Хабя нерви и какво - накрая става едно голямо нищо. Писна ми от скандалджии, но ми писна и аз да бъда скандалджия. А относно позицията - защо да имаш позиция по въпроси, които не те вълнуват?

find_m3
07-10-2007, 05:43
Не можеш да си върнеш старите навици.Аз съм опитвала но просто вече ми е скучно да правя нещата които обичах въпреки че и сега не правя кой знае колко интересни неща :roll:

Бтв ти май си много порблемана личност.Какви са тия аутсайдерски работи :?:

07-10-2007, 05:48
Напротив, възможно е. Не съм гледал или чел новини от няколко месеца. А, ако наще гледат, аз не ги гледам, а само слушам - през едното влизат, през другото излизат. Писна ми да се натоварвам с това какво става по света, при условие, че не мога да направя нищо, а и онова по новините са чужди истории.