PDA

View Full Version : анален секс



куклата
08-15-2007, 12:59
Здравейте. Имам регистрация във форума, но нарочно пиша от името на гост.
Приятелят ми в последно време много настоява да правим анален секс, но аз не искам, първо защото ме е страх от болката(аз като знам при вагиналния секс колко ме боли, та си представям одзад какво е..) ,второ защото ме е страх да не се изпусна и да стана за смях.Но той много държи да го направим.Аз все отлагам и казвам другия път, другия, път, веднъж му споменах, че не искам заради болката, той направи някаква физиономия само.Как да го накарам да ме разбере и да се откаже от идеята да правим анален секс????Благодаря ви

neverand
08-15-2007, 13:10
хах...егатии...не може да става винаги това,което той иска,да се радва на това което и да трае...просто му кажи,че НЕ ИСКАШ,не му казвай следващия път,а че НЕ ИСКАШ...ако държи на теб ще те разбере...

sweet_f4e88
08-15-2007, 13:11
Според мен след като ти все му казваш другия път е нормално да си иска отново!А ако ти не желаеш не просто трябва да му споменеш,а направо да му кажеш в очите и да говорите по проблема!Бъди сигурна, че ако държи на теб-ще те разбере и няма да настоява повече!
Успех :)

kindergarden
08-15-2007, 13:16
ами щом не искаш никой не може да те накара за него е лесно само гледа къде да си пъхне гордостта и до там но при нас момичетата има и болка и е по-различно той трябва да се постарае да разбере това опитай се да му обясниш ако не стане явно той държи най-много на секса и при това положение не виждам смисъл да си с него

bobka
08-15-2007, 20:39
хах...егатии...не може да става винаги това,което той иска,да се радва на това което и да трае...просто му кажи,че НЕ ИСКАШ,не му казвай следващия път,а че НЕ ИСКАШ...ако държи на теб ще те разбере...
suglasna sum!

r0fl
08-15-2007, 20:48
В гъ** вътре бе :) 1-вия пут няма да искаш,но после само там ще искаш тва е доказано така че наистина живей за мига :twisted:

08-15-2007, 21:42
Tq Milena_Pld se nasira sled analen sex.Neka tq da kaje i da ti rapzravi kak se nasra na edin kupon. :-D

a~n~i~t~y
08-15-2007, 22:54
В гъ** вътре бе :) 1-вия пут няма да искаш,но после само там ще искаш тва е доказано така че наистина живей за мига :twisted:


napalno nesaglasna...probvala sam ne vednaj dori...emi ne mi haresva...ne use6tam udovolstieto koeto e pri vaginalniq.... i moq pr be6e taka...iskashe mu se mn...i az nqkolko pati ne sega dr pat....i toi vse se nadqvashe 4e moje da e toq pat...nai nakraq re6ih i mu kazah "ne mi haresva...tova e....ako nqkoi den re6a da ti dostavq udovolstvie po tozi na4in ok... 6tese razdvash, no sega i zanapred ne se nadqvai/obnadejdavai " emi razbra me i tolkova

P.S a tova 4e na vseki 6te mu haresa kato go napravi 2 3 4 pati za men e glupost, razli4ni hora - razli4ni seksualni jelaniq