PDA

View Full Version : Spored vas normalna li e reakciata mi ?



Graveland!!!
07-17-2007, 16:43
zdr na vsichki... znachi predi okolo polvin godina prejivqh mn trudna razdqla s taka das e kaja lubovta na jivota mi do momenta i ottogava ne sam si imal seriozna priqtelka i mn trudno preodolqh vsichko,no ot blizo mesec nasam i poveche izobshto ne mi dreme za predishnata i ne mi se zanimava s vryzki... iskam nqkaksi malko pochivka... i sega imam shansa da trygna s edno F koeot e na moqta vyzrast 18...kefi me super tochno e , no imam chsutvoto che si otmyshtavam na neq kato postoqnno e precakvam s izlizane i taka natataka... a tq iska da hodime,no men nqkaksi mi idva da precakvam nqkoi za da moje se pochustva i toi taka kakto az predi polvin godina... normalno li e tazi moq reakciq??? i syshtevremnno hem iskam da stane neshtu s nas...
no haresvam i edno F ot rabotata koeto e mn gotino i vyobshte se symnqvam da se poluchi.. kajete mi kvo da prava i normalno li e tva/??

wRinKleS
07-17-2007, 16:50
На 18 и вече си срещнал любовта на живота си?
Ти колко планираш да живееш бе пич? 19?
И кат харесваш друга мацка за кво мъчиш тая? Обясни и как седят нещата и си връй при другата :smt021

kofti_nick
07-17-2007, 16:52
zdr na vsichki... znachi predi okolo polvin godina prejivqh mn trudna razdqla s taka das e kaja lubovta na jivota mi do momenta i ottogava ne sam si imal seriozna priqtelka i mn trudno preodolqh vsichko,no ot blizo mesec nasam i poveche izobshto ne mi dreme za predishnata i ne mi se zanimava s vryzki... iskam nqkaksi malko pochivka... i sega imam shansa da trygna s edno F koeot e na moqta vyzrast 18...kefi me super tochno e , no imam chsutvoto che si otmyshtavam na neq kato postoqnno e precakvam s izlizane i taka natataka... a tq iska da hodime,no men nqkaksi mi idva da precakvam nqkoi za da moje se pochustva i toi taka kakto az predi polvin godina... normalno li e tazi moq reakciq??? i syshtevremnno hem iskam da stane neshtu s nas...
no haresvam i edno F ot rabotata koeto e mn gotino i vyobshte se symnqvam da se poluchi.. kajete mi kvo da prava i normalno li e tva/??

Абе не е много нормална :smt016

SIskA_ISkA
07-17-2007, 17:00
AZ bih kazala 4e bi moglo da se nare4e normalno daje predvidimo...makar4e vseki gleda i govori ot razli4en 1g1l.Mn zavisi ot haraktera na mom4eto\momi4eto.[b] :o NE go misli 4ak tolkova i az prejivqh ne6to takova predi nqkolko meseca i si misleh 4e sveta se sryti pod krakata mi.....e ima6e koi da me podkrepi togava i az bqh dostata4no silna za da si kaja 4e ne e nito parviq nito posledniq...i eto sled 1 mesec se zapoznxa dr razko6no mom4e!NQma da sa dava6 vse pak si samo na 18!vSeki se privyrzva malko ili mn.....misli trezvo nad sityaciqta i sam 6te preceni6 kakvo da pravi6 sas vaprosnoto momi4e! :}

#~LuDa_FeNkA~#
07-18-2007, 09:26
Ne e mnooo normalna reakciqta ti.Za6to izma4va6 onova momi4e po dobre se spri

rashito0o
07-18-2007, 09:32
Стига измъчва момичето кажи и напрал че искаш да си с друга :!: