PDA

View Full Version : Най-хубавият миг с партиорът ви?



Дороти
08-31-2007, 13:18
:mrgreen:

monityY
08-31-2007, 13:23
мисля 4е няма6е смисал от 2 по4ти еднакви теми.. ама най хубавия... :smt017 офф много са... т.е малко са :P незнам...

sexy_for_you
08-31-2007, 13:26
Леле наистина са много.Не мога да преценя.Той не ми е точно партньор,така че да кажем,че са много! :P

Fluffy^;pp
08-31-2007, 13:28
..с него всеки миг е вълшебен ^.^

Дороти
08-31-2007, 13:29
Ама хора кажете поне един така с "много са" всеки може

rihannka
08-31-2007, 13:34
всеки миг прекаран с него е ужасно приятен :lol:

IKisseDAGirL
08-31-2007, 13:35
Казвала съм го и в друга тема - една от първите ни вечери заедно, когато си говорихме 5-6 часа без да спрем и уж щяхме да спим, а всъщност така и не заспахме, не можехме да се отделим един от друг O:) :smt057

sh3_1s_7h3_0n3
08-31-2007, 13:47
...и в крайна сметка никой нищо не каза... :smt012
'всеки миг с нея/него е най-хубавият', 'винаги, когато съм с него/нея'
дрън-дрън... сякаш сте нямали моменти, когато не сте били на кеф, или сте му/й се ядосвали...
питат ви за конкретен момент/и... ест, че ще имате иначе много... то ако нямате, щеше да е баси странното... питат ви за оня, който си спомняте с умиление... или като се замислите за любимия човек и ви изниква в съзнанието...

един от тези най-хубави за мен беше, когато след като не бяхме един до др сума време от порядъка на месец-2... и като се видехме след това..сигурно съм била едно от най-щастливите момичета в него момент, когато ме прегърнеше силно и не можеше да ме пусне... :)
...или първият път, когато ми беше казал, че ме обича, защото го каза толкова...притеснено и така го изстреля, защото не знаеше как ще реагирам... :)
...или пътите, когато проявяваше известна ревност...тогава наистина се чувствах някак по-специална... :roll:

thefreak
08-31-2007, 13:53
Едни скали по пътя за Ахтопол, изгрев слънце на тях :D

kalpazanka
08-31-2007, 14:31
Първата ни плаха целувка

`Death`Whore``
08-31-2007, 15:18
Първите ни целувки бяха много нежни...иначе моментите след секса са прекрасни, както и всеки момент, в който се гушкаме.

drfatt
08-31-2007, 19:04
Най-хубавия миг? Ами като започне да ми лиже кожичката между тестисите и ануса е хубав миг.

monityY
08-31-2007, 19:05
Най-хубавия миг? Ами като започне да ми лиже кожичката между тестисите и ануса е хубав миг.

:smt005 :smt005 :smt005

FiRe_LaDy
08-31-2007, 19:47
Ами понеже от скоро ходим нямаме кой знай колко много мигове заедно.Но бих казала,че един от хубавите беше когато ме :smt008 за първи път.Друг такъв е като ми се обади,че идва до дома да ме види и не се отделихме един от друг през цялото време.Ама сега сме малко скарани и чак ми се насълзяват очите като се сетя,колко ми е хубаво с него ... :roll:

sladkish_14
08-31-2007, 19:55
Уфффф ми :-D когато дойде да ме забере от нас,за първата ни среща...седнахме пред нас малко да си поприказваме без никой от наще да знае,че имам среща(ако знаеха щяха да полудеят)и в този момент,когато е на косъм от мен излиза батко(не се харесваха)направо нямам думи :oops: :oops: :oops: и след това накрая тръгна да ме изпраща и се целунахме на завоя,от който се очакваше,че след броени секудни майка щеше да излезна...Няма да го забрава това с огромното притеснение,и в същия момент беше толко красиво...Ам иначе хубави моменти..БЕЗкрай ама това реших да напиша :-D :smt006

MaRiNkA_16
08-31-2007, 20:55
mi mn sa hubavite migove kato stoim na plaja i si govorim,kato slu6ame muzika v kolata i pravim sex,kogato hodihme na nqkakuv lunapark i se ka4vahme na ne6ty kato bunji oba4e s kabinki ob6to vzeto vseki put kato se vidim si prekarvame zabavno........

Krem4eto
08-31-2007, 21:06
Ще кажа за един бивш.
Първата ни среща беше много романтична :) танцувахме до едни блокове с музика от GSM :smt007
Спомням си толкова хубави неща с него :)
Колко пъти сме се крили от майка му ,за да се целуваме яко :)

0.o
09-01-2007, 09:12
mii ne6to se bqhme skarali i ne si govorehme mn i otidohme na stadiona i s o6te 1 dvoika i az otidoh i legnah na trevata na stadiona.. i te doideha posle i tq legna do men ama mi be6e mn surdita... oba4e togaa ima6e meteroiten dujd iii nebeto be6e mn 4isto i be6e pulno s zvezdi i kato dobavim meteroitite i be6e naprao strahotno...ii q hvanah za rukata i taka se sdobrihme be6e mn qky ^^

krem4et0
09-01-2007, 11:39
Първото обичам те от негова страна. Толкова го чаках. Беше.......страхотно. Имало е няколко момента после на същата тема, в които той ми казва, че ме обича много и ме притиска силно до себе си. Ревала съм от кеф честичко. Докара ли ме до сълзи, значи е много хубаво. Иначе обожавам всеки момент с него. но най-несравнимо е първото обичам те. а да и 1 момент, когато беше в казармата и си идваше след клетвата. Дойде у дома с униформата. беше мъжествен и величествен, а аз се загубих в прегръдките му. Днес няма да се видим :cry:

VerryBerry
09-01-2007, 11:41
kogato se celunahme za prav pat(s nego mi be6e parvata celuFka),be6e adski romanti4no :smt007 :smt007 :smt007

Sex_master
09-01-2007, 13:46
Всеки миг с нея е прекрасен :P

fairy
09-01-2007, 14:09
ВСЕКИ миг с него е прекрасен!

evilkaAaAa
09-01-2007, 15:35
тъй като се виждаме не много често, всеки миг с него е.... :smt049 :smt049 :smt049

MoHuTo
09-01-2007, 15:43
Спомням си едно конкретно нещо, бях се натровила с хапчета и бях в болница..когато дойде да ме види...толкова много се зарадвах че отново го виждам, че просто нямам думи, даже се разплаках :smt010

GaMe OvEr BoY...
09-01-2007, 16:02
mhm mn hubavi ne6ta pro4etoh ..kogato nqkoi vi kazva obi4am te...i tfa e dosta hubavo az sam na 16 godini imala sam 100000000 gadjeta no nikoga ne sam bila vliubena...i da obi4am i sa kato gi 4etoh teq ne6ta mi izglejda naistina perfektno si4ko...

Imah 1 hubav moment s edno mom4e mn se haresvahme i po cql den bqhme zaedno no toi mn se sramuva6e..i edna ve4er me izpra6ta kum nas i nekfi takfi po4ti do bloka se spirame i toi nekuf me gu6ka i mi vika 4ao i az samo seda i se kefa super mn ... toi nekfu si trugva i me durji za ruka i az togava go drupnah i go celunah tfa be6e nai hubavata mi celuvka be6e istinska..e sled tova ne se polu4i no tozi moment be6e perfekten

Sisilota
09-01-2007, 16:03
С моя всеки момент си има някаква магия, Но може би никога няма да забравя 1-та ни целувка, както и първия път когато ми каза "обичам те" първата ни нощ заедно.... Хубави моменти колкото искаш :mrgreen:

rashito0o
09-01-2007, 16:26
Всеки миг когато съм с него е най-хубав :-D :-D :-D :-D

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-01-2007, 17:32
Cqqqla no6t zaedno (ne govorq za seks) ... I cqla ve4er me celuva ..gali..i mi povtarq kolko mnogo ozna4avam za nego..kolko mnogo me obi4a..i taka natatyk.. :smt052 :smt049

09-01-2007, 18:16
Когато говорим за Нашето бъдеще заедно. За сутрините, в които искаме да се събуждаме един до друг.. :smt008 Когато ревнува кара ме да се чуствам специална. Когато казва "обичам те"..Като цяло всеки един ден с него е специален за мен.. :D

kotetyyy
09-01-2007, 18:17
em mn sa

09-01-2007, 21:17
1q e kogato edna ve4er go popitah kakvo haresva v men i toi kaza "absioliutno vsi4ko" i posle se :smt008 a 2q koito nikoga nqma da zabravq kogato se vidqhme za 1vi put sled mn sedmici kak me pregurnq adski silno i v su6toto vreme mn nejno i kak 2 4asa po kusno nai nakraq me celuna
Be6e naistina neveroqtno izjivqvane
:-)

machoka
09-01-2007, 21:21
Всеки миг е най-хубав, само когато си помисля за нея. Мисълта, това че я репродуцираш в съзнанието си ти носи достатъчно.. заряд, емоция и всичко останало необходимо да живееш.

ThePainIsReaL
09-01-2007, 21:56
Всеки миг, прекаран с него е вълшебен. Достатъчно много съм страдала и сме били разделени, за да ценя толкова много присъствието му до мен. Обичам го.. във всеки миг, във всяка крачка, с всяка капка въздух. Не мога без него.. недобрите ни спомени ги заличавам от главата си.. Хубаво е всичко с него, но разбира се има и моменти, които са най-най-най за мен.. тооолкова са много. Самото усещане в този миг.. неописуемо е, невероятно е..
От най-близкото минало сега се сещам за няколко такива мига на вълшебство в душата ми.
- бяхме на море, когато се скарахме ужасно по моя вина, и той си тръгна към хотела.. стана ми ужасно, сама, пияна, гневна.. не знаех защо стана всичко това.. след известно време той се върна.. прегърна ме, толкоооооова силно..по-сигурно не бях се чувствала.. целуна ме.. Боже.. Обичам го! Беше пренебрегнал гордостта си, въпреки моята явна вина.. мислеше се мен, тревожеше се за тъпото, пияно момиче.. нямаше как да не се трогна
- когато се върнахме от вила и имах най-ужасния конфликт с баща ми, говори с мен цяла нощ по телефона, на другия ден дойде, гушна ме.. и просто ме остави да си поплача. Думите му, че всичко ще се оправи, че ще мине, загрижеността му. . . А дори не бяхме се обявили като двойка отново.. просто излизахме заедно.
Всяка негова прегръдка, целувка.. докосване и галене.. няма по-ценен човек за мен. Прави света да изглежда по-добър, всичко по-весело и розово..
П.П. Обичам те, мило! ()

teenkopele
09-01-2007, 23:19
...всеки един прекаран с нея. :)

Barbi_bad
09-02-2007, 14:13
ммммммммммммммм , когато дойде в училището ми и ми донесе голям,голям ,голям грамаден букет с цветя и всички ни пляскаха и аз имах чувството,че съм принцеса,че съм в приказка .... или пък една вечер преди няколко дни само двамата отидохме на един стадион ,беше тъмно , бягахме заедно ,прегръщахме се,въртяхме се ,беше приказно ,романтично .... или пък един път ми беше направил вечеря , затвори ми очите и когато влязох в стаята , имаше свещичка на масата , вървеше хубава песен .... или пък .... още толкова много ... мога да разказвам ........ :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :)