PDA

View Full Version : Как да я убедя ?



tatqnka
08-04-2007, 09:49
zdraveite hora. iskam da vi popitam neshty i molq vi otgovorete seriozno ...
taka znachi edna priqtelka minalata sedmica e bila na seloto si i tam e spala s nqkfo momche bilo i e pyrviq pyt i e stanalo dva dena sled kato i e svyrshil cikyla obache sa go pravili bez prezervativ i toi mai se e izhvyrlil v neq ili nz tova i az nemojah da razbera onzi den bqhme na kafe s neq i tq spodeli s men i kaza che i e bilo losho i az i kazah da otide na lekar ili da vzeme hapcheta ot tezi deto sa do 3 dni sled sex no tq kaza che e minala poveche ot sedmica .... ta iskam da vi popitam kakyf e riskyt tq da e bremenna i vyobshet ima li nqkakva opasnost shtoto sym mn pritesnena a tq i tq neznae kakvo i e i neshte da hodi na lekar ..

mid_get
08-04-2007, 09:53
Не се забременявало лесно?! Да, то тоооолкова усилия трябват, че... Абе най-добре да отиде на лекар.

swords1010
08-04-2007, 09:55
Да, вероятност има, а както го описваш, никак не е малка. Ами да изчака още 2 седмици и да си направи тест за бременност. :?

08-04-2007, 10:26
ama tq neiska kategorichno otkazva da hodi na lekar a ako tqhnite razberat ne mi se misli ... i kak moje da i pomognem pishete pls ..

pavkata91
08-04-2007, 10:29
иска не иска на лекар трябва да отиде момичето [-X [-X [-X [-X тфа е

alkobalko
08-04-2007, 11:40
Най-добре да си направи тест.

Sexapilna_kukla
08-04-2007, 11:57
Абе, приятелката ти толкова ли е глупава, че не знае той дали е свършил в нея, или не ](*,) Едва ли е на повече от 12-13 години... Тогава би трябвало да не е в овулация, ама знае ли човек... Нека си направи тест, въпреки че резултата ще е най-точен един ден след закъснението на менструацията...

:):):)
08-04-2007, 12:19
''Някои жени усещат симптоми на бременност в рамките на седмицата на зачеване. За други признаци и сигнали на бременност могат да се развият чак след няколко седмици или да отсъстват нацяло. Ако никога не сте била бременна си е истинско предизвикателство да откривaте тези сигнали на Вашето тяло. Тези жени, които са раждали, инстинктивно разбират, че носят в себе си нов живот'' .xixixi

08-04-2007, 12:28
ХАаХХАхаХАах ЛЛУд ве, наритай я и я завлечи до ГинЕрКУлоГЪ... (http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=21856)

KimBerLy1912
08-04-2007, 14:15
Защо ли имам чуството че тая приятелка си ти самата??? :roll: :?:

tatqnka
08-04-2007, 19:43
Защо ли имам чуството че тая приятелка си ти самата??? :roll: :?:

uf be momiche zashto kogato nqkoi pishe takiva temi zaradi priqtelite si nepremenno trqbva da lyje che e za fr .. ako bqh az nqmashe da pisha mneniq tuka a pone nqmashe da me e strah da ida na genekolog ... nemoje li da sym pritesnena za priqtelka prosto... shtoto az ne sym izpadala f takava situaciq neznam kfo e ... za tova reshih che shet se otnesete seriozno tuka ...ne da si mislite prostotii. A kolkoto do tova nqkoi po gore beshe kazal che e na 12/13 ne e tq e na 16 prosto tqhnite ne se znae kak shet reagirat neq q e strah no pritesnqva i men i nqkolko priteli na koito kaza ...

DIVINE_TIME
08-04-2007, 20:01
По принцип нали се сещаш,че най-голяма опастност има по време на овулация и няколко дни преди и след нея(понеже сперматозоидите живеят известно време в тялото на жената,период от няколко дни,не знам точно колко) ... а на нея й е свършило 2 дни преди рисковия акт,нали така? Следователно вероятността не би трябвало да е голяма. НО той все пак е свършил в нея,така че вероятност все пак има. Минало е достатъчно време,за да си направи тест. След това,ако е положителен (надявам се да не е ) отива на лекар,няма как. УСПЕХ!

Leksi23
08-04-2007, 20:04
То така лесно бебе не се прави, но за да е сигурна е по-добре да си направи тест, иначе ще има да се чуди и да се тормози :roll:

Jaden
08-04-2007, 23:08
Най-добре курвата да отиде на доктор!!!

bloodranger
08-04-2007, 23:18
Koit ne e prail bebe toi kazva 4e ne e lesno :smt005