PDA

View Full Version : какво да кажа на майка?



rakiQ
07-14-2007, 19:22
Хора моля ви помогнете ми!!! с гаджето се скарахме оня ден.. и скъсахме.... мн ни е тежко ужасно ни е идвамата още се обичаме искаме да сме заедно усещам го

обаче майка ми мн му е ядосана за това дето ми каза -да не му пиша повече.... но тогава беше пил...склонна съм да му простя мн го харесвам просто
ама майка ми е бясна...моля ви кажете как да говоря с нея ...тя мисли че е наркоман ....той не е наркоман

кажете да говоря ли с нея за него .....и какво д аи кажа

искам си го!! не мога така...

mr0b1
07-14-2007, 19:26
Е нормално е да се притеснява...не знам...въобсще за кво тя знае ? ама се пак си е права майка ти ... притеснява се ... Нз , ако можеш да я увериш че го бичкаш давай :smt006

bloodranger
07-14-2007, 19:28
Хора моля ви помогнете ми!!! с гаджето се скарахме оня ден.. и скъсахме.... мн ни е тежко ужасно ни е идвамата още се обичаме искаме да сме заедно усещам го

обаче майка ми мн му е ядосана за това дето ми каза -да не му пиша повече.... но тогава беше пил...склонна съм да му простя мн го харесвам просто
ама майка ми е бясна...моля ви кажете как да говоря с нея ...тя мисли че е наркоман ....той не е наркоман

кажете да говоря ли с нея за него .....и какво д аи кажа

искам си го!! не мога така...
nedei slu6a maika si za takova ne6to 6tom si go lovka6 idi i si opravete otno6eniqta

SUNriSe_f
07-14-2007, 19:39
ne6tata zavisqt edinstveno samo ot teb i mom4eto... ostavi maika ti... sled kato se opravite i kaji, tq 6te vse 6te te razbere, ako naistina si 6tastliva s nego

A_JoLiE
07-14-2007, 19:45
Ami kaji na maika si 4e si 6tastliva s nego i mn go obi4a6. Ako nastoqva 4e ne e za teb sre6taite se no bez bez neinoto znanie ...

Mimka_sweet
07-14-2007, 19:48
Говори и !

бай дъ уей той нз дали е наркоман,ама като ги гледам тея аватарища ](*,)

passion92
07-14-2007, 19:49
Ami kaji na maika si 4e si 6tastliva s nego i mn go obi4a6. Ako nastoqva 4e ne e za teb sre6taite se no bez bez neinoto znanie ...
tazi rabota bez neinoto znanie e kofti .. rano ili kysno si4ko se razbira ... ako toi si te obi4ka kakto i ti nego i naistina sajalqva vijte ta se opravete i posle pogovori i s maika si ... tq 6te te razbere .. prosto roditelite iskat nai dobroto za decata si

Presley
07-14-2007, 19:50
Еми остави я майка ти...!Не повдигай темата..!Просто поговори с него,эа да се сдобрите.Не е нужно майка ти да е в течение на нещата :-D !

A_JoLiE
07-14-2007, 20:01
Ami kaji na maika si 4e si 6tastliva s nego i mn go obi4a6. Ako nastoqva 4e ne e za teb sre6taite se no bez bez neinoto znanie ...
tazi rabota bez neinoto znanie e kofti .. rano ili kysno si4ko se razbira ... ako toi si te obi4ka kakto i ti nego i naistina sajalqva vijte ta se opravete i posle pogovori i s maika si ... tq 6te te razbere .. prosto roditelite iskat nai dobroto za decata si

Ami ne e hubava ama kato nqma po-dobro re6enie ... az sam saglasna s teb 4e ne e dobre da se krie no vse pak ...

Mementomori
07-14-2007, 20:03
Здравей,~egoistiC!Майка ти му е ядосана,понеже е загрижена за теб,явно се е възмутила от отношението му към теб!Поговори с нея и й обясни,че той не е наркоман и не се отнася лошо и неуважително към тебпо принцип,просто тогава го е сварила в неподходящ момент.Не се карай с майка си заради него,а съвсем тактично й изясни ситуацията и това-колко мн се обичате и не можете един без друг и искате да сте заедно!Успех,Мила!

rakiQ
07-14-2007, 20:20
забелязала съм как така със всички мой бивши става така....че им се дразни
но когати и кажа "ей мамо видех миро (примерно) говорихме ...."тя се радва...дали и е нужно малко време ...да изчакам а??

07-14-2007, 22:47
Хора моля ви помогнете ми!!! с гаджето се скарахме оня ден.. и скъсахме.... мн ни е тежко ужасно ни е идвамата още се обичаме искаме да сме заедно усещам го

обаче майка ми мн му е ядосана за това дето ми каза -да не му пиша повече.... но тогава беше пил...склонна съм да му простя мн го харесвам просто
ама майка ми е бясна...моля ви кажете как да говоря с нея ...тя мисли че е наркоман ....той не е наркоман

кажете да говоря ли с нея за него .....и какво д аи кажа

искам си го!! не мога така...


Milichka ,ti s maika si li hodish ili s momcheto ???
Neq ne q burka kvo stava vyv vryzkata ti ,osven da ti dava syveti -nqma pravo drugo da pravi !!! Tova si e tvoqta vryzka !Ne neinata,che da i obqsnqvash.Kazvash i ,che taka si reshila,che go obichash i tova e...nqma kakvo tolkova da go mislish :smt008

Mementomori
07-14-2007, 23:53
Здравей отново,~egoistiC!Можеш да почакаш малко,но не е прекалено много(желязото се кове,докато е топло),но непременно поговори с нея,тя е твой родител,притеснява се за теб,желае ти доброто,трябва да бъде наясно с душевните ти терзания.Доверието е много важно в отношенията между родител и дете!

aleksandraaaa
07-15-2007, 11:46
maika ti e pedal :lol: izvinqvam se za dumite no si otidi pri gadjeto i se opravete..
az prosto ............ taka si govorq :mrgreen: :mrgreen:

koalka
07-15-2007, 13:56
Кажи й как стоят нещата, все пак ти си решаваш, а и щом си сигурна, че не е така, не мисля, че има проблем.

sexa_na_kompleksa
07-15-2007, 17:12
Ami kaji na maika si 4e si 6tastliva s nego i mn go obi4a6. Ako nastoqva 4e ne e za teb sre6taite se no bez bez neinoto znanie ...

Съгласна.

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 17:19
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

KyKJlu4KaAa
07-15-2007, 17:33
:smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026

rakiQ
07-17-2007, 08:04
сдобрихме се ....казах на майка...... тя е мн против...... но.... се примири...............................

но нещата не са същите мн променен ,агресивен..мн зле настроен то е така "огън който веднъж се изгаси после трудно се пали"

и мисля да се приключва окончателно....мн съм разочарована!

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-17-2007, 14:07
охх имам същия проблем с наи добрия ми фр .. таи де нещо подобно ... само дето тои ... кфо да направил казал и че няма да говори с мен вече.. не го упреквам но е малко кофти.. ти говори с нея.. ако не успееш да я разубедиш даи и да разбере че го обичаш достатъчно че да не се инт до такава степен от мнението и :)