PDA

View Full Version : Moderated: Дали съм бременна?



Molq kajete mi...
07-12-2007, 14:53
Imam seriozen priqtel i mnogo se obi4ame...:)Predi okolo sedmica pravihme seks s prezervativ....Na drugiq den se sumnqvah i bqh upla6ena,4e moje i da zabremeneq,za6toto ne bqh sigurna ,4e prezervativut e bil zdrav....Kupih si hap4eta ,koito deistvat za 24 4asa i izpih ednoto v diskotekata s bira...No dnes mi doide,oba4e s 15 dni zakusnenie...Iskam da popitam dali bih mogla da sum bremenna sled kato sum izpila tova hap4e s bira i to da ne e podeistvalo....nali vi kazah ,4e ne sum sigurna za prezervativa..vse pak e Sportex...i dali tova podranqvane na menstruaciqta mi e povliqno ot hap4eto ili e cvetna bremennost,,,Molq koito znae ne6to po tozi vupros da mi kaje.,...Blagodarq predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Nadelina
07-12-2007, 14:58
Dete.. Shte ti dam edin syvet.. Predi da zapochnesh da vodish polov jivot nauchi neshto za samoto ponqkoe "polov jivot" .. zashtoto si edna ot ne malkoto koito puskat temi s podobni vyprosi.. a povqrvai mi.. te sa izkluchitelno typi... i smeshni...

1. Ne si bremenna!
2. Tova hapche spored men ne e trqbvalo da go piesh ot pusta paranoq.. i imenno zaradi nego ti e zakysnqlo.. zashtoto hapcheto razbyrkva hormonite.. i e vredno.. samo v kraen slychai se pie..

namina
07-12-2007, 15:30
ааааааааааа има 1000000 такива теми
^namina^

07-12-2007, 15:55
Нещо не можах да те разбера, как така с 15 дена закъснение, пък менструацията ти подранила. Обясни малко по-подробно. А иначе все пак си мисля, че щом си пила хапче, макар и да не е мн сиг дали е ималко нужда от него, няма как да си бременна, а смущението на цикъла ти е от хапчето. И винаги проверявайте презервативите след секс, за да сте по-спокойни! Късмет :)

alkobalko
07-12-2007, 16:35
Никак не е трудно да прочетете нещо преди да почнете да водите полов живот. а също така и да проверявате презервативите. Иначе няма причини да се притесняваш. Още повече, че си изпила хапчето. А цикълът ти се е объркал заради него.

palomaaa
07-12-2007, 16:50
ot xap4eto e!!!

love_girls
07-12-2007, 17:18
Не разбрах!
Първо пишеш закъсняло с 15 дена , после казваш подранило.
Какво имаш впредвид?! :shock:
Според мен това кръвотечение е породено от ефекта на хапчето, което както повечето нормално осведомени хора знаят, че то убива самата яйцеклетка и по този начин предотвратява бъдещата бременост, оттам и се получава това предварително кръвотечение, което само може да ни подскаже , че хапчето си е свършило работата като е умъртвило яйцеклетката предварително.

А за авторката съм без коментар [-(

07-12-2007, 17:53
Може и мен да ме нападнете, че ми е тъп въпроса, но аз все пак ще си го задам :) Преди 2 дена правих секс с момче,естествено с презерватив, но при смяната на първия, аз без да искам се докоснах до него. Не е проникнал в мен, но ме съмнява , че може все пак да е влезнало някакво количество сперма в мен... Другото което е ,че ми свърши преди 6-7 дена и това като че ли малко намалява вероятността да съм забременяла... Ако някой знае или може да каже нещо по въпроса, нека го направи, защото ми е супер нервно и немога да си намеря място.А е малко рано за тест за бременност.. :(

07-12-2007, 17:55
Да се поправя - не до презерватива съм се докоснала, а до пениса на момчето. :!:

krem4et0
07-12-2007, 17:56
Към последната мацка-6-7 дни след края на менструацията си е баш най-опасното, защото по всички изчисления ти е 11-12 ден от цикъла, а това значи-овулация!!!!!
Въпреки това не си бременна, защото той трябва да се изпразни във влагалището ти!