PDA

View Full Version : Големите гърди.



Lucky&Crazy
07-16-2007, 05:15
Хора кажете според вас дали момчетата обичат големите гърди или нямат нищо против и по-малките. Аз попринцип има, но не са баш огромни. Исках да помоля за някой съвет. 8-[

07-16-2007, 05:44
estetveno,4e nqmat ni6to protiv i po-malkite,vseki 6te ti kaje 4e haresva golemi gardi,no tova ne ozna4ava,4e ne bi bil s momi4e,koeto e s po-malki gardi.A i nqma ot kakvo da se pritesnqva6,4e ne sa ogromni,ogrominte ne sa hubavi spored men [-X

young_rich_famous
07-16-2007, 05:50
:D Ами има момичета на които големите гърди им отиват и са красиви с тях ... но по принцип аз не обичам " цоцоланите " :D Падам си по гърдичките тип " чаша от шампанско " :D Не много големи, мънички, стегнати и закръглени :wink: Айде от мен ::: А като си имаш гърдички имай си ги ... твои са си :D :wink:

cherinka
07-16-2007, 05:58
И с двамата над мен съм съгласна, но повече с госта. :D
Пък и малките гърди са по-практични, защото питаш ли ме понякога не мога да спя по корем :smt009 а тва ми е любимата поза за нанене :mrgreen:
А и за малките и средните гърдик има по-голям избор от сутиени...
Относно момчетата.. не знам от къде идва това и кой го е наложил да се заглеждат по големи гърди.. тва е глупаво.

A_JoLiE
07-16-2007, 07:12
И с двамата над мен съм съгласна, но повече с госта. :D
Пък и малките гърди са по-практични, защото питаш ли ме понякога не мога да спя по корем :smt009 а тва ми е любимата поза за нанене :mrgreen:
А и за малките и средните гърдик има по-голям избор от сутиени...
Относно момчетата.. не знам от къде идва това и кой го е наложил да се заглеждат по големи гърди.. тва е глупаво.

Saglasna sam s cherinka. Osven 4e golemite ne izgkejdat tolkova dobre kolkoto srednite, no i uvisvat po rano i po trudno se namira sutien. Naistina malkite gurdi sa po prakti4ni i hubavi, a i vsqko mom4e si ima vkus. Edin haresva ogrooomni a dr haresva po malki :) Zavisi ot 4oveka.

live2beCooL
07-16-2007, 10:44
az haresvam sredna rabota,nito da sa prekaleno golemi,nito da sa prekaleno malki!no po-skoro bih trugnal s momi4e s po-malki gurdi ,otkolkoto s po-golemi :)

Poulet
07-16-2007, 18:15
И с двамата над мен съм съгласна, но повече с госта. :D
Пък и малките гърди са по-практични, защото питаш ли ме понякога не мога да спя по корем :smt009 а тва ми е любимата поза за нанене :mrgreen:
А и за малките и средните гърдик има по-голям избор от сутиени...
Относно момчетата.. не знам от къде идва това и кой го е наложил да се заглеждат по големи гърди.. тва е глупаво.

Saglasna sam s cherinka. Osven 4e golemite ne izgkejdat tolkova dobre kolkoto srednite, no i uvisvat po rano i po trudno se namira sutien. Naistina malkite gurdi sa po prakti4ni i hubavi, a i vsqko mom4e si ima vkus. Edin haresva ogrooomni a dr haresva po malki :) Zavisi ot 4oveka.

Подкрепям.

delfin4eto
07-16-2007, 22:15
За всяко момче си е индувидуално!но точно в момента са по-модерни по-малките гърди!

FelisDirus
07-17-2007, 00:34
За всяко момче си е индувидуално!но точно в момента са по-модерни по-малките гърди!

А, аз да ходя да се гърмя ли, ако трябва да живея по модата? :-k :lol:

Я, стига комплекси, дечица.
Харесвайте си ги такива! Не е толкова трудно.

Аз лично съм цицоманка и като видя жена с големи стегнати гърди, полудявам! :lol: На принципа на Мечо Пух - Колкото повече, толкова повече.

playful_baby
07-17-2007, 07:23
Хора кажете според вас дали момчетата обичат големите гърди или нямат нищо против и по-малките. Аз попринцип има, но не са баш огромни. Исках да помоля за някой съвет. 8-[
според мен момчетата си падат по големите гърди , но естествено ако са по малки а момичето като цяло е симпатично няма да го върнат заради гърдите му де :-D :-D А пък и в повечето случаи (по мои наблюдения)
момичетата с малки гърди имат много готини телца така че.... :::

alex4eto0o
07-17-2007, 07:37
abe spored mene tezi momi4eta koito sa po pulni4ki imat po golemi gardi :smt016 :smt016 :smt016

07-24-2007, 19:12
Hora mnogo vi blagodarq naistina :P Radvam se che mi kazahte da ne se sramuvam ot moite mersi O:)

snow__queen
07-24-2007, 19:17
За всяко момче си е индувидуално!но точно в момента са по-модерни по-малките гърди! хахах мода при гърдите ли има хахаха :) и защо така може би защото почечето са с малки гърди :) тва мъжете какви неща налагат после защо някои жени се комплексират хахаха :) Недейте така моля ви се,всички мъже различни харесват според мен :) както казват за всеки влак си има пътници :) Моля да не се обижда никой от поста ми

Wicked_Kid
07-25-2007, 09:49
Ако стават за турска чи*ия значи са перфектни :-D

mid_get
07-25-2007, 11:51
Подобно на "прическата" тип "Всеки косъм със собствено мнение", и мъжете са така - колкото индивиди, толкова различни вкусове и предпочитания. :-D