PDA

View Full Version : уж ме обича ама... (2)



seksi_kote_f
08-24-2007, 22:29
Продължение от тая тема http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=123344&highlight=%EE%E1%E8%F7%E0
Пак почна нещо да ми върти номера и да предпочита приятелите си пред мен.Вчера трябваше да се видим вечерта защотото съм 2 смяна,КЪм 11 вечерта му кликнам и ми казва че е изморен и нз си какво че утре ще се видим и аз с тази мисъл си оставам,защото на следващия ден почива :smt012 ,но уви само с мисълта си останах :smt013 Днес му кликам няма отг,после продължително му звъня и ми праща смс че е извън града с приятели и ако се върне на време ще ми се обади,но отг няма не ми звъна нищо а трябваше да се видим :smt010 .По едно време пак му кликам пак няма отг от никъде даже сега го няма в скупе :smt017 Нз какво става моля ви помогнете ми даите ми съвет :smt009 не мога повече така :smt013 :smt013 :smt013

seksi_kote_f
08-25-2007, 06:36
хора няма ли да ми помогнете със съвет :(

seksi_kote_f
08-25-2007, 06:41
мерси :(

koalka
08-25-2007, 06:43
Намали си аватара!
По темата:прочетох и първата тема, на която май не съм писала и по мое мнение наистина може да е бил изморен, но започва да стана притеснително, ако това става обичайно и постоянно се измъква.Вземи говори с него сериозно, а ако не те устройва-разделете се.

monityY
08-25-2007, 06:58
Намали си аватара!
По темата:прочетох и първата тема, на която май не съм писала и по мое мнение наистина може да е бил изморен, но започва да стана притеснително, ако това става обичайно и постоянно се измъква.Вземи говори с него сериозно, а ако не те устройва-разделете се. =D>

monityY
08-25-2007, 07:09
мисля 4е темата ти не е продължение на предната,а е по4ти съ6тата,даже бе6е изли6но да прави6 нова... смятам 4е просто или си има друга или ве4е не си му интересна,поговорете и разбери какво то4но му става,та да те обвинява така :wink:

IKisseDAGirL
08-25-2007, 07:09
Остави го той да те потърси, стига си му вървяла след Д-то :wink: :)
Не е задължително всяка една секунда да се чудиш какво става, кога ще ти се обади. Излез, разпусни, прави неща, които ти доставят удоволствие и не мисли за това.. той ако се сети за теб - сети се, ако ли не - няма за какво да съжаляваш. :::

MiMcHeToOo
08-25-2007, 09:44
Остави го той да те потърси, стига си му вървяла след Д-то :wink: :)
Не е задължително всяка една секунда да се чудиш какво става, кога ще ти се обади. Излез, разпусни, прави неща, които ти доставят удоволствие и не мисли за това.. той ако се сети за теб - сети се, ако ли не - няма за какво да съжаляваш. :::

и аз така мисля.. остави го той да те потърси.. ако не.. ше те поболи малко пък ще ти мине... не е лесно ама други избор нямаш..

MoHuTo
08-25-2007, 10:19
Остави го той да те потърси, стига си му вървяла след Д-то :wink: :)
Не е задължително всяка една секунда да се чудиш какво става, кога ще ти се обади. Излез, разпусни, прави неща, които ти доставят удоволствие и не мисли за това.. той ако се сети за теб - сети се, ако ли не - няма за какво да съжаляваш. :::

LaDy_DaQnA
08-25-2007, 21:08
мисля 4е темата ти не е продължение на предната,а е по4ти съ6тата,даже бе6е изли6но да прави6 нова... смятам 4е просто или си има друга или ве4е не си му интересна,поговорете и разбери какво то4но му става,та да те обвинява така :wink:

daa bravo

_Snow_
08-25-2007, 21:15
Така бих направил ако не харесвам мимичето но ти се опитаи да си го задържиш по някакъв начи ти си го познаваш и знаеш с какво може да го накарап да поразмисли :roll: късмет [-o<

kAdrOkoSkA
08-25-2007, 21:42
Говорете и скъсайте. С последния ми приятел така направих и сега се чуди къде да се завре! Съжалявал бил, че сме се разделили... И аз не исках да се разделяме тогава ама се наложи, защото не заслужавам подобно отношение, особено при положение, че се случва за втори път.

Rene ot restoranta
08-25-2007, 22:10
Ама че си глупава!
Не виждаш ли че бедното момче се опитва да се отърве от тебе. :smt017

То не знам кой би могъл да търпи някой да му клика цял ден по телефона.

deni4kata333
08-25-2007, 22:15
Намали си аватара!
По темата:прочетох и първата тема, на която май не съм писала и по мое мнение наистина може да е бил изморен, но започва да стана притеснително, ако това става обичайно и постоянно се измъква.Вземи говори с него сериозно, а ако не те устройва-разделете се. =D>

agree

2 фр са така в момента и аз съм мн близка и с двамата момичето е мн влюбено а момчето ми каза че се държи така щото харесфа 1 др момиче

Polinkaaaaa
08-25-2007, 22:17
Може би мн държиш на него обаче не си заслужава да се ядосваш...живота е пред теб,живей го така че на теб да ти е добре и по твоя задник да тичат

bai_brother
08-25-2007, 22:52
Ти тъпа ли си ма?
Кой ше те търпи да му звъниш през десет минути по телефона.

Ходи се прегледай. :idea:

sinful`girl
08-29-2007, 15:39
Кофти ми е да ти го кажа,но когато едно момче така се държи,означава,че не иска да се виждате. Или поговори с него и го питай какво става или спри да му звъниш,пишеш и тн. Не му тичай толкова по гъза,защото може и точно това го дразни. Не го задушавай! Най-умното е да се видите и наистина да го питаш какво става и ако е наистина нещо сериозно,просто си дайте една малка почивка и вижте как ще се чувствате без да се виждате и чувате. :)

hoseto_
08-29-2007, 16:08
Пак почна нещо да ми върти номера и да предпочита приятелите си пред мен.

а ти какво искаш???? да зареже приятелите си и да бъде само с теб??? ЗАБРАВИ!!! Никога един мъж(разбира се има и отцепници) не изоставя приятелите си заради жена. Има една приказка:"Заради п...ка, п...ка не ставай"

kameliqbaby
08-29-2007, 16:47
Sigurna li si,4e nqma druga?

Garett
08-29-2007, 16:59
Неможеш да го накараш да "зареже" приятелите си заради тебе.. и да .. никой не иска да го търсят през 5 минути .. рано или късно ще скъсате, действай !

coteto
08-29-2007, 17:08
Продължение от тая тема http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=123344&highlight=%EE%E1%E8%F7%E0
Пак почна нещо да ми върти номера и да предпочита приятелите си пред мен.Вчера трябваше да се видим вечерта защотото съм 2 смяна,КЪм 11 вечерта му кликнам и ми казва че е изморен и нз си какво че утре ще се видим и аз с тази мисъл си оставам,защото на следващия ден почива :smt012 ,но уви само с мисълта си останах :smt013 Днес му кликам няма отг,после продължително му звъня и ми праща смс че е извън града с приятели и ако се върне на време ще ми се обади,но отг няма не ми звъна нищо а трябваше да се видим :smt010 .По едно време пак му кликам пак няма отг от никъде даже сега го няма в скупе :smt017 Нз какво става моля ви помогнете ми даите ми съвет :smt009 не мога повече така :smt013 :smt013 :smt013
za6to mi kazva6 az da slqza na zemqta mai 4e ne my nqma6 doverie a

lyly_lili
08-29-2007, 17:45
като е такова л*йно и все нещо "бяга от теб" за*би го....Сега,може да си го обичаш,но по описаното от теб на мен ми изглежда че на него му е през едното нещо дали си има гадже или не......Но все пак ти си решаваш кво д правиш :-)

SLaDKu_mOmIChEncI
08-30-2007, 11:14
Остави го той да те потърси, стига си му вървяла след Д-то :wink: :)
Не е задължително всяка една секунда да се чудиш какво става, кога ще ти се обади. Излез, разпусни, прави неща, които ти доставят удоволствие и не мисли за това.. той ако се сети за теб - сети се, ако ли не - няма за какво да съжаляваш. :::

И аз миля така :wink:

Korni_ReSeRvE
08-30-2007, 12:20
ako ima jelanie 6te te potursi ako li ne zarejigo i tva e,i bez tva qvno se opitva da se otturve ot teb,po huu go zareji vmesto da mu se vla4i6 sled zadnika

Iv4eTy
08-30-2007, 12:23
Ами поговори с него, кажи му че ти е кофти когато постъпва така. Вярно е че трябва да излиза и с фр ама нетрябва да те оставя на заден план... Ако не те разбере и не промени отношението си си помисли има ли смисъл да продължавате... [-X

FiRe_LaDy
08-30-2007, 13:13
Mi osven da pogovorish s nego i da go pitash shto pravi taka .. drugo nz kakvo da kaja.A m/u drugoto i moq pr nqkoi pyt me vyrti taka i go chakam s chasove da m ise obadi,ama posle se okazva,che e imal rabota ili neshto drugo i samo sym se prit naprazno ...

FreeSpirit
08-30-2007, 14:01
Това трябва да го обсъдиш с него никой от тук не може да ви помогне .
Само ти и той сте в състояния да рещите какво ще правите от тук нататък :)

gazarka
08-30-2007, 14:16
za6to smao se zablujdavate i unijavate?qvno nqma jelanie za teb i predpo4ita priqtelite si.nima ako te haresva6e nqma6e da iska da e s teb?aide edin dva pati no ve4e...