PDA

View Full Version : moje li ot spirala da se ovredqt miglite..?



07-25-2007, 12:55
Zdraveite zna4i ve4e pove4e ot 2-3 meseca polzvam spiralata Masterpiece na MaXfactor i sam mnog odovolna oba4e si slagam vseki den.. taaa vaprosa mi e moje li neshto da si uvredq miglite ili pak da se 4upqt ili nz.. ve4er si maham grima estestveno no nz.. strah me e za tova vi pitam pak i az si mislq 4e spiralata ne e nqkfo mente se pak dadoh 20 leva za neq kaji re4i.. taa tva mi e vaprosa :roll: :roll: :roll: :roll:

MistyMonster/LikeViolence
07-25-2007, 13:06
Еми до ся не съм виждала жена без мигли ама знам ли... :roll: :lol:
Ми и аз си слагам от 3 години всеки ден и нищо ми няма.

Jaffs
07-25-2007, 13:42
Понякога парите дадени за някоя спирала не отговарят на това каква е всъщност тя. В случая спиралата лично на мен ми хареса.
Да, можеш да си увредиш миглите от некачествена спирала както всичко друго.
Аз преди имах подобен проблем, но се появи от миглоизвивачка. Препоръчаха ми да ги мажа с бадемово масло.

Просто не разтърквай прекалено силно като си махаш грима, а не вярвам да имаш проблеми със спиралата. Имала съм я и определено бях доволна.

mid_get
07-25-2007, 16:48
Разбира се, че спиралата, както и всяка друга химия, с която си третираме лицето и изобщо тялото, е до известна степен вредна. То вярно, че са тествани, ама все пак... :-k И на лаковете за коса (например) пише "С еди какъв си комплекс, с УВ-фактор и т.н и т.н.", но въпреки това косата се уврежда. Е, със спиралата нещата стоят по същия начин. (ако изобщо мога да си позволя да правя някакъв паралел между двата продукта, но просто това ми идва на ум в момента :roll: ) Не казвам, че изобщо трябва да се откажеш от ползването на спирала, но ако я използваш ежедневно... Може да навреди доста на миглите ти. Но както казаха и преди мен, ако редовно и старателно си почистваш грима вечер, няма проблем. :wink:

sunny_flower
07-25-2007, 17:36
po skoro biha se povredili o4ite do kolkoto znam

mi6uence
07-29-2007, 13:13
o4ite naistina mogat da se uvredqt, no ako ne q iz4isti6 ve4er 6te ti se na4upqt miglite i baq i 6te opadat

_PuNk`PrInCeSs_
07-29-2007, 14:44
Разбира се, че спиралата, както и всяка друга химия, с която си третираме лицето и изобщо тялото, е до известна степен вредна. То вярно, че са тествани, ама все пак... И на лаковете за коса (например) пише "С еди какъв си комплекс, с УВ-фактор и т.н и т.н.", но въпреки това косата се уврежда. Е, със спиралата нещата стоят по същия начин. (ако изобщо мога да си позволя да правя някакъв паралел между двата продукта, но просто това ми идва на ум в момента ) Не казвам, че изобщо трябва да се откажеш от ползването на спирала, но ако я използваш ежедневно... Може да навреди доста на миглите ти. Но както казаха и преди мен, ако редовно и старателно си почистваш грима вечер, няма проблем.
ми и аз мисля така :wink: ...но все пак според мен зависи от спиралата \:D/

ЕPu
07-29-2007, 18:01
По принцип може - в случай, че използваш некачествена, не я изчистваш преди да заспиш. :roll:

07-29-2007, 18:55
az kato si slagam spirala i miglite mi padat taka 4e nqma kvo da komentiram :D

sladku_bebzi
07-29-2007, 20:23
Взимай си спирали на по-извстните марки и няма да имаш проблеми.

FelisDirus
07-29-2007, 22:02
Мисля, че е възможно. По принцип ползвам L'oreal, но сега съм с yves saint laurent - невероятна е! :smt007
Щом се отнася до тялото ми и особено лицето, хмм, козметиката определено трябва да е качествена и на ниво!
Имам само червило на MaXfactor и съм доволна. За спиралите - не знам.

sun4e
07-30-2007, 06:55
Няма да ти се увредят щом не е менте,но гледай наистина всеки път да я махаш.Мисля,че е хубаво спиралите да се сменят на 3 месеца :roll: