PDA

View Full Version : Толкова съм тъжна :(



Malko_D
08-25-2007, 16:06
Iskam prosto ako ne syvet to pone dodkrepa.Hodim edna godina ve4e i go obicham adcki mnogo.Prez tolkova mnogo ne6ta sme preminali i tolkova mnogo lo6i i hubavi momenti sme imali, no ne vyrvi nikak.Iskam da kaja che mnogo chesto se karame prosto super 4esto prosto super kofti e taka, no ne nqkakyv obiknoven skandal da stava neee nikak ne e taka stavat super golemi. :cry: :cry: Prosto imam chuvstvoto 4e ne si podhojdame i izob6to ne sme edin za drug.No go obicham kakto i toi men mnogo pyti me e spiral da si trygvam i da ne se sruti vsi4ko izgradeno prez tozi period.Karanicite ni po princip sa za tova 4e ne se dyrji kato chovek s priqtelka imam v predvid ne mi obry6ta nqkoi pyt vnimanie ne me islu6va.Mnogo sporim i dvamata sme inati i nikoi ne otstypva i tova e edin ot povodite det se karame i ne mojem da se razberem.Super sme zle, no se obichame. :smt049 Neznam kakvo da pravq da se razdelim li 6te e po dobre ili taka da go karaME.Mnogo pyti sme govorili za tova no razgovora stiga do kavgi i t.n. i neznam prosto kakvo da pravq. :cry:

Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

w0sh
08-25-2007, 16:10
Ето мойта подкрепа.
Противоположностите се привличат.
Под моя ще има коментари за правописа ама се очаква от хора, които се смятат за грамотни.

anichkaaaaa
08-25-2007, 16:10
еми противоположностите се привли4ат
затва се оби4ате,нормално е да се карате

SomeOneNeedYou
08-25-2007, 16:11
Em pyrvo Hi... mi moje da ne ste 1 za drug az naprimer hodeh 1 god i polovina s edno momi4e i skusahme predi 9 meseca i pak se obi4ame makar 4e hodim s drugi i iame pre4ki i samo se lajem no onzi den izlqzahme i kato i kazah vsi4ko koeto prejivqh zaradi neq belezite koito si nanesah zaradi neq i kolko q obi4am i 4e si4ki q izpolzvat tq se razplaka i neprekasnoto se pregra6tahme i samo me hva6ta6e za raka... Vij probvai slednoto ne6to kaji mu 4e go obi4a6 no ako prodaljava taka 6te si otide6 obqsni mu problemite si kakvo izpitva6 i kakvo ti lipsva :) ako iska6 pove4e da si pi6em mi pi6i na li4no 4e sq izlizam na kypon4i... Ako iska6 si dai skype adi bb za sega i probvai tova koeto ti kazah yspex... ! :))

monityY
08-25-2007, 16:12
нау4ете се да правите компромиси,една връзка се крепи то4но на това.. 6том се оби4ате толкова много мисля 4е 6те е прекалено болезнено за вас да се разделяте... по добре преодолейте проблема

08-25-2007, 16:27
az su6to sum saglasna s tova 4e protivopolojnostite se privli4at.tova 4e se karate ozna4ava 4e se obi4ate(moje da zvu4i stranno no e taka).ako ne se karahte za takiva ne6ta zna4i ste bezrazli4ni edin kum drug i hi4 ne vi puka..se pak moje da pogovorite i da pravite pove4e kompromisi

gabrielka@a
08-25-2007, 16:30
Не винаги противоположностите се привличат.Ти сама каза,че си инат-опитай се да правиш повече компромиси. :|

sexa_na_kompleksa
08-25-2007, 16:41
Опитай да поговориш с него.Кажи му всичко,което ти е на сърцето.

Malko_D
08-25-2007, 16:46
Mnogo sme si prikazvali i za dva tri dena se opravqt ne6tata no posle e absoliutno sy6toto vse edno go e nqmalo tozi razgovor prosto neznam. skype mi e deni_xi.

w0sh
08-25-2007, 16:49
Незнам скайпа с какво ще ти помогне. Ние тука не можем да измислим нищо нестандартно. Говори с родителите си те знаят какъв може д а е проблема. Знам,че е странно за тийновете но това е правилното решение.

Malko_D
08-25-2007, 17:04
Tui za roditelite go zabravete ne sym na Ti sys tqh 4e da obsyjdam problemite v jivota tyi ili inache nqma da me razberat pyk i te sa kazvali 4e prekaleno chesto se karame i nqmalo smisyl.

morenita
08-25-2007, 17:43
Za da vurvi edna vruzka vseki trqbva da pravi kompromisi. Shtom go obichash vupreki vsichko ne se razdelqite zashtoto nai-veroqtno posle da sujalqvash. Ne go izpolzvai kato nostna kurpichka vseki put kogato imash problem. Opitvai se da spodelqsh poveche s priqtelkite si otkolkoto s nego, shtom tvoite problemi mnogo ne go valnuvat i ne te izslushva, a toi neka napravi jertvata da ti obrushta malko povechko vnimanie ;)

bai_brother
08-25-2007, 17:56
Ясно е че го обичаш , но явно още не си разбрала че повечето мъже не обичат да изслушват половинките си , незнам защо е така но и аз самия понякога съм такъв.

Що се отнася до това да споделиш с родителите си , моя съвет е да го направиш , защото колкото и да не си на ти с тях те всепак са ти най блиските хора и със сигурност знаят кое е добро за теб и със сигурност ще ти помогнат.

Успех! :D

CrazyWitch
08-25-2007, 18:15
Tui za roditelite go zabravete ne sym na Ti sys tqh 4e da obsyjdam problemite v jivota tyi ili inache nqma da me razberat pyk i te sa kazvali 4e prekaleno chesto se karame i nqmalo smisyl.

Ne si.., no e mnogo ot polza.
Chuvstvash nqkakva golqma podkrepa osobenno kogato ti dadyt nqkoi drug syvet. Az lichno moga da govorq samo za maika mi.
Kogato se razdelqh s priqtelq mi .. t.e. kolkoto pyti se razdelqhme ;) tq vinagi mojeshe da me uspokoi :) pyk i da mi dade nqkoi dr syvet.

MiMcHeToOo
08-25-2007, 18:33
Където има скандали и караници, там има и любов..

Like the wind`
08-25-2007, 20:06
Всеки се е замислял дали от връзката му има смисъл и дали има бъдеще,особено когато надвиснат облаци и започнат скандали.И все пак,ако го обичаш,отговорът е да,струва си да продължите,въпреки недоразуменията. 8)

ZaHaRcHe
08-25-2007, 20:10
Ako ne se obi4ahte nqma6e da se karate
tova ozna4ava 4e se interuvate edin ot dr

Angel4enebesno
08-25-2007, 20:10
Znam,4e tova,koeto 6te ti napi6a zvy4i tupo i ne e sigyrno,4e e pravilno i mn sum stradala ot tova,no...6tom obi4a6 i toi teb,druj go,za6toto liybovta ne se namira lesno!Normalno e da ima kavgi i t.n.,no 6tom o6te ima ogun,a ne jar,zna4i ima smisul...nai-dobrata mi priqtelka hodi s edno mom4e ot 2 god i polovina i ima su6tiq problem i 4estno ve4e ne znam kakvo da q suvetvam,no sa zaedno,za6toto se obi4at,a tq e mn gorda i ako si trugne,toi 6te osuznae za kvo stava na vupros!Tq,oba4e ne moje ei taka da si otide!Liybovta e sila,nai-golqmata izmejdy vsi4ki!

IKisseDAGirL
08-26-2007, 06:33
Това, че някой не те обича така както ти искаш, не означава, че не те обича. Ако толкова искаш да си с него, свикваш с държанието му и се опитваш да не го приемаш толкова на вътре, ако не можеш да се промениш - го зарязваш. :wink:

08-26-2007, 07:14
Mnogo pyti sym si kazvala Za6toto te obicham zatova 6te svikna s tvoq hrakter drug nachin nqma.No problema e tam 4e mi e dosta trudno.Prosto iskam pove4e vnimanie, poveche pregrydki pove4e celuvki i t.n. prosto kogato az se nujdaq ot tova da go chuvstvam po blizo do men po blizo do syrceto mi toi ne go pravi.Ako toi se dyrje6e po choveshki za6toto tova 4e nie hodim ot edva 1 godina i toi se darji vse edno hodim ot 5-6 godini za6toto v takava kompaniq se subirame det horata si hodqt ot dosta godini i vijdam razlikata.Az mislq li4no 4e ne e normalno tova edva v nachaloto na vryzkata, za6toto az po4vam da si mislq 4e mu omryzvam li kvo i az nz prosto ne se 4uvstvam obichana v kraina smetka tolkova mnogo pone. :(

Malko_D
08-26-2007, 07:17
Tova bqh az .

MoHuTo
08-26-2007, 07:28
Опитай да поговориш с него.Кажи му всичко,което ти е на сърцето.

Malko_D
08-26-2007, 07:30
Kazah 4e sme govorili ve4e pro4eti mi komentara.

IKisseDAGirL
08-26-2007, 07:33
Ee, ти не искаш нито така, нито иначе. Като виждаш, че няма изход, какво се мъчиш? :roll: