PDA

View Full Version : Какъв парфюм?



lilit_666
08-29-2007, 20:00
Koi ot wariantite e nai-sablaznitelen za myjkata auditoriq?
1 Waniliq
2 Bonboneno
4 S notki na 4eren piper
5 Sweja kru6a
6 Ne6to po-tejko i klasi4esko

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

AFT
08-29-2007, 20:02
:-s Ти сериозно ли?! Ако си малоумна и/или ... с кофти външен вид, мислиш ли, че парфюмът ще е от значение? Все едно като се видите, ще почнете да се душите ... ти си човек, а не куче! #-o

08-29-2007, 20:02
7 Sweja qbalka :lol:

tuzaro
08-29-2007, 20:04
8 ягоди

lilit_666
08-29-2007, 20:05
:-s Ти сериозно ли?! Ако си малоумна и/или ... с кофти външен вид, мислиш ли, че парфюмът ще е от значение? Все едно като се видите, ще почнете да се душите ... ти си човек, а не куче! #-o
Mi ti ako stoi6 bez parfum,hubawo,az durja i da miri6a priqtno!

AFT
08-29-2007, 20:11
:-s Ти сериозно ли?! Ако си малоумна и/или ... с кофти външен вид, мислиш ли, че парфюмът ще е от значение? Все едно като се видите, ще почнете да се душите ... ти си човек, а не куче! #-o
Mi ti ako stoi6 bez parfum,hubawo,az durja i da miri6a priqtno!

:smt005 Аз си мириша добре и без парфюм. Ползвам дезодорант (Хъх, може и да не се пише така...) , ако откриваш разликата. Примерно, може да се изкъпеш - тогава пак ще миришеш добре, макар и за кратко, че в тея жеги ... ::: Както и да е, едва ли ще зацепиш крехката ми мисъл. :lol:

Btw как се казва котката ти?

thefreak
08-29-2007, 20:12
Никакъв мирис е най-дбре според мене.

08-29-2007, 20:16
awe kupi si nqk1v parfium koito da ti haresva na tebe , a ne da se 4udi6 koi e nai s1blaznitelen

Бай Гроздан
08-29-2007, 20:18
е па аз от де да зн :shock: като се замисля не съм ги душил :-k

Valar
08-29-2007, 20:19
Аз лично правя избора си на парф'юм така:
- Отивам в парфюмериен магазин.
- Изборам си 3-4 парфюма, които ми харесва как миришат
- пръсвам от всеки от тях по един път - отвътре на 2-те китки и малко по-нагоре почти при сгъвките на лактите
- излизам си от магазина и спирам всяко хубаво момиче с реплика от сорта на "извинявай, избирам си парфюм и събирам мнението на хубави момичета. ще се включиш ли, за да си купя най-добрия парфюм?" или (ако ви стиска, може и следното) "извинявай, коя от тези 4 миризми ще те накара да разкъсаш дрехите на мъжа, защото си избирам парфюм и точно това е ефектът, който търся..."
- правя си статистика кой от парфюмите се хареса - статистиката е добра, защото това са само момичета, които са ми харесали!
- освен това взимам предвид кой парфюм колко дълго продължава да действа.
- на следващия ден отивам и си купувам парфюма, който съм избрал...
Голямо шоу правя,ако ми се занимава и имам време! :wink:

vvs_go
08-29-2007, 22:16
sveja kru6a

Blab
08-30-2007, 00:55
опа, опа, кой е разгърнал последния брой на "Космополитън"
ще си позволя да цитирам техните извадки от проучвания и анкети:))
84% вярват, че парфюмът може да възбуди страстта им...или не
81% мислят, че парфюмът може да увеличи привлекателността й
36% казват, че вкусните аромати ги подлудяват при първа среща
35% ще преспят с жена, само защото парфюмът й ги привлича
42% казват, че си фантазират за парфюма на жените
55% казват, че приятелките им не прекаляват с парфюма

има и няк'ъв топ 3 ухания(повече прилича на реклама:))
36% обожават по-пиперливите и екзотични ухания
34% харесват аромати с ванилия, мускус или амбра
30% предпочитат дървесните нотки

пфуу..аз харесвам аромата на ванилия:))

lilit_666
08-30-2007, 04:49
:-s Ти сериозно ли?! Ако си малоумна и/или ... с кофти външен вид, мислиш ли, че парфюмът ще е от значение? Все едно като се видите, ще почнете да се душите ... ти си човек, а не куче! #-o
Mi ti ako stoi6 bez parfum,hubawo,az durja i da miri6a priqtno!

:smt005 Аз си мириша добре и без парфюм. Ползвам дезодорант (Хъх, може и да не се пише така...) , ако откриваш разликата. Примерно, може да се изкъпеш - тогава пак ще миришеш добре, макар и за кратко, че в тея жеги ... ::: Както и да е, едва ли ще зацепиш крехката ми мисъл. :lol:

Btw как се казва котката ти?
Да ,така се по6е и зацепих крепката ти мисъл,4е се 4уди6 само с кого да се заяждаш-явно избиваш комплекси,мили4ка!

08-30-2007, 04:55
Нещо сладко но не бонбони и шоколади и такива глупости.

AFT
08-30-2007, 07:15
:-s Ти сериозно ли?! Ако си малоумна и/или ... с кофти външен вид, мислиш ли, че парфюмът ще е от значение? Все едно като се видите, ще почнете да се душите ... ти си човек, а не куче! #-o
Mi ti ako stoi6 bez parfum,hubawo,az durja i da miri6a priqtno!

:smt005 Аз си мириша добре и без парфюм. Ползвам дезодорант (Хъх, може и да не се пише така...) , ако откриваш разликата. Примерно, може да се изкъпеш - тогава пак ще миришеш добре, макар и за кратко, че в тея жеги ... ::: Както и да е, едва ли ще зацепиш крехката ми мисъл. :lol:

Btw как се казва котката ти?
Да ,така се по6е и зацепих крепката ти мисъл,4е се 4уди6 само с кого да се заяждаш-явно избиваш комплекси,мили4ка!

о.О Трябваше да го прочета два пъти, за да го разбера О.о
ш = [ , щ = ] , ` = ч
И не се заяждам, просто си казвам. А ти престани да наричаш "избиване на комплекси" всяка мисъл, различна от твоята. Поне да го беше написала правилно ... :-s
Та, как каза, че се казва котката ти?

`Death`Whore``
08-30-2007, 07:18
Аз лично мразя тежките и сладникави парфюми. Затова и обичам мъжките...ама мъжо се дразни, че мириша на мъж :smt005

По темата - всеки с вкуса си. Но тежките парфюми в никакъв случай не са за младо момиче.

^Sam90^
08-30-2007, 07:27
Ако толкова искаш да го съблазняваш с парфюм, си купи такъв с феромони ;) Има ги в почти всеки секс магазин и цените са около 20-25лв

gangstata
08-30-2007, 08:11
mmm mnogo mi be6e interesno kakuv 6e da e tozi parfum "s notki na 4eren piper", oba4e posle se okaza ,4e bilo piperliv...ta avtorkata,moito momi4e mnogo si zablydena...ako 6te i s Chanel 5 da si ,ako ne si pone malko privlekatelna nikoi nqma ti oburne vnimanie

~BoRn^InLoVe~
08-30-2007, 08:27
парфюмът не е толкова важен,ама все пак аз да кажа като момиче какви харесвам-ванилия,ябълка,лавандула,и още някои а и бтв най мразя роза :-&

Soldier_OF_Fortune
08-30-2007, 09:18
Ето това е Парфюма Nina Ricci Apple
http://www.bloggang.com/data/lordvoldemormor/picture/1180978411.jpg

Obsession
08-30-2007, 14:54
И аз ще си дам женскто мнение :wink: Харесваъ ми свежи леки парфюми, в никакъв случай сладникави :-& А и сега в жегите... И колкото и да ехубав парфюма не трябва да е прекалено много, защото става мнооо зле! Освен това ми е мн неприятна миризмата на парфюм и цигари. Просто ефекта изчезва :|

shivacheva
08-30-2007, 15:49
mmm mnogo mi be6e interesno kakuv 6e da e tozi parfum "s notki na 4eren piper", oba4e posle se okaza ,4e bilo piperliv...ta avtorkata,moito momi4e mnogo si zablydena...ako 6te i s Chanel 5 da si ,ako ne si pone malko privlekatelna nikoi nqma ti oburne vnimanie
:wink: ...П.П.Филма,от който е аватара ти е много хубав...

Към авторката:През лятото е важно да е нещо леко и свежо...Оттам нататък всеки има различен вкус... :)

09-02-2007, 22:19
...П.П.Филма,от който е аватара ти е много хубав...

damm.lubimiq mi :-D

nofi
09-02-2007, 22:24
...П.П.Филма,от който е аватара ти е много хубав...

damm.lubimiq mi :-D
Как се казва?

morenita
09-02-2007, 23:26
Aromatut na parfiuma e ot ADSKI golqqqmo znachenie. Sluchvalo mi se e da se razmina s nqkoi muj po ulicata i kato usetq aromata na prafuma mu da usetq takova sexualno prevlichane che sum gotova vednaga da si legna s nego. Moqt liubim parfum e

gangstata
09-03-2007, 14:56
...П.П.Филма,от който е аватара ти е много хубав...

damm.lubimiq mi :-D
Как се казва?

get rich or die tryin

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 17:11
мда и аз четох Космо... бтв голяма страст са ми хубавите парфюми и според мене аромата е от значение...аа представи си идва момче да ти поднесе роза и ти ухае на хубав аромат...мн яко...мн харесвам и хората с постоянна сладка миризма...ненатрапчива...еди н път бях с едно момче и мириса му ми беше останал в косата 2 дни ,та не исках да се къпя щото миришеше убиисствено хубаво...и като си помиришех косата си спомнях за него ...после видях една жена дето беше с такъв тип аромат само че женски...и я питах с какъв парфюм е и тя каза "магнетизъм" на Ескада и от тогава съм се влюбила в него..незнам с нотки на какъв плод е,но обичам леките специфични миризми на свежест и лято :)

rihannka
09-04-2007, 12:28
ne mislq che v takav sluchai parfumut e ot znachenie..tap vapros spored men!

09-04-2007, 15:07
Ето това е Парфюма Nina Ricci Apple



Imam go,mn e hubav.I absolutno podhodq6t

NoExp
09-04-2007, 15:33
нещо с феромони

MajeStic
09-04-2007, 15:36
Всяко момче... както и момиче има различни вкусове. По едно време една приятелка от класа се пръскаше с някакъв аромат на праскова ли беше... на мен изобщо не ми харесваше, а на повечето момчета да. Обичам нещо, което да лекичко да ти подразва нослето до такава степен, че да искаш да се приближиш повече и да помиришеш по от близо :P