PDA

View Full Version : Богата сексуална култура



Begginer's_luck
08-19-2007, 20:28
Iam edin maluk vupos.Zna4i si4ki govorite za tova 4e ne e hubavo da se pravi sex v ranna vuzrast kato za glavna pri4ina izpukvate malkata sexualna kultura-togava kakvo trqbva da znae6 za da kajete "4e ima bogata seksualna kultura". :) :) :) :) :)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

RuKsP1n
08-19-2007, 20:32
Да не питаш тъпи въпроси :-k :-k :-k

DIVINE_TIME
08-19-2007, 20:33
Материята е необятна ... И все пак трябва да имат понятие от някои неща като венерически блести,бременност,методи за предпазване,рисковете и отговорностите,които носи със себе си секса и още доста неша!
Друга причина,поради която не съм привърженик на половите сношения в ранна възраст е и,че телата на ДЕЦАТА,точно така - на децата,не са готови за такова нещо!
Още една причина... Когато правиш секс,ти рискуваш! Всеки един акт е малко или много рискован по много причини! Заради това,трябва да си на стабилна възраст,трябва да си достатъчно зрял и да можеш да поемеш отговорността,да понесеш последствията от действията си! А преди 17-18 години,не - не си готов/а за това!

swords1010
08-19-2007, 20:33
Iam edin maluk vupos.Zna4i si4ki govorite za tova 4e ne e hubavo da se pravi sex v ranna vuzrast kato za glavna pri4ina izpukvate malkata sexualna kultura-togava kakvo trqbva da znae6 za da kajete "4e ima bogata seksualna kultura". :) :) :) :) :)
Доста неща. В най-общи линии, да знаеш, че секса не е само удоволствиер а и отговорност. Да знаеш кои са болестите, предавани по полов път и как да се предпазиш, от тях. Да знаеш от къде идват бебетата и как да се предпазиш от нежелана бременност. :-D :-D :-D. Трябва да си наясно какви мерки да предприемеш, евентуално ако стане някой гаф. :wink:

MakeMeLaugh
08-19-2007, 20:42
Самият въпрос, който зададе сам те издава, че не си готов за секс..
След време (години) ще си го обясниш ;)

swords1010
08-19-2007, 20:49
Самият въпрос, който зададе сам те издава, че не си готов за секс..
След време (години) ще си го обясниш ;)

:smt023

Begginer's_luck
08-19-2007, 20:50
Emi priznavam 4e moje i da ne sum gotov,no puk i ot druga strana ne sum i trugnal da pravq sex.Ama do sega vsi4ki "kriterii" koito izbroihte smqtm 4e 6te moga da otgovorq kolkoto i sme6no da zvu4i kompetento na seki vupros :oops: ;-)

Seducti0n
08-19-2007, 20:55
Виж сега,идеята е не да знаеш всичко с най-малката подробност а да имаш елементарни познания,когато се захваш с нещо ново,не става въпрос само за секс. :wink: Преди време,направих една тема,именно в този раздел,която беше категоризирана,като важна по преценка на човек от модератоския екип.С помоща на част от съфорумците,успяхме да я доразвием и обогатим и мисля,че се получи добре.Поразрови се там и сам,ще си отговориш на въпроса,имаш ли въобще сексуална култура и на какво ниво е тя.Айде,успех. :wink:

08-19-2007, 20:57
ami da popitam na 15 mn li e opasno?

Cvetito_master
08-19-2007, 21:00
и аз съм на мнение,че не си готов още

boiko borisov
08-19-2007, 21:11
mi d asi bie6 4ikiqta i d alqga6 da spi6 be kaputino

nofi
08-20-2007, 00:43
ami da popitam na 15 mn li e opasno?
Какво ще рече това много опасно :roll:
Аз например водя полов живот от 14годишна и до момента нито съм умряла, нито съм забременяла, нито съм си "лепнала" нещо! Така че е много опасно ако човек сам си го направи много опасно. А аз си го направих безопасно :wink:

flying_girl
08-20-2007, 00:47
Emi priznavam 4e moje i da ne sum gotov,no puk i ot druga strana ne sum i trugnal da pravq sex.Ama do sega vsi4ki "kriterii" koito izbroihte smqtm 4e 6te moga da otgovorq kolkoto i sme6no da zvu4i kompetento na seki vupros :oops: ;-)

Въпроса е не какви са ти познанията (макар че и това е важно) а дали си психически и физически готов
примерсно едно момиче на 12-13 не би трябвало да прави секс ама вече и това се практикува

AboveAndBeyond
08-20-2007, 00:48
ami da popitam na 15 mn li e opasno?

щом питаш такова нещо ясна работата..

TruckPilot
08-20-2007, 02:14
Glei sia: Ono sho si trebva si go iziskva,sho ne trebva zna4i ne e nugno!

p.s. Got my point?

alkobalko
08-20-2007, 05:11
Като начало да знаеш, че сексът не е за деца, защото те не са готови нито психически, нито физически.
След това, да се знаят рисковете (нежелана бременност, която да доведе до аборт, венерически болести), методите за контрацепция (предпазващи не само от забременяване, но и от болести). Човек, който прави секс трябва да бъде отговорен не само към себе си, но и към партньора си.
И всеки, който прави секс трябва да е готов да приеме последствията( защото понякога стават гафове, дори и да се пазите).
Това са само малка част от нещата, които трябва да се знаят.

crs
08-20-2007, 05:16
ami da popitam na 15 mn li e opasno?

да най-опасното е :smt005 :smt005 Абе според мен една прилична възраст за секс е от 15-16 нагоре...