PDA

View Full Version : Срам



голяма-срамежливка
08-31-2007, 19:30
Эдр.
Ами много съм срамежлива..!Ще иэлиэам с едно момче,което доста харесвам и направо полудявам.Много се притеснявам,а и сигурно когато сде видим ще съм сто пъти по-притеснена.Оххх как да се успокоя.Моля ви помогнетее :smt010

drfatt
08-31-2007, 19:33
Обезкосми се, облечи си хубави дрехи, сложи як грим и изпий няколко бири покрай процедурите. Не му пускай на първата среща за да не остане с мнението, че си прекалено лесна. 8)

w0sh
08-31-2007, 19:35
Кака мери винаги помага в напрегнати ситуации. обезкосмяването винаги е опция особено ан мустаците.

drfatt
08-31-2007, 19:36
Кака мери винаги помага в напрегнати ситуации. обезкосмяването винаги е опция особено ан мустаците.
Момичетата нямат косми по горната устна. Може и да имат, но ти се правиш, че не ги забелязваш. Правило номер 1 на успешния ебач. ;-)

FiRe_LaDy
08-31-2007, 19:39
Успокои се ... бъди себе си и всичко ще бъде наред.

JoeBanana
08-31-2007, 19:39
Момичетата нямат косми по горната устна. Може и да имат, но ти се правиш, че не ги забелязваш. Правило номер 1 на успешния ебач. ;-)
ами, ако ме загъделичкат по топките какво да правя ?
но иначе полезен съвет, как да ебнем мустакато момиче
моите адмирации !http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

08-31-2007, 19:42
Эдр.
Ами много съм срамежлива..!Ще иэлиэам с едно момче,което доста харесвам и направо полудявам.Много се притеснявам,а и сигурно когато сде видим ще съм сто пъти по-притеснена.Оххх как да се успокоя.Моля ви помогнетее :smt010
pii malko valeriqnki - 4 6te svyr6at rabota ;] probvala sym go ! spx bezopasni sa vse pak tova e bilka ..

drfatt
08-31-2007, 19:43
Пичове, тука не говорим как се ебват мустакати момичета. Приемаме, че авторката на темате не е и й оказваме подкрепа. Така. Грижите за външния вид наистина ще отнемат част от напрежението. Ще се чустваш сигурна и уверена. Пича ще се опитва да ти бръкне в гащите, ти потдържай дистанция известно време. Не се давай лесно, иначе ще има влез-излез-чао. Покажи му, че си мацка от класа и че трябва да се потруди, за да бъде с теб. И да не си, голямата работа, важното е да имаш нагласата, че си. ;-)

Fyrforanche
08-31-2007, 19:54
Бъди себе си и не се притеснявай.Щом излиза с теб значи те харесва ;) Мисли си колко ти е приятно,че си в неговата компания и се отпусни....и приятно изкарване \:D/

Кео
08-31-2007, 20:01
Постарай се да изглеждаш възможно най-добре, погледни се в огледалото и си кажи 'Аз съм хубава!'. Това прозрение ще ти лепне голяма лъчезарна усмивка. :wink: След което излез навън и почувствай как всички забелязват колко си хубава, усмихната и как от теб струи енергия. Ще го види и момчето и ще това ще го омае. Не толкова, че си нагласена и хубава, а това, че си засмяна, слънчева и уверена. :wink:
Не се дръж на дистанция от него - позволи му да те почувства близка, макар че това е първата ви среща. В никакъв случай нямам предвид интимности в буквалния смисъл, а например това, че трябва да говориш свободно, да не се притесняваш и навеждаш глава, да не се страхуваш да го погледнеш в очите. :wink:
Успех и да ни кажеш после добрите новини. :)

vvs_go
08-31-2007, 20:55
alkohol

StayClose
08-31-2007, 21:02
куршум ...

ZaHaRcHe
08-31-2007, 21:04
pii malko vodka i glei kak 6ti doide muzata
xax

StayClose
08-31-2007, 21:07
pii malko vodka i glei kak 6ti doide muzata
xax

:-k

tuzaro
08-31-2007, 21:08
водка!

LoveHim
08-31-2007, 21:12
Ами като бях малка и като се шашках си виках мечката я е страх, мене не ме е страх! Викай си това помага наистина ама внимавай да не го кажеш н глас, че тогава не знам

08-31-2007, 21:51
Edno harakiri bi te opusnalo ...

Deni4ka93
09-01-2007, 08:41
Идеята да се чувстваш, както изглеждаш е добра.
Аз например винаги гледам всичко по външния вид да е перфектно.

Облеклото:
Нека да е нещо, което подчертава хубавите ти страни.Ако имаш хубави крака-къса пола, ако не-дълга черна пола или едни по-свободни дънки... Ако имаш голям бюст-изрязан потник, ако не-бяла блуза на кръгове върши чудеса.

Грима:
Не бива да прекаляваш!

Космите и другите неща, които биха могли да те притеснят:
Под мишниците-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :!: :!: :!:
Ако си с дънки, краката не са толкова важни.
Гледай да не си със стар-вече изтъркан лак на краката или ръцете.
И не забравяй дрехите ти да са в горе-долу един цвят, защото не е особено ефектно да си облечена в хубави дрехи, но в три различни цвята, нали?!
Това беше за външния вид.Ако знаеш, че изглеждаш добре и си се постарала да е така, настроението ще дойде от само себе си.
Айде късмет и да разкажеш! :smt006

Cherkeza
09-01-2007, 08:48
Постарай се да изглеждаш възможно най-добре, погледни се в огледалото и си кажи 'Аз съм хубава!'. Това прозрение ще ти лепне голяма лъчезарна усмивка. :wink: След което излез навън и почувствай как всички забелязват колко си хубава, усмихната и как от теб струи енергия. Ще го види и момчето и ще това ще го омае. Не толкова, че си нагласена и хубава, а това, че си засмяна, слънчева и уверена. :wink:
Не се дръж на дистанция от него - позволи му да те почувства близка, макар че това е първата ви среща. В никакъв случай нямам предвид интимности в буквалния смисъл, а например това, че трябва да говориш свободно, да не се притесняваш и навеждаш глава, да не се страхуваш да го погледнеш в очите. :wink:
Успех и да ни кажеш после добрите новини. :)
Споделям мнението на момичето .

Obitax
09-01-2007, 09:47
edna bqla zvezda i nqma da mlakne6 24 4asa :) samo ti trea voda v blizost da ne kolabira6 :)

assd
09-01-2007, 09:50
гроздова венозно и ще се оправиш :-D

MiMcHeToOo
09-01-2007, 10:11
Идеята да се чувстваш, както изглеждаш е добра.
Аз например винаги гледам всичко по външния вид да е перфектно.

Облеклото:
Нека да е нещо, което подчертава хубавите ти страни.Ако имаш хубави крака-къса пола, ако не-дълга черна пола или едни по-свободни дънки... Ако имаш голям бюст-изрязан потник, ако не-бяла блуза на кръгове върши чудеса.

Грима:
Не бива да прекаляваш!

Космите и другите неща, които биха могли да те притеснят:
Под мишниците-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :!: :!: :!:
Ако си с дънки, краката не са толкова важни.
Гледай да не си със стар-вече изтъркан лак на краката или ръцете.
И не забравяй дрехите ти да са в горе-долу един цвят, защото не е особено ефектно да си облечена в хубави дрехи, но в три различни цвята, нали?!
Това беше за външния вид.Ако знаеш, че изглеждаш добре и си се постарала да е така, настроението ще дойде от само себе си.
Айде късмет и да разкажеш! :smt006

=D> =D> =D>

Treselle_s
09-01-2007, 11:08
Момичетата нямат косми по горната устна. Може и да имат, но ти се правиш, че не ги забелязваш. Правило номер 1 на успешния е**ч. ;-)
ами, ако ме загъделичкат по топките какво да правя ?
но иначе полезен съвет, как да ебнем мустакато момиче
моите адмирации !http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
:smt005 :smt005

Th3MaN
09-01-2007, 11:17
Абе няма какво толко да се притесняваш. Все едно отиваш да се видиш с някоя приятелка и така. Важното е да не си мислиш, че се притесняваш. Мисли си че не ти пука.

Treselle_s
09-01-2007, 11:17
Идеята да се чувстваш, както изглеждаш е добра.
Аз например винаги гледам всичко по външния вид да е перфектно.

Облеклото:
Нека да е нещо, което подчертава хубавите ти страни.Ако имаш хубави крака-къса пола, ако не-дълга черна пола или едни по-свободни дънки... Ако имаш голям бюст-изрязан потник, ако не-бяла блуза на кръгове върши чудеса.

Грима:
Не бива да прекаляваш!

Космите и другите неща, които биха могли да те притеснят:
Под мишниците-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :!: :!: :!:
Ако си с дънки, краката не са толкова важни.
Гледай да не си със стар-вече изтъркан лак на краката или ръцете.
И не забравяй дрехите ти да са в горе-долу един цвят, защото не е особено ефектно да си облечена в хубави дрехи, но в три различни цвята, нали?!
Това беше за външния вид.Ако знаеш, че изглеждаш добре и си се постарала да е така, настроението ще дойде от само себе си.
Айде късмет и да разкажеш! :smt006

голям бюст -изрязан потник?! виж кво...не знам колко държиш да си перфектна ,но едно момиче което има големи гърди трябва да умее да ги подчертае ,но това не значи да облече изрязан потник, като по-голямата част от гърдите и да се показват навън ... все едно се опитва да каже "Вижте колко Бог ме е надарил"..... гнусна работа... едно нещо винаги си личи не е нужно да го натрапваш само и само ,за да си сигурен ,че всички ще го забележат!!! По-добре не давай съвети..... :roll:

Val4etoO
09-01-2007, 11:25
Ами като бях малка и като се шашках си виках мечката я е страх, мене не ме е страх! Викай си това помага наистина ама внимавай да не го кажеш н глас, че тогава не знам :lol: :lol: :mrgreen:

09-01-2007, 21:04
ALKOHOLA MU E MAIKATA \:D/

09-01-2007, 21:08
VURVI V BANQTA NADRUSAI SE POSLE ODARI 2BIRI I 6TE TI BUDE MN ZABAVNO :-D :D :-D :D :-D :D

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 21:40
Обезкосми се, облечи си хубави дрехи, сложи як грим и изпий няколко бири покрай процедурите. Не му пускай на първата среща за да не остане с мнението, че си прекалено лесна. 8)

Препоръчвам да не са бири, а нещо друго.. Все пак не е хубаво момчето да остане с впечатлението, че тя има проблеми с пикочния мехур..

naMy4Ho_KoTe
09-01-2007, 21:42
VURVI V BANQTA NADRUSAI SE POSLE ODARI 2BIRI I 6TE TI BUDE MN ZABAVNO :-D :D :-D :D :-D :D

А дали и на него ще му е забавно?.. :?:

MoHuTo
09-01-2007, 21:46
Абе няма какво толко да се притесняваш. Все едно отиваш да се видиш с някоя приятелка и така. Важното е да не си мислиш, че се притесняваш. Мисли си че не ти пука.

09-01-2007, 21:56
mi nqma za kvo da se pritesnqva6 tolkova 6tom 6te izliate zna4i i toi ima nqkva simpatii kam teb .. samo trqa si misli6 za tva, 4e toi ne e nt osobenno i taka 6te se darji6 po-estestveno ;)

tedi_sunny
09-02-2007, 15:36
водка бира,какви са тия глупости :shock:


Бъди себе си и не се притеснявай.Щом излиза с теб значи те харесва ;) Мисли си колко ти е приятно,че си в неговата компания и се отпусни....и приятно изкарване \:D/
^това е решението

lqlqlqlqlqlqlqlqlqlql
09-02-2007, 16:07
povqrvai mi tova pritesnenie koeto izpitva6 sega e edno ot nai-hubavite 4uvstva koeto 6te izpita6 njkoga.prosto mu se radvai...ta ti ima6 sre6ta s mom4eto koeto haresva6.gore glavata i uspeh ti jelaq.vsi4ko 6te mine dobre,pritesnenieto e normalno vseki go izpitva povqrvai mi

koalka
09-02-2007, 16:35
Всичко си зависи от теб, ние няма как да ти помогнем много. :wink:
Дръж се нормално, владей се, бъди себе си(най-важното),нали те харесва?Пък и според мен притеснението ще е само в началото, после ще се отпуснеш.

kotetyyy
09-02-2007, 16:37
druj se estestveno

eu.hyricane
09-02-2007, 17:13
izpii 100ml 40%-ov alkohol na ex, slu6ai metallica i si rdy

rihannka
09-03-2007, 10:13
mi nz uspokoi se otpusni se...na 1 sreshta vinagi si e pritesnitelno ama ne mu misli mnogo..draj se est ..ne kato te pita neshto da malchish i da se izchervqvash...prosto za 2 pat shte kaja usposni se i sichko shte mini dobre :smt007

lilinceto
09-04-2007, 09:59
emii i ac obiknoweno cym cyper pritecnenaa , noo za da ce pochyctwash po-dobre naictina poclyshai po-gore dadenite saveti i nai veche za lichno samochyctwie ci cloji mn qk grim ;Pp~

LoVe_RuSlAn
09-04-2007, 10:15
alkohol
\:D/

Korni_ReSeRvE
09-04-2007, 11:25
haha da alkohol ...ama glei da ne otide6 firkana na sre6tata 4e togava stava mn zabavno :-D

duef
09-04-2007, 17:53
Идеята да се чувстваш, както изглеждаш е добра.
Аз например винаги гледам всичко по външния вид да е перфектно.

Облеклото:
Нека да е нещо, което подчертава хубавите ти страни.Ако имаш хубави крака-къса пола, ако не-дълга черна пола или едни по-свободни дънки... Ако имаш голям бюст-изрязан потник, ако не-бяла блуза на кръгове върши чудеса.

Грима:
Не бива да прекаляваш!

Космите и другите неща, които биха могли да те притеснят:
Под мишниците-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО :!: :!: :!:
Ако си с дънки, краката не са толкова важни.
Гледай да не си със стар-вече изтъркан лак на краката или ръцете.
И не забравяй дрехите ти да са в горе-долу един цвят, защото не е особено ефектно да си облечена в хубави дрехи, но в три различни цвята, нали?!
Това беше за външния вид.Ако знаеш, че изглеждаш добре и си се постарала да е така, настроението ще дойде от само себе си.
Айде късмет и да разкажеш! :smt006

голям бюст -изрязан потник?! виж кво...не знам колко държиш да си перфектна ,но едно момиче което има големи гърди трябва да умее да ги подчертае ,но това не значи да облече изрязан потник, като по-голямата част от гърдите и да се показват навън ... все едно се опитва да каже "Вижте колко Бог ме е надарил"..... гнусна работа... едно нещо винаги си личи не е нужно да го натрапваш само и само ,за да си сигурен ,че всички ще го забележат!!! По-добре не давай съвети..... :roll:
abe toq pu

PrionBreak
07-26-2008, 05:33
izjuli sama edna 5tichka i she si 6+

maharbal
07-26-2008, 07:02
Эдр.
Ами много съм срамежлива..!Ще иэлиэам с едно момче,което доста харесвам и направо полудявам.Много се притеснявам,а и сигурно когато сде видим ще съм сто пъти по-притеснена.Оххх как да се успокоя.Моля ви помогнетее :smt010

misiqta nevyzmojna 8-) Ako nqkoi izmisli hapcheta protiv sram sha ima da go cherpa cql jivot :D 8-)

malkyglezotika
07-26-2008, 07:58
еми моя съвет е че трябва да се освободиш от тази срамежливост понеже може да попаднеш в конфузни ситуации под нейно влияние моя съвет също е да се наконтиш хубаво и да забраиш за всичко др и да се одадеш на момента

SabrinaAa
07-26-2008, 20:18
Обезкосми се, облечи си хубави дрехи, сложи як грим и изпий няколко бири покрай процедурите. Не му пускай на първата среща за да не остане с мнението, че си прекалено лесна. 8) :) :) :) :)

Ros
07-26-2008, 20:47
povqrvai mi tova pritesnenie koeto izpitva6 sega e edno ot nai-hubavite 4uvstva koeto 6te izpita6 njkoga.prosto mu se radvai...ta ti ima6 sre6ta s mom4eto koeto haresva6.gore glavata i uspeh ti jelaq.vsi4ko 6te mine dobre,pritesnenieto e normalno vseki go izpitva povqrvai mi
+

SiegHeil
07-26-2008, 20:51
Отрежи се, винаги помага ^^ 8-)

Diggity
07-26-2008, 20:52
ракия!

UnABooMBeR
07-26-2008, 20:53
Мен ми помага бирата..!

krisscho
07-26-2008, 22:36
Абе, кафеняци, що пишете в стара тема? :smt017

ToBeOrNotToBe
07-26-2008, 23:33
На мен не би ми направило добре впечатление, ако момичето доиде на 1-вата среща лахащо на алкохол бира или ракия и така нататак както давате савети по горе.
Според мен наи важното е да се даржиш нормално такава каквато си,както обикновено се даржиш в приятелска компания общо взето да бъдеш себе си :-)
Външния вид на 1-ва среща е важен защото това се вижда 1-во и набива на учи но чесно казано аз обращам повече внимание на това как момичето се даржи и дали характер и ми допада ;-).
Просто бъди себе си !
Успех

LaDy_DaQnA
07-27-2008, 09:30
Эдр.
Ами много съм срамежлива..!Ще иэлиэам с едно момче,което доста харесвам и направо полудявам.Много се притеснявам,а и сигурно когато сде видим ще съм сто пъти по-притеснена.Оххх как да се успокоя.Моля ви помогнетее :smt010
pii malko valeriqnki - 4 6te svyr6at rabota ;] probvala sym go ! spx bezopasni sa vse pak tova e bilka ..


и аз съм за хапчетата .... посления път като бях в тфа състояние помогнаха