PDA

View Full Version : Какво ще си помислите, което е на 18, но не е имало връзка?



08-13-2007, 12:08
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka

MajeStic
08-13-2007, 12:10
Това ще ми направи хубаво впечатление:) Обичам срамежливите момичета:) Много са сладки http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0111-blush.gif

I'l never be broken again
08-13-2007, 12:11
Men li4no sramejlivite i sladki macki nai me kefat :P Dostavq mi udovolstvie da svalqm nqkoq takava :) Ne mislq 4e ima neshto losho v tova..Moje bi prosto ne si sreshtnala podhodqshtiq, a tova govori 4e ne si ot masovite stil - probvam pyk kakvoto izleze :) Hey..v tova da si sramejliva nqma nishto losho :P Moje da postnesh nqkoe pic-4e :P Ai uspeh v namiraneto na to4niq pi4 :P

MajeStic
08-13-2007, 12:13
Много ясно, че е готино. За да накараш такова момиче да се отпусне с теб... това е постижение 8-[ Пък и ще знаеш, че значиш нещо за нея O:)

thefreak
08-13-2007, 12:15
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

MajeStic
08-13-2007, 12:19
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

А какви момичета ти правят впечатление?

Satyr
08-13-2007, 12:24
за 18-годишна, без сериозна връзка... какво значение има това, винаги има първи път, какво е сериозна връзка?!?!?! Аз поне не съм виждал такава, ако те харесвам ще бъда с теб, ако ти ме харесваш - ще бъдеш с мен, трудно стават на сила нещата ;-)

08-13-2007, 12:25
az mai ne izglejdam mnogo sramejliva po vanshen vid i s hora koito poznavam se darja normalno no pred mom4eta....stavam mnogo sramejliva

w0sh
08-13-2007, 12:25
Хубаво и срамежливо, мама ли ти го каза?
Ще направиш впечатление или ако си хубава или ако си много дебела.... ианче просто няма да те видя.....щом сте срамежливи....

koalka
08-13-2007, 12:28
Не, няма да ми направи лошо впечетление, защото това няма огромно значение, ако го харесвам, т`ва е.

MajeStic
08-13-2007, 12:36
Според мен такива момичета са много стабилни, но все пак..."Тихите води са най-дълбоки." :) Зависи от човека. Лично мнение с едно срамежливо момиче ще може да стане сериозна връзка и ще е много сладка:)

08-13-2007, 12:41
Кой ме споменава? :-D
Момиче съм, на 18, и не съм имала сериозна връзка. Не съм го пожелала - не съм го направила. Защо да се хващам с първия...втория...и т.н., изявил интерес, ако нещо отвътре не ме кара да го направя? И като бях на 14, и на 16 - все е имало момчета, които са ме харесвали...е, може да не са били на тълпи, но са си присъствали...нито съм дебела, нито прекомерно грозна :lol: , а и да бях, не виждам какво толкова, хора - всякакви...
Сега май съм на път да прекъсна (не)порочния цикъл, де :lol: Но това си е лично мой избор...
Който се подиграва на това, вероятно има твърде много проблеми от едно определено естество, за което в момента не ми се говори.

sasha_90
08-13-2007, 12:43
Не съм момче,но ако бях щеше да ме привлече твоята скромност.

08-13-2007, 12:51
Не съм момче,но ако бях щеше да ме привлече твоята скромност.

Не знам дали "скромност" е точната дума. Аз не съм прекалено свита и срамежлива (същият гост съм ;p), просто не ми се занимава с несериозни неща. Това първо. Второ - ако усетя, че някой ми харесва дотолкова, че да съм с него, просто ще направя нужното. Номерът е в това, че много, много рядко ми харесва някой дотолкова. Не съм по дребните забавленийца (пробвала съм да живея така и не ми хареса). Така че е въпрос на избор, а не на "тая е на 18 и още не е имала "сериозен" приятел, с когото да киснат по кафенета и да се залъгват взаимно, следователно - е задръстена"...по тези критерии 90 процента от хората на 18 не са имали "сериозна" връзка...

sladkish_14
08-13-2007, 12:57
Амии :roll: де да знам,аз съм момиче и ми допада идеята за такова момиче,ама тези който аз знам на 18 и не са се целували =; причината ми е ясна......Зависи и от външния вид ако си хубавка ще привлечеш мъжкото око,но в противен случай :-k ......

08-13-2007, 13:00
тая е на 18 и още не е имала "сериозен" приятел, с когото да киснат по кафенета и да се залъгват взаимно, следователно - е задръстена"

to4no ot tova se pritesnqvam az 4e moje da me mislqt za zadrastena

08-13-2007, 13:05
тая е на 18 и още не е имала "сериозен" приятел, с когото да киснат по кафенета и да се залъгват взаимно, следователно - е задръстена"

to4no ot tova se pritesnqvam az 4e moje da me mislqt za zadrastena

Наистина ли се интересуваш от мнението на хора, които имат такива критерии за другите? :)

08-13-2007, 13:17
тая е на 18 и още не е имала "сериозен" приятел, с когото да киснат по кафенета и да се залъгват взаимно, следователно - е задръстена"

to4no ot tova se pritesnqvam az 4e moje da me mislqt za zadrastena

Наистина ли се интересуваш от мнението на хора, които имат такива критерии за другите? :)

pro4eti postovete po-nagore tova e 4ast ot mnenieto i ne go misli,a samo dava primer
pro4eti i 6e vidi6

thefreak
08-13-2007, 20:15
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

А какви момичета ти правят впечатление?
Големи гърди, стегнати тела.
Това би ми направило впечетление на улицата.
Все пак не е уточнена ситуацията.

kAdrOkoSkA
08-13-2007, 20:58
Стойностен човек! Евала миличка! :smt006 :smt058

Mementomori
08-13-2007, 21:01
Няма да ми направи лошо впечатление!

lubaka91
08-13-2007, 21:59
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

KUM4o
08-13-2007, 22:44
Това ,че си на 18 и не си имала сериозна връзка не означава ,че си задръстена.Аз съм на 17 и не съм имал гадже ,но това не ме прави задръстен ,даже напротив доста по добре се забавлявам и доста по добре живея от някой ,които сменят гаджета ежемесечно.Просто може би не си срещнала още подходящия и обичаш качествените неща ,а не едномесечните увлечения.

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:55
Da ti kaja 4esno bez vruzka 6e si jivee6 100 pati po dobre ,hi4 ne se zahva6tai,za kfo ti e nekoi kreten samo da ti trovi jivota! \:D/

08-14-2007, 13:54
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

А какви момичета ти правят впечатление?
Големи гърди, стегнати тела.
Това би ми направило впечетление на улицата.
Все пак не е уточнена ситуацията.

ti zna4i si oligofren pisnalo mi e ot takiva glupaci,koito se interesuvat samo ot cici i gazove :smt018

Novkov
08-14-2007, 14:40
Няма лошо, че е на 18 и е нямала сериозна връзка :) Лично на мен няма да ми направи лошо впечатление, даже обратното :)

Sinner
08-14-2007, 15:19
Еми да то се вижда че с теб си приличаме по едно,
и двамата търсиме сериозна връзка,ноооо
аз вече от 2 години немога да си намеря сериозна приятелка на тази възраст всички гледат как да се клатят с поредния
за товя седя и чакам докато не намеря сериозно момиче
на 20 съм и не ми пука че съм девстен просто търся цялостна връзка с доверие и любов и който казва че любовта не съжествува да си запази коментара за него ... това е от мен засега ;)

08-14-2007, 16:34
Еми да то се вижда че с теб си приличаме по едно,
и двамата търсиме сериозна връзка,ноооо
аз вече от 2 години немога да си намеря сериозна приятелка на тази възраст всички гледат как да се клатят с поредния
за товя седя и чакам докато не намеря сериозно момиче
на 20 съм и не ми пука че съм девстен просто търся цялостна връзка с доверие и любов и който казва че любовта не съжествува да си запази коментара за него ... това е от мен засега ;)

Евала пич, +1

bloodranger
08-14-2007, 16:38
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?
Никакво впечатление няма да ми направиш на мене.

А какви момичета ти правят впечатление?Sigurno nqkva s kraka do slivicite,cici do petite i kosa do krasta

--->ina4e

Това ще ми направи хубаво впечатление:) Обичам срамежливите момичета:) Много са сладки http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0111-blush.gif
i az i az :::

_butterfly_
08-14-2007, 16:48
Не си намерила подходящия за да имаш сериозна връзка.Но не можеш и да го чакаш той сам да дойде при теб и да ти каже "Здравей скъпа аз съм мъжа за теб", опитай със следващото момче което ти допадне и тн.

DGD1.8
08-14-2007, 17:10
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka

6te si pomislq 4e ili si mnogo tupa ili si mnogo grozna ;/

DGD1.9
08-14-2007, 17:12
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka

ще си помисля(не няма да си помисля аз си го мисля) че си много тъпо създание. И какво като не си имала сериозна връзка? Те моите връзки на обувките постоянно се късат.

08-14-2007, 17:21
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka

ще си помисля(не няма да си помисля аз си го мисля) че си много тъпо създание. И какво като не си имала сериозна връзка? Те моите връзки на обувките постоянно се късат.

NESHTASTNIK!!!ZASHTO NE SI EBESH MAIKATA A???????? :smt018 :smt018 :smt018

Ф
08-14-2007, 18:12
СпоКс момиче :D Това е твоят избор и аз мисля, че е правилен..
Който мисли друго, той не разбира :!:
Аз съм на същия принцип :wink:

LaDy_DaQnA
08-14-2007, 18:53
mi 6te si pomislq 4e govori6 za bratov4ed mi

08-15-2007, 13:21
mi 6te si pomislq 4e govori6 za bratov4ed mi

i toi li e taka?

Sweet__baby
08-15-2007, 16:27
Ами не мога да преценя дали съм красива, но само знам , че съм срамежлива и това много ми пречи ... :roll: :oops: :-k 8-[

gPa3HuTeJl
08-15-2007, 17:41
Това ще ми направи хубаво впечатление:) Обичам срамежливите момичета:) Много са сладки http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0111-blush.gif

aaa на едно мнение сме..

UnsTToPPaBBle
08-15-2007, 18:56
Dai nomer kako :-D :-D :-D

Phoenixheart
08-16-2007, 07:53
хмм все пак дай пик да те видим защото наистина при такава история човек е логично да си помисли че си някакъв крокодил

Obitax
08-16-2007, 08:28
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka


hmmm 6te si pomislq 4e tova edno normalno momi4e na 18 godini koeto se razli4ava ot parantiite po mnogo paragrafi

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 08:30
За любовта няма години така.. че няма нищо лошо щом още не си я срещнала.. просто имай търпение :wink:

08-16-2007, 08:39
Амии :roll: де да знам,аз съм момиче и ми допада идеята за такова момиче,ама тези който аз знам на 18 и не са се целували =; причината ми е ясна......Зависи и от външния вид ако си хубавка ще привлечеш мъжкото око,но в противен случай :-k ......
че може и да си на 40 но пак да не си се целувал или да си девствен.има хора който си имат такива принципи верно че не е мн нормално ама...неможе обаче един човек да се определи като добър или лош само защото не е спал с някой или т.н........

Phoenixheart
08-16-2007, 08:40
ех сега тука не говорим за любов а за сериозна връзка

sinful`girl
08-16-2007, 08:56
Няма значение дали си на 15-18-20-30 и си нямала сериозна връзка....Човек не знае кога ще намери точния за него човек :) Няма от какво да се притесняваш :)

Phoenixheart
08-16-2007, 08:59
напротив, пропилява си най-хубавите години и една сериозна връзка не означава непременно любов и не става дума за намирането на перфектния човек

08-16-2007, 09:06
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka
сигурно си няква дебела и грозна

~BoRn^InLoVe~
08-16-2007, 09:57
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka
сигурно си няква дебела и грозна или тва или не си срещнала подходящия

08-16-2007, 11:25
напротив, пропилява си най-хубавите години и една сериозна връзка не означава непременно любов и не става дума за намирането на перфектния човек

samo che az ne moga da spa, da se celuvam i t.n. sas vseki sreshnat!I sam sramejliva!!! :(

08-16-2007, 11:26
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

Модерирано по т.7 от Правилика!
koalka
сигурно си няква дебела и грозна

nesam debela! :lol:

Phoenixheart
08-16-2007, 11:44
докажи го. бтв не съм казал с всеки срещнат, не става дума за 1 нощ, говоря за сериозни връзки. сега съм на работа и отвънка в коридора има 1 табло на което има снимки с всички новородени на хора от службата и са поне 40-50 а от фирмата средната възраст е сигурно към 24-25. т.е. вероятно и на теб не ти остава много, както и на мен защото съм на 20. въпроса е че наистина си пропиляваш добрите години и ако срещнеш перфектния той как ще те иска? та ти нямаш никакъв опит и нищо не можеш, трябва да покажеш чар. а за срамежливостта хърбърт уелс, едит от най-великите оратори за всички времена като млад е бил един от най-срамежливите хора и страшно се дразнел от това. мисля че беше нещо като продавач от врата на врата и му е трябвало около 30 минути да обикаля квартала докато се реши да позвъни на вратата. писнало му от това колко е жалък и решил да прибегне до екстремни мерки - вързал си балон на ухото и излезнал да се разхожда по най-оживените улици на града при което никой нищо не му казал нищо и никой сякаш не го забелязал. тогава разбрал че на хората не им пука за него и реално те по-скоро през цялото време си мислят "ами другите как ме възприемат?" отколкото да съдят тези около тях. аз лично този срам, нерешителност и срамежливост го преодолявам като върша всичко от което ме е страх или просто с пълни глупости като например скочих с 1 момиче в фонтана на ндк трезвен посред бял ден и даже ме изкефи как се разпищяха хората. но в началото когато я нямах тази смелост пред момичетата просто карах ума си да не мисли за повече от 3 секунди напред. повярвай ми всичко е до воля. сега само ако имаш нервите да го изчетеш... :-D

kofti_nick
08-16-2007, 11:49
Това ще ми направи хубаво впечатление:) Обичам срамежливите момичета:) Много са сладки http://store4.data.bg/dungen/skype.AdiumEmoticonset/emoticon-0111-blush.gif

:smt016 :lol:

al3xSs
08-16-2007, 12:58
ви говорите се едно, като е нямала сериозна връзка
не е правила секс .. различни неща са .
може и до 30 да нямаш серозна връзка пак да трошиш мъжете :lol:

ThunderGoddess
08-16-2007, 13:01
А на кой му пука шибаното впечатление? Момичето така си е решило. Лично на мен би ми направило дори добро впетатление, защото това значи, че чака за някой подходящ, а не се хвърля на първия срещнат :)

deni4kata333
08-16-2007, 13:50
караме чесно - или си грозна или си много срамежлива \:D/

08-16-2007, 14:22
караме чесно - или си грозна или си много срамежлива \:D/

po-hubava e ot teb! :lol:

sinful`girl
08-16-2007, 14:36
караме чесно - или си грозна или си много срамежлива \:D/

Това,че не си е имала сериозен приател не означава,че е грозна и срамежлива. Извинявай,ама супер тъпо мислене имаш. На снимката като те гледам изглеждаш хубаво момиче,кажи ми ти сериозна връзка имала ли си ?

Mooo6no
08-16-2007, 14:49
То реално погледнато никоя е нямала сериозна връзка на тази възраст. Сериозността на връзката не се измерва с времето. Една връзка може да не е сериозна, ако ще и 2 години да е. Сериозната връзка е тази, в които партньорите са найстина ангажирани един с други. Живеят заедно, споделят общи пари и т.н.

Phoenixheart
08-16-2007, 20:14
дрън дрън бъркаш го с на семейни начала

woshata
08-16-2007, 20:21
nema lo6o..seki s vremeto si...na 18 si i kvo?tva sa samo godini za 4uvstvata nqma zna4enie dali soi na 80 ili 18 ..taka pone smqtam az

08-17-2007, 07:07
ne nikoga nqma da mi napravi lo6o vpe4atlenie .4ovek nikoga ne znae koga moge da sre6tne 4ovek koito da obi4a

Svin4y
08-21-2007, 07:44
уНИКАЛНА СИ !
тАКИВА като тебе са страшно голяма рядкост 1 на 50...
Ще намериш подходящия човек пожелавам ти го от сърце :-D

Phoenixheart
08-21-2007, 07:47
дам аз защо веднага се сещам за сдухана зубърка? въпрос на избор? не помня да каза че е неин избор

dE_coder
08-21-2007, 09:50
kakvo shte si pomislite za 18-godishno momi4e,koeto ne e imalo seriozna vrazka nikoga,hubavo,no sramejlivo.Tova shte vi napravi li losho vpechatlenie?

4e qvno ne e kurva kato mnogo drugi ;)

NaNa_SladuRana
08-21-2007, 10:00
Ми през главата ми ще се врътнан 2 мислички или е от хората които не искат да се обвързват с никого или от тези с които никой не иска да се обвързва.

08-21-2007, 10:22
дам аз защо веднага се сещам за сдухана зубърка? въпрос на избор? не помня да каза че е неин избор

Боже опази да е сдухана зубърка :shock:
Ужасно, има ли още такива? Анатема :lol:
Кога ще проумеете, че хората са различни, че по различно време и различен начин се развиват? Дори да е сдухана зубърка на 18, с не особено приятен външен вид и малко приятели (примерно) - това нужно ли е веднага да се счита за егаааати голямата вина спрямо света? Някой да не влиза в стандарта и веднага му се нахвърлят. Не ти харесва да общуваш с такива хора - твой избор, никой не може да те накара да изпитваш угризения или да се чувстваш зле, просто не общуваш и толкова, но какви са тия безкрайни изпълнения тип "носи очила и не се интересува от мода = за боклука е"? Това не е лична нападка, много пъти съм го забелязвала из форума...
Човек е такъв, какъвто е. Историята познава случаи, в които 18-годишни "загубенячки" преосмислят нещата, животът ги тласка в друга посока, полагат необходимите усилия за вида си и на 28 са мъжетрошачки (една не особено уважавана от мен алтернатива, но щом ги влече)...или пък можем да си поговорим за 18-годишните свежи мацета, които на 23 вече са скучни бракувани "по студентски" жени с никаква друга тема на разговор освен здравословното състояние на отрочето, което ще възпитат да бъде абсолютен конформист като самите тях. Варианти - колкото искате.
Съвсем не с оглед на това как аз изглеждам и какво ми се е случвало дотук (защото знам, че първата реакция ще бъде нападка към вида ми, щом пиша такива абсурди), трябва да отбележа, че си имам една максима. Много по-често човек става от онзи, който е мачкан, който не е бил на гребена на вълната и който не е бил смятан за велик от обкръжението си - поради собствената му "задръстеност" или поради чужди фактори. А и колко от привидно самоуверените индивиди вътрешно усещат собствения си абсурд и са прекалено лабилни...

Phoenixheart
08-21-2007, 10:39
знам че всички се развиват различно, гледал съм 40-годишен девственик, затова и говорим за сегашното положение а не за бъдещето и това което казах е първото нещо което би му изникнало в главата на човек. и не ми извъртай думите плс коментирайки неща които не съм казал и не смей да ме съдиш " А и колко от привидно самоуверените индивиди вътрешно усещат собствения си абсурд и са прекалено лабилни...". най-малкото не ме познаваш

08-21-2007, 10:42
знам че всички се развиват различно, гледал съм 40-годишен девственик, затова и говорим за сегашното положение а не за бъдещето и това което казах е първото нещо което би му изникнало в главата на човек. и не ми извъртай думите плс коментирайки неща които не съм казал и не смей да ме съдиш " А и колко от привидно самоуверените индивиди вътрешно усещат собствения си абсурд и са прекалено лабилни...". най-малкото не ме познаваш

Аз не те съдя :) Използвах мнението ти, за да говоря за нещо, което много често срещам тук, далеч съм от мисълта да правя психологически разрез на човек, на когото съм чела едно мнение...

08-21-2007, 14:43
ne razbira se .nikoi ne znae koga shte sreshtne podhodiashtia 4ovek..i tova 4e niama6 seriozni vruzki zad gurba si ne bi me nakaralo da si promenia mnenieto za tebe

08-24-2007, 15:14
napravo me izumqvate s tiq komentari!!!Ne sam nito zubarka,nito nqkakva groznica,nito nosq o4ila