PDA

View Full Version : Лошо ли постъпих...



??
08-19-2007, 11:17
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[

marley
08-19-2007, 11:24
samo edno 6e ti kaja-predstavi si 4e ti e za purvi put i idva edin 4ernokoj i po4va da te 6iba v guza...kak 6e se po4uvstva6...
hora koito ne uajavat momi4etata si za mene sa... :smt013

~*SILVER*~
08-19-2007, 11:25
тц тц .... за кво си го направил?! Нямаше да ти падне х*я, ако действаш внимателно.
Ако е яко лапнала по теб, ще ти прости.. аз лично не бих

swords1010
08-19-2007, 11:29
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Определено не си постъпил страхотно, но... станалото, станало. Можеш само да и се извиниш и да се реваншираш следващия път.

alkobalko
08-19-2007, 11:32
Много глупава постъпка. Толкова ли не можа да направиш така, че на нея да и е приятно. Как мислиш, че се е почувствала?
На нейно място не бих те погледнала повече. Трябва да и се извиниш и да промениш държанието си.

niksy_bub
08-19-2007, 12:00
opredeleno e stanalo kofti no vse pak i obqsni che sujalqvash che taka se e poluchilo ](*,) \:D/

SunnyG
08-19-2007, 12:04
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Определено не си постъпил страхотно, но... станалото, станало. Можеш само да и се извиниш и да се реваншираш следващия път.

Как ще се реваншира,като момичето е толкова изплашено?Първият път остава за цял живот,никой няма да може да и го върне.Как от тук нататък ще иска спокойно отново да легне с някого,като в мисълта и ще изниква отново това което се е случило първия път?Вместо да бъде нещо специално е било кошмар,съчувствам и искрено!Извинението не би било достатъчно за мен...Постарай се следващият път да не мислиш само за своето удоволствие,не бъди егоист!

Made_of_Pain
08-19-2007, 12:05
Тъпак'
А, ако не те зареже и тяе тъпа'

Не може да си на 19, да имаш такива постъпки и да си нормален.
Според мен просто си имаш някъв психичен проблем. Невменяем си примерно. Доста достоверно ми звучи. :D

CuRly_Doll
08-19-2007, 12:12
trqq da se izvini6...i se pak az ne bih prostila takova ne6to,za neq nz :smt012

08-19-2007, 12:13
da mnogo e gadno tova,koeto si napravil.ne znam kak 6e i se izvinqva6.vse pak ako te obi4a moje i da ti prosti i gledai nikoga pove4e da ne postupva6 taka. :smt018

monityY
08-19-2007, 12:25
tq da ne ti e nekfa igra4ka we?kak moje da ne ti e zapukalo na momenta kak se 4uvstva.. celta ne e samo da q iz4uka6 i da ti e kef na tebe... ako naisitna q obi4a6e 6te6e da se pozainteresova6 i za neinite 4uvstva.. az li4no na tfoe mqsto nqma6e da mi e priqtno da q eba ako primerno na neq ne i e bilo ok.. awe tupa rabota.. tfa ste vie mom4etata... samo deto kusno si se setil.. dano ne ti prosti.. 4e pak 6e q narani6 :-s

Stefityyy
08-19-2007, 12:38
tq da ne ti e nekfa igra4ka we?kak moje da ne ti e zapukalo na momenta kak se 4uvstva.. celta ne e samo da q iz4uka6 i da ti e kef na tebe... ako naisitna q obi4a6e 6te6e da se pozainteresova6 i za neinite 4uvstva.. az li4no na tfoe mqsto nqma6e da mi e priqtno da q e** ako primerno na neq ne i e bilo ok.. awe tupa rabota.. tfa ste vie mom4etata... samo deto kusno si se setil.. dano ne ti prosti.. 4e pak 6e q narani6 :-s

Дано го згази валяк [-(

съгласна !

08-19-2007, 12:44
a za6to ne se postara ? xaide obqsni na vsi4ki deto te kritikuvat tuka ZA6TO ne se postara pone malko a i b1de i priqtno i da go zapomni s ne6to xubavo ??????????

Безименен със име!
08-19-2007, 12:46
Виж к'во ше ти кажа,жените не са прасета!!!
Жените са НЕЖНИ и имат нужда от НЕЖНОСТ!
При положение,че те ни дават тази нежност,
очакват поне малко да им се върне!!!

Но все пак,колкото и нежен и груб да е бил,
винаги първия път боли!
Аз много обичам приятелката си и никога не бих
и изневерил,защото тя ми даде любов и нежност!
И аз и върнах същато!
На нея също не и беше приятно първия път и плака,
но мисля че не беше от грубостта,защото грубост
в онази нощ нямаше,просто може би защото вече не
е каквато е била или нещо подобно,но не съм си и
помислял,че мога да я нараня или да се държа с нея
все едно е парцал,в който да си изтрия обувките или
някакво куче което само да изпраскам и това е!!!

Не съм очаквал,че има хора като теб брато :smt011
Срам ме е даже,че те наричам брато :smt014

jojankata
08-19-2007, 12:49
a za6to ne se postara ? xaide obqsni na vsi4ki deto te kritikuvat tuka ZA6TO ne se postara pone malko a i b1de i priqtno i da go zapomni s ne6to xubavo ??????????

Da,naistina,za6to li ne se opita da bude6 vnimatelen,pri polojenie,4e si ZNAEL 4E E DEVSTVENA?!?!?!!?!?!
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
Male kolko si tuuuuuuuuup!!!

jojankata
08-19-2007, 12:49
Ne bih posvolila na 4ovek kato TEB da me dobliji dori!!! :evil:

MoHuTo
08-19-2007, 12:51
Станалото станало...аз ако бях на нейно място нямаше да ти пусна 2ри път [-X

The Beast
08-19-2007, 13:13
пич мноо си зле сериозно така да направиш.То бива бива загорял ама ти ... :smt019

П.П. ако бях приятел на тва момиче щях да ти избия някой зъб.Момичето плакало свито.Бай х*й другия път (ако ти даде, а ти не заслужаваш) помисли малко и за нея :smt013 :smt011

koalka
08-19-2007, 13:21
Щом си бил нежен с нея, мил, не си виновен ти.Просто някои момичета повече ги боли от други.Аз, смея да твърдя, че понасям на болка и аз се разревах, а не го очаквах от себе си.Просто имах чувството, че някой ме бодеше много силно, направо не се търпеше, но все пак го изтърпях и сега всичко е наред.Сигурно е била и по-тясна и въобще...но не се притеснявай, всичко ще е наред.

mir4ovski
08-19-2007, 13:34
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.

swords1010
08-19-2007, 13:39
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.
Хайде по-полека :wink:

jojankata
08-19-2007, 13:40
Mnogo grubo e postupil 4estno kazano!!!

mir4ovski
08-19-2007, 13:43
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.
Хайде по-полека :wink:
predpolagam 4e si mom4e i ne si izpitval kak boli.ne mi obqsnqvai po-poleka shtoto ako e plakala svita si nqmash na ideq kvo e izpitala.toq ne zaslujava izobshto nqkoi da si legne s nego pove4e taka 4e si spesti po-poleka

mir4ovski
08-19-2007, 13:44
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.

Т'ва беше яко ;)
blagodarq

KimBerLy1912
08-19-2007, 13:47
Да...доста лошо си постъпил....Трябвало е да си малко по-внимателен...нежен..такива работи.....Но както казаха-станалото-станало.....Сега горещо ти препоръчвам да и се извиниш и да обясниш че глупостта ти не е породена от липса на любов....а от липса на внимание....Докажи и че още я обичаш...Поговори с нея за това как ТЯ се чувства.....Опитай се да си поправиш грешката преди да е станало твърде късно....Успех... :smt006

swords1010
08-19-2007, 13:50
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.
Хайде по-полека :wink:
predpolagam 4e si mom4e i ne si izpitval kak boli.ne mi obqsnqvai po-poleka shtoto ako e plakala svita si nqmash na ideq kvo e izpitala.toq ne zaslujava izobshto nqkoi da si legne s nego pove4e taka 4e si spesti po-poleka
SMASH-SMASH-SMASH, каквото и да е станало, не смятам,че решението е, приятелката му да го превърне в супа.
:wink:

ShaKrS
08-19-2007, 13:55
брат бил си много лош тва е кофти шо така се гавриш с момичето [-X

mir4ovski
08-19-2007, 13:56
sega sha se napravq na mila i dobri4ka i shte kaja da veroqtno si prav 4e tva ne e re6enie.oba4e ako az bqh na neino mqsto stqh da se yspokoq kato prevarna 4oveka sasipal parviq mi pat v sypa.

Leksi23
08-19-2007, 14:17
#-o Мяза ми на моето сефте, втори път не му пуснах, той три месеца ми се обясняваше колко ме обича и т.н, но травмата не се забравя [-X

08-19-2007, 14:17
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.
Хайде по-полека :wink:
predpolagam 4e si mom4e i ne si izpitval kak boli.ne mi obqsnqvai po-poleka shtoto ako e plakala svita si nqmash na ideq kvo e izpitala.toq ne zaslujava izobshto nqkoi da si legne s nego pove4e taka 4e si spesti po-poleka
SMASH-SMASH-SMASH, каквото и да е станало, не смятам,че решението е, приятелката му да го превърне в супа.
:wink:



AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

08-19-2007, 14:19
#-o Мяза ми на моето сефте, втори път не му пуснах, той три месеца ми се обясняваше колко ме обича и т,н, но травмата не се забравя [-X

:smt010 :smt010 :smt010

naMy4Ho_KoTe
08-19-2007, 14:26
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[

Не смятам за нужно да отговоря на този въпрос, просто ще изкоментирам - не е уважително да губиш времето на хората с цел да те съжалят и успокоят. Знаеш, че си постъпил кофти и вместо да си губиш времето да пускаш безмислени теми, можеше да помислиш как да се реваншираш на приятелката си и отново да спечелиш доверието й.

krem4et0
08-19-2007, 14:31
Всъщност си зависи само и единствено от момичето. Ако тя е склонна да ти прости-ще го направи и ще си правите мноого секс още. Ако обаче не може да забрави-ще те зареже. Аз лично бих направила второто. Защото и сега след година и половина сексуален живот, ако ласките и целувките са малко(просто не ми стигна) ми е гадно и тъпо. Какво остава при първия път. първият ми път беше с любовна игра почти 5 часа!

You are following
08-19-2007, 14:32
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
УЖАС!Как може така да постъпваш ве горкото момиче :smt012 :smt012 :smt013

DeAd_LooSeR
08-19-2007, 14:50
Няма смисъл и аз да ти казвам че си постъпил ужасно.но важното е че съжаляваш и си осъзнал грешката си,която не бива да повтаряш!! Трябва да покажеш 4е наистина съжаляваш и да се реваншираш на момичето!

glezan4e
08-19-2007, 14:52
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Определено не си постъпил страхотно, но... станалото, станало. Можеш само да и се извиниш и да се реваншираш следващия път.

ako ima sledva6t pyt

The Beast
08-19-2007, 14:56
#-o Мяза ми на моето сефте, втори път не му пуснах, той три месеца ми се обясняваше колко ме обича и т,н, но травмата не се забравя [-X

:smt010 :smt010 :smt010

ся само се чудя дали за нея ти е гадно или за тва че може да те държи дълго на сухо.Дано да си вземеш поука :-({|=

П.П. Тва като стане Ноу мърси гърлс !!! :-({|=

ChRiSTiaNo_07
08-19-2007, 15:14
Ами да,лошо си постъпил.Горкото момиче!

selassie
08-19-2007, 15:23
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...

menta_loverka
08-19-2007, 15:29
Izvini i se kaji 4e ne si precenil i i kupi cvetq ili ne6to dr budi vuzmojno nai-mil s neq i tq moge da se navie da ima 2ri put az ako bqh na neino mqsto bih te 6amarosala mn zdravo i da si trugna i da ne ti obru6tam vnimanie

didsy
08-19-2007, 15:30
съдят те по някакъв начин ама си е така трябвало е да си по мил сега и се извини и и направи изненада :-({|=

DIVINE_TIME
08-19-2007, 19:45
Аз лично,никога повече не бих те погледнала! :smt012

nymphetamine108
08-19-2007, 19:55
Абе чак да не го погледне пак-едва ли, ама все пак е супер гадно.
Ти знаеш ли колко много надежди влагат момичетата в първия си път бе кретен? Надяват се да не ги боли много, да няма кръв, момчето да е мило и постоянно да ги целува и успокоява, да е много внимателно и да спре, ако много ги боли... Преебал си и илюзиите, пич. Ще ти прости, обаче никога няма да забрави ужасния си първи път. Вече не става въпрос за теб, става въпрос за травмата, която си й нанесъл. Тя няма да търси вината в теб, а в момчетата като цяло. А това вече е много лошо.

shivacheva
08-19-2007, 20:04
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...sled koeto shte te svarq s kartofi i kromid i sha te dam na nqkoe bezdomno ky4e da te iglozga.ne te e sram.maloymnik.

Добре,добре...супер идея... :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 =D> =D> =D>

Spider-Man
08-19-2007, 21:26
Da go e ebash y ...... nz, ama mislq, 4e 4ove4estvoto nqma tolko obidna dyma koqto da my dam!

aragornslove
08-19-2007, 21:29
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
заслужава6 някой да те хване и да те наебе от зад..
тва се нариЧа изнасилване,ако не знае6..ако тя ти е казала Не,боли ме...е трябало да спре6..

MaGeNcEeE
08-19-2007, 21:32
Az na neino mqsto nqma da te pogledna ... provalil si pyrviqt i pyt ... momi4eto si e izgradilo nqkakva predstava sled pyrviq pyt i nz kak 6te se skloni v bydeshte da go napravi otnovo ....... IMASH MNOGO DA SE IZVINQVASH

08-19-2007, 21:35
[-X abe moje li da si tolkova tap bee...lele az ako bqh na mqstoto na mackata dokato spi6 s brasnarsko noj4e 6te ti gorezna.. :? :lol: basi to bia tapotia bia ama ti si CArQ nA LaMeRiTe :smt019 :!: :x [/b][/i]

08-19-2007, 21:44
a za6to ne se postara ? xaide obqsni na vsi4ki deto te kritikuvat tuka ZA6TO ne se postara pone malko a i b1de i priqtno i da go zapomni s ne6to xubavo ??????????
=D>
mn to4no samo 6te dobavq 4e si tap kat slonski gyz.... :-& ](*,) :smt017 :smt018 :smt019

SmurkamDoZori
08-19-2007, 23:23
само оставаше и да я пребиеш .. и си страотен

AboveAndBeyond
08-20-2007, 00:07
яко си я объркал ама какво да се прави.. следващия път ще помислиш повечко.. и ако найстина съжеляваш не обръщай внимание на написаното от повечето тука.. доста по тежки удари ще понесе момичето ти от кофти първи път.. не е нито първата нито последната.. забравя се ;)

LoveHim
08-20-2007, 00:32
Ako mene me boli adski mnogo parviq pat nqma da progovorq poveche na momcheto ti si bahti egoista kak moje da go napravish ako sam na neq nqma da prostq tova vse pak shte i ostane travma za cql jivot

AboveAndBeyond
08-20-2007, 00:35
Ako mene me boli adski mnogo parviq pat nqma da progovorq poveche na momcheto ti si bahti egoista kak moje da go napravish ako sam na neq nqma da prostq tova vse pak shte i ostane travma za cql jivot

а ако някой те залее с кафе повече няма да пиеш кафе нали..? травма за цял живот..? к'во шашкате човека излишно лошо е постъпил ще се реваншира пак ще го направят както си му е реда и всичко ще е наред

flying_girl
08-20-2007, 01:05
Какви сте такива животни беееееееееее #-o #-o #-o #-o
хубаво де какво щеше да ти стане ако беше по-нежен ся цял живот ще си спомня за оня бастун дето и е бил първи малееееее

#-o #-o #-o #-o

LoveHim
08-20-2007, 01:06
Ako mene me boli adski mnogo parviq pat nqma da progovorq poveche na momcheto ti si bahti egoista kak moje da go napravish ako sam na neq nqma da prostq tova vse pak shte i ostane travma za cql jivot

а ако някой те залее с кафе повече няма да пиеш кафе нали..? травма за цял живот..? к'во шашкате човека излишно лошо е постъпил ще се реваншира пак ще го направят както си му е реда и всичко ще е наред
Sry ama vseki s mnenieto si spored men edva li shte ima vtori pat chesno kazano toi si zaslujava sichko no ne i vtori pat s tva momiche

crs
08-20-2007, 05:26
samo edno 6e ti kaja-predstavi si 4e ti e za purvi put i idva edin 4ernokoj i po4va da te 6iba v guza...kak 6e se po4uvstva6...
hora koito ne uajavat momi4etata si za mene sa... :smt013

И аз съм на това мнение трябва да се внимава аз лично съм много внимателен...и така трябва ..и според мен като си 19 би трябвало да имаш малко акъл и да се сетиш,че трябва да си нежен и внимателен като и е за първи път

LoveHim
08-20-2007, 13:14
samo edno 6e ti kaja-predstavi si 4e ti e za purvi put i idva edin 4ernokoj i po4va da te 6iba v guza...kak 6e se po4uvstva6...
hora koito ne uajavat momi4etata si za mene sa... :smt013

И аз съм на това мнение трябва да се внимава аз лично съм много внимателен...и така трябва ..и според мен като си 19 би трябвало да имаш малко акъл и да се сетиш,че трябва да си нежен и внимателен като и е за първи път
=D> i az sam na tfva sashtoto mnenie predpolaga se 4e na 19 trqa da ima6 malko pone malko akal v glavata

kr1s0
08-20-2007, 13:17
мммммм решението е добър реванш О_О

doktor_penis
08-20-2007, 13:20
Пич преебал си се жестоко. Като толкова ти се е чукало , да беше излъскал бастуна пред секс .. Така поне нямаше да имаш чак такъв мерак
А , и най-малкото не си на 19. Поне на 14-15 си. 19 годишните имат акъл в главата , а ти имаш сперма в устата...


Но знам как да ти помогна :

Всеки ден бий чекии в празна кофа. След 2 месеца , събери съдържанието на кофата , напълни един - два презерватива , и ги разбий в главата. Така може малко да ти дойде акъл ....

LoveHim
08-20-2007, 14:17
мммммм решението е добър реванш О_О
Dobre spored tebe ako momicheto e nqkakvo svqsno i ima akal v glavata a ne e s detskiq si akal shte mu pusne li vtori pat ako naistina mnogo go obicha no trqa da izchaka da mine pone malkiq stres koito ima i tva oznachava v blizkiq mesec da ne se nadqva na revansh

08-20-2007, 15:13
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Възмутен съм от постъпката ти...Засрами се... [-X

marina star
08-20-2007, 15:17
Аз ако съм на мястото на мацката ща обеся докато спиш...

a predi tova 6te vikna negar s 25-santov da te na***

sasha_90
08-20-2007, 15:47
Опитай да й се извиниш,макар,че ако не ти прости ще е напълно права.

Naked in the wind
08-20-2007, 15:53
Най-лошото е, че си я оставил да плаче цяла нощ без да я утешиш..иначе първия път,колкото и да си внимателен болка може да има..Пък и тя сигурно е очаквала да я заболи..но за мен Държанието ти след това е непростимо ](*,)

LizZz
08-20-2007, 16:09
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Абе тапанар :smt013 КАК Е ПЛАКАЛА СВИТА БЕЕЕЕЕ ИДИОТ СМОТААААН :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Дано не ти прости... :smt019 Ти не я заслужаваш!!! :smt011 Баси...Много тъпи момчета се навъдиха...Само т'ва,че ни питаш нас дали си я наранил или дали ше ти прости...направо нямам думи..................Поне да я беше успокоил или нещо такова...сигурно си се изнизал като пълен тапанар(не съм сигурен де,ама вероятно е така...)деба идиота скапан НАУЧИ СЕ КАК СЕ ДЪРЖИ С ЕДНО МОМИЧЕЕЕЕЕЕЕ :x :x :x :x

LoveHim
08-20-2007, 16:20
lizzard_92
Напълно подкрепям мнението ти :)

LizZz
08-20-2007, 16:48
lizzard_92
Напълно подкрепям мнението ти :)
тенкЮ :mrgreen:

08-20-2007, 17:00
грубиянин :smt016

lyly_lili
08-20-2007, 17:58
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Абе тапанар :smt013 КАК Е ПЛАКАЛА СВИТА БЕЕЕЕЕ ИДИОТ СМОТААААН :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 Дано не ти прости... :smt019 Ти не я заслужаваш!!! :smt011 Баси...Много тъпи момчета се навъдиха...Само т'ва,че ни питаш нас дали си я наранил или дали ше ти прости...направо нямам думи..................Поне да я беше успокоил или нещо такова...сигурно си се изнизал като пълен тапанар(не съм сигурен де,ама вероятно е така...)деба идиота скапан НАУЧИ СЕ КАК СЕ ДЪРЖИ С ЕДНО МОМИЧЕЕЕЕЕЕЕ :x :x :x :x




ПРАВИЛНО ДУША!!!! Тоя на САПУН!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

ChRiSTiaNo_07
08-20-2007, 18:01
Ти си смотан,безмозъчен,разгонен егоист,който не му дреме за чувствата на момичето и само гледа как по бързо да си го ръгне за да му е кеф на него.За съжаление има много такива.....

LizZz
08-20-2007, 20:24
Ти си смотан,безмозъчен,разгонен егоист,който не му дреме за чувствата на момичето и само гледа как по бързо да си го ръгне за да му е кеф на него.За съжаление има много такива.....
За съжаление :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

no_problemo
08-20-2007, 21:14
za6lujava6 pove4e da ne te pogledne...i ne samo tq

08-20-2007, 21:16
kak mojaaaaaaaaaaa!

08-20-2007, 21:20
awe kvo s1jalqvate i vie miloto mom4e e provalilo p1rviq p1t na edno momi4e koeto ne se e ebalo na 11 - 12 a se e zapazilo do 17 ( veroqtno za6toto mu puka i e iskalo da b1de specialno i nezabravimo ) . kvo tolkova golqma rabota :-s ne e bolka za umirane q [-X to momi4eto ......e sega tam nqkvo si momi4e det ne e kurva kato ostanalite kvo tolkova to takiva mn gi ima :smt006 a p1k kolkoto do miloto mom4ence mi detko sledva6tiq p1t si fani pak devstvenica ama toq p1t q praskai o6te pove4e dokat ostane bbez d1x momi4eto to kvi sa teq glezotii da pla4e svita :-s :-s :-s aman ot ligli pfff :smt011 kva e takava taq

bloodranger
08-20-2007, 21:21
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Ebasi tapoto kat si tolkoz razgonen 6o ne si prasna ena 4ikiq 4e malko da se pookroti6 basi.Sednal 4oveka i mu6i kat krastavi4ki u burkan O_o.
Edva li 6ti prosti a i nz dali bi ostanala gadji s tebe #-o .Tva det si go naprail e mnogo tapo se edno na parvata ti svirka da te hape prez cqloto vreme da ta boli ujasno i da karvi kat za svetovno.E ,kaji nqma6e li i ti da revne6 a :smt013 :smt013 :smt013

LoveHim
08-20-2007, 22:20
lizzard_92
Напълно подкрепям мнението ти :)
тенкЮ :mrgreen:
Molq molq

LizZz
08-20-2007, 22:49
awe kvo s1jalqvate i vie miloto mom4e e provalilo p1rviq p1t na edno momi4e koeto ne se e ebalo na 11 - 12 a se e zapazilo do 17 ( veroqtno za6toto mu puka i e iskalo da b1de specialno i nezabravimo ) . kvo tolkova golqma rabota :-s ne e bolka za umirane q [-X to momi4eto ......e sega tam nqkvo si momi4e det ne e k***a kato ostanalite kvo tolkova to takiva mn gi ima :smt006 a p1k kolkoto do miloto mom4ence mi detko sledva6tiq p1t si fani pak devstvenica ama toq p1t q praskai o6te pove4e dokat ostane bbez d1x momi4eto to kvi sa teq glezotii da pla4e svita :-s :-s :-s aman ot ligli pfff :smt011 kva e takava taq
Частта с големия шрифт е вярна и много ме е яд за това... :x

DevilWish
08-20-2007, 23:04
Оставил си петно за цял живот в съзнанието й!!!!!!Баси некъдърния пич дет си харабия :|

LoveHim
08-20-2007, 23:35
Оставил си петно за цял живот в съзнанието й!!!!!!Баси некъдърния пич дет си харабия :|
Ami da i az tva kazah po rano v temata ama kvo da se prai momche minalo e veche ne moje da go popravi

al3xSs
08-21-2007, 01:41
пич , как няма да уважиш неините чуства
след като си стигнал до секса ,
то не е приятно и да правип секс ако партниора ти
не му е хубаво [-X
целта не е да се правят точки , ами да е хубаво изживяването :wink:

hforce
08-21-2007, 06:25
mnogo golqma gre6ka ot tvoq strana
1. ne si bil vnimatelen (nadqvam se 4e ne si bil grub), nqma da go komentiram tva 6tot ostanalite dostatu4no go komentiraha, a az sum suglasen sus si4ko napisano ot tqh
2. sgre6il si mnogo ako si q ostavil da pla4e i ne si se opital da q ute6i6 i da i se izvini6
3. ti si mnogo vinoven za slu4iloto se, no i tq ima malka vina ako ne ti e kazala da si po vnimatelen, 4e q boli i t.n. ako ti e kazala, no ti ne si q poslu6al togava ti si izcqlo vinoven

moje da ne si bil vnimatelen, no neq pak da q e bolqlo malko i vuob6te da ne e revala za tva, a prosto zaradi otno6enieto ti ili zaradi tova 4e e igubila devstvenosta si primerno, awe moje i da ti se razmine, a ako ti se razmine sledva6tiq put 6te trqbva baq da se postarae6 da i se revan6ira6.

08-21-2007, 06:36
Здравейте,ще споделя с вас една моя история,която много ме натъжи!
Аз съм момче на 19,а приятелката ми е на 17...
Беше и за първи път,а аз дори не се постарах да бъда по-внимателен и нежен...
Мисля,че много я нараних при мисълта,че цяла вечер плака свита :smt010
Чувал съм,че първия път винаги боли,та се чудя дали тя ще склони да ми прости за невниманието... 8-[
Възмутен съм от постъпката ти...Засрами се... [-X
+1

GossipGirl89
08-21-2007, 06:41
Еми лошо си постъпил. Първият път за едно момиче е много важен...Щом се е свила представям са какво й е било.. Милата :( Извини й се,кажи й,че занапред ще бъдеш внимателен и че съжаляваш за случилото се...Дано ти прости-аз лично не бих...

TIMEX
08-21-2007, 07:21
Брато как няма внимаваш ?! То 1-вия път ги боли мноо Дет видях 1 мнение се едно да доде негар и те шиба в газа.... И тей де тряяло е да си мноо внимателен и ся извини и се кажи и че си бил напушен :-D и че ти е за сефте :oops:

kalpazanka
08-21-2007, 07:28
Как ще се реваншира,като момичето е толкова изплашено?Първият път остава за цял живот,никой няма да може да и го върне.Как от тук нататък ще иска спокойно отново да легне с някого,като в мисълта и ще изниква отново това което се е случило първия път?Вместо да бъде нещо специално е било кошмар,съчувствам и искрено!Извинението не би било достатъчно за мен...Постарай се следващият път да не мислиш само за своето удоволствие,не бъди егоист!


Абе чак да не го погледне пак-едва ли, ама все пак е супер гадно.
Ти знаеш ли колко много надежди влагат момичетата в първия си път бе кретен? Надяват се да не ги боли много, да няма кръв, момчето да е мило и постоянно да ги целува и успокоява, да е много внимателно и да спре, ако много ги боли... Преебал си и илюзиите, пич. Ще ти прости, обаче никога няма да забрави ужасния си първи път. Вече не става въпрос за теб, става въпрос за травмата, която си й нанесъл. Тя няма да търси вината в теб, а в момчетата като цяло. А това вече е много лошо.