PDA

View Full Version : Моята история.Ако сте в добро настр. не четете това... ;(



LGPz
08-27-2007, 09:50
Ем..не знам дали ще се намери някой,който да изчете всичко,но...по-важно е да си излея душата...

Ами...на морето се запознах с едно момиче.То е от Стара Загора и е много интелигентно и красиво.Чувайки гласът й,се изпълвам с щастие,а когато я видех ... бях на 777777-то небе...Тогава не можах да й приязная какво чувствам,защото имахме много малко време заедно,а аз съм и неопитен още в тази част...Но когато си отидох в Пазарджик,започнах да мисля само за нея ... След 3 дена тя ми се включи в skype от скайпа на една нейна приятелка от село,защото тя беше си отишла там и ми поиска ГСМ-а... НЕ можете да си представите какъв кеф ми беше тогава....тъкмо започнах а се отчайвам,че никога повече няма да я чуя и ... тя ми писа. Вечерта й се обадих и така почти всеки ден...Тя ми кликаше...аз й кликах...говорехме си...
Казах на нейната приятелка,с която си пишех по Skype да я пита какво мисли за мене и въпросното момиче - Мартина - отговорило "Той е различен от останалите,мил..." и някви такива... Бил съм й направил много добро впечатление...
Чувайки това,аз се разбрах с 1 приятел да дойде с мен до Стара Загора само и само да я видя...А когато я попитах "В събота свободна ли си?" тя ми каза,че ще ходи на море... За тази събота,дет' мина става въпрос...От тогава не й бях звънял,защото исках да видя дали тя ще се сети за мене ... Но ... явно не .... нито кликаше - нито нищо.Снощи си чатихме с нейната приятелка по скайп и аз казах:
-Ми ..аз не съм й се обаждал от много време...
-Ааа...знам вчера /събота/ цял ден карахме колело заедно.
И аз просто изкукуригах.... :smt009 Разбрах,че ме е излъгала....
Според нейната приятелка "Тяхните й се караха и я е срам да каже,че не я пускат да ходи до Стара Загора".
Аз не повярвах...Снощи ми е кликала към 2:30 ,но явно Плами - нейната приятелка - й е казала....Днес й звънях 5 пъти,но не дига...дано още да спи...Уф,хора...ще изкрейзам...Не ми е,че няма да я видя никога или нещо такова... майната му ... но защо й е да ме лъже О.о ...

hforce
08-27-2007, 09:56
moje da ne te e izlugala, moje da sa otmenili hodeneto na more

LGPz
08-27-2007, 09:58
Е ся ми кликна....слизам до долу да говоря с нея.....

AFT
08-27-2007, 09:58
:-s
"Тяхните й се караха и я е срам да каже,че не я пускат да ходи до Стара Загора".

Ето ти отговора. ^^

hforce
08-27-2007, 10:00
Е ся ми кликна....слизам до долу да говоря с нея.....
kato se vurne6 pi6i ko e stanalo, ako ne ti se pi6e tuka - skype-a mi e v podpisa

IcE_IcE_BaBy``
08-27-2007, 10:01
po burzo govori iskam da znam kvo e stanalo :-D

08-27-2007, 10:04
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле :-({|=

hforce
08-27-2007, 10:09
po burzo govori iskam da znam kvo e stanalo :-D
ne mu davai zor na 4oveka, ostavi go da si govori

IcE_IcE_BaBy``
08-27-2007, 10:18
IcE_IcE_BaBy`` написа:
po burzo govori iskam da znam kvo e stanalo

ne mu davai zor na 4oveka, ostavi go da si govori

xaxa lubopitna sum puk :)

hforce
08-27-2007, 10:24
i az sum liubopiten, ama da go ostavime da si govori po telefona, mislq 4e momi4eto e po-vajno ot na6to liubopitstvo ;) 6te razbereme sled malko kato prikliu4i

LGPz
08-27-2007, 10:24
"Наще ми казаха,че ще ходим някъде след Петък и не знаех точно кога..."
Не знам за др-те,но аз не вярвам ЦЕНТ.А и дори да е така,тя ако искаше да се видим,щеше да ги пита....така че ....
Out of my life!
Out of my mind!

hforce
08-27-2007, 10:26
vidq li, razbrahme, daje po-skoro otkolkoto o4akvah

_`SoMeThInG_StRaNgE`_
08-27-2007, 10:26
IcE_IcE_BaBy`` написа:
po burzo govori iskam da znam kvo e stanalo

ne mu davai zor na 4oveka, ostavi go da si govori

xaxa lubopitna sum puk :)

И аз!И аз! :smt026 :-D

IcE_IcE_BaBy``
08-27-2007, 10:28
mi kvo iskash brat za tolkova malko vreme neshto umno li da izmisli xaxaxaxa.kuho parche e taq bez da se obijdash :)

Korni_ReSeRvE
08-27-2007, 10:29
ee to cqla sapunka stana.vij kvo vij dali taq sedmica 6te si e v tqh ako da na4i 6ansovete da te e izligala se uveli4avat mnogo.

LGPz
08-27-2007, 10:34
На 5 септември ще заминава чак...А аз мислих и в Бургас да ходя днес.... Не не ...

LaDy_DaQnA
08-27-2007, 10:46
ai sq pyk i ti pi6i i nqkoi sms tfa onova govorete si ne se ot4aivai kolkoa byrzo

iLoveChocolate
08-27-2007, 10:51
еми попитай си я като благоволи да ти вдигне телефона, явно има някаква причина, изяснете я

IcE_IcE_BaBy``
08-27-2007, 12:22
i ko stana sega?shte q bude li nqma li da e bude raotata :-k

LGPz
08-27-2007, 14:23
Ам...не знам...няма да й се обаждам повече...ако ми кликне - ще я бъде.
Ако не - ...

kAdrOkoSkA
08-27-2007, 14:31
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле :-({|=

В това е истината! \:D/

ili_l
08-27-2007, 16:05
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле
всяко правило си има изключения ето аз и моя приятел се запознахме на лагер на морето :wink: на 1 правим 11 месеца и още не сме спали

CVETELLINA
08-27-2007, 16:14
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле :-({|=Тва е положението,вие вместо да идете на морето да си правите кефа-отивате да си търсите гаджета.. :roll: ми представи си че се беше запознал с някоя германка или рускиня или няква чужденка,която след 10 дневната (примерно) почивка на морето си заминава за родината и никога повече няма да я видиш..кво ще правиш ще полудееш ако хлътнеш по нея..хаха вечее ако бяхте от един град с тва момиче по-има шанс да стане нещо,ама сега едва ли.Най-добре да я забравиш :wink:

radito
08-27-2007, 16:37
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле
всяко правило си има изключения ето аз и моя приятел се запознахме на лагер на морето :wink: на 1 правим 11 месеца и още не сме спали
11 месеца и... :shock:

koalka
08-27-2007, 16:40
Вземи поговори с нея, а недей да се чудиш дали иска да е с теб или не, дали те отбягва или не.Най-добре се разберете.

LGPz
08-27-2007, 16:43
Ми...аз исках да се разберем в Ст.Загора,но ... Големия Санчо....

drfatt
08-27-2007, 16:44
Пич, сега е шанса ти да си намериш мацка за свободен, регулярен секс. Осведоми се за цените на билетите с автобус и влак между двата града и ако си струва, й иди на гости другата седмица. Не забравяй да си вземеш удобна раница с провизии, пари и хавлия - няма нищо по-добро при едно пътешествие от една хавлия. :) Дори да не ти върже, споко. Покрай тази история със сигурност ще се забавляваш много. :D

DevilWish
08-27-2007, 17:44
Пич, сега е шанса ти да си намериш мацка за свободен, регулярен секс. Осведоми се за цените на билетите с автобус и влак между двата града и ако си струва, й иди на гости другата седмица. Не забравяй да си вземеш удобна раница с провизии, пари и хавлия - няма нищо по-добро при едно пътешествие от една хавлия. :) Дори да не ти върже, споко. Покрай тази история със сигурност ще се забавляваш много. :D
ьуаьхуахуьаху във всяка тема са ти такива съветите :smt005 радваааш :-D

Ем кво той ти го каза и ако е некфа тъпа дет ще те лъже още повече имаш причина просто да се възползваш
/малее кфо злобно съм станалууууу ужас/

drfatt
08-27-2007, 17:49
Пич, сега е шанса ти да си намериш мацка за свободен, регулярен секс. Осведоми се за цените на билетите с автобус и влак между двата града и ако си струва, й иди на гости другата седмица. Не забравяй да си вземеш удобна раница с провизии, пари и хавлия - няма нищо по-добро при едно пътешествие от една хавлия. :) Дори да не ти върже, споко. Покрай тази история със сигурност ще се забавляваш много. :D
ьуаьхуахуьаху във всяка тема са ти такива съветите :smt005 радваааш :-D

Ем кво той ти го каза и ако е некфа тъпа дет ще те лъже още повече имаш причина просто да се възползваш
/малее кфо злобно съм станалууууу ужас/
Преди 5 години редовно предприемах подобни пътешествия, обиколил съм цялата страна. И ви казвам - много е яко!:)

ili_l
08-27-2007, 17:53
ili_l написа:
Цитат:
А бе вие сте супер наивни как можете да разчитате на връзки от морето там хората отиват само да се наебат вие искате врърки кои отива там за сериозна връзка?Живеете в различни градове видяли сте се на морето 3 пъти и на кво разчитате на голямата връзка леле


всяко правило си има изключения ето аз и моя приятел се запознахме на лагер на морето на 1 правим 11 месеца и още не сме спали


11 месеца и...

хехе още по странно ще ти стане като знаеш че той е на 18:) но пък на мен ми е още рано а той чака ( ще видим до кога)

rusalkata_
08-27-2007, 17:59
"Тяхните й се караха и я е срам да каже,че не я пускат да ходи до Стара Загора".

:-s е нали тя живее в Стара Загора?

drozila
08-27-2007, 18:19
abe vie ludi li ste ne zalugvaite mom4eto . pi4 vruskata ot rastoqnie ili 6e se skape ili se e mu4itelna ne se zanimavai

LGPz
08-27-2007, 20:18
"Тяхните й се караха и я е срам да каже,че не я пускат да ходи до Стара Загора".

:-s е нали тя живее в Стара Загора?


Споменах,че в момента е на село.